Без жена
Здравейте аз съм мъж на 22 години работя, спортувам през свободното време, но нямам гадже и много опит с жените. Какво ще ме посъветвате къде да търся и да заговарям. От София съм. Мерси

Коментари

1.   жените не заслужават внимание , ако не дойдат при теб не се унижавай да ходиш да ги ухажваш.

2.   Начи, ацки е сложно, почти като да измислиш Менделеевата таблица. Можеш да излезнеш с приятел, взимате си една бира и в някоя градинка се позиционирате в близост до две моми. Говорите си с дружката разни интересни за вас неща и в даден момент заговаряте и мадамите. Вечер - взимате с един приятел една бира и отивате в парка, набелязвате си две моми на някоя пейка и ги питате дали е удобно да споделите комапиите си. Взимаш си един приятел и отивате в някое пълно с хора кафе - през деня, бар - вечер, набелязвате си маса с две моми и ги питате дали има два свободни стола на тяхната маса. Отиваш в книжарницата, набелязваш си една мома из рафтовете с книги и се заговаряш нещо за книгите с нея, за целта е хубаво да си чел нещо. Ако разговорът потръгне, казваш, че ти е много приятна раздумката и питаш момето дали би желала да я черпиш чай и приятен разговор за 15тина минути в близката виенска сладкарница. Взимаш си един приятел и отиваш на фитнес, там се забавлявате и се ориентирате дали други две женски се забавляват около вас, хвърляйки ви гювеч. Взимаш си един приятел и отивате на бар с правостоящи, някой рок бар, примерно, със сравнително постоянна клиентела и в течение на вечерта си поставяте за цел да се запознаете с цялото заведение. Ходите там веднъж седмично и говорите с всички, приобщавате се към клиентелата и започвате да опознавате момите, които ви допадат в частност, но не се лепите и не се вкопчвате като медузи, а го играете социални. Взимаш си един приятел инптивате в парка с фризби или да играете федербал, позиционирате се близо до група моми и по някое време фризбото/перцето пада близо до тях, питате дали някоя иска да замести единия в играта, другият може да седне до тях, друг вариант е да пита дали им се пие нещо, защото ще ходи за бира/картофки/сок от алое. Като цяло си даваш сметка, че жените не са нещо страшно, и те искат приятна компания, даже да те "отхвърлят" е нещо нормално и има и други.

3.   Честно, много ви се чудя. "Работите над себе си" през времето, през което трябва да общувате и с жени и с мъже. Училище, тренировки, не си ли имал съученички, купони, сега колежки?
Аз може да се каже, че съм смотан и винаги съм си бил, но дори аз си намерих и жена и гадже преди това. Целувал съм се с някакви момичета по купони (доста рядко, но го е имало). Абе, случвали са се нещата. И при това, че винаги съм бил някакви кила отгоре, нито красив, нито грозен да кажем. Смотан, като цяло не съм по заговарянията, да ходя аз да им досаждам. Ако бях жена, най-много бих мразил такива досадници, които се присламчват и почват да ми се правят на духовити. Случвало се е непринудено да се заговоря с някоя или да предизвикам "непринудена" ситуация за да се залафя. Може и теб това да те посъветвам. Случи ли се да си кажете една-две думи, трябва да се отпуснеш и просто да си говориш някакви стандартни неща. Примерно, аз съм бил винаги много притеснителен, ама случи ли се, си представям, че е някой, който познавам от 25 години и ми е през .... какво ще кажа като цяло и започвам да си говоря. Ако започнеш да мислиш как да я впечатляваш, колко е красива и разни глупости, ще изглеждаш бая смешно.
Аз те съветвам или да си пишеш с някакви момичета или ако имаш случка навън, да използваш да говорите. Може да имате общи неща, да ходите сред природата, на кънки, политика, знам ли, дори футбол. Доста жени харесват вече и това. Ако нещата се получат натам, сам ще разбереш.
Дано съм ти помогнал, последните години не съм имал толкова много срещи и разговори с разнообразни жени, особено среща както си му е реда, защото с моята приятелка сме от 13 години заедно и няма как. Но това, което ти казвам, преди си важеше. И по чатове съм им писал, какви ли не простотии. Примерно, започвам ги с някакви пълни тъпотии, без здрасти, асл и разни простотии колко е красива и подобни глупости.

