Влечение към по-големи мъже. Нормално или не ?
Здравейте! На 17 години съм, след два месеца правя 18. Има нещо което много започна да ме човърка напоследък.. Заглеждам се по по-големи мъже. Доста по- големи. На около 30-35. Просто някак си изпитвам влечение към по-големи мъже. От 15 годишна си падах по “батковци”, излизах с момче, с което имахме 8 години разлика, ама тогава някак си не обръщах внимание. Но се забелязвам че последната седмица, две нито едно момче на мойте години не ми грабва окото, само някакви 30 годишни +. Малко е странно, не знам дали въобще някой мъж би обърнал внимание на момиче на мойте години, но фантазиите са си фантазии. Искам да опитам с по-голям мъж, може би за да видя какво е, от любопитство. Срам ме е дори да споделя с приятелки, те си ме знаят, че харесвам по-големи например 25, 26 годишни, но ако им кажа че имам влечение към 30+, ще се потресат, хаха. Ако някой е изпитвал нещо такова, моля да пише... Благодаря предварително!

Коментари

1-50 от 53

1.   Какво значи „нормално“? Гледай себе си.
Иначе средно си падат жените по 5 г. по-големи от тях мъже, но задължително търсят с някой на тяхното социално ниво или повече. Ти търсиш явно повече и затова младите не те интересуват, което е ок. Just go for it
Друг е въпросът дали тези мъже ще искат да се занимават с извинение с пикла като теб. Най-атрактивна е жената около 25 до 30 г. Просто се обличай и дръж като по-зряла и дано имаш успех.

2.   Не е нормално. Аз примерно съм на 22 и харесвам единствено момченца между 22 и мааакс 29. По-млади и по-стари - категорично не!

3.   Явно виждаш в тези мъже нещо повече, отколкто във връстниците си ималко по-големите. Работата е, че днешните 27 годишни, не отстъпват много на 16 годишните. И това го кава някой на 28, lol!

Познавам момичета като теб и ще кажа, че може би на една от пет ще ѝ провърви и то като станат на по 23-4, с мъже с по 10-15 години по-големи от тях. Останалите са или просто тъпкачи, или пък обратното - търсят нещо повече, но самото момиче има нужда от такъв мъж като любовник, но не и като приятел.
Общо взето - внимавай - онези са мнго по обиграни, а най-големите хиени, не можеш ги усети!

4.   Хаха, обръщат и още как. В днешния свят шансовете са че колкото и извратена фантазия да имаш, все някой има същата и е въпрос да се намерите. В този ред на мисли (а и съм на 35) - къде да се чакаме след два месеца за кафе :D

6.   И аз съм така- просто мъжете на 20-25 изобщо не ме привличат и искат само секс, алкохол и наркотици. От 3 години ходя с мъж, който е 13 години по- голям, много се обичаме и мислим за дете. Просто по- възрастните мъже са по- улегнали и знаят какво искат.

7.   Здравей. Аз съм също колкото теб. В същата ситуация, само където харесвам маалко по-големи. Даже от година имам връзка с такъв човек. Не знам какъв беше този късмет, но е страхотен и ни е супер заедно. Мислим като навърша 18 и да забивеем заедно :) Той ми е първият във всичко.
Не гледай кое е нормално и кое не е. Общоприетото е, че трябва млад с млад, обаче мен хич не ме касае. Не ми пука за мнението на другите, честно. Каквато ще да ме изкарват..к@@@ или златотърсачка, не ми пука, знам, че не съм такава, както и той го знае. Сега се прикриваме, знаеш все пак защо...Малко ми е трудно, но..
Внимавай обаче с избора, повечето знаеш какво търсят. Желая ти късмет, и помни, че не си единствена, подкрепям те. Хайде, успех !

8.   Здравей аз съм на 20 и харесвам мъже над 40 години, но и аз още нямам успех с тях, а много бих искала серизна връзка с по-възрастен мъж!

9.   Аз много обичам агнешко.

10.   Мъжете на тези години, които НАИСТИНА си струват и като външност (защото първо това гледате) и като характер, ум и т.н., няма да се занимават с недорасли пикли, те вече са женени или обвързани. Може някой с педофилски наклонности да ти обърне внимание, колкото да се позабавлява, но ако искаш нещо повече от секс, няма да те огрее.

