Мъже, не се женете!
Търсенето на смисъл на живота в брак (или дори съвместен живот) със средностатистическата жена в наши дни е изключително лоша идея за всеки мъж с поне малко възможности и самочувствие.

Плюсове на евентуален брак: любов, секс, някой да върши домакинската работа, и "да не умреш сам". Любовта е хубаво нещо, но рядко се среща. Най-добрият вид любов е любовта към себе си, защото никой не може да ви я отнеме. Жената няма да ви даде смисъл на живота, вие сами трябва да си го откриете. Сексът е направо трагедия в повечето семейства след първите няколко години - или пресъхва, или мъжа трябва да има желязна воля, за да продължи да изпитва желание за секс с 80 кг депресирана дебелана. Относно домакинската работа - има перални, има достъпна и разнообразна храна, а и дори да си наемете някой да ви чисти и готви, ще ви излезе много по-евтино, пък и е много по-лесно да смениш чистачката, или мястото от където си поръчваш храна, отколкото жената. И да, старостта и смъртта са неприятни и неизбежни факти от живота, но в крайна сметка всеки умира сам - няма да вземете със себе си нищо и никой. И не, малко леки последни години от живота със сигурност не компенсират жертването на 50-60 години.

Недостатъците са безброй: липса на свобода, независимост, и свободно време. Липса на секс (или нискокачествен секс с жена, която в нормални обстоятелства никога не бихте пожелали). Скъсване от работа, за да изхраните не само себе си, но и вечно недоволната си жена. Непрекъснат психически тормоз, защото дори и най-кротките жени се опитват да стъпят на врата на мъжа си, и трябват постоянни усилия да я държите под контрол. Често имаме допълнителни "екстри" като разхвърляна къща, еднообразни и нездравословни ястия, "удоволствието" да се превърнете в шофьор на жена си, или да финансирате втора кола, за която пак вие ще поемате всички грижи. Всички хобита, интереси, и дори приятелства ще бъдат поставени на голямо изпитание. Често няма да се чувствате добре в собственият си дом, защото жена ви знае най-добре как да го обзаведе, как да го украси, а вашите вещи и инструменти ще бъдат безцеремонно преместени в мазата или гаража.

Но, да приемем, че сте мазохист, или вашата жена не е като другите, тя е специална и не се е променила драстично като поведение и вършен вид няколко години след брака. Като минете 40-те тъкмо ще се отпуснете и ще гледате с надежда към наближаването на момента децата да поотрастат и да станат самостоятелни. Вашата все още привлекателна жена ще започне да усеща първите признаци на старостта, и как мъжкото внимание започва рязко да намалява. Познайте кой е най-лесният начин една жена да си вдигне самочувствието? Честито - вече си имате рога, а може би и документи за развод. Слава Богу, в България издръжката на съпругата все още не е задължителна, но пък има 95% шанс да изгубите жилището си.

Ако си мислите, че подобни неща се случват рядко, просто погледнете мненията от последните няколко теми тук - очевидно е че повечето жени смятат качването на 40 кг след няколко години брак за нещо съвсем нормално, и вие трябва да продължите да я обичате и желаете все едно че нищо не се е случило. От друга страна, ако вие останете без работа и прекарате една-две години на дивана пред телевизора с бира в ръка, да видим колко от същите тези жени ще са склонни да останат с вас и да ви издържат. И не остаряването, или болестите нямат нищо общо с разпуснатите дебелани, които ядат като за световно - това е ИЗБОР, а не нещастно стечение на обстоятелствата.

Коментари

51-69 от 69

62.   №52, Сара, ти четеш ли внимателно коментарите или в изблик на ярост призоваваш модераторите да трият коментари, дето на теб не ти харесват. Аз не отричам, че коментари 50 и 51 са мои, но обърни внимание на съдържанието им. С №50, отговарям на теб, а с №51 разговарям по мъжки с №43. Мъжете днес не се женят и обяснявам защо! Толкова ли е трудно за жената да схване разликата, вместо да възкликва как е открила топлата вода... 50 и 51 били от мен... е кога съм го отричал?? Няма нищо, все пак си жена и винаги ти е простено!

