Как, кога и дали въобще да му кажа, че съм девствена?
Привет, пише ви ж на 22. От заглавието, предполагам, какъв е проблемът ми. Малко предистория: от малък град съм и тук никога не е имало много момчета, с които да ми се е искало да имаме нещо общо. Красивите и свестните винаги ги взимат бързо, другите не ми харесваха или външно или по характер, или и двете. А за мен винаги е било важно да съм с някой, който да е красив и отвън, и отвътре. Не мога каквото и да било с някой случаен. Наскоро намерих едно много красиво момче, с което взаимно се харесваме. Ако трябва да бъда съвсем откровена, струва ми се глуповат и безумно скучен, но поне е добър и не пуши, което също е много важно за мен, а и знам, че идеални няма, пък и по-добър няма да намеря скоро. Възнамерявам да се отърва от бремето наречено "девственост" с него. Наистина много го харесвам, въпреки недостатъците му, а и съм наясно, че и аз имам такива. Чудя се, обаче, кога и дали да му споделя за проблема си. Срам ме е, ужасно много ме е срам, че съм изостанала в това отношение. От друга страна ме е страх да не го отблъсна. Той е на 25 и сигурно прави секс от поне 7 години, а аз... Защо просто да не преглътна срама и да не премълча, а ако има кръв, ще кажа, че ми е последният ден от цикъла, примерно. Ще ми е гадно, ако го излъжа, но наистина не искам да го загубя. Моля ви, помощ!

Коментари

1-50 от 52

2.   Аз бих се радвал на такова момиче, "запазено". За него не знам.

3.   От кога пък е срамно да си девствен/а? Боже, на къде отива това поколение...

4.   "Ще ми е гадно ако го излъжа"
А защо не ти е гадно да лъжеш нас, че си жена на 22 и че си още девствена в днешното порнографско курвенско време. Едва ли някой ще ти повярва на гадната лъжа.

5.   Кажи му рано или късно ще разбере.
Даже има мъже които ценят девствеността на жената.
Не си срещнала подходящия до този момент и си решила да не правиш секс за спорта, както правят повечето, за да не са девствени.

7.   Не се притеснявай, може и да кажеш след това или да не споделяш. Може и да няма кръв.

8.   Как няма да му кажеш, знаеш ли как ще те боли и как може да те разкъса, ако не внимава? А и така или иначе ще разбере, като не може да го вкара, особено ако вече е правил секс.

Кажи му, едва ли ще е проблем, даже може да е поласкан. А може изобщо да няма тоя опит дето ти си мислиш. При всички случаи, аз на моя пръв му казах, постара се и ми е останал много хубав спомен от отношението. Не мога да си представя как щеше да бъде иначе, тий да ръга, аз да умирам от болка и да се чудя как да му обясня кръвта по чаршафа.

9.   Трябва да му кажеш, за да не е прекалено груб,и да не подходи към теб като жена с опит. Няма смисъл да страдаш излишно, защото те е срам. Казваш му , много по-добре е да знае,отколкото да те гледа как присвиваш очи от болка през цялото време и чакаш да се свърши. Не си убила човек, че да те е толкова срам.

10.   Кажи му, ако не му кажеш е в пъти по възможно да го загубиш или отблъснеш.

11.   Абе как няма да му казваш? Какво толкова и аз бях остаряла за първия ми път. Той моя не беше много очарован, ама внимава и станаха нещата. Няма нищо срамно в това, странното ми е че май се имаш за голяма принцеса и си супер повърхностна. Бил глуповат? Ами ти пък си лицемерна. Хем имал недостатъци ама пък бил красив. Красотата е до време и ти и аз и всички можем да я загубим за един миг.

12.   Първо няма нищо срамно в това, даже трябва да се гордееш със себе си, че не си поредната, която е почнала да се... от 15 г. и е овършала половината град. Второ ако е свестен ще те разбере, ако тръгне да те зарязва заради това значи не е човекът за теб. Има време за всичко и за всеки влак си има пътници.

