Бивши гаджета
Здравейте...
Имам извънбрачна връзка с жена 10 г по-гоялма от мен. И двамата сме семейни и сме се разбрали, че няма да има катаклизми, никой не иска да си зарязва семейството... Проблемът е, че се влюбих доста.. Тя твърди също, че ме обича, но нейнаат любов я разбира по друг начин...

Тя е безработна, уж си гледа децата, мъжът и е бизнесмен и и осигурява добър живот. Аз също съм доста добре,с емейството ми няма от какво да се оплаче... Никой не тръси материална изгода от другия, просто искаме да ни е гот...

Проблемът е, че аз преди това не съм имал други връзки, а тя е изкарала 2 дълготрайни - една 4 г и друга 2... Мен ме дразни това, че тя продължава да се вижда с предишните си любовници, особено често с последния, като твърди, че били само приятелчета и мен това много ме дразни... С първия пък се чуват постоянно по телефона, дори се е изпускала, че и звъни в 12 през нощта и си говорят по цяла нощ, "естествено чисто приятелски".

Мъжът и не му пука много за нея, защото и той си има гаджета и не и държи особено сметка, иска да му е ошетана къщата. Според вас нормално ли е, тя да поддържа такъв род връзка, аз лично си мисля, че сигурно се чука и с други и това много ме дразни....

Освен това тя дълго време криеше от мен, че е била интимна с тези мъже и откровено си лъжеше, докато аз не разбрах по свои канали.... Иначе се кълне, че не била курва, не била такава да тъче на 2 стана, аз най-хубава съм я чукал и т.н.

Тъпото е, че реално погледанто не е нищо особено, дори не е и красива и сексапилна, с малки гърди, в лице нищо особено, но нализнаете - като си влюбен... Аз съм симпатяга, висок, добре сложен, с хубаво тяло, хубава кола, собствен бизнес, с парички в джоба, мил,кавалер, галантен, мацките сами ми се слагат и умилкват...

Имам чувството, че все нещо не и стига... Били сме заедно, романтика, разходки, див секс, а след това тя отива да се среща с бившите си и да се забавляват или пък виси в скайпа и сайтовете за запознанства да търси някъде другаде внимание... Имам чувството, че има някакъв комплекс и иска всички да я свалят и да я ухажват и да получава внимание... А аз съм бил с доста жени и си имам самочувствие...

Мисля да я разкарам от раз... Вече опитах 2-3 пъти, но тя после започва да ме тръси много, уж само като приятелчета да се виждаме и пак стигаме до секс, откровения и т.н. и се въртя в омагьосан кръг... Какво ще ме посъветвате???

Не мисля, че е норамлно, при условие, че обичаш някого, да се виждаш с бившите си гаджета, да ходиш по кръчмите с тях, да си комуникирате постоянно като "приятелчета" и т.н. И на всичкото отгоре да лъже мен, за нейните си срещи и разговори с тях, да крие и т.н. Това много ме обижда и наранява.... Тъпото е, че не иска да спира:))) Благодаря ви предварително...

Коментари

1.   Разкарай я! Кво я чакаш още?! 100% се плющи с бившите си приятелчета! Хвани си някое нормално момиче което да те обича истински!

2.   Знаеш ли кое ще ме изкефи най-много, моето момче?! Докато ти се чудиш любовницата ти дали спи със старите си гаджета и дали това е нормално... и да си блъскаш главицата за отговори, твоята съпруга през това време да ти слага такива рога, ама такива, че да не можеш да влезеш през входната врата. И знаеш ли какво?! ИСКРЕННО ТИ ГО ПОЖЕЛАВАМ !

3.   Казваш: "Не мисля, че е норамлно, при условие, че обичаш някого, да се виждаш с бившите си гаджета, да ходиш по кръчмите с тях, да си комуникирате постоянно като "приятелчета" и т.н. И на всичкото отгоре да лъже мен, за нейните си срещи и разговори с тях, да крие и т.н. Това много ме обижда и наранява.... Тъпото е, че не иска да спира". Ами жена ти, беее? Ти какво правиш тогава?

4.   Съгласна съм с номер 3. Ей на такива като теб им се викат пълни егоисти!

5.   И ти и любовницата ти с многото стари гаджета сте направо за убиване. Имаш си парички, хубава кола и т.н. и си имаш явно най-тъпта жена, която сигурно нищо не подозира и къщата ушетана и децата нахранени. Вземи се засрами вместо съвети да търсиш и си седни на задника, защото ако жена ти бише като тебе, тогава щях да те питам. От такива като теб и любовницата ти да пази Господ. Да, сигурно не ти е приятно да получаваш такива коментари, но това е което мисля .

