Забранена любов
Нашата любов е невъзможна! Аз съм омъжена, той дори не е обвързан. И разликата в годините не е в наша полза, аз съм по-голяма от него. Всичко започна като на шега, но прерасна в нещо повече, което никой от нас не иска да признае. В моменти на случайно откровение той споделя неща, които аз никога не бих казала, макар че ги чувствам. Никога няма да научи какво изпитвам към него.

Щастлива съм в откраднатите моменти, в които можем да сме заедно. Щастлива съм, когато ме погледне с топлите си кафяви очи и знам, че те искрят заради мен. Щастлива съм, когато прави и невъзможното, за да сме заедно.
Нещастна съм, защото знам, че няма как да бъдем заедно - никога няма да допусна да нараня семейството си заради моето собствено щастие. Всичко, което имаме, е откраднати минути, погледи, думи... Не съм и предполагала, че някога ще ми се случи, но е факт. Как да го преодолея, не съм толкова силна...

Коментари

1.   о, не искам да съм на твоето място.. защото бях и знам после как боли.. повярвай ми.

2.   Не се ли спрете овреме, ще запалите огън, който няма да можете да изгасите и изгорелите няма да сте само вие двамата. Повечето подобни връзки започват като на шега, но последствията никак не са смешни, особено за научилите последни. Нали и пътят към ада е застлан с добри намерения?
Мечо Пух

3.   Аз също съм като теб, разделихме се от 2 седмици, но аз не спирам да мисля за него. Много е трудно след 2 години.

4.   2 е прав, не палете ''стар боклук'' че после няма гасене.

5.   Тя за мен пише, да ти си семейна с деца, и боли когато вечерите си с него... хубаво и е с теб, но вечер мисля както той свършва в теб, макар да ми казваш, че не правите секс, аз не вярвам.. искам те и това е.. по силно от мен... може би искам само секса с теб.. но го искам... обичам ласките ти по мен... обичам че ми позвол да правя всичко с теб... вече знам и ти ме обичаш както аз.... искам винга да сме така...

6.   Късно е, огънят е запален, от тук нататък само болка ще има за тебе. Докато не разбереш, че наранявайки себе си няма да предпазиш семейството ти. Децата ти винaги шe бъдат твои деца, наранила си човека, в когото си влюбена. Пожелавам ти търпим живот в лъжа, защото щастлив в семейство про форма няма да е.

7.   "никога няма да допусна да нараня семейството си заради моето собствено щастие"

Толкова абсурдно звучи! Допускаш го и още как. Тези неща рано или късно излизат наяве и тогава, повярвай ми - ще забравиш и щастие, и чувства. Но не само ти, и най-близките ти ще плащат за това.

Един (непоискан) съвет от мен - не рискувай нещо, което не би искала да загубиш.

8.   Успех в живота ти в лъжа!

9.   И аз съм в същия казан, само че и двамата сме семейни, нямам думи. Не съм си и помисляла, че може да ми се случи но... случи се. Гледам си семейството, той неговото, виждаме се когато можем, помагаме си и така я караме ние почи една година. Бог ми е свидетел как свикнах с този човек и се страхувам от деня когато той вече няма да е до мен, кара ме да живея, да ставам сутрин, и колкото и да е странно станах още по добра в къщи, по спокойна. Обичай тайно докато те обичат, вземи си малкото щастие, запази това което имаш.

10.   някой ден ще срещнеш мъжа на живота си, но тогава вече ще си омъжена, обичам да казвам аз

11.   10, ако ми позволиш да продължа мисълта ти: за това не се жени на 20... ;)

12.   Авторката съм: късно е наистина, огънят е запален и гори повече от половин година. От негова страна всичко е започнало години по-рано, просто аз не съм знаела. Опитахме да спрем веднъж-два пъти, не стана. Единственият начин, по който би могло да стане, е той да се влюби в друга, свободна жена... и той да сложи края.

13.   че да поеме и цялата отговорност той, нали? Наранила си го него в името на изчерпаният си брак

14.   "Единственият начин, по който би могло да стане, е той да се влюби в друга, свободна жена... и той да сложи края. "
Това със сигурност ще се случи, рано или късно.. Добре, че не се заблуждаваш и ще си подготвена, когато този момент настъпи. Ако, обаче, нещо ти липсва в семейството и запълваш празнина, този човек няма да е последният, с който ще имаш извънбрачна връзка. Въпрос на време ще е да го замениш с друг.

15.   Подготвена съм и знам, че това ще се случи. И, колкото и да ми бъде тежко, ще ми олекне.

16.   Щом е съгласен с това положение, и не иска да се разведеш, тогава живей за мига. При мен този миг свърши, поставихаме пред избор.

17.   Прекратявай навреме! Ще си развалиш живота! Нали знаеш, че любов, беднотия и кашлица не могат да се скрият!

18.   17, може и да не се крият, но могат да се лекуват. По-важното е да не се прекалява с дозировката. И защо смяташ, че ще си развали живота? Може вече да е развален.
До авторката: Каквото и да предприемеш, все ще е грешка.

19.   Като прочетох историята изпитах симпатия към авторката, макар да не одобрявам подобни връзки. Но тук има нещо, искра, която е пламнала и им носи някаква необикновена радост. Тази радост ги кара да летят и им пожелавам да си го изживеят с нагласата за подарен от съдбата миг. Та щастието не е ли миг... уловете го!

20.   Авторката: Номер 19, благодаря! И аз никога не съм одобрявала подобни връзки, но и никога не съм предполагала, че ще се случи на мен. А то, знаете, не пита... Живеем за мига, това е.