Как да си направя приятел (гадже)
Здравейте, въпреки че е доста апсурдно да задавам подобен въпрос, то все пак как да си намеря гадже?
Да започнем със това, че съм на 15 почти 16 години и повечето момичета на моята възраст си имат гаджета, та дори и по-малките са имали по няколко, а аз дори едно не съм имала.
Имало е момчета, които да проявят интерес към мен, но просто аз не знам как да реагирам в такава ситуация, защото честно казано аз съм доста притеснителен човек особено пред хора, които познавам бегло същевременно не съм нахална нито нагла, нито кифла а като гледам повечето момчета по такива си падат.
Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Ааа,ЪПСУРТ!

3.   От пластилин ли да си го направиш?

4.   Бях в същата ситуация и честно казано исках гадже просто ей така за да видя какво е и да ти кажа това беше пълна глупост единствено нараних момчето. Ако не си влюбена в определено момче то според мен въобще не се занимавай с глупости. Иначе ако искаш толкова много намери си по срамежлив по лесно става с тях :)

5.   Това при мен беше възрастта, в която бях най-активен в това отношение. Знам ли, просто късмет. Просто да попаднеш в правилната компания. Да се запишеш на нещо, някакви танци или друго и нещата ще тръгнат от самосебе си.

6.   От известно време и аз общувам със такова момиче като теб... абсолютно едно към едно, само че тя е на 17..
Та уж познавам момичетата добре, достатъчно, но нямам представа как да се държа със нея.. Виж, просто бъди себе си, открита и откровенна със момчето което ще срещнеш след време, не се прави на нещо което не си, а от това което казваш, ти точно си различна... Сподели му това и ще видиш реакцията му. Това е! Успех!

7.   Вместо да се чудиш как да си намериш приятел учи, какво ви има бе ддеца? за къде бързате?

8.   Аз съм на 28 и още не съм имал гадже, а ти на тази възраст вместо да учиш, мислиш за гаджета. Аз съм се примирил вече, че бъдещето ми е в проститутки и компаньонки.

9.   Спокойно не си единствена. Аз също нямах гадже в училище, а отгоре на всичко не пиех и не пушех. Няма от какво да се притесняваш, дори и да не се получи сега не е проблем и с нищо не си по-лоша от останалите момичета. Знам че е кофти, защото слушаш и виждаш всекидневно какво се случва около теб и на фона на това твоят живот изглежда скучен.
Просто се виждай и общувай с момчета, играйте примерно карти или се разходете в парка, не мисли за гадже, а гледай на това, като на приятелство. След като имаш повечко момчета приятели и се опознаете ще се получи от самосебеси, просто бъди честна и като сестигне до връзка кажи че пямаш опит и бъди с партньор, вместо да търсиш съвети от приятелките ти.