Това какво трябва да означава?
Добро утро, драги читатели. Искам да дадете мнение какво според вас трябва да направя в тоя случай.

Та имах приятелка, с която се разделих преди около месец. Замина да учи в София но не е от там. Та откакто се разделихме ме беше блокирала навсякъде и преди два дни ме била отблокирала, за да види дали съм си намерил друга. Проблема е там, че има едно копеленце, което също е от София и постоянно й харесва снимките със сърца, но тя на него не. Виждали са се през месинджър и това страшно много ме дразни, защото аз още имам чувства към нея. Днес сутринта ме е блокирала отново и вече се чудя какво да правя. На оная утайка му казах, че рано или късно ще се срещнем и ше яде голям бой. Той разбира се, за да се направи на мъжкар си даде адресчето и смятам да отида и да му счупя зъбите и да го оставя да се мъчи. Тъпо ми е, щото аз през времето, когато ме беше отблокирала й казах, че я обичам, че искам да се съберем, а тя каза, че не ме е отблокирала, за да изливаме чувства. Ще се радвам на адекватни мнения. На 23 съм междудругото.

Коментари

1.   Не разбрах точно какво ти е виновен онзи, че ще му чупиш зъбите? Някой нещо да ти е обещавал или да те е лъгал? А и да му счупиш, какво ще спечелиш, щом момичето не те иска? Момичето няма право да си има приятел ли, какво?Нещо не разбирам.

2.   Намери начин да му счупиш кокалите, но не трябва да се разбира, че си бил ти!

Пророка

3.   Ревнуваш я от някого, с който може да няма нищо общо. Вие вече не сте заедно и тя е свободна да излиза с момчета.

4.   От автора до номер 1: Явно не си прочел какво съм написал. Казвам, че тя МЕ ОТБЛОКИРА, за да провери дали съм си намерил друга и точно това ме обърква. А колкото до тая мъжка измет, аз съм му обещал, че ще си пие яденето със сламка, щото почна да се прави на доста важен из социалните мрежи, че и чак със приятели ми се кани. Аз със такива не си играя и въобще не им цепя басмата.

5.   И ние искаме да четем адекватни теми, не инфантилни излияния. Ако си ги ръсил същите като тук пред приятелката си, ясно защо си сам. И блокиран в мрежите. Първо трябва да осъзнаеш, че връзката ти с това момиче е минало. Не те иска и толкова. Твоите чувства са си твой проблем, никой не е длъжен да ги споделя. С това дебнене и ровене из профилите показваш само слабост и се унижаваш, заканите са поведение на насилник и простак. Мъж с достойнство, самоуважение и култура просто ще отмине и ще продължи напред без такива простотии. На 23 си, пък се държиш като пубер. Както казва и №1, ако пребиеш новия и приятел, няма да я върнеш. Даже ще има обратен ефект.

6.   Колко злоба има в теб, като отидеш и направиш това което си планувам ще ти остане ли по-добре. Осъзнай си чувствата емоциите и осъзнай, че това е потресаващо ниско което правиш. Държиш се, сякаш сме 17 век. За връзка трябват двама, каквито и чувства да имаш тя ги няма и агресията която избиваш е в пъти по-лоша за теб. Но дали го разбираш. Толкова си млад и ако така реагираш на всичко, показва колко много има да се развиваш. Ако някой те засече и него ли ще биеш. Така решават нещата хората, чийто мироглед е къс. Чети, развивай се и осъзнай, че по света има милиарди жени и тази към която имаш чувства не е единствената. И когато отидеш онзи да го млатиш явно и той е големиат мъжкар, осъзнай, че един погрешен удар и краят може да е фатален. И двамата ви е раждала майка и двамата нямате адекватни действия и разсъдък. А момичето незнае какво иска пък ти си имай чувства и ходи се бий за нея, че тя ще е блокирала явно не го осъзнаваш.

7.   С това мислене много ще те чука живота.

8.   Означава, че ти е време да порастнеш! Няма нужда да си ги мерите с другия келеш, поне не заради бившата ти- парцал, дето се мисли за хавлия! Блокирай всичко и всички, и продължавай напред! Успех!

9.   Поредният селтак със селташко мислене - блокиране, отблокиране, следене, кой си намерил гадже, кой не. нищо от това което си, от това което правиш , нищо няма значение. ще си останеш все същия.

