Ще го каня на среща!
Здравейте, сладури!
Аз и лудостта ми сме на линия ;д !
Започвам от самото начало. Лятото си харесах един колега от работа и тъй като постоянно се закачаше реших да го питам да излезем някой път. Човекът ми отказа понеже си имал приятелка..блаблалла ;д Останахме си много добри приятели де и онзи ден се засякохме във фитнеса, а той ме запозна с инструктора понеже са много добри приятели. Бъзикаше се как и двамат не ни слуша главата, много се смяхме тримата, а пък момчето е супер сладко, и преди ми е правило впечатление. Оказа се, че е и супер възпитано, на другия ден беше пак на работа и ме заговори. Мен по принцип не ме смущават особено такива неща, но явно ми е харесал повече от нормалното за толкова кратко време понеже ми стана горещо и побързах да тръгна, тъй като не бях сигурна дали не съм се изчервила ;д . Искам да попитам мъжете как реагирае, ако жена ви покани да излезете, дали няма да изляза някоя прекалено нахакана и властна луда жена ;д . Не искам да го подплаша, ако си говори с мен от любезност. То ще е някво кежуъл де, примерно: "До колко часа работите уикенда, колко почивки имаш" Той ще каже 12 часа(все едно не знам хд) "имаме 4 почивки, е сега излизам обедна" и ще му предложа да пием по кафе ;д Не знам даже какъв ми е въпросът. Удачен ли е подхода ми или да о оставя да действа, ако иска? Вие бихте ли се радвали жената да е проактивна или потъпква мъжеството ви ?

Коментари

1.   Казал ти е, че си има приятелка! Ти на нейно място как би се почувствала, ако някоя ... зарибява приятеля ти? Остави го. Това за мен си е чисто курвенска постъпка, съжалявам. Ако е свестен човек ще продължи да те реже каквото и да правиш, а ако е като тебе и ти се навие на акъла с това, че не е кой знае какво, "блабла", си се взимайте - един дол дренки сте.

2.   Добре де, тогава е имал гадже, а сега има ли или са скъсали вече? Ако не си задаваш този въпрос, това не говори никак добре за теб.

3.   И в моя офис са все като теб: нахакани, нагли, устати. Нищо интересно. Ако ме поканиш на кафе няма да ти откажа и ще ти гледам сеира. Мен може да ме впечатли възпитано, изискано момиче, на което класата му личи и една дума да не каже. Такива сато теб могат да зарибят някой шаран. Има ги, пробвай се.

4.   Много ти е елементарен подходът. И дете от детската градина ще разбере, че му се сваляш. Изглеждаш не нахакана властна, а нахална и лесна. Ако желаеше да е с теб, той щеше да те покани. Казал ти е, че има приятелка, защо се вреш в чуждата връзка? Не е провокативно, а държание на лека жена.

5.   1, в любовта и на война няма непозволени средства. Мен ми е много смешно ако някой влюбен мъж го спре ако жената има приятел (изключение са случаите ако е сгодена, с дете, деца, омъжена). Но има много примери на хора "прекрачили" границите. Ето Иван от "Иван и Андрей". Неговата Ирина тръгва с него, когато бившата му жена й е най-добрата приятелка, довела я в предаването му. Това е курвенски, да! Но жената си гледала интереса, влюбили се и сега имат общо дете. Явно се обичат доста. Така че живота е пълен с "курвенски номера". А съвета ми към мъжете, особено младите 20-22 да не ги спира това, че жената има приятел. Ако искат да са с нея, обичат я и не им в за бройката, нека си я спечелят. Истинската любов няма граници. Така че, действай, ако ти харесва момчето. Може пък повече да му харесаш от приятелката, кой знае? Не оставаме с 1 човек завинаги.

6.   Тук народонаселението явно има сериозни затруднения с разбирането на текст в свободна форма.
Бих те посъветвала да изчакаш малко преди да го поканиш на кафе, не му се сервирай наготово.

