Любовниците, които са некоректни в брака си са некоректни и в извънбрачните си връзки
Здравейте уважаеми читатели и редактори на сайта,
Много бих искал да споделя едно мое преживяване като наблюдение. Провокираме и една тема на един колега "Защо не се развежда?"
Хората обикновено, които изневеряват вършат всичко това поради някаква причина. При мен беше пълното отчуждение на жена ми към мен и то без да има любовник. Проверено е. Просто формира непоносимост, която доста силно започва да се изразява и ме накара да се затворя в себе си. Разговори и други неща не помагаха. Накрая се разбрахме тихо и кротко съжиталстване заради децата.
Срещнах друга жена. Красива, умна, интелигентна. Влюбихме се. Връзката ни беше не само секс, но и много други неща. Доказвах и показват, че я обичам. Настоявах да се съберем. Тя все отказваше. Първо децата малки, после в опасна възраст -пубертет, също били привързани към баща си и т.н. Причини колко щеш. Аз обаче се разведэх. Жена ми го прие нормално. Сплотихме усилията си, за да направим развода по безпроблемен за децата. Получи се. Самата тя ми каза, че я било страх да се разведе заради децата, а също и да започне извънбрачна връзка. Сега има приятел и е щастлива.
След развода поставих условие или се събираме, или край. Обезпечавох я нопълно. Достатъчнэ беше само да ми се появи на прага. Тя предпочете да прекратим отношенията си. За мен беше болезнено. Обичах я. Четиригодишна извънбрачна връзка приключи. Всеки пое по своя път. Прекратихме всякакъв контакт.
Три години по-късно ме издирва още ме обичала. Била в развод. Да сме се събрали. Само, че в случая мъжът и я изритал и сега за деца на ми говори. Нашата след мен си хванала друг любовник или любовници. Толкова ме е обичала. Съпругът и разбрал и чао. "Късно е либе за китка" и казах. Разочарован съм. Това са хора, които търсят мир и любов в къщи, а секс ш емоции навън. Никаква отговорност за нищо не поемат. Лъжат навсякъде и във всичко, искат са добре навсякъде, но не винаги се получава.
Живко 44 г.

Коментари

1.   Е ти пък на 44 години как може да очакваш от жена, с която да изневеряваш да имате връзка.
Аз съм на 26 и имам един принцип с жена, която изневерява на мъжа си с мен, никога да не си и помислям за нещо повече.
Ти си го казал. Просто кскат секс, емоция, тая емоция на изневерите такс ги възбужда, че си нямаш представа.
За каква обич, за какви деца говориш. На нея не и дреме за теб,освен за оная ти работа. Ще ти издам една тайна.
И на жена ти не и дреме за теб. Жените искат просто сигурност, някой да плаща, да бъде до нея и да и дава секс, докато не и писне. От двата стола си паднал на земята.

2.   Чичак, каквито и истории да пишеш, все жените са ти виновни.

3.   2, то от няколко месеца някой си пише историите, в които все жените сме виновни.

4.   Това откритие направо е за Нобелова награда...

Ми много ясно, че човек, който изневерява на настоящата си половинка, не става за връзка, даже изобщо за нищо не става. Аз такива индивиди и в приятелския си кръг избягвам да допускам, пък камо ли за нещо друго.

5.   Азбучна истина-никога и никакво доверие на хора, които изневеряват. И то не заради някакъв фалшив морал. Просто тия човекоподобни са предатели от най-висша степен. Имам познат, който има неголям, но процъфтяващ бизнес. Много внимателно си подбира екипа и освен професионалните качества не допуска кръшкачи. Обяснението му е такова-който мами жена си–респективно мъжа си, неминуемо ще измами и мен. Който върши подмолни неща в личния си живот-ще ги извърши и в професионалния. Предателите винаги са си предатели. И това, поне в неговия случай най-добре работи.

7.   Давай смело, ще си намериш нова жена и ще си щастлив, само не пренася негативният си опит. Милиарди жени има по света, все едно свястна ще се намери. Изживяваш го, а живота е толкова кратък.

8.   Аз съм жена и подкрепям авторът. Това се отнася и до двата пола. Не намирам темата насочена срещу жените. Просто авторът е мъж и споделя своя опит.
Бившият ми съпруг например освен на мен, изневерява сега и на втората си съпруга. Нищо ново под слънцето.

9.   Пак лично творчество, но то е повече от ясно - на предатели никакво доверие. А изневярата си е предателство към най-близкия ти човек.