Прокървявания след прием Escapelle - Spodeli.net


Нещата от живота...
 
Реклама


 Начало
 Правила
 Добави история!
 Контакт
 
Споделени истории (97977)
 Избор на редактора (167)
 Любов и изневяра (23068)
 Секс и интимност (11364)
 Тинейджърски (20302)
 Семейство (4913)
 Здраве (7899)
 Спорт и красота (4123)
 На работното място (2211)
 Образование (6037)
 В чужбина (1306)
 Наркотици и алкохол (938)
 Измислени истории (736)
 Проза, литература (1512)
 Други (13394)
 
Зъбни импланти
Възстановете Вашата усмивка в рамките на седмица!

Зъбни импланти - цени

 

  

Споделена история от Любов и изневяра

Прокървявания след прием Escapelle
преди: 8 месеца, 12 дни, прочетена 479 пъти
Здравейте! Случи ми се най - често срещания инцидент по време на секс, а именно - скъсан презерватив. Около 20 часа след това изпих хапчето. След около 5 дни се появи кървене, същото като МС. Четох че е напълно нормално, но въпросът ми е... Какво става след това? Въпросното кървене беше точно по време на овулацията ми и когато свърши се появи ново кървене на точната дата, на която трябваше да бъде следващият ми МС. Въпросът ми е дали това е нормално и има ли от какво да се притеснявам? Също така, има ли някой със същия проблем?
Благодаря предварително!

 
Сподели историята:
 
<< Предишна Случайна Следваща >>
 
 

Коментари

Добави Коментар!
Вземи последните коментари по RSS
 
Изпрати ми имейл, ако някой добави коментар към тази история (какво е това?)
 
Email:
 
  ... ... ...
Коментари на страница: Най-отгоре:

преди: 8 месеца, 11 дни
hash: 32c07e0831
гласове:
1 2 3 4 5
  (2104907 гласа)

1.   Наложи ми се да пия Ескапел два месеца подред. Втория път се случи въпросното прокървяване и то няколко пъти за месец. След това нещата се нормализираха. Предполагам е нормално, все пак е хапче, което повлиява хормоните. На този етап не мисля, че имаш причини за притеснения

 
  ...
преди: 8 месеца, 11 дни
hash: 607d0b2d52
гласове:
1 2 3 4 5
  (2104907 гласа)

2.   Ескапел е възможно най- вредното хапче, което момиче може да приеме. По-добре се посъветвай с гинеколожка, пък и на твое място бих започнала да пия противозачатъчни, изписани ми от гинеколог. Най- сигурно, пък и вече са много по- малко опасни, даже помагат като за акне например. Не знам защото си прокървяла 2 пъти. Най- добре посети гинеколог.
Ж. 18г.

 
  ...
преди: 8 месеца, 11 дни
hash: b2f41318c9
гласове:
1 2 3 4 5
  (2104907 гласа)

3.   Абсолютно нормално е да прокървиш след прием на толкова силно хапче. На мен ми се случвало да стигна до Ескапел в по-лудите ми години и се случи същото - няколко дни след изпиването прокървих за няколко дни и следващият ми МС дори закъсня. Няма повод за притеснения, но имай в предвит , че тези таблетки са изключително вредни и избягвай да посягаш към тях. Ако си неспокойна и несигурна, задължително отиди на лекар ( гинеколог ), за да се подсигуриш.

 
  ... горе^
преди: 8 месеца, 11 дни
hash: 0f7e52ba77
гласове:
1 2 3 4 5
  (2104907 гласа)

4.   Дишай свободно, напълно е нормално и се случва много често. На мен ми се случи точно същото преди около година-две. Имах междинно кървене, а после ми дойде и менструацията на точната дата. Тези хапчета са като малка хормонална бомба, имат странични ефекти и дават отражение на месечния цикъл. При всяка жена е различно, но голяма част получават междинно кървене. Доста четох тогава. Ако има други аномалии или пък всичко случило се те притеснява, запиши си час за преглед при гинеколог.

 
  ...

Коментари очaкващи одобрение: няма
...

Коментари, които са написани неграмотно, с латински или главни букви няма да бъдат добавени!

1. Бъди полезен на другите с коментара си!
2. Хейтъри не се толерират!
3. Обидните квалификации не са аргумент :-)
4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие!

Знаете ли, че след символите запетая и точка винаги следва интервал?   [ Да ]   [ Не ]

При нас коментарите се одобряват ръчно. Въведи своя имейл адрес и ще получиш известие, когато бъде публикуван нов коментар.(какво е това?)



Copyright © 2007 Spodeli.net
eXTReMe Tracker