А като искаш да си вееш байрака, бъди честен към жена си поне и я пусни поне и тя да потърси своето щастие, защото го заслужава повече от теб със сигурност.

6.   от Автора... Аз колкото съм грешен и боклук в своите очи, аз си знам най-добре... Не съм споделил тук, за да ме съдите и плюете, а за съвет и мнение.. До коментар номер 2, ИСКРЕНО се пише с едно Н..., но не се учудвам, лъхаш на злоба, допусках, че не си много ерудирана, а тесногръда....

Искам да ви кажа на всички, че едва ли има мъж и жена, които да са умрели само с един партньор... Това е 1 на 1000. Всеки кръшка някои дискретно, други явно, трети си развалят семействата... Аз нямам такова желание, освен това съм дал на жена си пълен картбланш, както финансов, така и не я ограничавам да излиза...

Всеки има право на избор какво да прави със свободата си и тялото си, без да наранява половинката си-а именно, дискретно.... Много хора знаят за какво става въпрос.... А и интелигентните хора не питат половинките си и не ги следят.... Имат си доверие... Защо да следя жена си???? И да я хвана какво-ще я изгоня ли, ще се разведа ли, какво? Да ми най-ценното-детето? Да не съм луд... Защо да я следя, за да се самонаранявам ли и да си причинявам сам това....

7.   Хайде вече да приключваме тая тема, понеже тоя вече супер много ме изнервя. Ти като не искаш да те оплюват и да ти дават отрицателни коментари си запази шибаната история за себе си и нея споделяй с никой. Сигурна съм,че всеки би ти казал това, което тези хора тук написаха.И недей да злобееш и да обиждаш хората тук, че са допуснали правописна грешка, напротив, даже им се радвай, че са ти прочели егоестичната историйка и че са си направили труда да драснат някой друг коментар. И това мистър правопис си го оправи "Да ми най-ценното-детето?"!

8.   Към автора: Ако гаджето ти бе несемейно и гледа само към теб, даваше всичко за теб, бе най-страхотния човек, супер много те радва, изключително способна, интелигентна, красива и т.н., намираш я за перфектна и въобще всичко в нея ти харесва и имаш невероятните чувства, щеше ли да се разведеш с жена ти!?!?
п.с. ако имаш е-майл дай да си поговорим

9.   Мило момченце, (със сигурност си по голям от мен-поне с 10год), имаш вулгарно, надменно, отвратително самочувствие за себе си...

Защо не си гледаш семейството, ами си седнал да се жалваш как ти изневерява любовницата, по ненормална история не бях чувала - може би една "курва"(както ти се изразяваш), трябва да покаже на подобен курвар като теб, че има и др. мъже, които желаят да бъдат удостоени с нейното внимание....

Истината е ,че ти си влюбен във въпросната жена, от която определено получаваш добър урок ...

Нямаш никакво право, да държиш сметка на чужда жена: с кого, кога и с колко се чука ... Явно не и даваш това от което има нужда и ти, мъжа и-тя е принудена да търси нещо от бившите си: с един ще се чука, с друг ще споделя и така, не мога да съчувствам човек като теб ..

Замислял ли си се - жена ти, какво ли прави, когато получава единствено и само материалното ти внимание?!
Сигурно яко се чука с комшията, който идва през деня за по кафе и партия табла, докато децата са на училище ..
Радвай се, че има комшии, които да удовлетворяват, нуждите, на пренебрегваните (босовки) женички ...

12.   От авт. Разкъсахте ме, все едно съм най-големият престъпник:))))Такива неща се случват във (почти) всяко семейство... Не помня да съм казвал, че не си гледма семейството - жена ми не е лишена от нищо, включително, ласки и секс... Защо мислите,че съм я оставил на автопилот???

Увлякъл съм се и по друга жена,може би съм вложил и чувства... Не съм се замислял какво прави жена ми,когато не сме заедно... Каквото и да прави, важното е да се чувства добре...

Когато един човек иска нещо силно, нищо не може да го спре - колкото повече го ограничаваш, толкова повече му се иска... Дори и да допуснем за миг, че жена ми се чука с комшията, което е абсурдно де:)))), но дори и да се чука с някой си, а и да и забраня да го прави категорично - какво? Ще спре на секундата ли? Не просто ще започне да се пази повече:))) Да почвам да я следя и да я пазя ли? Какво? Каквото и да прави, не искам да разбирам и да ме наранява-това е...
Към номер 8-vassko77@abv.bg

13.   Може да се включвам малко късно, но всепак искам да кажа и моето мнение.

