Сериозна гей връзка - възможна ли е?
Възможно ли е създаването на сериозни отношения между двама гей мъже в наши дни? От няколко години се опитвам да намеря сериозен партнъор, и все не успявам. Повечето са несериозни и търсят само някой, който да им го сложи веднъж-дваж, след това си намират друг. Пълно е с хора с огромно самочувствие и поведение на долни кучки... Рядко се намират по-нормални момчета, срещал съм се с такива но и те бързо губят интерес, въпреки че ме убеждават че търсят това, което и аз. Старая се да съм добър с тях, влагам много енергия за да ги накарам да се чувстват добре, лесно се влюбвам... но после си оставам с разочарованието, след като всичко приключи. И да, дори тези които казват че секса не ги интересува чак толкова, много държат на това. Чувствата са много назад вече, всичко са сметки и егоизъм. Виждам че и при хетеротата е почти същото, а някои просто стоят заедно заради децата.
Няма ли нормални търсещи любов, и някой с който заедно да вървят по трудния път на живота?

Коментари

1.   Едно е да си гей, друго да си педаляга.

Ако си гей, естествено, че е възможно. В предишна работа имах колега - гей, страшен пичага. Той и приятелят му бяха заедно от нещо от сорта на 7-8 години.

Ако търсиш педаляги, които си говорят на "bitch" и единствените им ценности в живота са да лапат пишуги... то... никога няма да срещнеш каквото търсиш там.

Аспарух.

2.   И на мен ми е правило впечатление, че сякаш при гейовете е по-трудно да имаш сериозна връзка. Нямам идея на какво се дължи и ще се радвам, ако някой ми отговори.

3.   Не.

4.   Аз съм хомосексуална жена и търся същото като теб- нещо повече от поредната забивка. Уви, не го намирам. Не знам и защо твърдят че си търсят сериозна връзка, когато изобщо не им е до това и не влагат грам усилие. Имала съм връзка с три жени - първата ме заряза и тръгна по курвизъм, сега целия град я знае, втората предпочете да се омъжи (в което няма нищо лошо) но не по любов, а само защото той имаше пари. Роди му и дете, сега я гледам състарила се е с поне 10 години, защо ли. А третата, третата ме залъгва в продължение на две години, разделяхме се събирахме се и накрая тя си намери друга. А уж правеше планове. След нейната друга премина на трета, пета и така до днес. Сега си стоя сама и се чудя какво търсят хората? Материалната изгода, само секс, но ако може без багаж? Защо тогава твърдят и самозалъгват другата половинка в противното?

5.   И аз имам познат, който има връзка с неговият приятел от 8 години, но те имат и много общи интереси и двамата са певци, такива подробности също много крепят отношенията. Винаги има начин да се изгради връзка, но ти явно си харесваш все лекета или пък си прекалено добър и отдаващ се, което колкото и жалко да звучи отблъсква.

6.   Правиш го с някакви мъже, които искат да пробват веднъж понеже са гледали такова порно и са се възбудили от това. Даже може да имат жена и деца или приятелка и да не искат връзка с мъж.

7.   До номер 1- гейовете не се интересуват само да лапат пушки, но и да им ги лапат техните (;
А до авторът, естествено, че е възможна бе брат. То не е до сексуална ориентация, а до това каква ти е ценностната система. И аз имах същия проблем и разсъждавах по този начин. Един мъж, гей или не, ако може да ползва и двете си глави едновременно би бил перфектен партньор. Малко сме на брой, защото човечеството има тепърва да се развива (:
Успех и търси надълбоко(с горната глава

8.   Авторе, аз търся същото от може би година по-активно и наистина не намирам по-стойностни хора. Факт е, че живеем в хомофобска държава и е по-трудно да се намерим на живо, за това си направих регистрация в сайт за запознанства, където имах надеждата, че ще открия точно такива хора. Там пък нещата са в другата крайност. Без какъвто и да е смислен диалог, колкото малко да се опознаем поне, се задава въпросът "имаш ли терен" или "ебе ли ти се". Ясно е, че с такива хора е невъзможно да имаш сериозна връзка. Много са и семейните или вече обвързани, които си търсят "забавление".
Много се радвам, че си пуснал такава тема, защото ми става ясно, че все пак се намират тук-там и по-нормални.