13.   Ами трябва да му кажеш, но недей да е веднага.
Да не е примерно 2 пъти да сте излезнали и ти вместо "здрасти" да му кажеш "ама аз съм девствена" Ще му кажеш като усетиш, че нещата отиват натам. Или ако не си сигурна, че имаш желание нещата да отиват натам.
Девствеността не е бреме. Има мъже които биха се зарадвали, да са първия на момичето.

14.   И какви недостатъци има гаджето ти? Какви са любимите му занимания, че ти е скучен? Радвай се, че е такъв, а не някой разбойник, а случая "Галиче" е още актуален, така че ти трябва кротък и смирен човек, а не като онези, които пият, пушат, гледат дискусионните предавания и псуват държавата, че са на тоя хал, че и жените си бият и вече са голямата работа! А относно девствеността ти-това е най-ценното, което можеш да му дадеш, защото вече си намерила подходящия!

15.   Подложи се на операция,скъсват ти го за няма и 10 мин. и не се усеща нищо.

16.   До 3

Ммм ... от 1995-а насам стана така, честно!

17.   " Ами ти пък си лицемерна. Хем имал недостатъци ама пък бил красив. "

Това не са взаимно изключващи се работи. А ти вземи един тълковен речник и провери значението на думата лицемерен.

18.   Не можеш да си причиниш това, кажи му просто много нежно , че си девствена когато просто сте прегърнати вече без дрехи. Мъжът трябва да е нежен и внимателен с теб първият път. Ти също трябва да се чувстваш добре. Мисля, че ще остане много щастлив от преживяването си с теб.

19.   Отври се с вибратор колко му е

20.   Дали да му кажеш? Не, той изобщо няма да разбере.

21.   17 ИИИ не се заяждай моля ти се, че както съм набрала да не го отнесеш. Това не е сайт за грамотност, а за споделяне. Тъпа съм по твоите критерии ок твое мнение живей си животеца и не ме дразни!

22.   Кажи му, разбира се. Аз с моят приятел с който съм в момента, не съм му го казала директно, но той сам си разбра, може би съм се издала по някакъв начин, и от дума на дума просто не се наложи да обяснявам дори, а съм на 20, почти на 21. Няма да те лъжа, аз също много се срамувах от този факт, че на тази възраст съм девствена, защото в 21век просто нещата така са наложени и втълпени в главите на повечето хора. Но положителната страна на това да си девствена, е че поне разбираш дали човека държи на теб и дали реално те иска само за секс. Та кажи му, когато стане дума за това, кажи го ако трябва по заобиколен начин, ако е такъв какъвто казваш, съм сигурна, че ще го приеме както трябва. Успех и да не ти пука, животът си е твой. :)))

23.   Коментара ти е смешен. Бил глуповат. И ти ще се пуснеш на глуповат. Много си тъпа. Какво просто поколение сте само. Тая държава няма бъдеще с вас.

24.   На 22 девствена, това е чудесно, всеки нормален мъж ще се зарадва, това е мечта за всеки мъж. Ако си попаднала на свястен мъж, кажи му го директно, без заобиколки, това ще е най големият дар за него. Не обръщай внимание на разни комплексари, сега ще те нападнат, че си старомодна, че си задръстена и т.н. Не им обръщай внимание, такива са калта в краката ти, те в тази кал живеят и си мислят, че живеят, а всъщност лазят като червеи. И кифлите ще скочат, как може да не си била подлога до сега!? За тях това е нормално, да забърсват всеки който им се усмихне или ги почерпи по питие. Гордей се момиче, ти си златно, а не самоходна подлога! Голяма рядкост сте такива момичета, истинска ценност, дано попаднеш на свестен мъж!

25.   До къде я докарахме. Жена да се срамува от девствеността си и то от собствения си приятел. Ако беше на 30, щях да те разбера.