7.   Само аз ли разбрах, че става дума за инструктора, а не за колегата с приятелка? :) Може и аз да съм в грешка де.
Според мен действай смело, нямаш какво да губиш. Само да не се окаже и той обвързан, понеже симпатичните и възпитаните обикновено не са сами. Късмет! :)

8.   Много неясно се изразяваш и в главата ти е каша. Аз не разбрах колегата си ще каниш или инструктора?
Иначе по същество. Независимо за кой мъж говориш - не , не го прави. Има си биологични правила в този живот и ще ги нарушиш.

9.   За какво ти е човек с приятелка? Искаш да си част от любовен триъгълник ли?

10.   От авторката: Мале, колко зли хора

11.   Говориш, че искаш среща с фитнес инструктора?

На прав път си с този подход - въобще не е неприлично и няма да излезеш нахакана и лесна, стига да внимаваш как се държиш.

Няма проблем да заговаряш и каниш мъже на по кафе. Даже е яко за нас!...
Само не си разкрачвай краката под масата....

Чао Слънце ;)

12.   Аз не разбрах кой от двамата искаш да поканиш на среща? Фитнес инструктора или колегата? Ако е колегата НЕ. Инструктора би могло, защо не? Най-много да ти откаже. :)

13.   Той те е отрзал веднъж, ако вече е сам и те харесва сам ще те покани. А иначе аз бих го попитала защо се закача с жените щом си има.приятелка.

14.   Абре, 1 и 2, тя говори за инструктора във фитнеса, не за колегата.

А към авторката, действай. Или пък поискай да си размените номерата, ей тъй ако си потрябвате. Тогава трябва да се усети и той да пише, ако не, ще му имаш номера и може ти да му пишеш. Дори на уверените мъже понякога им трябва определено ниво на сигурност, че няма да бъдат отрязaни. Успех!

15.   1 и 2, четете ли с разбиране?

16.   Очевидно историята е много неясна, щом почти никой не е разбрал. Самата ти написа, че дори ти не знаеш какъв точно ти е въпроса, но пък ние бяхме обвинени, че сме зли. Всъщност и аз не разбрах какъв точно ти е въпроса. Ок, здраве да е.

18.   От авторката:
Да, да, абсолютно съм се оплела, разбирам объркването ви! Съжалявам, бях в накаква еуфория, но да, става дума за инструктора. А другата история вметнах, за да отбележа, че явно се опитва да ме сватоса с друго момче колегата, тъй като ме оряза лятото. :д Разбира се, че не бих го поканила никога, ако знам, че има приятелка или подозирам. Просто тогава всички в офиса ми казваха, че трябва да ме харесва, за да се държи така, постоянно беше залепен за мен.

19.   Аз съм 1. Извинявам се за объркването! Щом става дума за инструктора - действай смело, аз си връщам думите назад :) По съвсем различен начин разбрах цялата история.

20.   Щом стана ясно, че ще каниш инструктора - действай смело!

21.   За който и мъж да става въпрос, все същото е. Една стойностна жена, с класа, самоуважение, която си знае цената, не се навира сама на мъжете. Днес харесала този, утре друг, трети, четвърти и какво, ще ги кани на среща всичките ли? После ще се чуди защо никой не я иска за сериозна връзка, ами само за секс.
Авторке, като искаш мнение, трябва да си готова да понесеш и различно от твоето. И в живота е така , не всички те харесват и са съгласни с теб, свиквай! Това, че не мислим като теб не ни прави зли.

22.   Грешно четете. Тя иска да покани фитнесинструктора!

23.   Аз мисля, че авторката преди да е написала историята си е изпила минимум 2 чаши вино и е била със замаяна глава. Ако в момента, когато четеш тези коментари си трезва, кажи ни срещнахте ли се с момчето.

24.   Моят съвет е да избереш индиректен подход. Не го кани ти на среща, направи така,че той да те покани. Погледчета, закачки, лек флирт - две крачки напред, една крачка назад. И не бързай, не трябва изглеждаш прекалено настъпателно или, не дай боже, отчаяна. Мъжът е ловец по природа, поиграй си малко, остави го да те ловува. Бъди слаба, крехка, хитра Жена.

