Защо?
Защо всичко е толкова изкуствено?
Защо на мъжете им харесва да целуват фалшиви устни?
Защо всяка 2-ра жена си причинява това?
Защо любовта се превърна в нещо грозно?
Нима са ти нужни 30 снимки на това как се целувате, за да разберат хората, че се обичате. Или да качиш как някой ти е писал на съобщение '' обичам те ".
Обикновено връзките траят месец и после се подменят.
Толкова лесно ли можеш да захвърлиш някого, на когото си разкрил част от себе си?

Коментари

1.   И аз все се питам и отговор нямам.

2.   Това не е при всички, всеки иска да е красив, но големите усти, ако не са естествени е грозно. Просто искат хората да им завиждат, но няма за какво.

3.   Защото едно време ни учеха на чест достойнство и да харесваме добродетелите в човека, а сега се гледа колко си богат.

4.   Защото всичко е показно и за социалните мрежи. Да те види света с кой си и къде ходите и да документирате всяка своя среща и жест.

6.   Всичко дойде от Америка и най-вече социалните мрежи.

Гей от Корея

7.   До 6

От коя Корея си? Доколкото съм заознат, в Северна Корея, отношението към хомосексуалистите е ужасяващо!

8.   'Щото хората са завистливи по природа и имат стремеж да са по-добри. От Вуте, от колегата, от стринка си.

И баба ти е искала да има по-яка роклА от Гина.

Колкото по-духовно неизвисен си, толкова повече имат значение тези сравнения.

Братан.

9.   Щото рекламите повеляват така-не ти харесва нещо? Ми сменяш го на мига, ти заслужаваш най-доброто.
Нямаш пари-ми няма проблем, това е твоят кредит, само срещу лична карта. Днес никой не живее за поколенията напред, а за мига. Консуматорството и животинското подражание на овчеството и стремежа към лесното доведе до всичко това. Но... спокойно, ще става и по-лошо.

10.   Погледни съветите в темите в сподели, проблем със съпруга или съпругата? "Зарежи го", "Късай", "Бягай с 300", "Изритай го".

11.   До 10

Повечрто от тея теми са "жена ми спи с цялата махала", "мъжът ми, като се напие ме бие" и подобни.

12.   Защото живеем в консуматорско общество, в което материалното има превес над духовното.