Ще се получи ли?
Здравейте, харесвам едно момче от не дълго време. Той е доста по-голям от мен, но не изглежда да се интересува от разликата в годините ни. Често, когато се виждахме, той е идвал до мен, поглеждал ме е, но нищо повече. Доста ме притеснява, това че е общителен и разговаря и с по-малки от мен. (Не се познаваме). Въпросът ми е как да му покажа, че имам интерес към него.

Коментари

1.   предложи му секс и ще ти обърне внимание

2.   Колко е тази разлика?

3.   Намери си някой на твоята възраст.

4.   Ако проявяваше интерес към теб, до сега да се е получило. Защо си мислиш, че като те е погледнал два пъти вече е влюбен в теб? Човекът може и да си има приятелка, пък и да няма, може да не му харесваш.

5.   Още си недорасла, не вкарвай човека в беля! Личи си, че не ти достига разум.

6.   Следващия път когато гледа към теб, оближи устни и след това захапи долната си устна и бавно я отпусни, като на забавен каданс, докато поддържаш контакт с очи.

7.   Следващия път когато гледа към теб, оближи устни и след това захапи долната си устна и бавно я отпусни, като на забавен каданс, докато поддържаш контакт с очи.

8.   Направи така,че да забележи ,че го гледаш и така ще разбере ,че му се кефиш и ако и ти му харесваш вече е лесно.
Кажи на колко си и той на колко е долу горе

9.   Пиши му не е толкова сложно

11.   Ако нямаш 20 и той е над 25, не се занимавай. Мъже, не си губете времето в такива отношения, не си го причинявайте.

12.   В никакъв случай не слушай нито номер 1, нито номер 6. Пълни лупости, а който одобрява подобни "съвети" не забелязва ли, че са ебавка, а в темата става въпрос за деца! Току виж се е вързала как изобщо може да го напише някой, а друг да го одобри. Това не е помощ, а подигравка да не казвам, че е и чиста подбуда към някакви сексуално извратени глупости. Тя не е на 20, за да осъзнава, че това не е начин, а вие не помагате нито сте по готини като се забавлявате да пишете глупости на деца ама тя може да е на 12. Айде мислете малко.
Авторке явно още си много малка, за да му показваш, че го харесваш иначе щеше да знаеш как и повярвай ми начини много ама не и подобни на изредените така ще станеш за подигравка само.
Ако има как да се заговорите действай ако ви се пресекат пътищата пресекат иначе няма какво да правиш. Останалото в общи линии е излишно. Като пораснеш ще вземеш да усещаш кога някой има интерес, как да подходиш, какво и защо да направиш, но времето му не е сега, защото очевидно сте малки. Съжелявам, но ако има как вие да завържете разговор това ти е начина, а ако е близо до твойте години може и да го гледаш то и без това сигурно го правиш постоянно, но вече ако той има интерес ще отвърне.
Все пак ако искаш съвет по конкретно кажи на колко сте ако си на 12-13 остави тия неща, а и разликата е важна, за да ти кажем ще се получи ли и какво да направиш. Може да става въпрос за 17 и 27 е тогава ще мога да ти дам много съвети, но ако си на 14, а той на 27 остави напред в живота ще видиш, че така е било по добре.

13.   Зависи от годините ви. Ако ти си 25 и той 35, да. Но ако си 20 и той 30, не. Хората около 20 са непостоянен вид. Ако ще е за секс, ок. Но му кажи, нека да знае. Утре ще се извъртиш и ще му литнеш по тъча.