Защо мъжете изневеряват?
Възможно ли е мъж със сериозна връзка от 2 години да изневерява на половинката си със 3 любовници ?.. Да! Но обича ли я тогава и защо изобщо е с нея, след като не спира да се оглежда за други и за други, и за други......

Любовница съм му от известно време и го харесвам.. искам да му влезна някак под кожата, да не съм просто една от всичките.. дали е осъществимо.. или да продължа просто да се забавлявам? Нямам чувства и да, не ми пука за гаджето му, защо да ми пука, след като на него самия не му пука..?!

Коментари

1.   не е възможно да влезнеш под кожата на този мъж. Ако и с дете, забрави съвсем, но щом има 3 любовници, как можа изобщо да си обещаваш нещо повече от гол секс?
Найвно много! Прави секс с него, но това ще си остане!

П.П. не обича и половинката си, просто се е аранжирал много добре с нея, добра е за пред обществото, но апетита си задоволява другъде

2.   За селския нерез ли става въпрос? И прост ли е, който папа зелника или който му го дава? Тц, тц, тц на четири стана тъче, завалийката, не го подкрепям за лъжите, но ти какво търсиш там освен секс? Значи май всички знаете една за друга, ама пак му се натискате, евала му за майсторлъка.
Мечо Пух

3.   не, абсурд, не съм си обещавала нищо!! хаха беше ми любопитно дали този тип мъже са склонни да се променят.

4.   Защо изобщо си започнала връзката? Щастлива ли си да бъдеш една от кучките, които са прецакали живота на момичето? Добре, че искаш да си с него, защото ако го получиш после ще видиш тя как се е почувствала.

Мег*

5.   А ти как се чувстваш, нищо че нямаш чувства.. ти си просто една от всички...

6.   Всеки човек е склонен да се промени, но също така е склонен пак да стане това от което е избягал. С хората всичко е възможно, дори и невъзможното. А на тебе не ти ли е малко кофти, че си една от многото, някакво самоуважение?
По добре бягай от този човек и си намери някой, който няма нужда да се променя.

Ale

7.   Ти взимаш най-хубавото от него. Не се тормози да се стремиш да бъдеш там където ще си нещастна :)

Този тип мъже носят доста сладки главоболия, но да остарееш с такъв? Е, определено ще остарееш много бързо :D

8.   Има една сладка приказка: "Не може хем к**а до края, хем душата в рая. "
Да не смесваме отговорностите с удоволствията. И ти, и останалите му любовници, не сте му "великата и необятна любов". Човекът си има отговорности към семейството и извън времето, което посвещава на удоволствието от секса, нищо друго не ви предлага. Е, а какво му предлагате вие? За вас, той единствен отдушник на сексуалната ви енергия ли се явява? Извинявам се за реториката, но каквото сте вие за него, това е и той за вас. Виж, за жена си е наистина нещо повече от това. Дори ако тя не го осъзнава, но съм убеден, че го осъзнава и го приема -да, тя е нещо, значително по важно за него от вас. Вас може и ви подменя при всеки случай, нея -не. А тя? Дали и тя не се отдава на безпрепятственото разнообразяване на сексуалната игра и изпробването на различни модели и калибри? И гледам тук някои бързат да я съжаляват... Или... завиждат? ...
Това не е лъжица за всяка уста. Затова е по лесно да бъде критикувано. Още Лафонтен е описал с няколко точни думи това явление -лисицата, като не може да стигне гроздето, се измъква, обявявайки го за кисело.
Ами така е -продължавайте да критикувате. Все пак -който го може, го може. Това е в подкрепа на авторката. Така е правилно, момиче -не се ограничавай само за да тушираш общественото мнение. На него никой не може да угоди, така че греби с пълни шепи от живота това, каквото ти предлага, докато го има.

9.   Ха, ха - поредната глупачка. За това мъжете го правят - защото жените им позволяват. Не е ли малко обидно да си поредната, една от няколкото и пр.? Зависи обаче какво търсиш в един мъж. Надали е интелигентността и чувството зе отговорност 8примерно/, които чудесно могот да се съчетаят със сексуалните му възможности.

10.   Забелязала съм почти винаги, че когато има връзка изцяло на сексуална основа с обвързан мъж, момичето хлътва и започва да се заблуждава, че ще го промени. Много е жалко, имам близка приятелка тя е на 30 години, от 11 години е любовница на женен мъж, той не я оставя, тя не го оставя и все си е сама. Вика ми, че като срещнела някой, щяла да го зареже. Но тя и няма да срещне, защото не иска. Иска си нейния човек и това е. А каза, че деца не искала да има. Изобщо жалко за момичето. И колко още други такива и подобни.