11.   До 10-12 г разлика вече е напълно нормално ,половината ми приятелки са с такава разлика във възрастта от гаджетата и мъжете си,коя 7,коя 9 ,една пък 14
Та до 30 годишен става ,но над 30-32 е безмислено,само чук и бег

12.   Аз като 20 плюс ще ти кажа ,че по - малките са перфектни за връзка !
30 и кусур годишните са се превърнали в деца ,не знаят какво искат,освен разбира се чук-чук,но и за това не могат да ме задържат.
И аз винаги съм харесвала по - големи и то с 10-15-20 год ,но сега като ме харесват с 2,3 до 5 год по - малки ми е яко ,защото в тях виждам това което в големите не съм.

13.   За любовта граници няма.

14.   Моля ви не бъркайте "ненормално" с "неправилно"
Няма "неправилна" любов.
Като се казва "ненормално" да се има предвид не често срещана такава.

Авторке, като бях на 35 се хванах с една 19годишна. Беше най стабилната връзка в живота ми. Девойката израстна В ПЪТИ над наборите си за 2. 5 години, докато бяхме заедно. Успех ти желая!

15.   Напълно е нормално! Не се притеснявай ни най-малко. Само че, защо говориш в множествено число??? Изберѝ си ЕДИН по-възрастен, и ако си подхождате, бъдете щастливи дълги години...

16.   Аз съм на 19 г. и ме харесва 45 г. мъж... :D Честно да ти кажа разликата е от значение. Когато ти станеш на неговите години, той ще е пенсионер. Освен това, много малко са такива мъже, които са младолики по душа. На теб ще ти се излиза понеже си млада, но той ще се прибере от работа и единственото, което ще иска е да си отпочине, салатка, ракийка... няма да му е до твоите прищявки. Познавам момиче на 20 г., което се сгоди за 10 г. по-голям от нея. Не се минаха няколко месеца и го остави, понеже е улегнал и не му е до романтика и ресторанти. Когато видиш едно младо момиче и един чичак на около 40, подхождат ли си? Не! Младите си са за млади, старите за стари. Такива огромни разлики изобщо не са за предпочитане. Според мен един мъж трябва да е не по-голям от 5 г...

17.   Аз съм на 20 и си имам чудесна връзка с мъж на 35, те не му личат никак, но и да не беше така, пак щях да го взема, с него всичко е топ! Давай смело но и внимавай да не попаднеш на някого който с извинение само ще те изчука.

18.   От авторката : Много благодаря на всички за изказаните мнения. Явно доста момичета си падат, също като мен, по доста по-големички. Не съм златотърсачка, бях прочела някой така да ме нарича, ха ха. Пари не ме вълнуват. Искам просто да опитам какво е да си с по-голям, щом имам някакъв тип влечение, ще му се отдам. Животът е твърде кратък. До номер 4 : Хайде ела в Бургас и го правим, хахахаха

19.   И аз бях така на твоите години, защото просто мъжете на 30 - 30 изглеждат като мъже, а не като момченца, а аз не харесвам момченца. В това е проблемът, а не че е задължително да имаш комплекс, това няма нищо общо. Сега съм на 30 и пак харесвам мъже в този диапазон, по същите причини.

Но да ти дам един съвет, вече на тази възраст започваш да осъзнаваш, че мъж на 30, който има връзка с ученичка не е читав, най-често е инфантилен и емоционално нестабилен. Нормалните мъже на тази възраст не ходят с ученички, гледай да не се лепнеш за някоя откачалка. Търси си някой около 20, има време за по-големи, като порастнеш малко, изчакай още 4-5 години поне, за да не изпаднеш в ситуация с някой ненормалник, защото това е което ще се случи почти сигурно.

20.   Аз пък да ви кажа и аз от малка винаги си падах по големи мъже и имах връзка винаги с по възрастни, обаче какво ми стана, като станах на 25, само младите ми бяха в ума и особено по младите от мен. Станах една развратна кака и налитах само на младоци, атлетични, издръжливи и дават всичко за мене. Не може да се сравнява 35-40 годишен с 25 годишен. Да ме прощават ловците на агнешко, но такива има и от женски пол. Сега не мога да си представя да съм с някой по възрастен от мен. Тази тръпка, зрял мъж не може да ми причини. Вие си харесвайте прошарени, позапуснати чичаци, на които им се връзват само 20 ходишни, пък тези с плочките, добрите момчета с красивите коси оставете на мен ;) обвързана съм спокойно, дори и детето ми го гледаме заедно. Каките са богини и дават всичко за тях, а пък вие си мислите че някой дъртанян може да ви даде повече и някаква стабилност. Грешите
Ж. 28

21.   До номер 20 : Не мисля за “дядовци” както ти пишеш, хаха. Нито пък искам някаква стабилност, най-малко финансова. Нашите си ме издържат достатъчно добре. Всъщност младото винаги ще се харесва повече. Това е мое мнение. С приятелките ми излязахме оня ден и забелязахме че възрастните мъже се заглеждат основно по момичета на 17,18 до 22/23 години. Всеки мъж би искал младо и запазено гадже. Просто мъжете на 30 са толкова секси и излъчват една сила.. Благодаря още веднъж на всички.

