Любовта ми към него
Здравейте реших да ви споделя моята история, защото имам нужда от помощ.
Започнах да имам чувства към едно момче преди 8 години с, което бяхме познати аз бях на 10 години и си мислех че е поредната ми детска любов, но не ето че продължава и сега.
Тогава едно момиче му каза какво чувствам към него и си развалихме отношенията, защото го настрой срещу мен.
Не си говорихме в продължение на години, но чувствата ми към него ставаха по-силни и все по-силни.
От близо 2 години се сближихме прекалено много с него станахме неразделни най-добри приятели държеше се много странно на моменти спах два пъти във тях след купони, но единия път ме прегръщаше държехме се за ръце и не ме пускаше да си ходя и се държеше прекалено странно, защото никога не беше се случвало така.
Попринцип с него си изразяваме обичта като се лигавим побутваме удряме и т. н.
В последно време се държеше много различно всички си мислеха че има нещо между нас.
Хората, които знаят за чувствата и обичта ми към него ми казват да му призная, но ме е страх от отговора му казват ми, че забелязват, че и, той изпитва същото към мен, но аз не го вярвам.
за съжаление с него се скарахме преди 2 седмици и още не си говорим, и се чувствам така сякаш част от мен я няма, много ми липсва.
Въпреки, че сме скарани отново се лигави, когато се засечем, някъде, и се закача с мен.
Дори онзи ден ми каза че съм влюбена в него, но ме беше страх и отрекох и, каза, че ще ми го докаже, че е така по много начини.
Не знам какво да правя много съм объркана опитвах по всякакви начини да се сдобрим, но не става, а дори не казва защо.
Моля ви кажете ми дали да му призная какво изпитвам, и какво мислите, че той изпитва към мен.
ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ!

Коментари

1.   Еее толкова ли си влюбена че чак помощ,знае че го харесваш и затова мълчи,не му признавай по добре защото така ще си начеше егото и ще те използва,почакай и като види че не го търсиш много време той ще те потърси.

2.   Има някакъв шанс и той да те харесва. Естествено че трябва да му признаеш. Но не трябва да очакваш хепи енд. Ти си момиче и знай, че дори и да те отреже, друго момче ще намериш, което ще те обича по начина, по който ти обичаш това момче. Не го поставяй на пиедестал, сякаш той е единствен!

А самото обясняване в любов, не трябва да е нещо грандиозно. Няма нужда от "обичам те, не мога без теб". А просто едно срамежливо - "да, аз те харесвам".

3.   Благодаря ви за помощта.
Но, ме е страх не очаквам нищо защото си мисля, че е невъзможно.
Но ако ме харесва, защо не го показва?

4.   Кажи, какво става? .. Може би имаш шанс, защото сте си били сърдити, не сте си приказвали, а които се карат, те се обичат… И всички тия промени топло – студено са много характерни… Защо не опиташ огледалния принцип: бъзикай го, че не ти, а той е влюбен в теб, обаче го е страх да си признае… Кажи му: Защо не смееш да си го признаеш – нали си мъж – трябва да си смел! .. . Така, с шеги и закачки, по-лесно ще станат нещата…)))

5.   Как да не го е показал? Държали сте се за ръце, прегръщали сте се! .. Това малко ли е? Ако и ти си дръпната, за което подозирам, как да ти показва той чувства – него също го е страх от твоята реакция. А той е мъж и има гордост. Щом си отрекла, че имаш чувства към него, как ще очакваш той да си покаже своите??? Тук няма логика, просто е глупаво да очакваш такова нещо от него, след като самата ти си го затворила , блокирала. Не може да очакваш от някого да си показва чувствата, след като ти си му казала, че не си влюбена! .. Можеше да реагираш по друг начин на провокацията му: можеше само да го изглеждаш многозначително и да си замълчиш. Нека се чуди и мае, но тогава нямаше да го затвориш.

Имай предвид едно: че дори ти самата не познаваш добре себе си. Дори ти самата не знаеш как ще реагираш, ако той ти разкрие чувства. Най-често младите момичета, когато чуят признание в любов, губят интерес. Затова просто не искай и не очаквай това от него.