Защо като родят се разпускат?
Искам да попитам другите мъже тук и при вас ли е така. Бяхме гажета 2 години - всичко беше ОК, беше стройна като фиданка, спортуваше, козметици, салони. Оженихме се - всичко беше ОК.... забременя и надебеля, добре си казах, като роди ще отслабне, да, ама не! Детето е вече почти на 2 годинки, а тя качава и качва килограми. Висока е 160 см, тежеше 45 кг, сега тежи 82. Буквално дебела, грозна свиня, тъпче се, не се гримира, оправдава се с детето. Направих й забележка, казва, че не съм я обичал всякак. Защо мамка му трябва да е всякак? Аз обичах жена тежаща 45 кг, не с още 40 кг. отгоре! Тя се ПРОМЕНИ, а иска да я обичам както преди. Иска, знае какъв е проблема, знае как да го реши, но не прави нищо по въпроса. Аз доректно й казах - не отслабне ли в скоро време този брак приключва, аз няма да се тормозя в някакъв дебелариум да ми се грухти насреща, да се лежи по цял ден. От мацка и половина мяза на анти-жена, не съм правил секс с нея от месеци, гнус ме е. Има ли и други на моя хал? Никога не съм харесвал дебели жени, харесах я, защото беше слаба, не защото беше дебела! Това ми се струва малко нечестно към мен, променя се, а иска аз да съм същия

Коментари

51-77 от 77

53.   Напълно те разбирам, авторе, но не знам какъв съвет да ти дам, и аз на твое място щях така да реагирам. Не ги слушай повечето коментари. Една жена трябва винаги да се старае да е в най-добрата си форма за един мъж и да изглежда възможно най-добре, ако и пука за него, а и от себеуважение. Трябва когато излязат двамата като двойка да се гордее с нея и да му е хубаво да я показва, както и обратното важи. Все ми е на ума, че няма половин-един час на ден малко да се погледне с 2-годишно дете, то да не е кърмаче? Намира време да се тъпче, ама за движение време не намира.
Жена

54.   “Като завършек искам да добавя, че вчера във фитнеса имаше майка с дете на 3-4 години която дойде да тренира, носеше със себе си играчки и наглеждаше детето си докато тренира, така че стига оправдания!“

Значи... след като жената ТРЯБВА да ражда деца, да се грижи вкъщи да е изпрано, изчистено, подредено, напазарувано, сготвено, детето гледано, пък и трябва да тича да тренира, за да може мъжът й като се прибере от работа да се наяде, да си легне и да може да се възбуди от нея, защото това й влиза в задълженията??

55.   Разбирам те, бил съм в положението на жена ти. Бил съм с голямо наднормено тегло и знам какво е. Визията и самочувствието едно на ръка. Но да си дебел показва неуважение към собственото ти здраве. Дори да оставим настрана как изглеждаш, наднорменото тегло е риск от сърдечно-съдови заболявания, травми, болки в крайниците. Отделно голяма част от пълните хора са много комплексирани.
Не мога да ти дам съвет. Ти можеш само да избереш дали да си с жена си такава, каквато е, или да я напуснеш. Сам знаеш кое е най-добре за теб.
А за нея се надявам да намери воля и любов към себе си да отслабне. Независимо дали сте заедно или не. С тези килограми излага на риск здравето и живота си. Ако стане нещо, детето без майка ли да расте?

56.   Работя с жени,да ви разкажа за какво иде реч.Всички са на диета разбира се,една от друга по-екзотични.Обаче само в тях са на диета де.Какво става в офиса-всеки ден се черпят със сладки,бонбони,кремчета,бисквитки,готварски рецепти основно за сладки неща,безалкохолни напитки,чипсове,виждал съм ги премалели от ядене на сладко,на други им става чак лошо,но не позволяват викане на бърза помощ.
Иначе всички са на диета.Само в тях.