22.   До номер 15 : Ами защото говоря като цяло, че се заглеждам по по-възрастни мъже. Какво да кажа.. Естествено че ще бъда с един. Въпросът ви е малко неуместен. ;)

24.   Уж търсиш мнение от другите, но когато са против големите разлики във възрастта, им реагираш с по една звезда на коментара, а авторке...? :D

25.   Авторке, положи малко усилие де :D Колкото и да ме кефи градът на лекотата бизнесът ми не позволява в момента да отсъствам поне следващите 08 месеца. Университети в София няма ли за теб :Р

-н4

26.   Сигурно е нормално да ти харесва, но не знам какви "мъже" над 30 ще се занимават с ученичка. Когато бях на около 30 харесвах едно момиче на 17-18. Тя ми беше съседка, но въобще не поиска да се запознаем. Май някакви услужливи комшии донесоха на баща й, че я заговорих и той е издал заповед да не се общува с мен. Но да ти кажа, сега се радвам, че нищо не стана. Момичетата на тази възраст са много инфантилни. Щях да се чувствам доста неудобно да си спомням, ако имах някакви отношения с едно хлапе.

28.   Номер 20 - все едно аз съм го писала.. Много точно описание.

29.   От чичаците лизането, по го умеят от младите, а за секс и деца -млади жребчета, а е и по здравословно - "Данните показват, че след като таткото навърши 35 години, има леко увеличение на рисковете от раждане като цяло – с всяка година, в която човек остарява, той натрупва средно две нови мутации в ДНК на сперматозоидите си – но рисковете за новородени от бащите на следващото възрастово ниво показват още по-рязко увеличение. " Затова в България има толкова болни деца, защото жените търсят чичко паричко за баща на детето й. Защо в Япония няма инвалиди?

30.   Едно е да си на 15 и да ходиш с някого на 30 (тва не говори добре за него). Но когато си пълнолетен си си в правото да правиш каквото искаш с когото искаш, затова и не разбирам защо търсиш нечие одобрение. Излизай с когото ти харесва, възрастта няма значение, стига да не е твърде голяма. Например, моят дядо е 27г по-голям от баба ми, те се обичаха ужасно много, но той почина преди 4 години, когато тя още не беше направила и 60... Това според мен е най-тежкия проблем, не хората / обществото.

31.   До номер 24 : Мислиш ли, че се занимавам да реагирам със тези звездички на коментарите, хаха. Уважавам мнението на всеки един от коментиращите, нали все пак за това пиша в този сайт. Само едно не разбирам.. по-горе написах, че финансовото състояние на мъжа , не ме интересува. Родителите ми имат пари да ме издържат и то чудесно. Пък и за какво са ми тези пари, коли, апартаменти и “скъпи дарове”. Любовта и чувствата ми са над тези неща. :) Относно това, кой мъж би се занимавал с ученичка.. ами, честно казано, доста мъже. Младото винаги е за предпочитане от мъжете. Всички искат млада и хубава половинка. Дори за секс.. отново младото върви повече. Лично мое мнение и наблюдение, най-вече. Благодаря на всички, все пак, пазете се, обичайте се, злобейте по-малко и най-вече - бъдете здрави ! : )

32.   Нормално е , нормално е. Аз съм мъж на 36, бил съм с момичета на по 18 и са много добри. Освен че изглеждат добре, те са свежи, не мрънкат, както повечето жени, навършили 30, забавни са и карат мъжа да се чувства млад, точно като тях. И съм на 100% сигурен, че не само аз мисля така. Всеки един мъж както преди, така и сега се заглежда по по-млади момичета и си фантазира разни нещица. Това е напълно нормално и няма нищо странно и извратено. Младото си е младо. Опитвай нови неща, авторке, може да ти хареса. Все пак мъжете на по 30 имат много повече опит.

34.   29 и 30 казват много важни истини, затова както някой по-горе вече съветва: до 30 става, но нагоре - само чук и бег. Разбира се всеки си знае.

35.   Нормално е, дори и за мъже на 40 ...

