Малки гърди
Здравейте! Скоро ставам на 16 и се притеснявам, че са ми малки. Напълно осъзнавам, че това стои на заден план спрямо други много по-съществени неща, но каквото и да си говорим, оказва влияние на самочувствието на едно момиче. За жалост живеем във време, в което често биваш осъждан за неща, които не зависят от теб. Длъжни сме да влизаме в рамките, които някой ни поставя и точно затова се чуствам така, сякаш нямя да отговоря на нечии очаквания. Точен и конкретен въпрос нямам, но просто исках да получа мнения и подкрепа :) обичайте се, момичета

Коментари

2.   Малки лиии, само ми ела.

3.   Малък ти е житейския опит още. Иначе щеше да знаеш, че не си длъжна да влизаш в ничии рамки и вкусове. Човек трябва да се обича и харесва, да живее в хармония със себе си, другото е липса на самочувствие и самоуважение, което поражда комплекс за малоценност. Малките гърди не са недостатък, не всички мъже харесват големи вимета, особено пък като с възрастта увиснат да пъпа.

4.   Има разлика между момиче и жена !!!
Ти си тинейджърка,не слушай твоите съученици ,те сега като са в пубертета и гледат много порно ,така добиват грешна представа за гърди и тяло.
Вече като станеш над 20 и още нямаш гърди ,ама визирам само зърна - може да прибегнеш по интервенция за уголемяване на гърди.
Винаги ще са на мода спортните гърди !!!

5.   Честно да ти кажа, гърди никога не са ми правили впечатление, дори и да са големи. Повече ми харесват стройни, оформени крака. Искам да кажа, че мъжете са различни и харесват различни неща във външния вид на една жена.

6.   Мъж съм, лично на мен по ми харесват момичета и жени с по-малки стегнати гърди отколкото такива със супер големи или провиснали цици.
Така че не се притеснявай, за всеки влак си има пътници.

7.   Не харесвам големи цици. Гнусни са ми. Асоциирам ги с чалга и със силиконови импланти. Правя компромис, ако другите качества ми допадат и компенсират този недостатък. А тези цуцли, които си ги правят големи хирургично, за мен не са жени, а безмозъчни идиотки.
Ако младо момиче се комплексира от малките си гърди, за мен това е признак на посредствен интелект.

8.   Помня когато бях на твоята възраст и ме притесняваше същия "проблем". Сега съм на 24, размерът си е същият като на 16 :D
С единствената разлика, че отдавна не ми пука и се харесвам точно каквато съм си. (Годеникът ми също.)
Пожелавам ти и ти като мен да приемеш начина, по който си създадена, да се чувстваш добре в тялото си и да си щастлива с малките си гърди, защото повярвай ми така всичко е по-лесно и по-удобно.

*Саманта

9.   Има мъже които харесват жени с големи гърди, но има и такива които харесват с малки. Всеки е различен. Натъпкаха на хората в главите, че жените трябва да имат вимета като на крави, също като тъпите чалга певици напомпени като монтафонки.

10.   Обожавам малките гърди !!!!

11.   И аз съм на 16, имам малки гърди и ми коства твърде много, за да разбера, че няма никакъв смисъл да страдам за нещо, което не зависи от мен. През годините са ми се подигравали някакви комплексарчета, ама в края на краищата те си останаха самотни и нещастни, а аз си имам приятел, който си ме харесва много. Всеки има различен вкус и виждания за нещата. Много момчета предпочитат дупета и стегнати тела, а най-много- хубави лица. Тренирай, храни се добре, грижи се за себе си и си 6.
Освееееен това да имаш големи гърди не е чаааак толкова прекрасно, колкото изглежда. Приятелка има обратният проблем и наистина въобще не й е лесно. Гърдите й са много големи, не може да си намери сутиен, налага й се да си поръчва, плаща ненормални пари и има нещо като 3. За бански въобще да не говорим. И това е най-малкият й проблем. Болки в кръста, проблеми с дишането, затруднява се да спортува и не може да отслабне и да се стегне. Също така гърдите й почват да увисват и след някоя друга година няма да изглеждат въобше добре.
Живей си живота и не се затормозявай излишно :)

12.   Важното е ти да се чувстваш добре. Повярвай ми не всички мъже харесват големия бюст. Ето ти нещо друго за пример. Масово се котират, рекламират и т.н. здравите мъжаги, с огромните бицепси, постоянно трениращите и доста високи разбира се. Аз пък като жена не намирам нищо секси в тях. Даже ми действат плашещо. Харесвам слаби, средни на височина мъже. Побъркват ме. Та същото е и с размера на бюста. Така че спокойно.

13.   По важно е какво има в главата, а не как изжлежда тялото. Гърдите могат да се коригират, но тъпа глава не се оправя, остава си завинаги тъпа! Големите цици разсейват ебача, по добре малки но истински, отколкото силиконови бомби. Като ще е изкуствено, има вече умни говорящи кукли, по добре с такава, отколкото с капризна кифла!

14.   Това да ти е кусура. Жена съм, никога не съм искала да имам големи гърди. Даже ми изглеждат уродливо неестествено големи гърди, особено на слаба жена. Имам колежка, която има чудовищно голям бюст-не съм забелязала да е много харесвана от мъжете. По скоро е обект на бъзици и подигравки, макар че никой не избира тялото което има. На 16 се намираш в една прекрасна възраст-живей си живота, радвай се на младостта си и не мисли за такива глупости.