Все аз съм виновната, но го обичам.
Момиче на 17 години съм(почти 18) и съм много объркана. Не знам какво да правя вече?

Всичко започна преди 3 години.... Беше седмица преди рожденият ми ден. С Р станахме гаджета. Бяхме 8 клас. Познавахме се от 4 месеца. Първо станахме добри приятели. Той си имаше приятелка. Разделиха се и това момиче ми каза цялата им история. Няма да ви я разказвам защото историите ни с него са едни и същи. Понеже я познавах но не бях с нея не и повярвах защото Р ми се виждаше свестен тип, а и той ми е разказвал лоши неща за нея.

Та нека да скочим малко във времето когато станахме гаджета. Беше пред блока ми и и много се радвах тогава. Нашите са малко строги и едва го одобриха. Е баща ми беше лесен, но майка ми все още не го харесва, но се преструва и си личи.

Първата седмица беше прекрасна, но на рожденият ми ден за първи път се скарахме. Аз си говорих с момчетата съвсем нормални неща като приятели, обаче той го прие грешно. Скарахме се яко. Принципно събота щях да празнувам защото в този ден бяхме на училище, но се отказах. След този спор се почувствах виновна и му се извинявах цял месец. Може да ме съдите, нищо че това беше първата връзка в живота ми и бях неопитна. Въпреки че цял месец бяхме скарани на 2рата седмица пред хората ме грабваше за задните части и ме целуваше. След този месец той ме помоли да бъдем като преди и да не прецаквам нещата.

Затова и сложих край на приятелството ми с момчетата. Всичко беше горе-долу добре имахме си спорове и все аз бях виновна, но се извинявах. През лятото обаче беше ужасно. На тая жега как човек да не носи къси гащи, а и аз не носих толкова къси че да ми се виждат задните части. И аз ако ще нося къси гащи ще е 1 път в годината, обаче с него и за това се скарахме и ми се сърдеше 2 седмици.

След 1 година вече бях на 16. Пак си имахме спорове и пак аз бях виновната, но този път се случи нещо ужасно. Едно момче непознато сигурно ново в града ме беше попитало за болницата. Аз бях на път да му кажа, но Р реши че флиртува с мен което не беше така. Човека му се извиняваше, но не гаджето ми реши да го пребие. Извиних се на момчето, но след това като отидохме у Р той ми се скара и аз му се скарах и след това се случи нещо което не очаквах от него... Той ме удари и ми каза "Писна ми от тебе и твоите грешки!" и тогава се скарахме ужасно и скъсахме.

2 месеца не спирах да плача. Изпаднах в депресия. И то не само заради това, а и заради нашите защото се развеждаха. Когато се обадих на Р да му кажа че искам да поговорим едно момиче ми вдигна и каза че му е братовчедка. Отидох у тях и като Р ми отвори се шокира. Не знаех защо. И онова момииче беше неговата братовчедка наистина, но имаше и друго момиче в стаята му. Братовчедка му дойде и ми каза "Бивша ли си си му? Ако си съжалявам. Тъпият ми братовчед е такъв." и аз и казах "Той ми липсваше, но явно аз на него не съм му липсвала." тя ме прегърна и след това ме изпрати. Бях наивна глупачка и седмица след това повярвах на крокодилските му сълзи и на лъжата му "Без теб не бях на себе си." и след като се събрахме всичко се повтори, но този път по-зле.

Р ми изневери, но пак се събрахме защото си мислех че е заради мен. Защото аз не бях готова въпреки че на 16 е нормално явно в днешно време да си губиш девствеността. И той ми беше първия път. Тогава си мислех че съм готова, но сега осъзнавам че просто съм искала да го направя щастлив.

Почти 2 години по-късно осъзнавам че връзките не вървят така, но и не мога да го зарежа. Обичам го. Може да не е добър, но си имаме нашия вид любов.

Коментари

2.   Ти си крайна мазохистка! Събираш се по сто пъти с един и същ емоционален и ифизически насилник! Няма уникални хора, ние самите ги правим уникални в главите си. Дано историята да е измислена.

4.   той е психопат а ти си неговата жертва.само ще страдаш това е 100 %,а може и да те убие накрая

5.   Ами като го обичаш, яж бой, търпи изневери и реви. Заслужаваш го, щом обичаш простак и насилник.

6.   Това че го обичаш по странен начин. Не е фактор да си с него.
Това е като зависимост. Трябва да скъсаш рязко да се отделиш от там. И да ще ти е много гадно. Но се преживява.
Ти на 18 знаеш че не това е начинът да се държи с теб. А колкото повече напредваш във възрастта, толкова по тягостно ще ти става.
Явяваш се жертва - той стига до физически тормоз.
Има много хора който биха искали да са с теб. И без да търпиш това. Аз също. Жена която търпи приятелят си въпреки всичко, ме привлича. Но физическият тормоз от приятелят ти е прекален дори според мен.. Независимо дали е шамар или повече. Не е това начинът.

7.   Гаджето ти решило да го пребие. Бате, ако аз реша да те попитам нещо, което не знам за града или прочее и гаджето ти реши дори да ме докосне, на бърза ръка ще отнесе тупаниците. Хм, явно е страхливец, щом скача на слаботелесни момчета, които не знаят как да се защитят, обаче я да скочи на някой 100-110 килограмов мъж, да видим толкова ли ще е корав? Явно не си гледала сериала Çukur (Ямата). Да не стане като в него, ще пребие 1-2-ма, после ще го пребият 20-30. :D

8.   Любов в този вашият вид не съществува. Нито той те обича, нито ти него. Как ходиш да му се слагаш на тоя изрод, не знам. Моментално го разкарвай и си гледай кефа! С нормално момче ще ти е къде-къде по-приятно. Не си хаби най-хубавите години с този ненормалник.

9.   Никаква любов не е това а чисто и просто обсебване. Момчето изобщо не държи на теб, освен че си му удобна за секс. Когато си намери момиче за сериозна връзка и ти ще поемеш пътя на предишната му приятелка. Вземи се в ръце и имай малко достойнство докато все още можеш да се измъкнеш от тази история.

10.   Жал ми е за теб, момиче! Само това ще кажа, останах без думи..

11.   Ти си за психолог. Утре ще почнеш работа и там ще има мъже, ще се появи на работното ти място и ще четем после някоя ужасия из пресата. Това само в най-дивите държави се толерира. Ти си свободен човек и имаш ПРАВО да говориш съд всеки. Поговори със с специалист откъде ти идва проблемът. ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО.

12.   Абе аз ли съм нещо я грешка или поста заедно с коментарите ми се струва малоумен?

13.   Не знам, защо толкова се възмущавате и чудите, при положение, че това е типичен пример за връзки, които са инстинктивно предпочитани от младите самки, с лоши момчета, с "батки", които може и да са изроди, но будят у нея усещането за "мъжкар", и тя не може да се противи. Естествено, всяко добро и възпитано момче редом с такъв ѝ изглежда скучен, инфантилен и жалък, жената-самка в този период търси емоцията, а не сигурност и еднообразие, затова тогава масово жените стигат до мазохизъм, това е характерно за тях - жените обожават да страдат и да се самосъжаляват... След време или тя не издържа, или той я зарязва, но вече ѝ е направил дете, може и две, и тя почва да се оглежда за някой балък (добро, възпитано и внимателно момче), който да я издържа с детето ѝ... Същевременно, тя може от време на време скришно пак да си търси емоцията при същия оня изрод... Тъй върви светът...

14.   Той не те уважава даже а ти за обич говориш