36.   Е как няма да им харесват на 30-40 мъже 17-18 момичета? Такава свежа плът и толкова малко ум в главата е идеално съчетание за лесен секс. По трудно е да впечатлиш опитна жена, отколкото вчерашна пикла, която си мисли, че е върхът щом чичко на годините на баща я оглежда похотливо.

37.   На 31 съм и ще ти кажа, че не бих се занимавал с малки като теб, но знам какво харесвате. Когато наближавах 30, имах няколко драми с такива между 18-20г. Съжалявам, че си губих времето с тях, съжаляват и други мои връстници. Нито секс, нито разговори и разбиране са ОК. Световете са различни. Сега съм попаднал на една 22, много интелигентно се държи, интересна е.. НО имаме разлика и това ме притеснява. Ще я настройват, всеки ще ни гледа любопитно и критично. Риск!!! 25 е минимум за мен.

38.   "На теб ще ти се излиза понеже си млада, но той ще се прибере от работа и единственото, което ще иска е да си отпочине, салатка, ракийка... няма да му е до твоите прищявки."

Ако е някой селски тъпогъзник, не е до възраст, а докато се отпусне и види, че минава номера.

39.   Напълно е нормално. Тази разлика която споменаваш, дори не е голяма разлика. Освен това няма и никаква разлика в мисленето на такива двойки, независимо колко е огромна разликата. Познавам няколко такива случая. Пожелавам ти да намериш истинската любов. Не слушай, че ще бъдете различни като светове, обратно, просто ще им преобърне представите. Понякога в големите разлики всъщност и двете страни дават най доброто от себе си и са по сплотени. Не е нужно, че даже и полезно всички да ви одобряват. Важното е как се чувствате вие.

41.   Какви ти 40 годинишни, та те са още хлапетии. Минимумът е 50.
Ето вижте:
https://show.bg/2020/01/09/само-в-show-bg-метресите-на-богатите-от-слад/

Авторката и другите като нея, както виждате имате реални шансове дори и да сте някакви по-обикновенички, така че дерзайте смело. Никой чичка няма да ви откаже, затова подбирайте спокойно и само тези с най-високи оферти. Само гледайте да не лъснтете като тази Борянчето... ;)

Ааа, и се пазете от ергени, ама на всяка цена! Няма да ви обяснявам защо, ще ви оставя да се понапънете да си отговорите самички..

42.   Аз съм на 35 и освен секс с тези 18-20 годишните, какво друго да искам?

43.   На всяка от нас се е случвало да има ако не връзка, то поне увлечение към някой по-голям и по-зрял. Лошото е, че в 99% всичко завършва с разбито сърце. Защото колкото и да е интересен един такъв мъж, вие сте от различни светове! И нито той се вълнува от твоите неща, нито ти от неговите. Да не говорим, че ако изобщо се стигне до връзка, приятелите му никога няма да те приемат. Ама остави приятелите му, помисли как си прекарвате петък вечер. Да, един или два пъти сигурно ще те заведе на "детска дискотека" или на някакъв тийнейджърски купон, но не очаквай да му е супер интересно.
А за ежедневието има ли смисъл да говорим? Ти си ученичка, той човек с работа и собствени доходи. Да, супер е гаджето ти да има пари, които не е взел от майка си и кола евентуално, но тези пари се изкарват с труд. Ти си на училище половин ден и общо взето си свободна половината време, той обаче най-вероятно работи 8 или повече часа. Е, нормално е, че вечер не винаги е в настроение за купони. И т. н. и т. н. и т. н.
Стана дълго, но просто обяснявам защо такива връзки рядко са успешни.
Вярно има изключения, дядо и баба бяха с 12 години разлика, но когато са се запознали баба вече е била завършила училище, а и дядо ми на практика първите години от брака им я е имал за нещо средно между жена и момиченце, на което трябва да се покажат и обяснят куп неща за живота. А и не на последно място времето е било друго.
Обаче през 2020 на 18, че и на доста повече години си си все още дете. Ще го разбереш като наближиш 30.
С приятеля ми сме в 30-те и понякога на майтап го закачам, че съм му почти връстничка и не иска ли 18 годишна приятелка. Отговорът винаги е "ти се шегуваш! Че това хлапе ще ме побърка!!! ".
Така, че миличка, това което чувстваш е нормално, но не очаквай от това да излезе дълга връзка до и ако някой на 30 ти обърне внимание. Най-вероятно ще е само за секс, защото мъжете си падат по агнешко, но няма да те има за своя сериозна приятелка. Ще ти се порадва и ще те зареже. А лошото е, че ти може и да си се влюбила. И ще те боли.