55/48/43, Усещаш ли женската злоба, как отново се е развилняла? Отново зоват модераторите да ни запушват устата, защото не понасят истината за женската същност, когато фактите говорят. Аз не съм отправял персонално обида към някоя от тях с вулгарен текст, докато май към мен имаше доста. Нищо, не им се сърдя, толкова си могат. Да речем че нашите коментари ги изтрият, тогава кой ще коментира по темата? Жените ще коментират недостатъците си ли? Това е все едно следовател-престъпник да разследва собственото си престъпление и да каже, че няма такова. Феминизмът е огромно модерно зло, което доста фино пуска пипалата си и пръска отровата си навред. Лечението му ще е доста трудно, но не и невъзможно. Ще е необходима хирургическа намеса, защото с медикаменти (благи думи) не се повлиява! Да видим какво ще стане след следващите избори в САЩ. Пелоси гневно-демонстративно скъса речта на Тръмп, протестирайки за унижението, когато Тръмп не се здрависа с нея. Това му осигурява голяма преднина на изборите, а феминистките газ пикаят от злоба, че жена не можа да докопа президентския стол за да наложат матриархат по целия свят. Е, няма да стане! :D

63.   До 52-Сара, с тия модератори е по-добре май, а? Бяхте свикнали да плюете по мъжете, ама вече няма!
Към модераторите:Какво е "Една коза би ме разбрала по-добре. "/съгласно правилата/?

64.   До 56

То децата, хич не е нужен брак за тях, а с мойто пиене... какви старини! Аз се радвам, че на 25 станах, ти... Доктора ми вика - ако изкараш до 33, ще е чудо! Ко такова!

66.   Много е просто - такива като чичето с феминизма да не се женят, да не правят деца и шизофренията им няма да се предава на поколенията. Нормалните хора си искат жена и деца, а увредените природата ги сортира.

67.   САРА ти съвсем доказа колко си "ПО-УМНА" от мъжете щом не можеш да разбереш, че Н. 51 говори на Н. 43. Такива текстове и едно 10 годишно дете ще ги разбере. Ама сега няма да се появиш да си признаеш малоумието с ръка на сърце. Кажи къде са доказателствата за вашата по-голяма интелигентност. Впрочем кажи ни какво образование имаш. Поне 8-ми завършила ли си?

68.   Чета коментарите.. чета ги.. Амиии, не се учудвайте, че много български жени са с германци, англичани, руснаци, и т. н. Уж сте европейци.. уж сте българи, а се държите като араби. После защо жените ви отбягват. То на вас все жените са ви виновни. Я питайте жените си как се чувстват докато готвят, чистят, перат, грижат се за децата, чувствайки се нежелани и пренебрегнати от вас, защото вие се връщате от работа, пускате си новините и псувате по политиците, вместо да видите какво е вкъщи - как е семейството. Щастлива ли е жената? Децата дали са щастливи? Нее, вие или ще си пуснете новините и ще псувате, пиейки си ракийката или ще седите до полунощ да зяпате порно докато жените ви си стоят в леглото самотни.
Да не говоря пък за мъжете... пардон, "мъжете", които спукват жените си от бой я пукнат, я не. Да ви имам българското. Да ви имам европейското. Да ви имам традиционното на всички. Щом толкова много мразите жените, най-добре не създавайте семейства. Оставете ги да си намерят някой подходящ МЪЖ, вместо да се забият в някой ъгъл с вас.

-Sm

69.   Много добре написано!! Макар че не приветствам дългите теми, тази я изчетох на един дъх, с удоволствие, защото е правдива. Жената, семейството са едно необходимо зло и имат шанс само ако жената в него си знае мястото. За съжаление, такива жени сега са единици, докато всички останали постоянно се мъчат да се изкарат нещо повече от това, което са, хвърлят в тази насока всичките си сили и амбиции, и така рушат безжалостно и отношения, и семейство, и всичко около себе си. Съвременните жени са едни луди за връзване, заживееш ли с тях, неминуемо и ти полудяваш.

