Проблем който ме подтиска
Имам връзка вече от 4 месеца. Не мога да кажа, че ми е най-голямата любов, но със сигурност е любов. Момичето е прекрасно. Влюбих се в нейната скромност. Общо взето всичко стана сплонтанно след като си говорихме какво се преживяли и двамата. И тя и аз се видяли много трудности и си казахме, че ако има още трудни моменти ще е по-лесно, ако сме двамата. Проблемът е много деликатен. В компанията която излизам е и нейния бивш с който са били 3 години. Той от време на време пуска бъзици как имал нейни клипове и снимки и тн, но мен това не ме притеснява. Проблемът е, че този същият е страшно надарен. Около 22 см достойнство, с което ме превъзхожда пред моите скромни 15. Когато излизаме заедно приятелката ми постоянно се смее на шегите му. Говорят си и мен това ме дразни дори изнервя. Наскоро започна и да се шегува с мен, че, , се е качвала и на по-големи” уж трябваше да се засмея, но аз се сдухах. Не знам какво да правя наистина съм влюбен в нея, а не мога явно да я задоволя...

Коментари

1.   Щом поддържа подобни отношения с бившия - дотук. Да не говорим че такива намеци, дори на шега са неуместни. Колкото и да е "преживяла", тя не влага в тази връзка толкова колкото ти, съответно по-добре да се разделите сега отколкото да се превърне в източник на допълнителни терзания от твоя страна.
Може да се опиташ да поговориш с нея, но не и в опит да я задържиш. По-скоро си изясни дали самата тя е наясно че иска да се събере с бившия си. Някои жени са така - търсят тоя който ги подмокря щото им е "тръпка" и го наричат любов. Пък после се оплакват че не ги уважават и им изневеряват.

2.   Явно още имат чувства един към друг, ти си параван. Ясно е, че не не бръсне за нищо, защо се натискаш?

3.   Супер нетактично от нейна страна. Ако те обича и държи на теб няма така да ти говори.

4.   Остави ги да седят сами и да си избиват комплексите върху някой друг. Имах един такъв навремето, той пък редовно правеше забележки за външния ми вид. Когато се събраха с друго момче и ми правеше комплименти, а отговарях: "Не е вярно", осъзнах доколко ме е сдухвал оня. Отне ми доста време да се отърся и дори сега, понякога като се гледам в огледалото, неговите забележки са в главата ми, което не е приятно. Не беше красив мъж.

5.   Имах такава приятелка. Все за бившия си говореше и ме сравняваме с него. Бих и шута още на 4 месец от връзката ни. След известно време пак поиска да опитаме. Била се променила. Отказах и не съжалявам. Съветвам те и ти така да постъпиш.

6.   Разкарай я тази разпоретина, да си ходи в компанията на бившия си и да му се качва на " по-големия ".
Ти защо се самоунижаваш и излизаш с тяхната компания ?
Намери си НАИСТИНА СВЯСТНО момиче, има ги, стига да имаш късмет и търпение.

7.   Това не е жена, а боклук.
Жената, преди всичко, трябва да пази достойнството на мъжа си (или на този, с когото е в момента), а щом поддържат и такива отношения, нищо чудно и да си го слагат.
За мен, като жена, е абсолютно неприемливо подобно отношение, а за теб като мъж направо не знам..

8.   Недопустимо е да се говори така пред гадже. Никога не бих коментирала негативно размера на гадже, никога не бих му казала за размера на бившия, никога не бих допуснала бившия да го унижава, пък ако ще да ми е най-голямата любов. Той е бивш, а другият е до мен. И винаги ще го защитя и ще му пазя достойнството.

Това момиче нито е скромно, нито е добро, нито те заслужава. Вероятно още обича него, а теб държи за удобство и да те ползва за изтривалка. Разкарай я.

И 15 см. си е супер размер.

9.   "Влюбих се в нейната скромност. " Добре, че е скромна, иначе не ми се мисли на какво ли щеше да се е качвала... Тя щом не може да забрави оня с голямата паламарка, рано или късно пак ще се ... с него. Ти си само да демонстрира колко е харесвана и да си четка егото. Ако не искаш да си причиняваш още болка и да се комплексираш, зарежи я.

10.   Жена на 30г. съм имог да ти кажа, че размерът не е най-определящото нещо. Неговото, ако е вярно в повечето случаи предизвиква болна, а не удоволствие. Цял живот ще е една ходеща проба за глупави жени.
Приятелката ти или е мниго налка6, или много глупава за да позволява подобно отношение към нея.
Според мен не ти е работа с това момиче, още повече жената съзрява сексуални с времето.