Като за начало искам да споделя, че не съм съгласна с въпросната ситуация, споделена от човека, понеже аз самата не особрявам полигамията. НО!!!...

ЕЙ, ХОРА, НЕ ЗЛОБЕЙТЕ! Човекът просто сподели проблемите си. Не е хубаво какво прави, но всепак си помислете, че за да се стигне до това, значи има проблем от всички страни. Сега не е момента да коментираме коя жена е кучка, коя е мрасница и т.н.

ЛИЧНО ЗА ПИСАТЕЛЯ НА ТРОГАТЕЛНАТА ИСТОРИЯ: Както казах вече, не съм и няма да се правя на човека, който ще те съди. Направи си сам равносметка защо е станало така. Нима жена ти не значи нищо за теб? Данеби да не я желаеш вече и да не те интерасува сексуално?! КАКВО СЕ ПРИТЕСНЯВАШ, ТОВА Е НОРМАЛНО!!! Всепак щом имате деца без да искаш мнението ти за половинката ти се е изменило малко или много. Помисли кое е най-добре за теб: да се разделиш с жена си заради жена, която се чука най-вероятно с всеки, който и падне или да се опиташ да закрепиш най-важното нещо- СЕМЕЙСТВОТО СИ!

Не мога да кажа, че от личен опит давам съвет, но за годините си мога да кажа,че съм разбрала едно нещо - "ИМА МНОГО ХОРА В ЖИВОТА, НО САМО ЕДИН ЧОВЕК МОЖЕ ДА ВЛЕЗЕ В ТВОЯ И ДА ГО ИЗПЪЛНИ ПЪЛНОЦЕННО"!!
Аз самата съм била с доста "хора" в живота си и ти гарантирам, че дивия секс, парите и колите са само прехода.

14.   От Авт. Абе хора, разберете, че тук не става въпрос за някакъв избор - да се развеждам или не, с новата ли да бъда или с моята си жена..... Просто споделих кое ме дразни в тази жена и исках да чуя мнение, дали е норамлно, при условие, че твърди, че ме обича ,да си поддържа уж приятелски отношения с бившите си... това беше всичко... Можех да спестя, че съм женен и да си спестя хулите на повечето...

НЕ ИСКАМ ДА ДА СЕ РАЗВЕЖДАМ, да не съм малоумен, по-хубава и добра от жена си няма да намеря, намерил съм каквото търся, преди доста време, това е....имам си жена и точка. За нищо на света не си я давам... просто съм потърсил малко разнообразие навън, но се поувлякох, не чак толкова, че да си развалям семейството... вие ме карате тук да правя някакви избори, което изобщо не стои на дневен ред... ако ще жена ми 5 любовника да си има, пак ще си я обичам и ще и простя всичко, защото ми е ЖЕНА и сме едно цяло... това е.... не се оплаквам от жена си, там всичко си е наред... защо мислите, че на човек може само на едно място да му е хубаво.... повечето от вас, които се самозодоволяват, да не би половинките да си във фантазиите, когато го правите, значи пак изневерявате, така ли? Поне в мислите си:)))

Какво лошо има човек да потърси малко разнообразие... стига да е достатчъно дискретен, никой да не разбира и да не унижава половинката си... аз и тази жена, с която се виждам от време на време, не съм я спрял от нищо, нито мога, нито искам-дори съм я поощрявал да прави секс със мъжа си, за да не буди съмнения у него, не се дразня от това, че излиза с приятелките си и около тях има винаги мъже и ухажори, това е нещо съвсем нормално, ако няма ухажори, значи има нещо грешно в нея или е доста отблъскваща:)))

Просто се дразня, че се вижда, споделя и още кой знае какво с бившите си гаджета, а аз не искам това да е така и да си говорят за мен, да обсъжда нашата връзка, те да я притискат за секс, внимание и т.е.след като те са минало, нека да останат в миналото-а не да има необходимост да поддържа с тях контакти... разбира се, че ако ги види на улицта, ще се поздравят и ще си поговорят, но да се търсят по телефоните, да си уреждат срещи и т.н., това ме дразни но след като тя разбира така любовта, ок, няма лошо, просто да си намери друг... полека-лека ще си отминат нещата, няма нищо страшно в това... ще я оставя на спокойствие да получава цялото внимание на света от който и когато си поиска.... всичко хубаво желая на читателите на този сайт, също и на основателите му:)))

15.   Как ще простиш на жена си "ако ще жена ми 5 любовника да си има, пак ще си я обичам и ще и простя всичко" като се дразниш от тази с която изневеряваш? Май че жена ти е минало за теб. Аз съм мъж.