4.   Има много качествени канали в ютюб за тази работа! Съветвам те да следиш mindful attraction и AMS.

6.   Послушай номер 1. И ако си търсиш за секс иди и си плати. Нищо особено не и ще разбереш, че комплексарщина да искаш да имаш приятелка за пред другите.

7.   Където видиш някоя, която ти харесва я заговаряш. Мястото няма значение. Важното е да си уверен и добре облечен.
Друг вариант е да запишеш курсове по танци, козметични курсове и други подобни, където има жени.
Друг вариант е в баровете и дискотеките.

8.   Това начивание с акъл и модел на поддържание няма да стане. Ще се случи като узрееш, като ти откажат един два пъти, като залитнеш и се опариш. Това което питаш е и съкото като да питаш как да доставиш удоволствие на партньорката си! Не питай нас, а дамата, та намери си момиче и покажи отношение, уважение, такт, бъди внимателен и галантен- мъж, джентълмен. Но не надувка, комплексар и егоист, може и да ти се получи!

9.   @7

на тези не им ли викаха лепки?

10.   Номер 1 ме изпревари , добре казано.

11.   До 9

Ам ... не? Освен ако 22-3 годишните не са лелки за теб.

12.   Странно....аз пък се развеждам,за да бъда като теб.Е,няма угодия.....

13.   11, имаш нужда от по-висок диоптър :)

14.   Най - добрите свалки са в университета! Щом си от София, бегом към СУ.... В подлеза особено, в топлите дни, във въздуха се носят женски феромони... На работното място също, но ако не стане от първите дни на новата работа, се изисква търпение, докато дойде новата и правилна колежка... Ти спортуваш, значи във фитнеса си в свои води, мен фитнеса ме подтиска, но много има други момичета, които умират да ги свали някой там... И не на шега в 94 и 280, също става свалка.

15.   14, точно така!
Шансът на загубеняците е с хубави, интелигентни, но все още нямащи никакъв житейски опит жени, демек - студентки, дошли от къде ли не.
Хващаш една такава, забременяваш я и... цял живот имаш жена!

16.   Повечето съвети са добри и има много хляб в тях за твоя проблем. Само не слушай №8. И ще ти се получи.

17.   Отиваш на бар, харесваш си някоя нашенка - казваш че си чужденец, пиете по едно питие и след 1-2 часа е дошла у вас!

19.   До 13

Съжалявам, но не е така.
Никой не казва, че няма и възрастни жени, но по салоните за красота, курсовете за танци, а особено клубовете и баровете е пълно и с млади жени. Не мжое всичкода е само едното или другото. Ама да кажеш, че всички са "лелки" е нереалистично.

20.   "Ако започнеш да мислиш как да я впечатляваш, колко е красива и разни глупости, ще изглеждаш бая смешно. "

Затова ги впечетляваш, как са умни, добри и можещи. Освен ако не е била със скапано девство - тогава натискай, каква красива била, защото баща ѝ никога не и го е казвал ;)

21.   19, или се ебаваш, или още не си отишъл на очен лекар.

22.   19 цепи мрака!

23.   ДО 19

АБЕ ЕЙ!!!!! Дано ТИ да отидеш на очен, ама да е пиян и да си пиграе с вилица...

25.   Ако авторът слуша мъжете тук, ще трябва да си умре сам. Жената се печели с отношение. Фалшът се усеща много бързо, никой не може да играе роля вечно. Намери общ език с някоя, да не те е срам, никоя няма да те глътне.

26.   До номер 1
Аз мисля ,че мъжът трябва да е “ловецът”.От кога ние жените поемаме инициативата ? Не че има нещо лошо в това ,но доста малко жени биха го направили дори и да те харесват,наистина по - хубаво е мъжът първо да действа ,все пак сте силния пол,нали така? Или скоро ще се наложи ние да ви падаме на колене и да ви предлагаме брак ( вече има такива случаи ) ,защото сте много важни. ;) На такива “мъже” аз им викам путьовци.:D Не казвам ,че трябва винаги вие да правите всичко или пък да тичате след задника на някоя ,която не заслужава ,но какво лошо има в това да направите първата крачка ,божее.