70.   Истината е че подписването на един брачен договор вече има стойността на използвана тоалетна хартия.
В мозъка на съвременния човек е хаос от всякаква информация и моделиране на чуждо поведение, което е сред най-пагубното според мен.
64 даде правилен отговор.
Иначе:
Феминизъм = Ексхибиционизъм. И аз не вярвам и подобни глупости даже се забавлявам като ги чуя.
Някой от писарките тука се правят на много умни, но не споделят какви са по професия и какъв е техният обществен принос.
Много от съвременните жени са пълни шматки и невежи.
Вижте им само маникюра- двата нокътя в червено, другите 2 в жълто. Кич до безобразие. Папагали отвсякъде, такива са и в живота

71.   Ох, откога се канех да напиша и аз подобна тема, браво. Естествено не изчерпва всичко, но като цяло са засегнати основните неща. Вярно, има и доста несъгласни, главно жени, но реалността е такава. Няма какво да се лъжем, каквото и колкото и да се раздава мъжът в един брак, никога няма да е достатъчно. Колкото и да се старае, идва момент, в който чува думите: ами аз имам нужда от други неща(тук не конкретизирам). В общият случай на 90 процента от описаното е вярно. Жената, след като мине 40 години, явно изведнъж като за последно се активизира биологичният и часовник и започва да се държи като на 20. Започват се излизания с "приятелки", уроци по танци до късно вечер, йога... да не изреждам. Докато не се стигне в крайна сметка до развод, нещастни деца и разбити съдби. Четейки темите тук, виждам че масово това се случва точно в тази възраст. Случва се и с мен, за жалост. Въпреки 20- те години съвместен живот, 2 прекрасни деца, уютен дом и в един момент всичко рухва. Жената, която твърдеше, че ме обича, за която съм живял и давал каквото мога, за да е щастлива. заявява, че не и стига. Знам, след време ще се замисли по друг начин над нещата, но ще е късно. Тъжно, но факт, жалко за децата, но това няма как да им го обясня. Не може да се борим срещу природата. Явлението е масово, имам доста примери с жени около мен точно в тази възраст и това се случва. Просто вече семейството не е ценност. Аз не бих призовавал мъжете да не се женят, но бих апелирал: имайте си едно наум. Никой не е застрахован, че няма да го застигне това. А и законите са такива, ще мъжът реално бива изгонен от общият дом, осъжда се да плаща издръжка, ограничава се времето за среща с децата...да не изброявам. Да не говорим, че ще чуе такива думи за себе си от устата на любимата си жена. Но, живот, какво да се прави.

72.   До 68
Имам чувството, че разговарям с млекопитаещи...
Каквото и да ви се говори, ви е си знаете все същото!
Къде чу да очерняме жените? Показахме ви мястото и вие се стреснахте от истина за предопределението ви като жени, което майката природа ви е дала! И О БОЖЕ нещата са много зле...

Европейците с какво са по-добри?
Ние сме били с манталитета на арабите, а когато ви казваме да не спите с негри и араби това за вас нищо не значи!!!
А милионите изнасилени жени по Европа от араби и негри, ДОБРИТЕ И СТОЙНОСТНИ ЗАПАДНИ МЪЖЕ КАКВО НАПРАВИХА ЗА ЖЕНИТЕ И ДЪЩЕРИТЕ СИ, ЗА ДА ГИ ЗАЩИТЯТ???

ВИЕ ЖЕНИТЕ АКЪЛ В ГЛАВАТА - НУЛЕВ???

От горния многословесен тип

73.   Щото съвременните мъже са цветя за мирисане пък. Пребиват си жените до смърт. Нима това е нормално? Я вижте новините - някакъв б. клук уби детето и жена си преди време. Друг пък уби жена си и се обади на майка си да му прибере багажа и да бягат.