21.   Не искам да бъда груба, но щом като според теб можеш да простиш евентуална изневяра на жена си, а ревнуваш любовницата си, то ти изобщо не обичаш жена си. Може би я уважаваш заради дългите години прекарани заедно и заради децата си, но за любов и страст и дума не може да става. В твоята история ме дразни това, че гледаш доста повърхностно на сериозните неща в живота. Дали и жена ти ако случайно разбере за авантюрата ти, би ти простила така лесно и дали би забравила. Не съм сигурна. Ти не си много наясно със себе си, но факта, че търсиш помощ и коментари тук, все пак говори, че може и да решиш проблема.

Пожелавам ти да осъзнаеш, че въпросната любовница, не би могла да ти даде друго освен секс, а семейството е това, което ще бъде до теб цял живот и дано след края на това залитане съпругата ти не разбере.

22.   Естествено, че не искаш да си зарязваш семейството и знаеш ли защо? Защото така е много удобно. Защо не си направиш харем? Като чета коментарите, направо се радвам, че хората изказват искрено мнение. Вземи се осъзнай. Казваш, че не ти се налага да избираш, защото не искаш да си зарязваш семейството, а питал ли си се ако жена ти разбере, дали пък тя няма да те зареже. Не бъди толкова сигурен, защото хората реагират наистина много различно, когато хванат половинката си в изневяра. И дали ще бъдеш щастлив ако това се случи.

23.   Има една поговорка - крехко агнешко, щещ не щещ ще го делиш с приятели - наистина разбирам какво го дразни автора - дразни го, че и дърта овца пак трабва да я дели ... в такъв случай, как няма да се спука човека от яд... Да не забравяме също кое отива при дъртото? - ами само лешояди .... Ега ти и състезанието ... внимавате да не се спукате пък Вие от смях...
Нека автора да каже на колко години е и кава е разликата в годините между жена му и любовницата?

24.   И ние кво да направим като ти се дразниш? Дупка в ануса ти ли, кво?

25.   Неуместен завладя уж добронамерения диалог.
Вие господине, смятам не обичате любовницата си. Засегнато е честолюбието Ви. нямате в такъв случай проблем, защото все някога, вероятно скоро увлечението ще премине.
Успех за семейството Ви!

26.   Как така винаги успявате да обърнете "разговора" по тема, която няма много общо с питането на автора??
Дали ще изневерява или не, мисля, че си е негова работа - не е това проблемът му. Нито дали съпругата му му изневерява. Така че си спестете неуместните коментари и се опитайте да коментирате по-адекватно! Човекът си го е написал съвсем простичко и ясно: "Според вас нормално ли е, тя да поддържа такъв род връзка.."

Ами според мен е нормално за някои категории жени.. от тях можеш да имаш, когато си поискаш, срещу възнаграждение!

27.   Oт Авт. до номер 26... Благодаря за коректния коментар. Само една малка поправка - в случая явно говорим не за възнаграждение, а за спорта... но човещинка:)))

Относно другите коментари -не желая да падам на нивото на повечето - само ще цитирам по памет една библейска притча - нека, който счита себе си за безгрешен да вдигне ръка и да ме съди за деянията ми...

28.   Ти ли бе задник такав ,които изневерява на жена си ще ми цитираш библеиски прит4и?
я вземи историята която си написал да си я завреш в "красивата" целомадрена и високомерна задница!
и не знам дали ние ти падаме на нивото като ти пишем коментари относно болният ти мозак

30.   "Ти ли бе задник такав ,които изневерява на жена си ще ми цитираш библеиски прит4и?
я вземи историята която си написал да си я завреш в "красивата" целомадрена и високомерна задница!
и не знам дали ние ти падаме на нивото като ти пишем коментари относно болният ти мозак"

Хайде провери си правописните грешки и пак си сложи коментара.Средно на дума имаш по една грешка,на места по 2.Мислиш ли,че мнението на малоумен,неграмотен комплексар като теб ме вълнува?!?Животът ти ще премине в нищета,завист и комплекси.Успех в съществуването...Цървул...

31.   Боже, ти си като бившия ми мъж.Всякаш че чувам него.Съветвам те и съвсем приятелски ти казвам да внимаваш да не те усети жена ти.Тя другата смята че поведението и е нормално, познавам им и зъбките на такива.Та избора си е твой или я търпиш и я приемаш или обратно при жена си и пак ти казвам моли се да не те усети.

