Първият път при момчетата
Здравейте. Интересно ми е, дали момчетата, помнят първият си път с момичето, с което са били и изпитват ли някакви по-специални чувства или емоции спрямо нея. Винаги ли я помнят по един или друг начин?

Коментари

1.   Помня я, обаче да изпитвам чувства - не.

2.   За да не я забравя съм я изографисал в рамка от махагоново дърво.

3.   Защо питаш? Направи сефтето и ще разбереш.

4.   Помня момичето и ситуацията много бегло, ама не изпитвам абсолютно нищо.

Преекспонирана история е това с първите.

Братан.

5.   При моята първа след, като свършихме тя каза :
"Ще ти кажа нещо , ама няма да се сърдиш . А съм сгодена "
Какви топли чувства мога да имам към тоя парцал. Не че другите с които съм бил са били кой знае колко по различни.

6.   Помня я, но не изпитвам нищо. Знам я коя е и се сещам за нея, когато се заприказваме с приятели за сефтето. Иначе, да се връщам често към случката и да си мисля нещо за нея-не. На нея не ѝ беше за първи път/ако те интересува/.

7.   Да, помня го много добре. За мен си беше специално и си минахме през притеснението и желанието и подготовката - тя беше по-опитна и не исках да се изложа, естествено. Тя овладя ситуацията добре и всичко си стана както си трябва. Изпитвам специални чувства и емоции, да. Тя ми беше първата любов и част от това изживяване бяха и първите ми стъпки в тези неща. Иначе нещата приключиха ужасно и помня човека с лошо, но първия път и любовта ни си беше специална за мен, преди да отиде всичко по дяволите.

8.   Помня я.И до ден-днешен си остава жената с най-големите цици с която съм правил секс.Чувства не е имало.

9.   Аз пък имам много хубав спомен!
Каката не можа да повярва, че съм девствен. Толкова беше доволна и така сладко се гушкаше в мен, че цялата нощ прекарахме в приятни разговори и добро настроение. Призори повторихме.

10.   Моят беше с проститутка. Помня го, не беше нищо особено. Навивах се много време. Искаше ми се да е с момиче, което ме харесва, ама йок. Не съжалявам.

11.   Брей излиза, че сексът без чувства е нещо много нормално. Как може да го правите без да се обичате, не мога да го разбера това нещо. Аз защо не мога така. Толкова ли не съм в ред?

12.   Нищо особено. И нищо общо с описанията в романите и сцените във филмите. Просто възвратно постъпателни движения. Емоция никаква- нито тогава, нито сега.

13.   Единственото, което помня е, че трябва да отида на фитнес утре 12.01.2020 от 12:30

14.   13, ти явно на фитнеса обядваш? Може би там и е..еш... или поне си мечтаеш, докато си стоиш девствен...

15.   Хех, (повечето коментиращи) - жалки сте!
Човек сам се ражда и сам умира, ама вие и сами си живеете... Секс без чувства, сефтосал се с проститутка и не съжалявал, друг чакал някоя сама да му дойде в къщи, сама да си го сложи, че да го и обича...
Ужас! Как живеете просто, няма представа.

17.   Първия ми път беше тройка с един авер и кварталната мастия с която се запознах същата вечер. Чувства няма как да има, не я помня и визуално. Само като структура на тялото.