С коя да продължа?
Искам да потърся мнението Ви как да продължа Живота си... бях с една жена.. тя направи 2 аборта от мен.... след което се запознах с друга жена и в продължение на 6 месеца спях и с двете... без да подозират и да знаят една за друга.

Сега се влюбих истински и мисля, че това е жената на моя живот- тя живее в друга държава и ми купи билет еднопосочен, да замина следващата седмица при нея и с нея да продължа живота си, не си мислете че съм някой хлапак на 24 съм, но днес получих лошите новини...

И двете, с които бях интимен са бременни... лошото е, че този път не искат и да чуят за аборти... българин съм... просто обожавам секса във всичките му измерения и заради него живея... в друго няма смисъл поне за мен... Удоволствието да си в жена е неописуемо... и с никоя нежна стихия не може да се сравни...

Коментари

1.   сам си си виновен, ти за кондом чувал ли си?
иначе - кажи и на двете за другата, за да могат да решат. Само истината може да те изкара от тази ситуация!

2.   Да си чувал нещо за отговорност? А за това, че и хората около теб имат чувства? Не се смяташ за хлапак, но поведението ти е доста под хлапашкото, ще заминеш за чужбина при третата, но и там ще ги забъркаш едни миризливи, а тези тук да се оправят както могат. Има хиляди деца, които не познават бащите си /30 000 чакат за осиновяване/, но ми е интересно с каква съвест ще си живуркаш, знаейки че някъде има част от теб, която си зарязал най-безотговорно. Освен гнус и симптоми за повръщане друго не предизвикваш.
Мечо Пух

3.   За теб няма истинска жена! Никога няма да си наистина влюбен. Обичаш само себе си и секса.
Горките жени, които моташ. На такива като теб господ не трябва да дава деца.
Ставаш само за жигуло!

4.   Безотговерен и тъп - това си ти! Не си ли чувал нещо за предпазни средства? А глупачките с теб и особено онази с двата аборта. Пожелавам ти и двете да си родят децата, да те осъдят за издръжка и да те зарежат!

5.   Ами стани жиголо бе глупако! Защо създаваш деца, които при всички случаи ще са нещастни. Че и да избереш една от двете нали като ревне бебато и тя понапълнее след раждането, когато бюстът й се поотпусне веднага ще скочиш в леглото на друга. Дано разберат и те зарежат и двете, но ти да плащаш поне с пари за причинените беди, въпреки, че един ден ще си сам и нещастен.

6.   Aми честито, тая глава на раменете не ти е дадена само за равновесие. сега ще си има6 не едно ами две деца, ако си късметлия може и близнаци да си направил. сори 4е не ти съчуствам ,но долните постъпки не остават не наказани. а и ти сам каза едната е правила аборт, вече 2пъти от теб, така че би трябвало да си си взел поука, а щом не си честито ще ставаш татко................................................... симба

7.   Автора:

Благодаря за меннията на всички Ви, аз всяка я обичам по своему, не бих казал, че съм безотговрен, не не бих искал да живея с човек, който не Обичам, в момента в който пиша, ми прозвъни жената от чужбина, и ме желае е част по скоро с нея да съм, и с мен да остарее, моята грешка може би беше, че на всяка казвах, че ми е първа и те ме обожаваха и се имаха за специални, а истината е че, след поредната бройка, за мен никоя вече не струва и чувства не мога да имам... освен да лъжа в чувства за да получавам интимност, защото за секс никога не съм плащал и няма да платя... те в мен виждат невинното ми лице и красивите думи с който се обръщам към тях... Децата ще са щастливи и без мен... защото не искам да приличат на мен... Аз искам най накрая тази да е истинската ми любов от чужбина и с нея да остарея... :))) Желая Ви на всички щастие и много любов.. Смисъла на Живота е да даваме а не да получаваме... :))

8.   Че за какво питаш изобщо като то е ясно, че ще отидеш отново да посяваш семето си. Такива като теб гледат само себе си и собствените си чувства, за тях други няма. и другата ще ти писне, не бой се. А аз от сега я съжалявам, бедната глупачка не знае, че при нея не идва мъж, а някакво жалко подобие, което се чуди само как да развее "патката си" и накъде да избяга, защото отстоява принципа си, че пари за секс не се дават. По-добре деца без баща, отколкото грешни пари за секс. Нали в края на краищата твоето удоволствие си е на първо място. не ми се повдига, ами не знам какво от теб. ти не си мъж, повтаряй си го това, докато си набиеш в тъпоъто канче, не си мъж, защото мъжете не постъпват като теб. Мъжете, които са мъже, знаяят какво искат, как да го постигнат и кога да го получат и в замяна на това какво да предложат. Мъжете знаят какво да направят, а не да избягат с успокоението, децата ще са щастливи. Повтаряй си го това, защото просто това е истината, приятелю, това да си мъж, не означава само да притежаваш комплект полови органи, има много, много други неща. Но ти никога няма да го разбереш това...

