Истина или лъжа
Здравейте, искам да споделя моята история и да получа отговори на въпрос, които ме измъчва от известно време... Момиче съм и имам връзка с мъж от около 4 години, но не живеем заедно. Виждаме се често, понякога оставам да спя у тях, ходим заедно по почивки... Случката за която искам да ви разкажа се случи на един купон, на който бяхме заедно с наши приятели. Както си стояхме един до друг на вечерята видях, че той пише съобщения на някого, стана ми много неприятно, че вместо да се забавляваме заедно той се занимава с телефона си... С крайчеца на окото си погледнах и това което видях просто ме изуми. Видях че пише на момиче /не обърнах внимание на името/, че му липсвала... Нищо не казах, постоях още малко и си тръгнах без да давам обяснения. Естествено той тръгна след мен, догони ме... казах му, че съм видяла какво е написал, повече да не ме търси и т.н. Показа ми телефона си, като естествено беше изтрил чата с въпросното момиче. После се извини, призна си, че е писал на момиче, което обаче му била братовчедка !?!, а "липсваш ми" не било за нея, а просто телефона изписал грешно думата - искал да напише "липсва ми". Чата изтрил, защото се ядосал, че съм надничала / много удобно/. Как да повярвам на толкова случайни грешки? Твърди че държи на мен, не искал да ме изгуби, щял да ме запознае с "братовчедката" ако съм искала... Кой пише на братовчедка си в 1 през нощта? В същото време си мисля, а ако не лъже... Никога не съм била крайно ревнива, но искам искрени взаимоотношения и не мога да преглътна факта, че докато стоим един до друг някоя друга му липсва... Какво мислите?

Коментари

1.   Лъже те, и върти и двете ви. Иначе защо ще трие чата?! Как се оставяте да ви баламосват?! Прогледни докато не е късно.

2.   За мен, като човек минал през това - той те лъже. Първо, както и ти си забелязала, никой не пише с братовчедка си в 1 през нощта. Второ, ако си беше писал с братовчедка си, нямаше да трие чата, а точно обратното щеше да ти го покаже. При мен нещата бяха същите. Разни "сигналчета" по никое време, уж приятелката й била. Смс-и докато съм в другата стая и др. подобни. Също така всичко се триеше мигновено, а тя пишеше на телефона си със скоростта на светлината. Естествено, всичко излезе наяве доста бързо. Според мен ти си познаваш този човек. Щом сте заедно 4 години, няма начин да няма нещо странно в поведението му.

3.   Кажи му да те запознае с братовчедката и поискай да видиш чата от нейния телефон. Ако няма такъв чат, който да доказва истинността на казаното от него се замисли. Дай му време да видиш дали ще стъпи на криво пак и си прецени. Но в случай, че това нещо те трови вътрешно и не ти дава мира го остави.

4.   Естествено, че те лъже. В такива ситуации се сещам за сериала "Ало, ало" и Рене как е награбил прислужницата, а жена му ги сварва на калъп. И естествено винаги следва, "Аама, че си глупава, не виждаш ли, че горкото момиче.. " и тук някое произволно оправдание от сорта на "си е изкълчило крака и аз й помагам". Същото е и в твоя случай. Какво изобщо правиш с мъж, с който сте от 4 години, но не живеете заедно. След липсата на развитие е трябвало да го зарежеш. Това не е сериозна връзка.

5.   На мен ми правило впечатление, когато дори телефона се поставя с екрана надолу... не за друго, ами защото съм правил ВСИЧКИ видове шашми. И когато ми ги правят на мен... е няма как да ми каже "братовчедка ми, стринка ми"... "изтрих го, щото няма значение"... мдам :D

Братан.

6.   Ха-ха, ама точно така - братовчедката!
Пък когато с нея е на гости у някого, сигурно ти си "браточедката" или някоя друга - трета...

9.   1. От 4 години сте заедно и ти тая братовчедка още не си я виждала ?
2. Какво точно му е липсвало ? Контекста какъв е бил?
3. Много остро си реагирала. Не е трябвало да си толкова емоционална. Сега как ще разбереш дали те мотае . Не че той като е изтрил чата не е постъпил също емоционално де. Лила прилика сте си. Все пак наистина няма логика да трие ако не е гузен.
4. Ако наистина ти изневерява с някоя пак ще ти се отдаде друг случай, но според мен те върти. Все пак дай му шанс.