32.   Много ясно, че е нормално поведението на любовницата ти- тя е к**ва. Все пак нали и твоята глава е омотала по същия начин както и на бившите си-с бесен секс и мръснишки игрички. Стига си се тръшкал и се пази да не ти лепне някоя болест. :)
Ж21

33.   Жена му, съседа, съседката.. какво общо имат тези хора с конкретния въпрос?
Дразнещо е, когато си свикнал да получаваш цялото внимание, изведнъж да се наложи да го делиш с разни "бивши".

Бях попаднала в подобна ситуация и колкото повече ме дистанцираше господина, толкова повече ме хващеше яд и се връщах, за да се докажа пред себе си. Ми.. и ти и аз сме пълни комплексари. И тези, които плюят са същите, с тази разлика, че те са нещастни комплексари..
Ако зарежеш любовницата си, няма да ти навреди, повярвай ми.. Гледай си живота и успех

34.   Дори може да има още двама, трима. На теб кво ти пука с кой си го слага когато те няма. И жена ти със сигурно се лашка с някой... ама кво? Всичките са курви. А ако не бяха ние какво щяхе да еб*м? Остани си със здраве, не го мисли прави си секс и да не ти пука.

35.   Авторе, ако още си с тази жена и не си прозрял истината, време е да прогледнеш. Любовницата ти си е чиста курва. Преди време имах връзка с точно такава омъжена жена, доста по-голяма от мен. Тя ми говореше абсолютно същите неща, като на теб (колко много ме обичала, как за пръв път изневерила на мъжа си с мен и т. н. ). И макар, че още преди да започна да се виждам с нея, знаех че ме лъже, в един момент се усетих как й вярвам, ако не на 100, то поне на 50%. Това продължи известно време, но в крайна сметка няма как да имаш един автобус любовници и никой да не разбере. Та няколко месеца след началото на отношенията ни, започна да получава странни смс-и и призванявания късно вечер. Отначало ми стана кофти, но впоследствие си дадох сметка, че не мога да очаквам друго от подобна жена, още повече че от самото начало знаех с какво се захващам. Единственото, което ме дразнеше силно отвътре, бе нейното огромно лицемерие и по специално това, че непрестанно натякваше колко е чиста и неопетнена. Затова и реших да я хвана, просто ей така за собствено успокоение и след доста неуспешни опити успях да се добера до паролата й за скайп, която се оказа еднаква с тази на фейсбука й и пощата. Ами, оказах се напълно прав, с почти всички добавени мъже се уреждаха някакви срещи, говореше се само за секс, нямаше един нормален разговор от сорта на "как си", "как я караш". Спеше с шефа на мъжа си, с негови приятели и изобщо с всеки, който си бе поискал. Разказвам всичко това, защото човек не бива да вярва на всичко, което му се говори, а и честно казано повече никога не бих направил грешката да имам каквито и да било интимни отношения с обвързани жени. Подобни връзки могат само да те натоварят допълнително, нищо повече. Наистина понякога се случва човек да изгуби вяра в любовта, но курвите не са решение, казвам го от собствен опит.

36.   Явно имаш своите причини да търсиш такава връзка-ти си знаеш какви са най-добре. Но според мен не си уцелил човека. Вместо това да ти дава положителни емоции теб те натоварва и ти е малко унизително според мен. Незнам как и защо се е стигнало до тези отношения, ако е било само за секс е разбираемо, това отговаря и на въпроса защо точно тази персона си избрал. Аз мисля че ако те обича наистина ще копнее само за твоето внимание и компания, няма да са и нужни разни бивши мъже. Възможно е нещо пък във вашите отношения да я притеснява и да търси доказателства че е желана и от други мъже. Но най-вероятно да си е жена с по лековато поведение просто, казваш че има връзки от години, значи просто си е такава. Лошото е че си се влюбил, сам казваш че не е нищо особено, а не можеш да се откъснеш от нея. Нямаш опит в тези връзки, не са за всеки, ако не искаш да си разваляш семейството по-спокойно го карай с чувствата.
Ж39

37.   Авторе ръгай чушки в боба стига си ревал че те обичала и незнам си кви глупости, явно си останал единствения вярващ на подобни обещания

38.   Божеее, да очакваш от любовницата си вярност...

39.   А аз ще ти цитирам една от 10 Божи заповеди: Не пожелавай жената на ближния си!

40.   Aз искам да благодаря на 35 за изречението, , ... няма как да имаш един автобус любовници и никой да не разбере. '' Стана ми толкова смешно / дълго се посмях с глас и не можех да продължа да чета/ имах нужда наистина... благодаря :)

41.   Не мога да повярвам колко надути хора има! Колко самолюбиво оцени себе си, а нея я направи все едно не е човек, а със сигурност е много повече от теб както на външен вид така и умствено иначе нямаше как да те върти на малкия си пръст!!!