Семейството или Любовта?
Всичко започна нормално с в период на известно време семейството ми се настрои срещу гаджето ми и постоянно искаха да се разделим. Това прераства все повече и повече и като че ли нищо и никой не може да ги успокои, като повярвайте пробвано е с всякакви вариянти и хора които може да говорят за това. Постоянни скандали и какво ли не, сякаш всичко това се отрприщва в малък период от време след началото на връзката ни а ние сме и непълнолетни...
След известно време се отделих на квартира, но това ли беше правилния избор? Моля за съвет? И кое според вас е по важното?

Коментари

1.   Да, това е правилният избор ЗА СЕГА. В Библията пише да уважаваш родителите си, не пише да правиш каквото ти казват. Имаш глава на раменете, избрала си това момче и ще си поемаш негативи и позитиви. Правилно си поела отговорност за живота си, може би малко рано, но не виждам тук вина в теб. Точно така се живее като възрастен - взимаш решение и си носиш последствията. Не казвам че ще ти е лесно, но лесно няма. Избрала си по-малкото зло и най-вече си останала вярна на себе си, което е предпоставка за успех в живота, вместо да лъжеш, да лижеш задници заради мекото и лекото. Няма да ти е меко и леко сега, но си заслужава дори да не се получи един ден с момчето. Важното е да останеш себе си
За сега това е разумното решение, но след време, когато се успокоят нещата си търси начини да се сдобриш с вашите и да им покажеш, че не са били прави.
Не се притеснявай, ще се оправиш.
Успех
ж35

2.   Абсолютна измислица, никой няма да остави непълнолетни да живеят на квартира -" а ние сме и непълнолетни... ". Никой родител няма да го допусне, но акъла на чикиджия-да!

3.   Зависи. Ако гаджето ти например е някой боклук, нормално е да не го харесват. Ти самата може да съжаляваш след време, че си била толкова хлътнала. Не може от пет изречения да се оценяват човешките отношения.