До автора:
Намери си първо 1,2 приятелки момичета,комуникирай си с тях така ще разбереш малко - повече за жените.Как трябва да действаш и т.н.Излизай в повече компании и като цяло бъди по - общителен и съм сугурна ,че ще попаднеш на някое момиче.

27.   Никоя жена не приема насериозно непознат мъж да се запознава с нея в кафене, на улицата, в книжарница или просто така и ще ти кажа защо: защото утре или още същия ден въпросният ще го направи с друга. И освен ако от дълго време не е причаквал някъде определената жена с желание точно с нея да се видиш а не да го направиш на 5тата минута, изглежда отчаяно. Не че жените не сме поласкани от подобен жест, но то ще си остане само жест.

28.   Като гледам гласуването на коментар1 се убеждавам, че този сайт е пълен със злобни смотльовци.

29.   23, леПки, бе човек, леПки. Какви лелки?

30.   ОТ 1. до 26.
Мъжа не трябва да прави каквото и да било за жената. До скоро жените разчитаха именно на социално изградените си привилегии за да се ползват със специално отношение, което ги радва много именно защото не го заслужават, та идва като чиста печалба от тото. Днес разчитат най-вече на разголени снимчици в социалните медии за да ловят шарани. Сексулозите също казват че женския нагон е толкова силен колкото мъжкия, затова вече жените не могат да се преструват че видиш ли "търсили любов" във всеки един от сексуалните си партньори.
Ти можеш да казваш на мъжете путьовци ( от което се подразбира колко изобщо уважение имаш към мъжете, повечето жени като теб нямат)но те какво казват за теб надали някога ще разбереш...

31.   26 - Игра на ловец и плячка можем да си играем само ако плячката няма право на думата. Така се е играло в миналото с т. н. крадене на булки по селата. Булката е плячката а ергена е ловеца, булката няма право на мнение и не може да казва - не, може само да приеме съдбата си подобно на плячка. Това е същността на играта ловец-плячка. Да очакваш от днешните мъже да си играят на ловци е нелепо, защото днешните условия не са такива, днешните жени предпочитат да си играят игри на "как изглежда", "топло-студено", "кой трябва да направи първата крачка" и т. н. За тях същността и осъществяването на самите отношения остават на заден план, те не ги улесняват, те ги затрудняват до състояние на невъзможност с претенциите и преструвките си. Затова и щастливите отношения стават малко.

32.   31 - Много добре казано:

"Да очакваш от днешните мъже да си играят на ловци е нелепо, защото днешните условия не са такива, днешните жени предпочитат да си играят игри на "как изглежда", "топло-студено", "кой трябва да направи първата крачка" и т. н. За тях същността и осъществяването на самите отношения остават на заден план, те не ги улесняват, те ги затрудняват до състояние на невъзможност с претенциите и преструвките си."

Което на мен много ми прилича на проява на фригидност от страна на женския пол - за тях сякаш далеч не е важно да бъдат с някого, просто, защото се чувстват близки с него и изпитват чувства.
Друго им е в главата!

Но пък, затова вече парите разкрачват почти всяка ( да не кажа всяка).
Ако трябва да настъпят любовни отношения с някого, защото се харесват и има привличане, то със сигурност ще има драми, мърморене, претенции, жените няма да изпуснат да покажат колко им е "акъла" и много прахосано време и най-много да последва една съмнително щастлива връзка... Докато, обаче, парите заиграят - пистата се освобождава и всичко започва да върви по мед и масло.
Добро утро българки!
Кажете си тарифата:

33.   Хиляда и едно извинения защо жените не ви харесват.
Стойте и чакайте, чакайте да дойде някоя готина цицеста кака, да почука на вратата ви и да ви се метне на врата, докато вие си прекарвате живота играейки тъпи видеоигри.
Такива като вас еволюцията ги отсява.