между другото - щях да кажа "вземи си приятелката и се изнесете от София. Напълни се с такива като вас" ама май е загубена кауза и ние трябва да се изнесем, превзехте я вече...

10.   Яд те е, че онзи ти е взел жената, сега то взе компанията, а ти, ако го набиеш, ще лежиш от 2 до 5 години в затвора :)... баси кефа! Дано те утрепе при самозащита ли, нещо такива ... деа знам.

11.   Номер 2, защо? Какво е виновен той? И авторе, тя като го е избрала, не виждам смисъл да се сърдиш на него. И като се държи така ми е чудно, защо искаш да показваш, че ти пука. Давай напред!

12.   Авторе, бившата ти се смее в лицето, а тъжното е, че дори не го осъзнаваш. Тя те е отблокирала, за да види имаш ли чувства още към нея. Като си е начесала егото, пак те е блокнала. За какво ти е жена, която постъпва така с теб? Замисли се трезво.

13.   Изобщо не ти виновно момчето, каква го интересува него, че си и бивш, а и какво значение има.? Не прави тъпотии, ако нещо имаш да казваш, кажи го на нея, казал си и какво чувстваш, тя явно не иска да бъде с теб, а ако иска, ще го покаже, няма нужда да и се бъркаш, не ти е длъжна по никакъв начин. Ако не става, продължаваш, няма незаменими, най-важно е достойнството ти, сега като се върна назад и аз съм правила тъпотии от сорта да пиша на майка му когато инфантилния ми бивш ме блокира за пореден път, от личен опит го казвам, че всичко минава, ще видиш като се обърнеш назад след време ще осъзнаеш, че е така.

14.   За такива като теб трябва затвор и там анусчето да ти счупят! Какво ти е виновно момчето, а момичето очевидно иска да продължи напред! Не се бъркай. Смешно е, че си само 4 години по-малък от мен, а помислих, че си някакво тийнче. Много ще ми е смешно теб да те потрошат и да видиш къде ще се правиш на мъж.

Джен

15.   "Тъпо ми е, щото аз през времето, когато ме беше отблокирала й казах, че я обичам," - а тъп човек как искаш да се чувства? Разбрало те е момичето какъв си селянин и те е отсвирило. Това блокира и отблокира нищо не значи, ти си усетил вече ритника и по добре не й се натрапвай повече. Не знаем дали момчето ще се хване на тъпият ти ум, но ако нахалстваш пред момичето, тогава може и да си изпатиш. Пий една студена вода и си търси друго селянче като тебе, което е на твоето ниво на възпитание, т.е., само кифла ще ти е лика прилика.

16.   Много сте смешни понякога мъжете! Оставате една жена да си тръгне от вас, без да положите и грам усилие да я задържите. Но щом се появи някой нов на хоризонта, искате саморазправа и чак тогава се сещате да се борите за същата жена, за която не сте направили усилие да задържите. Тогава ви е скъпа.
Момичето вече има свой живот, свободно е да прави, каквото си иска.

17.   Я вземи порасни , дечко . На 23 бил и ще бие някъв дето пише коментари на бившата .

18.   Благодаря на номер 12. До бонака 9, селтак мелтак, такива като теб се дървят на хората, само защото компютъра или телефона ги пазят или поне те така си мислят. Чудно ми е на теб, Бонак такъв, ако ти се случи нещо такова как ще мислиш! И понеже, селтак такъв, си болен в начален стадии, недей да пишеш коментари специално в темата, която аз съм пуснал, щото очаквам мнения за нещата, които съм описал в нея. И не, няам нужда бонаци като теб да ми дават мнението си

АВТОРА

19.   Я се стегни и приеми нещата като мъж! КРАЙ! Свършило е, бившата ти не иска да има нищо общо с теб! Приеми го и продължи с живота си! Иначе какво, ще ходиш да биеш всеки, който я е заговорил?! Щом те е блокирала, значи ТЯ не иска да си говорите и въпросното момче не ти е виновно с нищо. Просто го приеми, няма друг начин!

20.   Честита Нова Година модераторчета! Все такива загореляци да сте и през новата 2020 година. Айде със

21.   И целия свят да пребиеш, миналото с нея няма да с евърне. Най-много да си изпросиш ти боя или да ти наложат сериозно парично обезщетение и досие, което може да ти попречи да си намериш работа до живот.

