За една ПОЛОЖИТЕЛНА раздяла
Здравейте!
На почти 23 години съм, момче, което не толкова тежко ( в началото естествено ми беше адски трудно), но бавно преживяваше една раздяла. Повече от 3 години ми бяха необходими да преодолея чувството да си зарязан, заради друго момче.

След това живота ми започна наистина отначало. Лошото беше, че бях намразил жените като цяло. Дори спрях да контактувам с тях. Сега обаче като погледна назад виждам колко много ми е помогнала тя с това си решение да ме зареже. Даже в момента се учудвам какво изобщо съм харесвал в това момиче ( е... имаше хубаво дупе, няма да лъжа ;) ).

Сега мисля, че нещата започват отново да се нормализират, поне имам желание да полагам усилия за това, но 3 годинки си отлетяха.

Просто исках някаде да споделя това си чувство, породено от статии в сайта като "Как да го забравя? ", "Как да я забравя? " и други подобни... , които ме направиха съпричастен към болката им.

Благодаря! ;)
На цели 23 съм вече, но ще се постарая да наваксам изгубеното, поне по отношение на връзките.

Коментари

1.   Браво, приятелю! Евала, че си го преодолял! Така е - "всяко зло за добро" и "съмва след всеки мрак". А и човек далеч не е само дупето, както правилно си разбрал :)
Правилно си го казал: "Повече от 3 години ми бяха необходими да преодолея чувството да си зарязан..." - ето това е, човек си навива (подсъзнателно, разбира се) някакви глупости на пръста, вживява се в тях и после... целият свят му бил крив, а то - той си е крив сам :)
Успех със новите завоевания!

2.   Ами успех ти желая :)

3.   Братле радвам се за теб сега ас съм също зарязан и адски боли гасна вс изминал ден дано някога и ас се почуствм като теб

4.   Автор: Благодаря за пожеланията! Да ви се връщат многократно! :)

Най-важният урок, който научих през това време е никога да не затваряш социалния си кръг. Винаги да общуваш и да се запознаваш с нови хора. Без значение дали си обвързан. Най-голямата грешка е да се затвориш в 1 компания ( в тази която е приятелката ти ) и да не излизаш от този затворен кръг. Успех!

5.   Много си прав авторе. И мене ме зарязаха вчера след връзка изпълнена с много любов. Чуството е направо разкъсващо. Дано и аз да се почуствам скоро като тебе и да започна да се заглеждам по други жени колко се може по-скоро.

6.   № 3 - думата е аЗ!!!