Какъв подарък да направя на момиче на 27?
Момче на 28 години съм. Какъв подарък да направя на момиче на 27 години? Какво обичат момичетата на тази възраст? Не ми е приятелка и не я познавам много. Само веднъж сме се виждали. Момичето е компаньонка.

Коментари

1.   Ти сериозно ли?! Не мисля, че е нужно изобщо.

2.   Не се спряхте с тая простотия "момиче" и "момче" на по 27, 28 години. След две години на по 30 ама иначе момиченца и момченца.

3.   Подари й една голяма кутия с презервативи.

4.   По добре и дай кинти,те това им е в главата само.

5.   200 кинта за кекс.

7.   Ти си чекиджия на 28, щом се смяташ за момче, а тая на 27 за момиче.

8.   По-високо заплащане.

9.   Хахахахаха, много ме разсмя. Подари й первезно бельо. Ще й бъде от полза.

10.   Гугу-гага, на тате момченцето на 28 г.

11.   Ако до 30-40 сте момченца, ставате ли въобще някога мъже или?

12.   Ужас, как се изврати света! На компаньнонките тоест проститутките подаръци им правят, за жени ги искат, а ние обикновените момичета и жени си стоим сами, понеже сме твърде, разбирате ли, обикновени...

13.   Бакшиш.

14.   Не е по темата, но няма лошо хората да се чувстват млади.
Моите родители от около 45-годишна възраст се обявиха за "вече на години", което не е никак хубаво. Сега са на 61 и за 45-годишните казват, че са млади, в разцвета на силите си и живота е пред тях.

15.   Щом не знаеш нищо за вкусовете ѝ, какво харесва, парфюм винаги е удачен подарък, продавачките ще те консултират за марки и аромати. Може да го придружиш с цвете или по-луксозни бонбони.

16.   Напук на всичко коментари ще кажа, че до 27-8 са си още “момчета”. Преди 50 години е било различно, ама днес половината живеят до 25 у тях си, хидят на университет (да “на убиверситет”, все едни “на училище), хващат се на някакви компютър и работи, работят ало-ало в кол централите и се държат като келеши.

Ама и вашите коментари едни мааа....

Иначе - Вземи и нещо златни. Някаква огърлица или гривна. Дори да не я носи редовно, все ще в пази и помни.

17.   11. Не, те на 40 не знаят какво търсят, връзка ли, секс ли просто, а ти се чудиш дали стават мъже изобщо. Колкото по-малко отговорности поемат, толкова по-добре!

По въпроса на автора, по какъв повод искаш да подариш нещо? Ако не се познавате, достатъчно е нещо малко и необвързващо. Хо зависи от човека все пак.

Лола

18.   Ами той е клиент.. как няма да е момченце на 28 или 50. То и всяка втора тема тук е на клиент, не случайно е бъкано с теми изливащи тонове помия върху жените, а как иначе да е? :д На такова "момиченце" само кеш ще му е от полза, повече ще й помогне от безсмислени дрънкулки, парфюми и всякакви подобни... И то от поредния клиент, който трябва да търпи.
ЖЕНА на 23... Хохохохо

19.   Някой отново бърка жена, на която е платил, че му е гадже. Дори и да и купиш нещо, ще ти се присмее, че го правиш. Напълно наясно е, че не ти е гадже, и ще те мисли за луд. Ще ти забута подаръка някъде и това е.

20.   Ти да не си същият, който питаше дали компаньонка може да му стане гадже?

21.   #16 Някои цял живот остават инфантили, но има и други - ученици, които работят през ваканцията, студенти ходят по бригади в чужбина, следват на запад, работят, издържат се. Сегашните млади като цяло са по-прагматични и по-оправни от по-старото поколение, расло в соца.
А това за златните бижута е направо глупост, подаръкът е за момиче, което е виждал 1 път, вероятно като клиент.

22.   На мен дори и мъже с които съм спала многоброен пъти не са ми подарили и една картичка (не че се самосъжалявам) но как да се чувствам от това, четейки тук тази тема.
Иначе мил жест, да, може би бижу не е лоша идея да й подариш. Недей плюшки и подобни.

24.   Нещо от Swarovski

25.   За да ти изхвърли подаръка ли? ! Слез на земята, ще ти се смее.

26.   До 28 години сте момчета и момичета, не го ли разбрахте???
Стига с тея педофилски изпълнения на 24 г. бил мъж. Да ама не. Да не говорим, че даже някои въобще не доизрастват да се нарекат мъже и жени... В кой свят живеете? Във война на слонове?
Днешното време не предразполага да се възмажее, напротив. По-възможно е да си останеш дегенерат за цял живот. Я отворете вестниците, пуснете телевизора и ще се припознаете.
СТИГА ВЕЧЕ С ТЕЯ МЪЖЕ И ЖЕНИ. Кои по-точно от вас ще излезнат да покажат колко са "израстнали"?
Не стига, че вече не останаха грамотни българи, ами вие на мъже и жени ги делите!!!