26.   Много хубаво, че е девствено момичето, но ми прави впечатление, че тя самата не цени това, а гледа на него на бреме, от което бърза да се отърве. Не като на някакъв много ценен дар, както пише някой тук, който да поднесе на любимия. Той с какво ще я дари, ако да речем е овършал десетина преди нея? Тя никъде и не пише, че обича този човек, а го харесва- за външността му .Не ми е много ясно как се харесва глуповат и безумно скучен мъж? Ами по същата логика може да хареса утре друг, още по-красив, нищо, че е тъп? Хубаво, че не пуши и е добър, каквото и да разбира под това.
В крайна сметка, изборът си е неин. Щом мисли, че е намерила подходящата „отварачка“, да действа. Но поне да му каже предварително да е по-внимателен.

27.   Привет, авторката съм.

Благодаря за всички добронамерени коментари! Успокоите ме, наистина. Много се радвам, че са останали свестни и нормално-мислещи, които макар и анонимно ми помогнаха. Бъдете здрави, обичани, обичащи и най вече щастливи!

28.   А коментар 21 не е мой. Не съм злобна и не обръщам внимание на злобари.

Авторката

30.   Номер 4, абе ти нормален ли си? Защо поставяш всичски под общ знаменател?
Аз си загубих девствеността миналата година, демек на 20.
Писна ми от тия общи знаменатели. Ограничени сте и това е.

31.   Кажи му, мила. Ако не му кажеш той така или иначе ще разбере, като почнеш да крещиш от болката, когато прониква в теб и ти разкъсва девствената ципа, няма да можеш да го скриеш. Пък и ако разбере, какво толкова? ! Повечето момчета биха били на 7-мото небе когато момиче им каже, че е девствено, би било чест и привилегия за момчето ако разбере, че момичето е девствено и би се мотивирал да бъде по-внимателен с нея, така че се гордей с девствеността си а не се срамувай от нея, и ще видиш, че и приятелят ти ще я оцени. За всичко си има първи път, скъпа, за всеки един от нас рано или късно е настъпил моментът, в който се е наложило да се учим да караме колело. Това е само следващият урок, мило момиче.
Успех!

32.   На никой мъж не би трябвало да му е приятно, че когато решат с избраницата си да имат деца, те ще наследят черти също и от бившите тъпкачи на жената, и най-вече от първия, който я е обезчестил. Това е положението...

33.   28 не си злобна ли!!! От теб по-голяма злобарка не съм срещал. Да, номер 21 е също твой. Не само, че си злобна, но си и много нервна, често без реална причина.

34.   до 32
Телегонията е за невежи

35.   №34, иска ти се... Има факти, които нямат еднозначно и общоприето обяснение, но в науката винаги е било така. Явно си жена, която няма сили и желание да се ограничава в нищо.

36.   до 35
единствените носители на гени при забременяване са яйцеклетката и сперматозоидът, когато няма оплождане на яйцеклетка , има само семенна течност, пак повтарям телегонията е за невежи
отговори си на няколко въпроса
целувката дали се брои по твоята логика
френската с поглъщане дали се брои по твоята логика
анален секс дали се брои по твоята логика
секс с презетватив дали се брои пак по твоята логика
и за финал две думи : невежеството е бич , от който определени среди имат изгода

37.   До 34!

Докажи, че не е така!!!

Има повече логика в телегонията и е въпрос на време да се подтвърди от учените!
Всъщност и ти може да си отговориш на въпроса дали е вярна, но трябва да разсъждаваш по темата, а не да отхвърляш без да си проверила и да обвиняваш другите в невежество!

Ние може да вземем следните примери:
1. Какво се случва при преливане на кръв?
2. Какво се случва при трансплантация на орган/клетки?...

Тук и обикновен човек, който е минал през трансплантация, ще ти каже, че изпитва "нови" неща, нехарактерни за него самия.

