Тя заминава да учи. Сега ще видим колко ще издържим.
Просто исках да го споделя.

Досега не съм имал връзка, която да издържи повече от няколко месеца, нито пък съм имал връзка от разстояние.

Ще ме заболи много ако ме замени до няколко седмици или месец-два.
Пък и е по-сексуална, ще бъде на общежитие, заобиколена от всякакви хора. Ще има купони.
А да, бисексуална е, тъй че дваж повече имам да се притеснявам.

Немалко пъти ми е споменавала, че и се живее. Тя е само на 20, а аз на 26 почти 27.

Ще видим сега дали ще ми разбие сърцето, като тези преди нея.

Коментари

1.   Ами отиди да учиш и ти.

2.   Ами стига да се искате, и така стават нещата. Много хора имат връзки от разтояние, но ако е била само с теб, може и да намери друг.

4.   Леле леле. Направо я виждам вече как е разчекната от няколко състуденти. И студентки. Ако нямаш проблеми да заспиваш, знаейки че някъде там приятелката ти я порят като риба всяка нощ, то ще издържи връзката ви да.

5.   Брат, направо я зарязвай! Разбирам да е от скромните момичета, които това “живее ми се” не значи да се ебе с тоя и с оня, а просто да води живот, което означава да учи, да излезе с приятелки и само това. И аз бях така, хиляди напразни обещания, отиде в София и ме остави. Тя не е от тия, дето искат да “живеят”, но знам ли, не й разбрах точно причината. Е, здраве да е, аз не съм се отказал, просто не искам да я притискам.

М23

6.   Аз в ситуацията на приятелката ти, на 20, уча в чужбина и ми се живеее. Обаче обичам приятелят си и никога не бих му изневерила!

7.   Нека видим. Дръж ни в течение!

8.   Няма и да разбереш какви рога ще ти сложи

9.   Здравей,
Аз съм момиче на 20г. Имала съм две връзки от разстояние- с момиче и с момче, и мога да ти дам като съвет само това което изпитах аз. Да живееш далеч от гаджето си е гадно във всеки случай, а факта че тя заминава далеч от теб ще наранява нея повече. Да ще е на ново място, но ще се чувства самичка през повечето време, отделяйте си време да се чувате ако можете всеки ден дори да е за малко по телефон/фейсбук и т. н.
Когато човек е далеч цени много повече това което е имал и ще те търси. Не знам какъв човек е тя но щом искаш да останеш с нея, значи виждаш потенциал за бъдеща дълга връзка.
Ако си нямал съмнения, че би ти изневерила, значи най- вероятно няма да го направи, ако и даваш любов, внимание, грижа и разбраност не виждам причина да е така. Опитвайте се да не се задушавате взаимно и да излизате с приятели, но не губете връзката си, а за това че е по- сексуална, винаги можете да намерите начин да се задоволявате даже на много километри, може да ви е неловко в началото но за мен сработи повече от половин година, а после си заживяхме заедно.

10.   Ти си на 26. Какво те спира да се преместиш с нея?

11.   Какво значи да живее , аз секса с различни не мога да кажа , че е живот . И аз се разделих с един когато отидох да уча , но той се съмняваше , макар че нямаше за какво . По- късно с друг се виждахме от азстояние последната година и сега сме още заедно . То неможеш да имаш пълно доверие , но трябва и човека да не буди недоверие . Много двойки познавам , на различни места живеят , но са вече възрастни хора и сигурно не им се живее .

12.   Номер 5, аз на 19 години заминах в София, приятелят ми тогава беше на 26 и също ми се живееше и продължава да ми се живее. И до ден днешен сме заедно. Аз съм на общежитие, ходя си по дискотеки с приятелки, ходя си на университет, ходя си на работа, ходя си по кафенета. Но абсолютно всяка седмица се връщам в родния си град, който е на другия край на България, заради приятеля си да се виждаме, понякога и той идва, но по-рядко, понеже работи. Но на вас, ревнивците, никога нищо не ви стига в една връзка! С това се обръщам и към Автора! Ами излез от зоната си на комфорт и отиди да живееш с нея в София, какво стоиш в забилия си град! Ама то край мама и тати най-лесно.
Две години вече водим връзка от разстояние и не съм му изневерявала!
Ж21

13.   До номер 10 и 12, от автора.

Аз искам да замина и да съм покрай нея. Още го обмислям, защото това, което ме спира са заплатите, понеже нямам образование, не става въпрос за София, но за друг също доста голям град. Говорим за квартира 300лв чисти, сметки още 150-200 най-много, при заплата от 750лв до 900 за такива като мен

С тези оставащи пари, аз няма да мога дори на кафе да я заведа. Даже ако наистина е 750лв твърдо, аз реално не виждам как ще оцелея с 250-270лв на месец.
Колата ми си харчи много(а и е за смяна), дори гориво няма да мога да и сложа.

Другото е, че ще сме си отделно поне за няколко месеца ако съм там, защото и бях предложил да живеем заедно там, но каза, че е още раничко, макар че ми дава надежди, че след 4-5 месеца ще може да го направи това.

14.   На 26 пък толкова наивен? И колкото връзки, толкова пъти разбито сърце... Явно не си научил много досега или учиш по трудния начин. Не се надявай на нещо по-различно. Може би само, че освен с мъже, ще се... и с жени.

15.   Звучиш все едно си сигурен в раздялата. Да, такъв сценарий е възможен, но изневярата не е явление само при връзките от разстояние.
Нямаш ли възможност да заминеш и ти за града, в който учи? Ако става въпрос за София/Пловдив, лесно ще си намериш работа. Ако нямаш ОСНОВАТЕЛНА причина да заминеш (не дай си Боже болен роднина или нещо подобно), значи любовта ти не е толкова силна. (: И по-добре отсега да прекратите връзката. Ако имаш ОСНОВАТЕЛНА причина да не заминеш с нея, виждайте се възможно най-често - един уикенд ти ходи при нея, друг уикенд - тя при теб...

16.   От автора до 12 и 11.

Не ми е одобрен предния ми коментар още, но ще напиша и този.
На нея както казах и се живее, но е и екстроверт и има някаква страшна нужда да се запознава с нови хора постоянно. Често ми казва как се е запознала с еди кого си и т. н. А и искала да влезе в някои групичка, да не е сама. Не ми става приятно като още на втория ден ми казва как скоро ще почват купоните(не точно с такива думи ама като цяло), как отсрещните съквартиранти пускали яка музика и как се изкушавала да отиде. Та да, неспирни купони, адска нужда от нови запознанства. Ако тя се изкушава за това, какво друго би я изкушила?

Откъм недоверието, тя е потайна и много често е будила съмнения у мен. Тя самата ми каза, че не обича да се тагва, не обича да качва снимки да не я знаят хората къде е и какво прави и си обича да е потайна. Знаете ли колко трудно успях да я накарам да качим обща снимка, която дори не добави да излизат в нейните снимки на профила й. Сиреч никой няма да разбере като отвори профила й, че е с мен. В началото на връзката ни дори отказа, не искаше да се разчувало, че сме заедно.

Или пък как преди да замине пред мен си взе и сложи ДВА презерватива в портмонето й? Защо са й? След като аз не съм там сега?

Та да, номер 11 буди съмнения често. Не знам дали на мен така ми се струва, ама и моите приятели казаха, че не са нормални действия.