34.   До номер 26!

Съветите, които даваш са си чисто житейско тото!
Все едно аз да ти кажа изтъркай едно, две билетчета, мини през някоя и друга будка и съм сигурен, че ще ти се усмихне късмета...

Добре, ама надали!!!

Съвременната жена, масово, не е изградила необходимата женственост и не знае как да се държи със срещуположния пол!
Това я прави в много случай неадекватна на съответната ситуация с мъж до нея и вместо да изяви себе си като жена с достойнство, да не ви говоря на какво прилича...
С коментара си подтвърждаваш как вие, съвременните жени, НЕ разбирате в дълбочина социалните процеси и времето, в което пребивавате.
Имаш остарели разбирания за мъжката проява на нагон и влечение към жените; с това не казвам, че не са прави - но са остарели по отношение на времето!!!!
Ако едно време е било нормално мъжете да крадат жените, да ги купуват, продават, то сега е времето, в което жените се предлагат, продават и крадат мъже.
В днешно време много жени ще отрежат мъж, който проявява мераци към тях, но за сметка на това е супер лесно за жените просто да си изберат някой , с когото да бъдат и да му се предложат, като вероятността за успех в този случай е многократно по-голяма да се осъществят полови взаимоотношения в полза на жената - т.е. когато жената е активната страна. При този вариант се елиминират почти всякакви дрезги и напрежения между мъжа и жената като мъжа би склонил на всяко предложение от неговия, обикновено, широк диапазон от "потенциални жени, които стават"!

До номер 33!

Ако коментарът ти е провокиран от твоята липса на достатъчно големи и добре заформени гърди, мога да кажа като мъж, изразявайки мъжкото виждане за нещата, че това не е основен проблем!
Самото несбъдване на правилна комуникация с другия пол, която да се чувства като достатъчно задоволителна и от двете страни, е много по-крещящ индикатор за съвременните взаимоотношения. След това, трудното преминаване във връзка или супер лесното такова, без всякакви задръжки, е последваща степен на деградация на "любовните" отношения мъж-жена! Размиването на границата с възрастта на партньора, за прекалената ангажираност, в която мъжът бива вкаран от страна на жената и нейните прекомерни изисквания за осигуреност още дори и преди началото на съответната връзка, липсата на адекватна роля от страна на жената в тези взаимоотношения, освен с цел секс и предлагане на компания ( всмисъла на все по-голямата дистанцираност на нас самите като субекти; премахването на тази, присъща за нас субектност и предлагането на обект, който да се котира - жена, секс, визия, лукс, следователно по-висок статус в обществото за мъжа; от другата страна: мъж, пари, сила, лукс, повдигане на статуса на жената в обществото)! Това са много по-наболяли проблеми пред съвременния човек - мъж или жена няма значение, защото сме склонни с лека страна да игнорираме и дори да обезличим себе си като индивидуалности, като субект, който движи съдбата си, и да приемем един общ за всички стериотип, в осъществяването на който да вложим всичкия ресурс, с който разполагаме - било материален, енергиен, духовен. Всичко се свежда до реализирането на тази съвременна (което не я превръща в естествена, в смисъла на човешката душевност) парадигма, която се е превърнала в стигма пред осъществяването на сегашните сексуални контакти и дълготрайно обвързване!
Къде е сега твоят първичен проблем с големината на гърдите или мъжкият полов орган?
Бледнеят някъде много назад в проблематиката на нещата!!!

От тази гледна точка, на младия автор мога да кажа да изгради себе си като мъж, с достойнство и чест, за които да се бори и защитава. А жените, ако са живеещи във времето си, ценящи своята женственост, сами ще дойдат при теб!

Съвременната жена има изграден друг образ и модел на поведение от този на жената в 19 и 20 век.

ЖЕНИ, ЗАПОЧНЕТЕ ДА ДЕЙСТВАТЕ!!!

35.   Номер 1!!!

Твоят коментар трябва да го разлепят на обществени места, в заведенията като подаръчета с кафетата, по билбордове и пр., да бъде лозунг за мъжете как да се отнасят със съвременната българка!!!

Напълно те подкрепям