Как може да отхвърляш с лека ръка основната концепция на всички етноси и народи от хилядолетия насам, за огромното значение на встъпването в брак на ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДЕВСТВЕНА ЖЕНА; без да има такава условност при мъжа... Това е важало и за кралските семейства!
С основния поглед върху ЧИСТОКРЪВИЕТО НА ДЕЦАТА, НАСЛЕДСТВЕНОСТТА (ГЕНЕТИЧНА, ДУХОВНА, УМСТВЕНА и пр.).
И да подчертаем, че става въпрос за хора, изповядващи всякакви религии, които са оцелели и до днес!

Друг пример е биологията и селекцията на най-добрите плодове и зеленчуци, цветя от даден вид, чието СЕМЕ (Т.Е. МЪЖКОТО) е било взимано за посадъчен материал в следващия цикъл на развитие КАТО това е и основната заслуга ти да ядеш такива домати, краставици, банани, дини и пр., които в момента се генно модифицират. В ютюб може да намериш видеа как са изглеждали плодовете и зеленчуците преди само някой и друг век...

В историята ВИНАГИ едно население е претопявало друго, един етнос е претопявал друг като са убивали мъжете, ИЗНАСИЛВАЛИ СА ЖЕНИТЕ, на малките деца им се е налагала тяхната вяра, а родените "мелези" са получавали особен статут (но не винаги/задължително).
Мъжете са тези, които асимилират други етноси!!!

Обратното почти не се среща в историята. Жени да раждат деца на мъже от чужд корен и да ги отглеждат и възпитават в тяхната ценностна система и вяра, което от своя страна да елиминира генетичната връзка с чуждия ген и род - Е, НЕ СТАВА!!!

Друго! Защо винаги без значение мъж или жена, ИНСТИКТИВНО (Т.Е. ДЪЛБОКО ВКОРЕНЕНО) гледат и желаят да се еб*т с най-красивия и умен, достоен индивид от срещуположния пол???
Защото белезите ще се предадат на поколението и с този партьор твоят ген ще се пречисти или облагороди още повече!!!

Друго! Независимо от етноса и религията, имената, които са давани на новородените, са били свързани с предците, имената са имали препратка към родословието, оттам към по-дълбокия КОРЕН (МЪЖКОТО) на този етнос и паметта на ''племето''.

И още един пример ,който ще получиш от ''невежите'' българи, които вие тука дамите смело наричате льольовци, бай ганьовци и така нататък.
Защо винаги в историята е била истинска радост за мъжа и огромна чест за жената първородното дете да е МЪЖКА рожба???
Защото мъжкото е ностител на гена на ''племето'' и то ще предаде този ген напред в поколенията, и по този начин племето ще просъществува в бъдещето и ще се МНОЖИ, т.е. УВЕЛИЧАВА!!! При мъжа говорим за ПОТЕНТНОСТ – той е носителя на потенциала, който ще предаде напред в поколенията!

БАЩАТА СЪЗДАВА ДЕТЕТО, МАЙКАТА ГО ОТГЛЕЖДА!!!
ТЯ НЕ МОЖЕ ДА ГО ПРОМЕНИ СЛЕД КАТО СЕ Е РОДИЛО. ТО СЕ РАЖДА ТАКОВА, КАКВОТО Е, ЗАЩОТО ВЕЧЕ Е ЗАЛОЖЕНО В ГЕНА МУ!!!

Порядъчните жени винаги са гледали мъжът да е МОРАЛЕН!

Чували сте за това, как не една или две царици са си загубили живота, защото не са могли да осигурят мъжко потомство и то от ПЪРВИЯ ПЪТ!!!

Ти християнка ли си? Мюсюлманка ли си? А, може би, атеистка?

Имаш ли представа, че с изказването си твърдиш, че всички мъже в историята на тази Земя, а и жени, са били заблудени на тази тема и виждаш ли ти интЕлЕгЕнтната ги превъзхождаш с велики знания само, защото си се родила ЕЙ СЯ и си решила да ни светнеш нас туземните българи в истината на разврата на земята…

Пропо, сега е много модерно в България детето ти да носи име с англосаксонски КОРЕН!!!