57.   Ясно е, че ситуацията в която е попаднал автора е трагедия, но аз питам жените, които го обвиняват, че е "безчувствен и не я обича истински" - как така искате мъжа да ви обича безусловно докато в същото време вие подбирате, преценявате и имате зависеща от обстоятелствата и опортюнистична "любов" към мъжете? Значи вие искате ако нещата с него отидат на зле да имате "право" да се махнете обаче ако нещата с вас отидат на зле той трябва да седи и да търпи? Това май му казват двойни стандарти?

58.   До 57!

Много си прав в изказването си!

Има и то не малко такива женски индивиди!!!
Но ще е хубаво те да влизат във връзки с такива като автора, така че животът им спокойно да минава в постоянна конкуренция кой изглежда по-добре, кой е по-богат, кой е направил еди какво си, кой е постигнал повече... Да си се състезават като все едно са на пистата за бягане.

Жена му обаче не знае на какъв е попаднала...
Горката, ще бъде изхвърлена като чувал с картофи и дете до нея.
Трагедията е автора на темата!

И аз те съветвам да дадеш линк към темата на жена си да види с какъв си има работа....

59.   Ако темата беше писана от жена, която се оплаква, че мъжът и е наркоман или комарджия, всички щяха да заблеят съчувствено. Когато обаче става дума за някаква, на която липсва елементарна воля да живее здравословно, работата е друга. Дебеланата, която се тъпче безогледно, по нищо не се различава от алкохолика или наркомана. Ня се самоубива бавно, сигурно, мъчително и много скъпо. Когато след 10 години трябва да дава по 500 лева на месец за лекарства и не може да отиде до тоалетната сама, за апетита и ще плащат мъжа и и детето. Да не говорим какъв пример се дава на горкото дете от безволевата му себична майка.

60.   Авторът с такава омраза говори за жена си, направо се разтреперваш от ужас... Килограмите са само предтекст, друга е причината. Взел я е за украса навремето, не я е обичал и сега просто няма какво да ги държи заедно. Ще наричаш майката на детето си “грозна свиня“... Едно е загрижен мъж да пита дали става въпрос за депресия и здравословни проблеми и как да помогне, съвсем друго е това, което четем. Та той направо я мрази! Искам да попитам мъжете, които така яростно го защитават - на вас добре ли ви е, когато ви зарежат разни егоистки и празноглавки, защото се разболеете, останете без работа и средства, вече не изглеждате като в началото на връзката и т.н.? Тоест, няма значение какво сте градили като двойка, през какво сте преминали заедно, какво сте преодолявали ръка за ръка... Ето, на мъжа косата му оредяла (чест проблем при мъжете, който не се оправя с диетки и режими, нали?), примерно, а аз харесвам мъже с дълги и гъсти коси... Или това лято няма да ме води на екскурзия... Или либидото му страда от проблеми.. Нали все се плюят жените, че били имали претенции, като че ли само мъжете имате право на такива... Съжалявам, но това не е партньорство. Да, винаги има някъде по-лъскав партньор, но ще те подкрепя ли както “дебеланата“? Не забравяйте, че докато не оценявате кого имате вкъщи, някой по-умен от вас гледа, оценява и може да ви открадне “невзрачната“ вече женица, преди да сте разбрали какво се случва. И ще я обожава такава, каквато е. Замислете се малко - ако едните килограми са вече проблем, какво ще правите, когато дойдат остаряване и болести? Затова се събират хората, да се грижат и подкрепят, не да се разхождат като трофеи.

61.   Жени, стига сте дрънкали как го подкрепяте автора. Очевидно повече мъже му се дразнят, отколкото жени и има за какво!! Изключително грозна изповед е пуснал. Преди, видиш ли, тежала 45 кг. а сега е една "свиня", дето му грухтяла и щял да я зареже. Не му пука че му е родила дете и най-вероятно дори не и помага в грижите. Вижда я когато лежи или придремва, изтощена от недоспиването покрай бебето, и изкарва че лежала по цял ден. Авторе, не жена ти е свинята тук. А един друг индивид. Познай кой!! Търси си друго 40 килограмово тежащо пиленце да чукаш, щом това ти е най-важното в живота.