11.   Ти себеуважение нямаш ли? Какво правиш още при нея? Аз още преди "шегата" щях да съм я зарязал.

12.   Ето точно така се раждат масовите убийци и изнасилвачите! Со кротце, со благо и даже с "любов"!
Като ти лази някаква такава първосигнална никаквица по нервите и по самочувствието няколко години, като си играе с чувствата и с достойнството ти, и в един момент ти избиват чивиите и ти идва да ги направиш всичките на кайма!
И после започват да се вайкат: "Ох! Каква стана тя! Този толкова добро момче беше, и изведнъж..."
Единственият ти разумен изход е да се дистанцираш от това блато. Остави я да си живее както тя намира а добре. Ти си търси момиче с твоите разбирания, което ще е доволно от твоето внимание и от твоите размери...

13.   Много е "скромна", няма що, щом пред теб коментира размерите на бившия и. Разкарай се от тяхната компания, намери си наистина скромно момиче което да държи на теб и да и пука за теб, а тази я остави на воля да се катери по по-големи пишки. Явно си е някакво прикрито курве, хората са го казали - тихата вода е най-опасна - стара поговорка, не съм я измислил аз.

14.   Викаш влюбих се в сромността и хаха

15.   Качвай я на коня и хич да не ти дреме.
Кво като се ръга и с бившия ,те тъй и тъй са се плющяли поне не е с нови. Научи се да носиш на майтапи и да не вярваш на всички словоизлияния.
Аз ако бях щях да го накарам да си покаже пишката щото ми се види че послъгва.
Вия чукате ли се нищо не каза по въпроса ,тя кво мисли за твоето магаре?

16.   Човече, обичай се малко, бе! На пътя ли се намери? Как ще седиш и ще слушаш за клипчета и снимки и размери... Аз ако съм ще й отговоря личи ти, аз пък само с теб се чувствам като кренвирш хвърлен в коридор. Не се сърди, нали само се базикаме.

17.   И какво от това че имал 22 санта пишка ? Абе, момче, я се стегни малко. Достойнство вика, все едно качеството на мъжа е само пишката му. Някои мъже имате много по-хубави качества да покажете. Само с пишка ли ще впечатлявате ? Честно да ти кажа тази пишка на мен няма да ми хареса, вагината не е кофа, че да побира такива размери. Ужас...Забрави това и се стегни. Струва ли си за това момиче ?

18.   Виждал съм се с много гаджета на бившата ми, но никога не съм си позволявал да правя подобни коментари. Дори напротив , обикновено се настройваме против нея. Мъжка солидарност. Един даже ме търси през ноща да ми се оплаква, че го била изгонила от вкъщи , тя пихме бири посред нощ.

Авторе нали уж била скромна. Ако наистина е такава и 15см ще й стигат. И моя е толкова , ама не се впечатлявам от по надарените. Тая явно ти слага някакви комплекси . Отърси се ако е така.

20.   Бате, в момента, в който прочетох -" Тя ми каза, че се качвала и на по-големи", директно я пращай да сяда на колкото кура иска и и на бройка и на големина. Ае ще ги еба в курвите. Ти на това ли викаш скромно?
Ония педал и е правил порно клипове и те ебава, а тая твойта вместо да се застъпи за тебе минава на негова страна и се ебава с тебе.
Ае разкарай ги и двамата. Защо движиш с хора, с които не ти е приятно? Защо си с жена, в която не си влюбен истински, ама мани другото и тя се ебава с теб и ти смачква достойнството. Ще и дава нашия да го сравява с бившия. Като те сравнява с бившия я прати да се шибат с него.
Ей, на 26 съм. За тея години научих, че дадеш ли и най-малък повод на някой да те осмива и да се подиграва с теб, ще ти се качи на главата.
Никога не давай на никого да си прави ебавки с теб.
Разкарай тоя курволяк и не се занимавай. И един съвет бонус.
Такива приказки колко много си преживял, как са те били изоставили или страдаш и не знам си какво, просто го изключи, като вариант да го разправяш на жена. Изобщо не им се обяснявай, като ученичка за минало бъдеще и т. н.

21.   Сега разбрах, че за някои достойнството се измерва в сантиметри.

22.   "Наскоро започна и да се шегува с мен, че, , се е качвала и на по-големи”

Това ако не е достатъчна причина да я отсвириш, не знам какво е. Нали уж беше много мила и скромна. Тя ти се подиграва направо. Помисли си ти ако вземеш да й кажеш, че си спал жени с по-готини цици и по-закръглени задници от нейния, които са ти духали по-добре от нея, тя как ще се почувства - дали ще й стане смешно, дали ще пише притеснени истории в Сподели или просто ще ти тегли една майна. Помисли си и действай и ти по същия начин.