БЪЛГАРКИТЕ ИМАТ ГОЛЯМА ВИНА КЪМ ПРЕДЦИТЕ СИ, КЪМ КОРЕНА, ОТ КОЙТО ПРОИЗХОЖДАТ, ЗА СЪСТОЯНИЕТО НА ИЗЧЕЗВАЩИЯ НИ НАРОД!!!
В ИСТОРИЯТА НА НАС БЪЛГАРИТЕ НЕ ВИНАГИ СМЕ ИМАЛИ ДЪРЖАВА, А КОГАТО СМЕ ИЗВОЮВАЛИ ТАКАВА, ТО Е БИЛО С ЦЕНАТА НА ПРОЛИВАНЕ КРЪВТА НА НАС - БЪЛГАРСКИТЕ МЪЖЕТЕ!
НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ДОСЕГА СМЕ СЕ ЗАПАЗИЛИ КАТО ЕТНОС И НАРОД БЛАГОДАРЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА МАЙКА, КОЯТО Е СЪХРАНИЛА КОРЕНА НА РОДОСЛОВИЕТО СИ (ЧИСТОКРЪВИЕТО) В РАМКИТЕ НА СЕМЕЙСТВОТО И НЕ Е ДОПУСКАЛА ЧУЖДО ДА СЕ ПРОМЪКНЕ ТАМ! ТЯ Е БИЛА ВЯРНА, В ТОВА ЧИСЛО И СЕКСУАЛНО!

НО ДАЛИ ТОВА ЩЕ ПРОДЪЛЖИ ДА Е ТАКА?

Мъжете воюват на фронта и губят живота си за това дали да се казваш Християна или Айше (като тук не визирам личността и нямам против религиите).

Вашите прабаби на млади години са ходили да се самоубиват, хвърляйки се от скали и пропасти, за да не бъдат обезчестени от поробителите, а в днешно време се пускат теми за секс с цветнокожи и колко е хубаво да имаш един такъв дома и да му се кефиш на големия вибратор...

Поуката оставам за вас

38.   Пиша последен пост по темата, защото невежеството е лечима болест, но се лекува с много четене на научни и доказани трудове.
ЕДИН ЕДИНСТВЕН ВЪПРОС
къде съхранявя и как съхранява получените посредством полов акт гени от мъжа за през годините, при положение, че сперматозоидите живеят в най - добрият случай до 6 дни, има специален тайник, където през годините се складират сперматозоидите на всеки следващ партньор???
Да сравняваш човекът с растението домат е най-малкото несериозно, не знам как сте вземали оценките си по биология...
Изписал си цял ферман с откровени глупости за кръвопреливане и трансплантация, а знаеш ли, че трансплантираните пият доживот лекарства, с които имунната им система бива подтискана да не изхвърлят донорския орган???
Дали си си задавал ввъпросът каква е разликата между теория и научно доказан факт, ще ти поясня аз, теории конспиративни безброй, за религии, за алтернативни животи, за чудовища и феи, ако все още обичаш да четеш приказки, те разбирам....

41.   Моля, редакторите да одобрят коментара ми!
Благодаря предварително!

До 38 от 37

Момиче, пиша това, за да ти помогна да излезеш от представите за света, в който живеем ПО НАЧИНА, ПО КОЙТО НИ ГО ПРЕДСТАВЯТ - ОТТАМ И НАЧИНА, ПО КОЙТО ГО ВЪЗПРИЕМАШ!

Науката винаги в историята на човечеството е била достъпна за много малко хора (посветени), а ти дори да имаш диплома за висше образование, това далеч не те прави учена - изискват се много повече знания! ...