Номер 2, не е трудно човек да се сети, че при нас е много по-трудно, заради обществената неприязън и за това сме принудени да сме прикрити, повечето. Пък дори и да има по-сериозни връзки, надали някой ще те информира по същите причини.

10.   Уау, просто зададох един въпрос, какво толкова направих, че сте ми набили 4 единички? Стана ми любопитно кого засегнах. Не очаквах такава реакция дори в този сайт.

От номер 2

11.   То и това е разликата, сигурно 90% от тия дето се пишат гейове не са действително такива, а просто за да провокират другите около себе си. Виждала съм истинска гей двойка, бяха от 5-6г заедно запознах се с тях Ем ако не ти кажат няма как да разбереш, те не правят чупки стойки все едно са 15г кифла, ама преди години на старата ми работа все идваха една “гей двойка” единия си беше нормален ама другия според мен се правеше на гей само за да дразни околните. Искал жълта боя, но в гамата на сланчогледа. Искаш ламината му да е див орех, защото имал по красиви шарки, караше колежките да му товарят цимент от по 25кг, колежката му каза че е жена и правилата на магазина са сам си товариш, оня дигна скандал до небето, излетя с 200 навън, щял да пише жалба е дали написа не знам ама на другия ден дойдоха мирно и кротко напазариха. И едни чупки, едни стойки, дък фейс.
Пробвай в някой клуб или пък в някой сайт?

12.   Възможно е, но е трудно. Това е проблем също и при хетеросексуалните. Като гледам, значителна част от хората търсят забавление и повърхностни връзки. Събирай се с хора с твоята ориентация и може да излезе нещо. Дано да намериш човекът за теб.

Black Sabbath

13.   Внимавай какво си пожелаваш. С моя тиквеник съм от 3 години. Много динамично започна всичко, сякаш изживяхме 30, а не 3 години заедно. Сега трудно го търпя вече и все по-често си спомням за годините в които бях сам. Предполагам и на него му е писнало от мен вече, държи се доста гаменски...

14.   Хората масово търсят приятел/приятелка заради идеята или да се борят с живота с някого, а трябва да търсят човека.

15.   Хора и аз имам приятел който е гей, той също е симпатичен. Кара ме да се чувствам на седмото небе. Пишем си по скайп пращаме си сърчица. абе то гей авантюра поне има с кого да я споделя ( на 26 съм) ако има значение

16.   Възможно е. Аз имам вече 6 годишна връзка и се обичаме наистина. За успешна връзка търсете човек, който е готов да загърби егото си и бъдете готови на същото, това е истината! Тръгваш ли си при всеки скандал и при всеки проблем ще скачаш от връзка на връзка. И двамата трябва да сте наясно, че когато нещата се усложнят от вас се иска да ги поправите, а не да бягате и не да очаквате другия да оправи всичко. Като ценен съвет след толкова време връзка бих казал следното: Никога при скандал не чакайте да мине ден в който не си говорите! Винаги гледайте в същия ден да се потърсите и да си изясните нещата. Ако си дадете достатъчно време да премисляте и да се вкарвате във филми после оправянето на нещата е много трудно.
Има моногамни гейове, търсещи връзка, аз съм такъв, приятелят ми е такъв, едва ли сме единствените. Просто търсете и бъдете отворени за такива хора! И помнете, че винаги ще има някой по-красив и някой по-обещаващ всячески от човека с когото сте, но не се залъгвайте! Изневерите и предателствата не се прощават, а с всеки нов ще стигате до фаза на скандали, проблеми и съмнения. Тези неща се преодоляват, а не се пренабрегват с надеждата, че със следващия няма да ги има. Това е!

17.   Как да не е възможна - що за въпрос въобще??? Да си спомним само сър Елтън Джон и Дейвид Фърниш, Жан Маре и Жан Кокто, и много други. Сред жените също има много стабилни двойки, може би най-известната от които е Елън де Дженерис и Порша де Роси.