Според вас дали тя ме е харесала
Здравейте на всички, ще ви споделя моята история. В супермаркета в който ходя, работи от скоро едно момиче. Понеже тя е на щанда за салати и ядки, всеки път, когато се появя и започва да ме заглежда продължително. Последните няколко пъти съм на щанда и дойде моя ред, имаше наблизо две жени, които можеше да ме обслужат, тя беше малко настрани на щанда, но забелязах как специално дойде за да ме обслужи, усмихваше се много по-различно, не усмихването по учтивост, а доста по-различно, гледаше ме в очите и усещах как погледа и ставаше доста мил, като ми подаде храната и заговори усетих как гласа и претрепваше и умаляваше. Не съм от тези, които напразно ще си въобразяват нещо, понеже има хора, които, ако някой ги погледне си мислят, че едва ли не, вече са влюбени в тях, според мен тук е различно. Забелязвам я и с периферията как ме гледа продължително, а аз се правя, че не я гледам и дори и да не си взимам нещо от нейния щанд минавам от там се правя, че гледам нещо на другите рафтове, а гледам нея.
Та какво ви е мнението, да си призная честно и аз като е видях първия път доста си е харесах, според вас, може ли да ме е харесала?

Коментари

1.   Възможно е да те е харесала. Заговори я и си признай че си я харесал, когато няма много хора в магазина и си приготви на един малък лист телефона или Фейсбук профила и след това и дай листа. Няма да имаш много време да приказваш понеже има клиенти на тези места. Кажи и направо. Можеш да я питаш за номера и.

2.   Ами говорете, заговори я, толкова ли е сложно? Едва ли е страшна.

3.   Според мен, трябва да спреш да публикуваш въпроси "според вас дали ме харесва?", а вместо това да отидеш и да се запознаеш с нея, след което да и предложиш да излезете.

4.   Напълно е възможно да те е харесала, но преди да предприемеш каквото и да е, моля те ограмоти се малко, иначе има сериозен риск да я отблъснеш, заговаряйки я.

Успех!

5.   4, много грубо прозвуча това с ограмотяването. Момчето има сравнително добър правопис, малко пунктуацията му се нуждае от подобрение и накрая забелязах, че вместо "я" /за момичето/ е написал "е", но не мисля, че се нуждаеше от подобна забележка! В този сайт всички големи корективи сте станали, много настойчиво прозвучава нотката на комплексите. :)

6.   Разбира се, че е възможно. Заговори я. Предложи й да се видите на среща. Жена съм и много оценявам, когато някой мъж директно ме хареса и предложи да излезем. Обичам директните хора. Приятелят ми така ме спечели преди години, без заобиколки. Има нещо много мило в тези първи мигове на признание.

7.   Покани я на кафе и ще разбереш.

8.   Не се занимавай с продавачки. Не искам да звуча грубо, но са нискоинтелектуални и само ги интересуват парите. Една такава жена/момиче няма какво да ти даде.

9.   Започни да ходиш на фитнес.

10.   Да, напълно е възможно. :)

11.   Номер 4, в последното ти изречение няма запетайка, но по незнайни за мен и читателите причини, ти си я сложил. После се опитваш да си Громотен’ и да даваш акъл за правопис и грамотност, след като ти самия не си грамотник!

Гаро