Погледни какво съм написал:

"Имаш ли представа, че с изказването си твърдиш, че всички мъже в историята на тази Земя, а и жени, са били заблудени на тази тема и виждаш ли ти интЕлЕгЕнтната ги превъзхождаш с велики знания само, защото си се родила ЕЙ СЯ и си решила да ни светнеш нас туземните българи в истината на разврата на земята…"

Сексът, мила, е най-съкровеният акт на взаимодействие между двама души - по-интимен и близък контакт на физически план няма!!!
Разбира се, че сперматозоидите остават във влагалището и матката само няколко дни - след това умират и биват изхвърлени от организма ти...
Но не взимаш предвид, че ние хората не сме само биологични единици, но и духовни същества - самата материя, от коята сме изградени, както казва Айнщайн, е кондензирана енергия, светлина. Учил съм математика и мога да ти говоря още, но едва ли ще искаш да чуеш...
В математиката и физиката отдавна е известно и доказано, че телата си взаимодействат на фино вибрационно ниво, дори когато нямат досег един с друг. Което е голям обект на научни изследвания и положенията са ясни само за система от две тела. За тройна система или такава с повече от две тела, за учените е невъзможно да предвидят тяхното взаимодействие и да контролират процесите - това е в смисъла на квантовата механика!
Излес от илюзията, че сексът е просто материален акт на сливане на две тела и последствия върху твоят ген няма...
ГЕНЕТИКАТА ДОКАЗА ТОЧНО ОБРАТНОТО.

Макар и да искаш да се изкараш много знаеща, подплатена с доказани научни факти, няма да ти се получи.
САМАТА ТИ ПРОСТО НЕ СИ ЧЕЛА НАУЧНА ЛИТЕРАТУРА, А АГИТИРАШ.

Не заблуждавай другите млади с твоето откровено младежко невежество!

42.   41- не се хаби, темата остаря, авторката вече се е сефтосала.

43.   От 41

Надявам се пиша за последен път по темата.

И отново БЛАГОДАРЯ НА РЕДАКТОРИТЕ, ЧЕ ПОВДИГНАХТЕ ТЕМАТА НАПРЕД В СПИСЪКА, тъй като въпросът с девствеността ще си остава основен проблем занапред...

Проумейте дами!!! Може и да не сте ходили на училище, но си отворете очите!!!
Когато два индивида се чивтосат - един по-напреднал, с по-добри характеристики с друг с по-лоши, при кръстоската се получава поколение, което е нещо на средностатистическото от двамата родители.

Същото е и при човека!!! Установено е отдавна генетичното превъзхоството на бялата раса ОТ ГЛЕДНА ТОЧКА НА биологическата еволюция при човешкия вид! Тук не говоря за нравственост, морал, образование и пр....

Съгласно, което следва, че при секс между цветнокожи и бели, потомството ще бъде обременено ГЕНЕТИЧНО (това НЕ значи недъгаво с биологични аномалии!!!). В науката такива поколения се наричат мулати!

И разбира се, че когато мъжкият е цветнокож, съответно женската - бяла, настъпва асимилация в полза на цветнокожите!!!

Моля, коментарът ми да бъде одобрен като подчертавам, че НЕ възприемам цветнокожите като неспособни да се развиват интелектуално, да водят съвременен начин на живот, да се социализират с други раси, да имат еднакви права и задължения с останалите и не заслужават адекватно уважение като със себеподобни!

Благодаря!

44.   до 41
Ха-ха-ха
Аз по цял ден гледам комшийката и си общуваме ама не се докосваме щото , съпругът ревнив , ако прочете какво си написал , ще ме убие , като разбере че децата му носят и мои гени посредством телепатия
Крайно време е да има филтър за публикуване на коментари , че доста болни хора напоследък се вихрят.
п.п.
Ало ученият , излеС се пише излеЗ
ама от квантова физика и молекулярна биология, не ти е останало време да се учиш на правопис.

45.   Стига сте спамили с глупости, хора. Във всички теми си изливате отровата.

