Брат му ме заплашва
С приятеля ми сме заедно от близо година. Преди 3 месеца ме представи на брат си. Той ми изглеждаше най-нормално момче. Беше прекалено близък с мен. Имам предвид, че започнахме да излизаме тримата, при първа възможност ме прегръщаше и подобни, но си мислех, че е просто такъв характер. Преди известно време стана така, че за момент останахме само двамата и той започна да ми обеснява, че много ме обикнал, нека бъдем заедно и пр., но аз отказах.
Бях просто шокирана и му казах, че не е възможно.

Мислех, че всичко се изясни, но преди две вечери стана още по-лошо. Късно вечерта някой звънна и що да видя-същото момче. Не мислех да го пускам, но изглеждаше много разтроен и го поканих. Оказа се, че нищо му няма, изигра ме. После започна да ми се натиска и някак успях да го убедя да спре. Седнахме и започнах да му обеснявам. Казах му, че не ме познава, не бива да разбива семейството си, надявах се да ме разбере. Тогава ме хвана и ми каза, че следващият път ще бъда негова.
Ужас, просто не можах да повярвам.

Изглеждаше толкова мил и добронамерен, а какъв се оказа. Исках да ме остави на мира и му казах, че ако ме доближи брат му ще разбере, а той ми каза, че никой няма да ме спаси. Той нормален ли е въобще? В момента съм много изплашена и ме е яд, защото не мога нищо да направя. Ако кажа на гаджето си може да ги скарам, а аз не искам да имат проблеми. Ако си замълча обаче ме е страх да не ми направи нещо. Не съм обиждала момчето, просто му обесних, че не може. Не знам как да постъпя...

Коментари

1.   Сподели с гаджето си.

Лилия

2.   Кажи на приятеля си, тоя ненормалник не може да го кара така...

3.   Миличка, кажи на приятелия си, докато не е станало късно!

4.   Ако си замълчиш, може да стане по-лошо и теб ще изкарат виновна с приказката за кучката, която си вдигнала опашката.
Мечо Пух

5.   "ОбЕсни" /пише се обЯснявам, по дяволите!!! / на приятеля си цялата ситуация и виж неговата реакция. Може просто с брат му да те подлагат на някакъв извратен тест, за да види дали ще поддадеш.

6.   Измислициииииии! Поредните измислици.

7.   вземи си спрей за самозащита и когато си сама с него, не се чуди да се защитиш.
Иначе, прецени, дали приятелят ти няма да повярва на разни лъжи на брат ти (че ти си се натискала), ако си отвориш устата

8.   Ако имаш възможност го запиши с телефон какви ги говори, така просто за всеки случай, защото може да те изкара луда, ако кажеш на гаджето си.

9.   Давай и се оттървай! Но само веднъж.

10.   Глупости, №9 - защо се подиграваш? Кажи веднага на приятеля си и двамата ще решите какво да правите.

11.   Кажи на приятеля си, непременно. Няма какво да го прикриваш, като е тръгнал да те натиска да е помислил, че ще кажеш