62.   Смешно е да сравнявате надебеляването поради разпускане с болести. Неща от рода на ако се разболее ще я зарежеш ли? Ако се разболее няма да я зареже, понеже не е по нейна вина, никой не избира да се разболее. Да спреш да си обръщаш внимание е избор уважаеми съфорумници!

63.   Обръщам се към всички които подкрепят автора с два въпроса. Какво ще правите, ако хубавите ви тела напълнеят по-една или друга причина? Тренирате обаче, резултат няма! И вашият партньор разсъждава като този тук. И пожелае да ви остави за нещо за което нямате вина. Как бихте се почувствали?

Към Автора

Авторе, ако бях на мястото на жената щях да отслабна пред очите ти, и да си взема детето. Съжалявам жена ти, че се е забъркала с толкова елементарен и безчувствен човек. Тя е добре да отслабне, но ЗАРАДИ СЕБЕ СИ. И аз съм сигурна,че ще отслабне, когато тя реши. На нея и трябва стимул и ще видиш как ще свали тези килограми. Освободи я от себе си, добро ще и направиш и си намери някаква дето е 30-35 килограма. ( Ти явно по-това ги избираш ) Лошото е,че не си само ти а има много такива като теб. Когато обичаш някой, трябва да го обичаш всякак, ама в буквалния смисъл всякак. И бракът е сериозно нещо, а ти и дете си и направил. Детето ти, ако е пълничко не ми се мисли какъв живот ще го чака, с такъв като теб. Но дано жена ти, се изнесе навреме от теб...

Сара

64.   Не мога да повярвам какви епитети използваш за жената до теб, майката на детето ти! Харесвал си я, защото е слаба? Що за глупост, да не си на 16 г.? И се ожени щото е слаба ли. Пази, Боже, от такива плиткоумни мъже като теб.
А иначе после обиждате жените, които не искат да раждат, заради според вас тъпото оправдание, че ще си развалят фигурата. Не разбирате тези жени? Ето жив пример, прочетете повърнята на автора. Ако сте жена му, бихте ли искали да родите от него? Ужас, не мога да си събера думите от възмущение, затова спирам да пиша!

65.   Работя с 4 жени от години, и си нямате представа колко са вулгарни, нищо, че са вишистки. Отдавна не се притесняват от мен. Обсъждат всичко. Най-много клюкарят за другите колежки. Знам коя е в цикъл, коя е скъсала с любовника си, какви намаления на дрехи има в МОЛ-а,.. За най-голямата пък е събитие мъжа и я чука. А е на седмото небе когато е имала "посещение" и на "задната врата". Другите само дето не и ръкопляскат. Какво ли не съм чул от тях!

67.   до 46 Мила, подкрепям те напълно! И ние с мъжа ми наближаваме 50, вече нямаме същите фигури, но секса е все така страхотен! И нещата които описваш. Ние сме им фенове :-)

68.   До всички вие, който защитавате автора, искам да ви питам. Какво ще правите ако със слабите ви и спортни тела нещо се случи? Ходите всеки ден на фитнес но въпреки това няма никакъв резултат. И от горе на всичко вашия човек, иска да ви напусне, само защото не сте същия човек който е обикнал? Какво ще правите? До там ли я докарахме, да се обичаме по - килограми. Това е колкото смешно, толкова и тъжно. Аз ако бях на мястото на жена ти, щях да отслабна буквално пред очите ти, И СЛЕД това ще си взема детето. Ако детето ти е пълничко, ще се откажеш от бащинството си ли? Има връзки със които човек трябва да внимава. Не ми се мисли колко труден живот ще има детето ти, ако е пълничко с баща като теб, още от малко ще има комплекси.