47.   Номер 37 и 41, в писанията ти няма никаква логика, нито смисъл. Просто поредният жалък опит да очерните жените... Не забравяй, че жени дават живот на мъжете, а не обратното. Това показва, че жените са по-качественият пол.

Интересно, щом толкова мразите жените, защо не си намерите мъже? Те да ви раждат деца. Тогава няма да ви гризат съмнения. :)

Всяка жена се ражда с правото да прави секс с колкото си иска мъже и вие сте никои, че да се репчите за това ѝ право. Остава ви само да лаете, както и правите, разбира се.

"Кучетата си лаят, керванът си върви."

48.   До 47 искаш да ми кажеш - "к*рвите си вървят...по пътя"
Съгласен съм!
Поредната жена, която с коментара си показва, че НЕ разбира това, което чете, част от все по-големия процент функционално неграмотни в държавата ни

НИКЪДЕ И НИКОГА НЕ СЪМ ОЧЕРНЯЛ ЖЕНИТЕ заради пола им...

Ако не е така защо ще отдавам такова значение на девствеността ви и с колко и какви спите...?
Може би, защото имам правилно отношение към вас, а не някой, който ви използва и ви минава подред

49.   Номер 47, как е възможно да си толкова ограничена? Нали жената трябва някой да я забремени. Въобще да напише някой:"този пол е по-качествен" си е пълна простотия. Като ти видя опитите да защитиш изводите си(понеже аргументация очевидно няма), става ясно, че идеята ти е по-скоро да убедиш себе си. Само в Украйна жените са 4 милиона повече от мъжете, поради войните. В русия гооворим за 8 милиона. Наистина ли мислиш, че тази ваша битка, жената да има правото да е к**ва е във ваша полза. Понеже във всеки случай ние сме победители. Имаме голям избор. И да има леки, просто ще ни е по-лесно да избираме. Многото сексуални партньори са вредно нещо за жената, при това доказано. Това е и единствената грешка на номер 37, приятелю, учените отдавна са го признали. Просто погледни каква политика се води от големите сили. Според тях раждаемосста е прекалено висока, а ресурсите на планетата не са достатъчни. Затова и не се говори много затова за което пишеш. Но се знае от всеки с елементарно знание. Няма смисъл да си хабиш писанията за подобни същества като 47, тя не пише нищо от знание или реален интерес към тези неща, тя просто защитава правото да е су*а. За нея аргументите не значат нищо. Тук нещата са свързани също с половете, ти знаеш за какво "говоря". Остави я да се лъже сама, вътрешно тя знае, че сме прави.

51.   48, мъжете, които употребявате думата "използване" в отношенията с жените, винаги са ми били много смешни и същевременно жалки. Комплексите и манията за контрол/величие не прощават.

1. Това, че въобще има секс е благодарение на жената. За мъжете е ясно, че са просто едни курви и нерези в човешки облик.

2. Използване е само изнасилването. Всичко друго по взаимно съгласие - не. Това, че в повечето случаи мъжът чука жената, нищо не значи. Всъщност ни е много приятно да ни чукате. Само за това ставате. :)
Да не би да се заблуждавате, че по време на секса, жените си мислят за сватба? Мечти, мечти... Мислят си само кога ще свършите и ще се махате. Малко мъже стават за нещо повече от един гол секс. Вярно, пенисът носи удоволствие, ама само за кратко. Няма овца, която заради един пенис, да се прецака да вземе мъж.

3. Има и свестни мъже, които моля да не се обиждат, но са твърде малко.

52.   51 - Слава Богу разбрах какво искаш да кажеш - признавам, че ми беше трудно!
Не те жаля тебе! Като искаш да спиш с повече мъже, в БГ няма закон, който да те спира. Личи си, че си насъбрала злоба към нас мъжете. Ще ми е интересно да разбера защо? А това, че ти харесва секса... и на мен. И за общо наше щастие бих го направил с теб без притеснения - щом умееш да си структурираш речта, това говори за едно по-високо ниво...