Гледате порно вместо да сте с жените си и после се чудите защо не ви върви в леглото и обвинявате жените си. Ами много ясно, че няма да върви. Коя нормална жена (и мъж) ще е ок с това партньорът им да се рови из порно сайтовете? Порното любов, деца, топла храна и уют няма да ви даде. Ще ви даде само пристрастяване, психични отклонения, нереалистични очаквания и празнота. Никоя нормална жена няма да ви иска за сериозна връзка или брак.

Мрънкате, че след раждането жената не била привлекателна. Защо да не е? Телата се променят. А и жената е жертвала тялото си и всичко в името на детето ви. Мрънкате, че жената се обсебвала от бебето вместо да ви пуска 24/7? Ами бебетата имат нужда от много грижи. Айде моля ви се! Що не се включвате и вие? Хем ще прекарате време като семейство.
Като толкова мрънкате, че надебеляла била, не знам си каква.. ами гледайте бебето малко и вие, за да може жената да иде на фитнес, да излезе с приятелки. Или не й е позволено?

Мрънкате, че жената чисти и готви по цял ден? Ами помогнете й бе! Тя да не е слугиня или робот? Тя е ЖЕНА, а вие я лишавате от това да се чувства жена.

После мрънкате, че се била депресирала. Амиии то какво няма да се депресира? С такива "мъже" то човек да се гръмне по-добре. И накрая като излезете с малоумните си приятели и почнете да я редите и да й се подигравате без да се замислите, повече мъже ли се чувствате?

Както казах вече, не се женете. Оставете ДОБРИТЕ жени да си намерят ДОБЪР мъж, вместо да се "депресират". А вие си пишете по форумите, плюйте жените, гледайте си порното с "перфектните" б. клуци, които не знаят, че съществувате иии дерзайте!

-Sm

75.   До 70

Браво!

76.   До 70

Браво!

77.   До 72, ние също сме Европейци. Също така не всички жени спят с негри и араби. Да, има такива, но аз не ги броя за жени. Но не е честно да се нахвърляте на жени, които са с германци, руснаци и други Европейци като нас, а в същото време да сте окей с мъже, които е..т Азиатки и други "екзотични" жени.

78.   Днешните жени не желаят да се женят, защото днешните мъже не стават за брак и семейство.
Не че преди всички мъже са ставали, но когато жените не са имали право да работят им се е налагало да се женят дори за мъже, които не стават, за да ги издържат.
Затова и голяма част от днешните мъже, които не стават, плюят по жените, които вече не са принудени да бъдат с тях.
Ама да плюят, все тая, те няма да се размножат и негодните им гени ще изчезнат.

80.   Ето и при мен една случка.
Докато съм бил по шопето мойта се оказа, че е хайманосвала по квартала и е вирила крачка...
Ето и част от разговора, като и казах да ми разкаже какво е правила с последния пич:
- нали ти казах ( всъщност каза но само загатвайки).
Ето и думичките:
- Няма да ми споменаваш това дето съм ти разправяла, дето съм правила дудуци на този и онзи от Габрово.
- Като ме натиснеш, много ме боли, но ми е хубаво с хуя в мен! Няма жена, която да не иска да бъде.. нали... ;)
- И на мен ми е хубаво, но трябва да се чеше РЕДОВНО, иначе не мога!

81.   Ами като няматр пари задетегледачка, жената да иде на фитнес например. Хубавите жени, имат доста помощ и не се въртят само около децата. Когато си перфектен мъж, тогава може да изискваш жената също да е перфектна. Перфектния не плюе така жена си.