София

69.   Ами авторе, с годините става все по-трудно и скъпо да се поддържа в добър вид една жена. За да се поддържа на тази жена и трябват пари и време. Можеш ли да и наемеш детегледачка и чистачка, че да има тази жена време да ходи по фитнеси да тренира, на фризьор и тнт., имаш ли пари, да и плащаш всякакъв вид козметични процедури? Това, което виждаш в другите поддържани жени, без да подозираш, е резултат на много такива разкрасителни процедури. Красотата след една възраст е въпрос на средства и време,които ти явно не можеш да осигури на жена си.

70.   На автора и всички спецове да им кажа - Всичко се връща. Винаги съм се смятала за леко пълничка, повечето години съм била 62 кг на 170см. Мъжа ми не пропускаше повод да ми го натяква сигурно и затова се имах за дебела, все казваше, че трябва да сваля няколко кг. По други причини се разделихме, и аз от нерви и стрес отслабнах с 6 кг за няколко месеца станах 56, 5 кг. Той сега е с една кокалеста кранта, слаба но с едър кокал, а аз съм по-щаслива от всякога.

71.   В днешно време моралните ни ценности са толкова изкривени. Всичко е толкова материално, а на оня свят няма да се гледат кой колко кг тежи и колко пари, коли има. Всеки сам трябва да си учи уроците в този живот и никой няма право да го съди.

72.   Наистина личи доста омраза в думите на автора. Позната ми е тази омраза. Вероятно си е намерил поредната "кукла" и се чуди как да изкара жена си виновна за всичко, за да не се чувства гузен, че ще я остави. Всичко това ми е до болка познато. И мен ме оставиха по същия грозен и долен начин. И не заради килограмите, а защото не му бях вече интересна. Намерил си бил по-млада и интересна "кукла", която ходи с един, а в същото време се сваля с още 5 поне (освен него). А аз му бях подкрепа отвсякъде, помогнах му да се издигне в кариерата. Подадох му ръка да се изправи, а той ме смачка с такова долно удоволствие. Хората са неблагодарни. Щом вземат от теб каквото им е нужно, веднага те зарязват и скачат на следващия клон. Ние верните и обичливи жени сме скучни, а неверните кучки са забавни и интересни. И не ми обяснявайте и оправдавайте, че мъжът искал да бъде ловец и дрън-дрън. Той е уловеният шаран на чужда кука.

73.   В отговор към N63. Бих я пуснал да си иде, защото тя не заслужава това.

74.   Като почнете да се изкарвате жертви "тренирам, правя всичко както трябва, но хормоните, структурата, метаболизмът...". Не ви съдя, понеже съм го правил и аз. А ако това е истина, то такива хора биха били чудо за науката.
В концлагерите как не е имало нито един човек с бавен метаболизъм, тежки кости или хормонални проблеми?
Говорил съм и с фитнес инструктори, и с диетолози. И случаите, при които човек наистина не може да отслабне, са единици - много краен хормонален дисбаланс, диабет.
Извън тези изолирани случаи си е до хранителен режим. Да, хормоните могат да окажат влияние, но с правилно хранене и спорт човек може да противодейства на това. Гените правят разлика за това дали ще си мистър Олимпия, но нормално телосложение може да поддържа всеки.
Казват "жената била депресирана понеже..." и той е виновен. Според мен всеки си носи отговорност за собствените си чувства, мисли и действия. Ако човек е депресиран, от него зависи да се бори с това и партньорът му може само да го подкрепи.
Оставете настрана как изглежда пълен човек. Майната му и на партньора, дали ще ни хареса или не. Нека се грижим за телата си най-вече от гледна точка на собственото си здраве и любовта към себе си. Човек с 40 килограма наднормено тегло подлага на брутален риск сърцето си, ставите си, кръвната си захар. И е много възможно на 45 години да остави малки деца и съпруг/съпруга. Вредната храна и наднорменото тегло са не по-малко опасни от алкохола и цигарите. Пазете здравето си, заради вас самите, а не за да ви харесва някой.