25.   До 24 - за какъв лов говориш б*...
Обикновено нашият лов в бг се превръща в лов на вещици...
ама айде!....

26.   Абе днес масово младите хора не могат да кажат две думи на кръст. Изхабихме 20 коментара, само за да разберем за кого става въпрос и трябват поне още 20 да уточним въпроса, защото аз все още не виждам конкретен такъв, а само някакви общи приказки, придружени с излишни американизми като "кежуал".

Ние какво сме мислили - какво значение има аз какво мисля и каква е гаранцията, че той е като мен? Нито споменаваш какъв конкретно подход ще имаш, нито нищо. От мен да знаеш едно - никога не кани на среща мъж, защото има голяма вероятност грешно да схване посланието или поне грешно да се възползва от него, а само му покажи, че го харесаш, пък ако той има интерес, ще си покаже.

27.   До всички, които казват, че ако момичето го покани, то тя нямала класа, самоуважение, стойностност: събудете се малко, годината е 2020, а не 1820!

-десния тестис на Братан

28.   От авторката: 21, напротив, коментарът не свършваше дотам, но не се е публикувал целият. Доста се посмях понеже всички бяха в грешка заради неадекватното ми обяснение и да, 23, абсолютно бях обърнала 2 чаши вино

29.   От 11 и 25

АВТОРКЕ - щом си тръгнала да се слагаш на фитнес инструктора си ми ясна - ти си БОНБОНКА!!!
И повярвай, каквато и изцепка да направиш, ще ти се получат нещата!
Не знам защо въобще го мислиш?
А и кафето не е нужно ти да го поемаш!
Той със сигурност ще прежали 10 лева, за да те спечели!

Приятна свалка
И пиши после да кажеш дали е надарен!?

30.   О боже. Айде и другия със "ако го поканиш, той може да го приеме по грешен начин" Абе тея усти за какво са ви дадени на вас? Комуникацията е нещо невероятно

31.   От 24 до 25 Ха на бас, че отдавна нищо не си *....

32.   28 - да беше започнала с виното, да не се хаби човек да ти чете обърканите писания, да те приема на сериозно и да ти отговаря. Давай, кани го , първо на кафе, като удариш две-три чаши и у вас с преспиване.

33.   28, е като си обърнала 2 чаши вино (половин бутилка), какво беше това "Мале, колко зли хора"? Трябваше да е "Мале, колко съм била фиркана, докато го пиша това". Или и по време на "колко зли хора" пак беше фиркана?

35.   Do 28

Две чаши вино не са "ТОЛКОВА МНОГО" :)
Мойта пие от трилитровата кутия и я е пресушавала за една везер.

36.   До 5

Каво ти е смешно? Че някой е тъп и напорист, дори и да му кажат не? ова не е смешно - това е жалко!

38.   Да, лудост е да правиш планове за самоунижение.

39.   От авторката: Здравейте, блягодаря за коментарите на всички, коркото и недодялани да беха някои от тях. Днес се засякохме и се заговорихме, пита ме какво ям след тренировка по принцип и взела ли съм си вече обяд, та стана така, че излязохме да обядваме заедно в почивката му. Говорихме си за спорт, ще бягаме заедно скоро май, май ;д

40.   По изразяването ти си личи, че си еднодневка. Щом си има приятелка няма да ти се върже на глупавите планове, но при удобен случай би те изчукал, щом поне малко ти е обърнал внимание. Жалко за приятелката му!

41.   Повече от половината коментиращи не умеят да прочетат един текст като хората, но да дават акъл и критика могат.

Авторката пише, че преди е харесвала един човек, но той е имал приятелка и тя се е отказала от него. После той я е запознал с друг човек - инструктор, който вероятно е свободен. И сега тя ще кани инструктора на среща.

Как сте изкарали средно образование е загадка.

По темата: Давай, авторке. Какво толкова лошо може да се случи. Ако те отреже, няма да е защото си била активната. Мъжете не се плашат от такива неща.