Един съвет към всички в подобно положение: щом не можете да си останете само със секса, защото това е всичко, което ще получите, по-добре не се захващаите изобщо

11.   Ех, докога на мъжете в България проституцията ще им е безплатна? Мъж да си у нас! Не тя гребе, а той - с пълни шепи и...Тя събира част от трохите, докато го осъзнае. Пример; китайците се осъзнаха, че ядат само гарнитурата:)))

12.   Благодаря ви на всички, че си дадохте мненията. Всъшност просто харесвам този мъж като човек (като изключим това че е курвар) и ми е приятно да се виждам с него по принцип. И въпрки всичко бих го заменила за някой друг при всеки удобен случай, само ако ми се отдаде възможност !

13.   Такива мъже бъди сигурна, че са харесвани от всички жени... а жените, които ще се възмутят от това съм убедена, че няма как да му се харесат...

14.   аман от к * р в и

15.   Що да го зарязва? На нея и е добре така. Няма да му слугува, само страст и секс. Той нали е с нея и и купува подаръци? Нали я люби като обезумял? Тя има страстта, парите, мислите му... А ти стой в къщи и му търпи скандалите за пари и как да се ограничиш още повече финансово и емоционално, докато той си чати с нея в нета и си планира поредната среща с нея. Докато я води по кафета и ресторанти и и купува дрехи и парфюми, ти си стоиш с децата и мислиш как ще платите тока. Удобно им е така, засега. Ако има изневяра не си заслужава такава връзка. Доверието никога няма да се възвърне, те ще продължават да се срещат и да се подиграват с теб, каквото и да ти разправят. Развода е единственото решение

16.   А бе ей, някой да ми даде дефиниция за "курва".

17.   Отговарям ти, 18.
Курва е безплатна проститутка. А мъжкият вариянт е безплатно жиголо.

18.   Аз мисля, че е така жена която си пада по мъжки атрибут и от там идва думата, в този случай всички жени са защото харесват к-р. А защо изневярават мъжете, изневеряват защото вкъщи имат... оставям на всеки сам да си го прецени.

19.   Еми да то заради такива (не знам как да ви нарека) ТЕБ и господина с 3 любовници, страдат хора които едва ли заслужават да бъдат лъгани. Мразя лицемерите като вас, които просто ти се изхрачват в лицето, От сърце ви пожелавам да бъдете на мястото на момичето с което се подигравате в момента, да разберете какво е да се чувствате предаден и излъган. Да това е един коментар написан с много злоба и гняв. Философствайте си колкото искате, но докато не ви дойде на главата, не усетите скръбта нищо няма да разберете колко много боли

20.   Изневеряват, защото са пичове! Това е! Истинският мъж не се ограничава само с една жена! И преди да ме нападнете, замислете се колко от истинските мъже, които познавате не изневеряват на жените си? Естествено изключенията потвърждават правилото.
А ти скъпа, ако както се изразяваш, му влезеш под кожата и той вземе, че се промени (което не вярвам) дали ще останеш още дълго с него или ще започнеш да се оглеждаш за енщо ново и по-интересно ;)

21.   Номер 20, добре. Истинският мъж, изневерява и е пич. Това важи ли и за истинската жена? Тя каква е като изневери пичка или курва? Ами онези "неистинските"където не изневеряват какви са, задръстени или тъпи? Не ме разбирай погрешно. Далече съм от мнението, че цял живот с един мъжжена е възможно. Твърдо ЗА изневярата съм, но когато се прави умно, с предпазни средства и много дискретно.

22.   Номер 21, номер 20 съм. Направил си напълно вярно и смислено твърдение, което е задължително за изпълнение от всеки "изневеряващ". Слагам в кавички изневеряващ, защото според мен терминът има съвсем друго значение. Колкото до истинската жена и онези мъже дето не изневеряват - мисля, че това си е техен проблем. Не мой! Все пак живеем във време, в което свободната воля е издигната едва ли не в култ (каква наивност). Не мисля също и че трябва да определям аз какви са. Най-малко е възможно да засегна някой, който нищо лошо не ми е направил, а това не е редно.
Желая ти късмет в ловуването ;)

23.   Хе-хе, нм 20, само кажи твоят баща ПИЧ ли беше или наистина държеше на майка ти?

24.   23 ЕВАЛА, ПО-ГОТИН КОМЕНТАР НЕ БЯХ ЧЕЛА ТУК ЗА ТОЛКОВА ГОДИНИ! АХАХАХХАХАХА :)))

25.   Номер 21 съм. Вие какво го почнахте номер 20 ще каже човек, че сте безгрешни. И да си дойдем на темата на момичето: почти съм склонна да не и вярвам много. Аз примерно за да се чувствам добре се нуждая от 3-4 пъти секс в седмицата. И затова от тук идват и съмненията ми. Ако и трите му любовници и приятелката му са като мен, той трябва май доста да "поработи". Може би мъжете ще обяснат по-добре дали това е възмижно. Като се взима в предвид, че той прави и нещо друго, нали. Не само да ходи по кафета и да чука.