9.   Разбрахме смисъла на живота, но ти какво даваш? Не даваш пари за секс, защото е под "достойнството ти" ли? Даваш лъжи, получаваш ласки и секс. Нямаш проблеми иначе да лъжеш хората в очите и да си играеш с чувствата им. Да кажем че на жените ще им мине че си ги излъгал, но децата защо ги направи? Децата ще са много щастливи! Те ще са най-щастливите деца - баща ти да те изостави ако не те направи щастлив какво друго може? Какво си дал на децата си? Какво ще им дадеш? Какви ще станат като порастнат? Като теб ли? Ами майките на децата - не само прелъстени и изоставени ами и с деца.
Твоята любов знае ли те какъв си? И нея ли си лъгал?
Знай че рано или късно всеки се наказва или възнаграждава за постъпките си.

10.   Е ти пък какво даваш, даже за секс ти се свиди пари да даваш, затова предпочиташ да си играеш с живота на хората.. тц тц...

11.   Автора: Никой не ме разбира, обичам живота и удоволствието в него. някой беше писал за кондоми, ще му отговоря, само 1 път опитах с перзерветив и до там не ми хареса, по-добре да не правя нищо, отколкото с кондом, относно децата.... аз им се молеих да ги махнат не искат... надяват се всяка по своему, ако я видя с корема и как рита бебето.. ще проявя някакви чувства, но в живота не става така, аз мисля че обичам жената в чужбина, запознахме се във фейсбука, след 2 месец тя прояви чувства към мен... аз се изненадах... все пак тя е на 19 и до сега не е била с мъж... представя си всичко ктрасиво и бяло.. никога не съм целял да правя деца на никоя.... все пак и жените трябва да се пазят.... аз съм опитвал доколкото съм могъл.. понякога етолкова хубаво че забравям.. Искам да избягам и да забравя, че съм бил с въпросните жени... никоя от тях не ззнае за другата, че всяка от тях е в различен град и по разлини поведи сме се запознавали.. я в университет я на моя почивка... Надявам се.. Господ да ми прости... ако наистина съществува, аз вярвам в съдбата все пак и съм мислил, щом той така епожелал, аз не съм бил в състояние да му се противя... Децата са отговорност... болка.. страдание... боледуват.. проблеми в училище... в пубертета първи влюбвания... което е за мен пълна глупост не искам да съм участник във всичко това... искам да живея.. и да обичам до последния си дъх истински... и с цялото си сърце.. не зная дали с тази жена така ще стане... предните жени също аз им бях първи... но за мен това няма значение, не знам защо жените толкова много се изтъкват с това и че са дали кой знае какво... дават сърце и душа.. другото е тяло само... понякога съм объркан и все мисля че съм прецакан, като бях на 14 си мислех как с 1 ще се оженя... но не стана.. така.. на 15 направи аборт на 17 също.... била много малка за семесйтво... а сега вече им е било време.. е.. да но моите чувства си отидоха след като срещнах 2 жена.. която сега е на 21... не знам до къде ще стигна... искам само щастие... все пак смятам.. че не съм грешник и ако има РАЙ ще съм там :)) много ви одаря за коментарите.. от умни и мили хора

12.   Това е някакъв бъзик според мен. Този или е напълно побъркан или жестоко се бъзика с нас.
Ако наистина е вярно това което говори и мисли, то той е най-големия боклук, който заслужава накрая да стане обратен... пасивно обратен :D

13.   Според мен трябва да си хванеш 4-та.

14.   ти или се бъзикаш или си малоумен бате, честно ти казвам:)няма такъв идиот, ужас. тъп, нагъл и нахален, чак пък в рая щял да ми ходи... тва тря да е бъзик... симба

15.   Защо да е бъзик... просто така ми се е стекъл живота ми... да не мислите че съм го желал... просто когато мислех че съм влюбен... идваше жена която ме пленяваше и всичко правих за нея... деца никога не съм искал... в този свят на мъка и боолка... това е най малкото което искам, винаги съм харесвал и обичал интимността... защо ме нападате... като не знаете онези жени дали пък да не е в тях причината.. да не сме заедно... реших утре заминавам... а за 4 не знам... може и да стане някой ден... но не го искам.. достатъчно ми е да съм обичан и да обичам това търся... не толкова животинското но то си идва.. няма връзка без интимност... аз не вярвам че съществува такава изобщо :))

16.   Хубаво, айде заминавай, прав ти път! И друг път съм го казвала- такива като теб сами се наказват в живота, от собствената си простотия страдат.

17.   Xахаах абе според мен това е фейк пост :)
не може да има толкова тъп човек...и сам да "изтъква", че не е хлапак :))) хахаха