22.   Искаш да счупиш зъбите на тоя човек и в същото време искаш адекватни отговори? ! Тоест искаш да чуеш от "x" на брой хора, че единствения правилен подход е да отидеш и да пребиеш невинен човек и тя изведнъш ще разбере колко много я обичаш, няма да може да повярва и отново ще се се върне при теб? Написал си, че си на 23, това което ще те посъветвам, ако въобще ще го приемеш е следното: един мъж, който сваля твоята приятелка никога не е причина тя да те зареже! Решението е нейно, истината е, че каквото и да правим в една връзка жената реши ли, сори пич. И ще ти изневерява и пак няма да разбереш, пък ти я ревнувай. И ще си тръгне от теб, пък ти чупи зъбите на разни идиоти. Бъди умен и интелигентен човек, когато някой сваля момичето ти фокуса ти трябва да е в реакциите и емоциите на момичето. Истината е, че винаги ще има кой да сваля бъдещите ти момичета, колеги, приятели, идиоти във фейсбук. Там е работата, че ти трябва да правиш това което е нужно, да се държиш мъжки, уважаваш жената, обичаш я, показваш и го всеки ден по начин по който на нея и харесва, подкрепяш я в трудни моменти. Когато правиш всичко необходимо за една връзка, нямаш причини да се чувстваш несигурен и да избиваш агресия върху мухльовци, които забиват обвързани момичета. А ако мацката след всичко се връзва на акъла на такива и те зареже, да те попитам... за какво ти е тогава таз мома? Бързо да се хващаш в ръце!

23.   Брато, излагаш се имаш типичното провинциялно мислене за бой и, че жената е твоя. Гледай напред, а относно оная пръдла - остави я да си троши главата нейна си работа. НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ

24.   Момченце, такива историики и разсъждения са характерни за ДЕТСКАТА ГРАДИНА, а не за 23-годишни зрели хора.
Вземете пораснете, че тези телефони, компютри и "месинджъри" съвсем са ви изпили мозъците - направо не знаете на кой свят се намирате!
Родителите ми на 25 години вече са имали 2 деца, следвали са и са работели едновременно, а вие се занимавате с глупости за пеленачета...
Също така не забравяй, че за нанесени телесни повреди подлежиш на съдебна отговорност. Пак напомням - това не ти е детската градина да се сборичкате и после да отнесеш само наказание или най-много един-два шамара...

25.   22,автора явно е гледал "Анимал планет", там дават филмчета как животните бранят харемите си и затова и той е готов да налита на бой и да прогонва другите мъжкари. Нещо е изостанал в еволюцията си на човек, още се учи от поведението на маймуните. Даваха как уранготан прогонва други мъжкари, крещи и се тупа в гърдите, но не смее да налитне на по младите маймуни, защото може и да не оживее. Това да не го забравя автора, с това перчене, някъде ще си намери майстора, тогава не само няма да има женска, а може и зъби да загуби. Може пък и да помъдрее, живота е пред него!?

26.   22 е прав - няма как тук всички дружно да ти кажем колко си готин, че се "отстояваш" и че ще пребиеш невинен човек, който не е виновен, че тя е избрала него, след като вие вече нямате връзка. Освен всико друго е безмислено, защото тя не само няма да се върне при теб, ами ще те намрази, а като за капак рискуваш или онзи да събере една тайфа и да начупят здравата за отмъщение или просто да те осъди за една хубава сума, която да плащаш с години и като за капак може и да потъркаш нара известно време.

Ами по тая логика бий всеки следващ неин партньор, а когато се омъжи някой ден и роди деца, артилерията ли ще викаш? Внимавай само да не случиш на грешния човек, че има и по-големи селяни от теб, които ще те очистят и ще те излежат.

28.   " До бонака 9, селтак мелтак, такива като теб се дървят на хората, само защото компютъра или телефона ги пазят или поне те така си мислят. "

Въъъ, ся сельу и хакер стана ...

30.   Това момиче те ебава много яко и незнам пък момчето какво ти е виновно.? Според мен ,не чупи никакви зъби, това момиче не заслужава.

31.   айде още един психопат, момичето се е оттървало от него,радвам се

32.   Ей тва не се научихте да не "ходите " у Фейсбука ами на живо. Блокирания, лайкове, коментари, пишенки..
Как ли сме се сгаджосвали без фейсбук само до преди 20ина години, незнам.

33.   Мъжете умеят да губят! С достойнство! Преглътни, замълчи и продължи напред. Всичко друго е истинск загуба, на време, на нерви, на достойнство!