75.   "Всеки сам трябва да си учи уроците в този живот и никой няма право да го съди."

Кажи на всички коментиращи ...

76.   Номер 74 и как разбра, че 40 кг са наднорменото тегло? Ти не знаеш колко е висока жената и дали, когато е била 45 кг не е била поднормена? Ако е висока 170 см например, то наднормените кг са много по-малко и не, не говорим за атлетично тяло, а за ИТМ. Вие я изкарахте тази жена тежаща 300 кг.

77.   Аз съм жена и те подкрепям, авторе! Думите ти не означават липса на любов. Не ги слушай останалите критици! НА първо място това ядене е нездравословно, на второ-безотговорно! Естествено, че трябва воля и стимул жена ти да се вземе в ръце. Моят мъж също неведнъж ми е казвал, че ако стана говедо, ще ме зареже. Жената, когато е бременна, не е болна и не е нужно да яде за двама! Това е болно оправдание на повечето жени! Повечето ми приятелки и аз включително сме качвали по 9-11 кг с бременност, това е и допустимото. Бебетата са били около 3, 100 и 3, 500. кг. Кумата ми качи 9 кг и роди 4. 500 бебе, др. моя прителка качи 10 кг и роди 4кг бебе. ЗАщо го казвам. Защото повечето се тъпчат, докато са бременни и мислят, че дебелеенето им е простено. Ами не не е. И освен, че тежи, че ти убива самочувствието, не е и здравословно. Не говори и добре за самия човек, това е немарливист към собственото ти тяло, респективно здраве. Неуважение към теб и партньора ти. Имам прителка, която с годините напълня. Мъжът й не прави секс с нея от много години, ако я пипне веднъж на 2 месеца ще е ок, а тя си е сексуална, нервна е, но не прави нещо. Тъпче бонбони и сладко, дрънка по телефоните цял ден и не отива да побяга да речем, да поспортува, а има време. Беше около 50 кг, стана над 85. Знам мисленето на такива жени. Те нямат воля. Те са депресирани. Те няма да спортуват, няма да почнат диети, защото така е по-лесно. Авторе, 10 кг да бяха.... някак да ги преглътнеш. Ама 40.... не знам как се свалят. Аз качих 10 с първата си бременност.. Не можех да изкача 3 етажа без асансьор, задъхвах се.. като повървя 15 мин пеша. А представям си с 40 отгоре..

78.   Ами защо не я предупреди ти тая жена, че ако напълнее след раждането ще я зарежеш?
Да видим тогава, ще се намери ли някоя въобще да ти роди дете!

79.   А тва че ти е родила дете?
Що не го роди ти да се разпуснеш малко

80.   Смятам че ви е сбъркана представата за любов. Съпругата ми ми е родила две здрави прави деца едно след друго. И двете се родиха над 4 кг всяко и това е голям стрес за една жена. Аз лично обичам жена си когато беше 50 кг, обожавах я когато беше едричка и бремена с номер едно, с номер две, а сега е боготворя без значение колко килограма е, дали се е гримирала или каквото и да е. Съветвам ви да гледате на съпругите си (като мен) като най близък приятел, като човека към който винаги може да се обърнеш било за съвет, да споделиш, да кажеш или да се оплачиш, както и да бъдете готови да сте другата страна. Съветвам всички Ганьовци да се позамислят че всички искат деца и поколение а жена му да е като порно актриса и домакиня да има очи само за него. Ако помислите реално една жена ако по някаква причина не иска да си развали фигурата и да ти роди дете сещаш ли се че няма да забременее. Помислете над това и бъдете благодарни за половинките си, не само на Бог а и на дамите тях. Още нещо за всички Ганьовци да знаете че няма да ти паднат ръцете ако измиеш две чинии пуснеш прахосмукачка или я отмениш в нещо. Мъж съм с прекрасна жена и две чудесни деца. Поздрави

51-77 от 77