82.   Смехотворни разсъждения на типичните БГ патки.
Чужденците са най-прекрасни и перфектни отвсякъде.
Ще препоръчам коментиращите тука заблудени патици да влязат в някой сайт за запознанства и да поразгледат профили на жени от 2, 3 страни в Западна Европа за да се убедят колко много самотни жени с деца има! Там какви изроди има не е за разправяне. Да те не могат да пият ракия. Представителни пред обществото, но в къщи насаме им порастват рогата. Заключване и изтезаване на жени и деца по мазета и изоставени къщи. Порно.!? Там са най големите любители и то на най извратеното порно. Жени с пишки пикаене; съдизъм; клетки; завързване; изтезания. Не съм чул в БГ да се прави такова порно.
Пак на запад и в щатите го снимат, а там много от мъжете даже си плащат да го гледат. Нима тези пороци не навлязоха от там. Не е за вярване, че жени, които демонстрират начетеност са толкова наивни и очакват някой само защото е чужденец, че ще създаде перфектното бъдеще. Често срещано явление е перфектния чужденец след време стане жив дявол и гъската насрана се прибира обратно тук и вече доста по смирена и пряма се чуди как да започне наново и да поправи съсипания си живот.
Казват тук за арабско мислене. То ако беше така щяхме отдавна да сме решили демографския апокалипсис.
Точно обратното!!!
Ами я се заинтересованите как арабското мислене превзема бавно Европа. В UK и Швеция вече има зони на влияние, където властват законите на шериата. Жените им са чисти и много плодовити.
И какво излиза ние с модерното мислене загиваме, а те процъфтяват.
За тези дето се влачат с негри, цигани и вяква измет лошо ми става.
Е за какво да се ожениш за патка, папагал или безмозъчна овца.

84.   "78. Днешните жени не желаят да се женят, защото днешните мъже не стават за брак и семейство. "

Я чувай, какво женско "умозаключение" само??? Днешните жени, не желаели да се женят? !? Абе той женският педераслък е станал доста популярен, така че жените-лесбийки все искат да се женят, щото не могат да се омъжат, понеже мъжете не ги искат за жени. А и защо да ги искат, те днешните жени вече и за разплод не стават, да не говорим за останалото. Ако ще е само за задоволяване на мъжкия нагон, бардаци много. Олабваш жилата, плащаш и си спокоен. Няма да те съдят за изнасилване дето не си извършил, сексуален тормоз и всякакви там феминистки простотии, които заслужават "мъжка справедливост".

82, смехотворните разсъждения тип БГ патки са монопол на феминистките. Тези изроди не са само в България, а са из цяла Европа. От тях лозунгите "Всички мъже на кайма" "как се прави пастет от мъже" "да се убият всички мъже и мъжки бебета", "да се оставят само 10% от мъжете за разплод, а останалите да се ликвидират" и ред още малоумни феминистични изказвания, с мечти за женска господство-матриархат. И как ще стане това без мъжката физическа сила, само с жени-убийци ли? Ами нали мъжете ще ги избият веднага още щом започнат да осъществяват тези замислени женски гадости, а и как би могло да стане? Представяш ли си ако жените бяха по-силният пол? Природата е определила чрез алгоритъм (програма), с която продължава животът на планетата. Всичко мъжко (с изключение на някои инсекти) от животинския свят превъзхожда с физическа сила, красота и ум женските създания. Лъвове, лебеди, пауни, фазани и прочее от мъжки пол са с много по-голяма стойност от женския при същия вид. Много си прав за арабското мислене. В свят, където мъжете не еманципират жените цари мир и спокойствие м/у половете, няма демографски проблем, а човешкия фактор расте прогресивно. Из Европа има вече мини общности, където са наложени закони от шериата. Мъжете там не са мекотели, а убиват на място всяка жена, дръзнала да вие за равенство с мъжете. За добро или за зло, народите от "третия свят" се преселват и се заселват на европейска територия. Може би изгарянето на вещици е имало смисъл през средните векове, защото женската простотия за власт не е от днес. Скоро на феминизма ще му четем некролога, а жените-феминистки ще се изпокрият в миши дупки, за да избегнат отмъщението на разгневените мъже-ислямисти, които съблюдават природните закони за мъжко превъзходство над женския пол. Те затова феминистките искат да бъдат изнасилени от брадатите "бежанци" за да не ги пренесат в отвъдното за проявена женска наглост, която не е разрешена в ислямския свят.

51-69 от 69