Приятелство, любов, прителство
Обичам я обичам всичко в нея тя ми е всичко и може би това ми е проблема дълги време бяхме просто приятели дори не излизахме след много разочарования мои и нейни в любовта по миналата година се сближихме страшно много говорихме си с часове смяхме се и в един момент нещата се обърнаха случи се нещо между нас много скоростно забивяхме заедно и всичко беше супер аз бях влюбен и си мислех че и тя е влюбена в мен може би е било така в началото но след време се получи напрежение между нас тя започна да си излиза насам на там без мен да ме пренебрегва и забравя да предпочита повече приятелите си в нея всичко се върна по старо му както преди разделихме се за 1 месец при което аз я оставих на мира защото напрежението между нас не се търпеше аз очаквах да е с мен както аз съм с нея и в това се разминавахме всъщност това не беше никаква раздяла защото тя не спря да ме търси и да се интересува от мен отново бяхме като в началото разговори с часове и смях излизахме през ден докато накрая тя осъзна уж че аз съм нейния човек че ме обича и че иска да е с мен събрахме се отново но щастието ни не продължи дълго след 1 месец отново почнахме да се напрягаме тя започна пак да да си излиза нон стоп и някои вечери не се и прибираше дори за Коледа и Нова година ме остави сам от което доста ми тежеше вчера ми сподели аз съм до теб обичам те много много си ми ценен и няма да те оставя до теб съм но не по начина които ти се иска по скоро те приемам като приятел повече не съм влюбена както си ти това обяснява всичко явно много дълги време сме били само приятели на моменти има някакви проблясъци на моменти не но съм забелязал че не й е безразлично като излезна някъде без нея качвам си снимка след 5 минути звъни да ме провери хаахх. Не знам няма да я оставя и тя мен може би след време ще е различно като и аз имам малко повече оциален живот защото в момента съм като отшелник но това е друг тема. Благодаря на всички които са го изчели

Коментари

1.   Няма любов, защото момичето не те възприема като перспективен сексуален партньор. А това е защото други неща са ѝ по-интересни. С такъв тип жени не се градят стабилни връзки. Дори да ѝ дойде акъла след време, не е сигурно колко дълго ще продължи преди да се върне към предишните си навици. Това е в човешката природа.

2.   От "Обичам я.." до "Не знам.." едно изречение!!!!! Дори не можах да го прочета. Ако и в живота авторът не знае къде се слага точка..........

3.   Защо мислиш че е все сама? На нея просто всичко и омръзва много бързо. Тя не е за теб.

4.   Не мисля че е сама уж знам с кои е и къде не я разпитвам тя ми казва с приятелки е. Разбрах какъв ми е проблема но май е твърде късно ще видим прекалено много я обичах и обгрижвах с времето това и омръзна и понеже не се чувства по същия начин след като ходи някъде се чувства виновна и подтисната. А пък аз бях кисел понеже беше ми казала с теб съм и вече няма да е така. Почна да предпочита приятелите си изгубих е някъде баланса. Това ми е първата толкова дълга връзка преди това бях много сам майка ми беше починала наскоро а преди това и всички останали като тръгнахме явно много се вкопчих в нея първите 4 месеца това не беше проблем за нея но после започна да и липсва компанията излизнията и забавлението а аз се превърнах в нещо като спирачка и задължение. Сега съм я оставил на мира нито я питам къде е нито правя някакви тъпи коментари след това просто се радвам като се видим и това е. Божа работа ако е рекъл бог всичко ще си дойде на мястото ако ли не всеки по пътя си и така иначе само се мъчим един друг. Вече гледам по различен начин на нещата и осъзнавам грешките си.

5.   Боже, не си ли чувал за френдзона? Няма надежда никаква. За нея винаги ще си резерва. Само пълен игнор ще те спаси. Прекъсни всякакви контакти с нея, изтрий номера ѝ, блокирай я отвсякъде.