А що се отнася за промяната му-просто няма шанс. В много малка степен, да, ама не и така радикално, както тя иска. Когато живееш с един мъж, ти го приобщаваш към твоите привички, но говоря за елементарни навици, не и за изграждане на нов характер.

26.   До номер 23 от номер 20 - дори идея си нямам дали е бил пич или не. Подозирам, че беше такъв, но не мисля, че това е моя работа. И защо според теб едното изключва другото. Смяташ ли, че един пич не уважава жената до себе си. Според мен това е нещо задължително! В природата вариациите са много и различни. Факта, че и до сега са заедно може би ще отговори на въпроса ти. Но само донякъде, защото както вече казах по-горе дискретността и съобразяването с чувствата на другия са задължителни.

Странно защо, обаче имам усещането, че изказването ми не ти се нрави. Ама споко. Само отговарям на зададения от авторката въпрос. Някои отговори ни харесват, а други-не. Това не е повод обаче да се нападаме взаимно. В противен случай събитията в Англия (визирам безредиците) ще ни се видят като детски спор.
;)

27.   На номер 24 бих препоръчал да прочете "Ако импресионистите бяха зъболекари" на Уди Алън (ако не го е чела/чел разбира се). Там е пълно с готини коментари :)

28.   По същата причина по която и жените изневеряват не е
важно защо изневеряват проблема е че после боли
много
Хектор

29.   От 23 до 20, 26

Изобщо не съм искала да засегна някого от роднините ти :). Радвам се, че го приемаш с чувство за хумор :).
Ама понякога сме склонни да обобщаваме (напр. всички жени са... , всички мъже са... , мъжете, които тра-ла-ла, са... , пък другите не са.... ;)). Забравяме, че имаме майки, бащи, братя, сестри, приятели, хора, които уважаваме, без да ни пука дали са.... , или не са.... :).
Просто не е редно, според мен, да правим генерални заключения, еле пък на база сексуалност.
Аз не съм ЗА изневярата. Изневярата не е нищо друго освен лъжа. Просто приемам, че я има. Винаги ще я има - и за мъжете, и за жените.
С най-добри чувства :) N23

30.   Благодаря за уточнението 23 :) Обобщенията (ако не са в науката) често водят до големи глупости (мое мнение, с което не ангажирам никой друг). Относно изневярата, както вече казах, за мен тя е нещо съвсем различно от това, за което говори авторката. Тя говори по-скоро за удовлетворяване на определени физиологични нужди. Тук е важно КАК, а не ДАЛИ се прави :) Хайде стига, че някой пак ще ме захапе ;)
Късмет 23 :)

31.   До 21/25 Не забравяй, че дори любовниците му да са сексуални колкото теб (защото може и да не са), не е нужно той да върши всичката работа :) Напълно възможно е и той да е пореден №... 2... 4 или 7 при тях ;)
Освен това, ако е в добро здраве и форма нищо не пречи на един мъж да прави секс с няколко жени в един ден. Обратното естествено също е напълно възможно ;)
Както е казал мъдрецът: Разнообразието е майка на постоянството :)
Останалото е въпрос на организъм и възстановяване.
Късмет и на теб :)

32.   Благодаря, 20, 26, 30.
Мисля, че разбирам по-добре гледната ти точка.
Не се бой от захапванията: подобряват кръвообращението, чат-пат действат еротично :). Приемай ги все така откъм здравословната им страна :)!
Късмет и на теб! :) от 23

33.   Късмет на изневеряващите, докато не разбере този, на когото уж държат.

34.   Знаеш ли, аз бях в подобен случай знаех, че си има гадже, но ми казваше, че не му пука за нея и му е по- хубаво с мене, излизах с него но не дълго щoтото на мене самата ми беше тъпо на тебе харесва ли ти да правиш секс с мъж който не е твой гадно е дори и да успееш да влезеш под кожата му той винаги ще се връща при нея знаеш ли аз му дадох срок от 3 седмици да я остави и да бъде с мене но когато му казах той откачи и ми каза знаеш ли кво аз ще скъсъм с нея ии ще ти се обадя само за да ти кажа че сме скъсали ноо и ти няма да бъдеш с мене така всичко се провали аз си дадох сметка смених си номера на телефона не го търся а преди това казах всичко и на момичето сприятелихме се с нея незнам дали ще бъдат още заедно след това но мене не ме интересува вече съвета ми е нарави му гадно играй си с нето направи го да падне ст 4 стола на земята