Привличам само откачалки
Здравейте, искам да споделя историята си като се надявам да получа добър съвет и разбиране. Да започнем с това че съм обикновено момиче, имам хубав външен вид, добър човек съм, уча журналистика, но проблемът ми е че винаги привличам един и същ тип-психарииии!!!

Като се започна от първото ми гадже беше някакво мамино синче, което ме ревнуваше накрая ме заряза и започна да ме обижда, следващите с които се занимавах също бяха от подобен тип -арогантни, женкари, простаци, дори имаше един престъпник (в смисъл, не съм имала нищо с него. той ме сваляше, все пак съм добро момиче ) сега, предподавателя ми в университета който е на 30 години е започнал да ми обръща голямо внимание, пише ми, интересува се за мен, но на мен и той ми се струва странен, просто не знам дали причината е в мен нещо във вида ми или в поведението ми, споделете според вас какъв ми е проблема, благодаря предварително :)

Коментари

1.   ами не си магнит, за да ги привличаш. Ти самата съзнателно или не търсиш и харесваш такива типове и пак само ти самата можеш да решиш проблема.
Имам приятелка, която „привлича“ наудачници и мързели, мамини синчета, свръх бедни и задлъжняли и е на път да се омъжи за такъв, защото и без това и било писано да бъдела с такива (ха Ха) и станала била на 30 и искала детенце!!! От този свръх ненормален тип, само псува и просто е толкова мързелив, че работодателите го изхвърлят всяка седмица.
И без това тя уж не можела нищо да промени.
Ужас. И ти си на този път!

2.   Проблема е, че няма мъже е това е!!!! Остана ли са тук там някои по свестен и той се дърпа като се е напатил от някоя жена, и накрая или трябва да се чака с надежда за по добро или трябва да се прежалим колкото да не сме сами

3.   Ясно каъв ти е проблема - не си много по-различна от своите "ухажори" :))))

4.   Всичко зависи от гледната точка.. може и за теб те да казват, че си странна. Ние едва ли можем да ти отговорим. Помисли, прецени човека, ако отговаря на твоите изисквания тогава се впускай във връзка.

5.   В днешно време повечето мъже са психари и извратеняци, но има и доста жени със същото поведение. Все пак има и свестни хора. Мисли по-позитивно и ще срещнеш някой, който да ти допада. Лично аз съм на мнение, че е по-добре да си стоя сама, от колкото с някакъв луд :)

успех !

6.   И аз съм на това мнение и за това сис тоя сама :))), номер 3 не изказвай такива коментари спрямо мен, при положение че не ме познаваш изобщо!

7.   Благодаря за коментарите ви )))))))))), успех и на вас!

8.   Ти не беше ли писала скоро история за преподавателя ти? Там ми изглеждаше свествен според описанията ти. Иначе ще ти кажа едно, просто харесваш такъв тип мъже, жените много си падаме по типа "лошо момче", въпроса е да знаеш, че за една сериозна и дълга връзка, за едно семейство трябва да се оттърсиш от този стереотип, който си си изградила и да се вгледаш в мъжа като мъж, дали ще те обича, ужажаваи цени. И разбира се трябва да има химия, все пак не сме на пазар. Казвам ти го защото, аз много късно срещнах "моя мъж" и преди това попадах само на такива. Оказа се, че аз такива си подбирах, а отвхърлях свестните.

9.   Значи самата ти си откачалка. :D:D:D

10.   Номер 8 правилно си постъпила, е така всички момичета трябва да постъпват, да видят че ходят и се увъртат покрай олигофрени и да хванат и да обърнат малко внимание на свестните момчета :)