Секс и раздяла
Здравейте, аз съм момиче на 19 години. Партньора ми е със 10 години по-голям от мен, но това не е проблема поради който се допитвам до вас! Проблема е в СЕКСА. Така заедно сме от година и половина всичко със секса вървеше добре до преди половин година може би по-малко. Аз реших да си сложа силикон в гърдите( пс без повдигане на този въпрос) след като го сложих и вече се възтанових започна всичко, започна по-рядко да си иска и започнах аз да си искам имаше резултат, но от месец два насам ме пита по един път в седмицата. Да не би да е защото съм свалила килограми след операцията в момента съм 45кг. Преди малко си сложих едно коледно бельо завързах му очите всичко беше наред и изведнъж каза, че го е заболял корема.... окей ако е за първи път ще приема това извинение но не е! Въпроса ми е има ли смисъл да продължавам да опитвам или просто да не си губя времето със него... Благодаря на всички отделили време да прочетат това!

Коментари

1.   Започне ли някой мъж да не те иска, под каквито и да е предлози, значи или има друга, която повече му харесва и теб те държи за резервна писта (все още) или просто си му омръзнала. Очевидно новите ти цици не са предизвикали особен сексуален възторг у него.

3.   Колко ти излезе силикона, как си изкара пари?
Може би не му харесваш така или има друга...

4.   Възможно е теглото да има нещо общо, но проблема е в мъжа. Така или иначе ако има нещо което не му изнася, но не може да си каже - такава връзка е обречена по начало. А ти авторке изчисли своя Body Mass Index, за да провериш дали теглото ти е в здравословните норми. Недей да го определяш според реакциите на някой си.

5.   На 19 и да си слагаш силикон в гърдите!? А как изглеждаше преди да си сложиш силикон. Пита ли го него дали той ще ти одобри решението. Той може би не харесва силиконови момичета. Аз също не харесвам приятелката ми да има силиконови гърди. Дори да й са малки гърдите аз харесвам натуралното. Фалшиви гърди ме отвращават. Може би след месец-два въобще няма да иска секс с теб.

6.   На 19 и да си слагаш силикон в гърдите!? А как изглеждаше преди да си сложиш силикон. Пита ли го него дали той ще ти одобри решението. Той може би не харесва силиконови момичета. Аз също не харесвам приятелката ми да има силиконови гърди. Дори да й са малки гърдите аз харесвам натуралното. Фалшиви гърди ме отвращават. Може би след месец-два въобще няма да иска секс с теб.

8.   По добре с малки но истински цици, отколкото с големи силикони. И аз се отвращавам от изкуствени атрибути.

9.   Изкуствените цици, липсата на женствени извивки с тези мижави килограми, неграмотността... Всичко това отблъсква, девойче.

10.   Май той е заопчнал да не си губи времето с теб. И аз шях да ти бия шута като си сложиш силикон. Сложи си и в устните и тогава ще се чудиш какво им става на всички мъже, защо те гледат сякаш си малоумна.

11.   И на мен не би ми харесвлало да мачкам силикон. Човека явно е разочарован.

12.   45 килограма с големи цици? Звучи ми приближаващо се до неприятна на визия слабост. Имал съм такава приятелка и сериозно не беше възбуждащ болнавия и вид и като легне как и хлътваше почти корема и излизаха ребрата (беше с типичните женски комплекси, които при нея бяха излезли извън контрол и почти не ядеше от някакъв набит срам). Казах и че малко прекалява и не само, че не изглежда по-зле около 50те килограма, а даже си изглежда супер на място, според мен. Може това да е. Някои мъже се кефят много на силиконовите модифиации, но някои ги отблъсква. Не знам дали си проверила неговото мнение преди да си направиш операцията. А може просто да му е много стресиран период в живота и да минава през нещо свое си или на работа. Провери как са нещата в живота му, а ако и тогава няма очевиден отговор и още те интересува, го питай директно.

13.   45 килограма с големи цици? Звучи ми приближаващо се до неприятна на визия слабост. Имал съм такава приятелка и сериозно не беше възбуждащ болнавия и вид и като легне как и хлътваше почти корема и излизаха ребрата (беше с типичните женски комплекси, които при нея бяха излезли извън контрол и почти не ядеше от някакъв набит срам). Казах и че малко прекалява и не само, че не изглежда по-зле около 50те килограма, а даже си изглежда супер на място, според мен. Може това да е. Някои мъже се кефят много на силиконовите модифиации, но някои ги отблъсква. Не знам дали си проверила неговото мнение преди да си направиш операцията. А може просто да му е много стресиран период в живота и да минава през нещо свое си или на работа. Провери как са нещата в живота му, а ако и тогава няма очевиден отговор и още те интересува, го питай директно.

14.   Може би преди естествена си му харесвала повече (не искам да звучи гадно, ама е възможен вариант).

15.   Според мен или има нова изгора или е влюбен в друга. Мъжете рядко отказват секс, особено на приятелката си. Съмнявам се, че го боли корема толкова често. Пробвай да провериш телефона му... знам, че е тъпо, но по-добре да знаеш с какъв човек си! Цялата работа изглежда доста съмнителна. Пробвай да поговориш с него и да го попиташ как му се отразяват промените в тялото ти (кг и силикона). Може сам да ти подскаже нещо.

П.С Може ли да кажеш при кой доктор се оперира, защото и аз планирам тази година такава операция

16.   Ти пита ли го за силикона? Сори, но и моята мацка ако си сложи силикон ще ми стане противна, защото не го харесвам въобще.

17.   Като начин на изказване звучиш просто незряло. Хем той е по-голям и имаш силикон, хем да не го повдигаме на въпрос. Проблемът е точно в тези неща, които ти не искаш да се коментираме, но се допитваш до нас? ! Възможно е да си му омръзнала, именно, защото е по-голям и иска друго ог живота.