Да ме използват за вибратор е най-приятното ми забавление

От горния пич, който набеляза!

53.   До №36. Първо, епитетите не са аргументи, но повечето жени винаги прибягват до тях, защото е характерно за същества с дефицит на разсъдък при диалог и спор да преминават на личностни квалификации. Съответно, твоите епитети не могат да ме уязвят, каквото е намерението ти, ами свидетелства за ограничените ти умствени възможности. Другият симптом на липса на логика е да се привеждат съвършено разнородни и несравними явления за доказване на нещо си. Целувката и аналният секс, както и влюбеният поглед не могат по никакъв начин да се сравнят с вагиналното проникване и с оставянето на семенната течност и генетичния материал на мъж във вагината на жената, някъде много близо до яйцеклетките. Оттам нататък не е много ясно какво точно става, но явлението телегония е доказано като резултат, а това, че засега няма точно научно обяснение, не може да е доказателство за неговата несъстоятелност. То и на мен, и на никого навярно не е приятно да осъзнавам последиците от предишните полови контакти на една жена, но истината трябва да се погледне право в очите, а не да си крием главите в пясъка, като щрауси. Не случайно в традицията е заложено така стриктно да се следи за девствеността на невестата, очевидно хората, без окончателно научно обяснение са си направили изводите и съответно са култивирали дълговременни нрави, задължителни за не една епоха. Това, че сега масово се пренебрегват нормите и традициите зад паравана на някакъв имагинерен прогрес, очевидно е белег на прогресираща деградация, тя може да се открие в много направления и факти. Също така и болестта СПИН не е докрай изяснена, не е ясно, как да се лекува и откъде и как точно идва, но тя е факт. Много явления в природата и в човека дълго време са били известни, но не са намирали своето обяснение. Науката никога не може да изчерпи и обясни природните явления до край, иначе нямаше да я има, щом вече всичко е обяснено и доказано в даден момент, а настоящият момент не е нещо крайно, това е само една точка в безкрайността. И във вселената, и вътре в човека има много все още необяснени факти. Науката винаги има към какво още да се стреми, иначе и до днес щяхме да вярваме в Тангра и ли че земята е плоска и че земята не се върти около слънцето, а обратно.

54.   Аз също съм мъж на 25 и съм сериозен. От много години съм сам, защото си търся свястно момиче като теб. Кажи на твоя, че е късметлия да е с теб, а относно девствеността също му кажи. Хем ще го зарадваш много, хем ще е много нежен (такъв трябва да е).
Пожелавам ти успех, а на себе си пожелавам съкровище като теб! :)

55.   до 53 от 43...
Приятелю, щади ги тези девойки тука, че от твоята реч, освен да ги заболи глава и да предизвикаш колики и притъмняване пред очите им, може и да последва нова порция феминизъм и злоба...

Не виждаш ли, че откакто свят светува, всяко едно нещо, което не им изнася на жените, го намират за "не научно", "неправилно", а ти се превръщаш за тях в нищожество, защото си им казал истината в прав текст... А те обичат да бъдат "излъгани", обичат този, който им чертае розово бъдеще и им угажда... Обичат глупавия, тъп мутренски тип, който да им запълни дефицитите с поредната доза "боцкане"!

Но тука във форума ясно личи женското лицемерие - "Супер добър и грижовен мъж имам, но това не ми пречи да му изневерявам!..."
А ние сме тръгнали да им говориме за девственост и норми...

56.   От личен опит ти казвам че е по - добре да му кажеш преди да спите заедно. В прав текс. Ще е удобно в момент в който говорите за секс или тема която се върти около това.

57.   http://www.eurogentest.org/fileadmin/templates/eugt/leaflets/pdf/bulgarian/Dominant_Inheritance.pdf
малко да се образоват' специалистите' по телегония

1-50 от 52