Не мога да спра да мисля За нея
Здравейте, искам да ви разкажа моята история. Преди известно време срещнах едно момиче (стана ми колежка в работата), много красиво и мило. Имам си приятелка от десетина години, тя беше бременна тогава, сега съм горд баща. Та за въпросната колежка, когато прекрачи прага първият й работен ден сърцето сякаш ми спря, с течение на времето се влюбих в нея, разбирахме се повече от добре, докато с приятвлката ми нещата въобще невървяха, отчуждихме се последнитв години, тръпката която имахме изчезна, почти не си говорихме за нашите взаимоотношвния , секс все по рядко правехме. С колежката започнахме леко по леко да флиртуваме, тя също е семейна, връзката й също не върви, дори впоследствие рабзра че мъжа й и е кръшкал, а в същото време много я тормозеше, не й даваше никаква свобода, ревнува я много, флирта при нас започна преди тя да разбере за измевярата на мъжа й, аз дори й бях споделил чувствата си към нея, може би бе грешка, но така го почувствах отвътре. В началото леки закачки, барвахме се тук там, целувки но без да правим секс. На моменти тя решаваше да спрем преди да сме стигнали по далеч, уважавала ме много като приятел и не искала да ме нарани и уж спирахме за по седмица две, но после пак същото. Наскоро призна че и тя много ме харвсвала, дори искала да бъде с мен, но не на тоя етап сега, бил съм с новородено детенце, било кофти спрямо жена ми и такива ти неща, та затише после пак флирт, накрая и секс правихме с нея, казах й че няма да имам проблем с това, нищо че съм влюбен в нея, че го приемам като нещо разсейващо от семейните ми проблеми, но не е така, не спира да ми излиза от главата, много я харесвам и желая, бях й казал че няма се откажа от нея, че тя е жената която съм чакал цял живот и наистина мисля че е така, съжалявам че се е появила в неудобен за мен момент сега. В последно време постоянно й повтарям че много съм влюбен в нея, правя й често мили жестове, сега често й секс запонях да Си искам, тя не е много ок с това, малко е гузна, понякога мисля че доста я притискам и нз какво да правя, когато я подклаждам пламъка и не спирам да се боря за нея нещата ми се получават, леко по леко успявам дя я спечеля, но впоследно време може да ставам малко банален и немога да разбера как да действам, искам я безумно много. С жена ми нещата не вървят, техните ни се мешат в отношенията, тя ги защитава, преди имахем серизони проблеми, беше готова да ме напусне зарад друг без да са правили нищо дори, захласнала се и дотам, аз не спирах да се боря за нея, но някак си с времето ми писна, не получавах никакво разбиране от нея, никаква подкрепа за каквото и да било, защо си направихме дете, ами може би подсъзнателно да сме мислили че нещата ще се оправят но уви, по зле става. Дете си го обичам повече от всичко на света, грижа се колкото мога, работя все пак, но поемам и цялата домакинска работа след раждането а и от преди това, жена ми е мързелива, аз чистя мия и такива ти неща, тя само готви и дотам. Доста неща искам да напиша, но немога да си подредя мислите, нз какво да правя да се боря за жена ми да се оправим, въпреки че нямам желание ако трябва да съм честен, искам да бъда с колежката си, но нз как да подходя, да не я отблъсна зарад това че може би избързвам

Коментари

1.   Не избързвай с колежката, дай си спирачка малко, ако е писано ще стане, жена ти ако разбере че ще я напускаш ще се промени коренно според мен.