45.   Мъж на 30. Имам дете от жена моя възраст с която се разделихме заради битови проблеми съвсем нормално разбираме се за детето нямам проблеми но мойте наблюдения са че всичккте ми приятели който създадоха семейство с по 5-6 години по млади жени нещата им се получават и има изградена семейна йерархия може и да се лъжано 10-13години разлика според мен и дума не може да става за сериозни отношения удоволствия и забавления да но друго не. П. С и аз сега съм се насочил към 24-25 завършила студентка пък ще видим какво ще стане хахахаха

46.   Здравей, аз винаги съм си падала по по - големи мъже. Когато бях малка, на 18 години имах едногодишна връзка с 32 годишен мъж. Но някак си накрая ме привлече по младо лъвче, така да го кажем и го зарязах. Колкото и да си говорим, повечето години разлика си се усещат по един или друг начин. Сега след толкова години, чак се чудя как съм се хванала с някакъв чичкаа хаха. Когато си толкова малка е много лесно да те манипулират и да се възползват от теб големите мъже. Не прибързвай. Знам, че когато си на такава възраст искаш голям и зрял мъж, понеже момчетата колкото теб на години хич не са привлекателни... Но търси нещо в границите, гледай да се разбирате и обичате, а и не искаш като станеш на 30години той да е на 50 и да не му става нали

47.   От авторката : Много благодаря на всички за коментарите си. Виждам, че темата все още има активност. Специално блгодаря на номер 43 за изчерпателния коментар, накара ме да се замисля, благодаря ти : ) До номер 41 : пари аз имам толкова, колкото да издържам не само себе си, а и приятеля си. Пари не искам, имам родители, които ме издържат. Спрете с тея глупости, че ставате изключително банални. Спрете с тези пари... Майната им. Животът ми не се върти около парите, върти се около мен, чувствата ми, желанията ми и интересите ми. По-малко злобичка и се пазете ! Бъдете здрави !

48.   Нормално е , поне според мен. Всеки си има предпочитания, всеки харесва различни неща. Никой не би върнал някое младо момиче, това е че просто тя ще иска да излиза и да се забавлява, а той да седи вкъщи, изморен от работата. Зависи отново на какъв ще попаднеш. Направи ми лошо впечатление коментарът на номер 37. Уж казваш, че си против големите разлики и че не би се занимавал с 18 годишни, а после казваш, че се занимаваш с момиче на 22, върха на тъпотията, че заради хорското мнение се притесняваш. Лоши коментари със сигурност ще има, дори да си с някоя колкото теб, не изпускай любовта заради притеснения и гордост. От личен опит ти казвам - дали жената е на 22 или на 18, няма голямо значение. Жените си вървят няколко годинки по-напред от нас, така че ще ти е тъкмо. Плюс това ще вкара малко цвят в живота ти. Отдавайте по-малко значение на хорското мнение, защото си пропилявате живота.

49.   Всичко в любовта е нормално. Сърце глава не пита. Аз имам приятели на по 30 години, които си излизат с 18 годишни или 20 годишни, което за мен е едно и също де. Аз самият съм на 26 и винаги съм излизал по-малки момичета от мен, в това няма нищо странно ( би било, ако излизах в деца на по 14 години ).Но кой би отказал младо, свежо гадже, енергично, с хубаво стегнато тяло. Това е най-хубавата възраст, най-хубавия период. Когато девойката се превръща в жена. Аз не мога да разбера само за какви тийн дискотеки говорите и детски партита. Момичето пише че е на 18 години, та тя вече не е дете. Тя е вече голям човек с равни права като всички нас. Когато има любов между двама души те се съобразяват един с друг, съобразяват се със желанията на другия, с работата, с настроението, с всичко. И спрете с те’с пари. Замисляли ли сте се, че освен пари, съшествува и любов. Освен коли също.

50.   И аз съм такава ,връстниците ми ама изобщо не ме впечатляват ,някак си не усещам тръпка ,докато с по-големите се чувствам в сигурни ръце ,обичам да говоря за теми ,които моите връстници биха ми се изсмяли ,мисля и за семейство вече ,завършвам висше,имам хубава работа и се чувствам готова да стана мама.
За мен лично разлика до мах 10-12 г си е напълно нормална щом майка ми и баща ми са с 13 г разлика и 26 г се обичат като в началото ,те са ми живия пример.

51.   И аз имах връзка с мъж на 38, аз бях на 18, много неща научих от него и беше най-грижовният ми партньор. За съжаление пътищата ни се разделиха - аз заминах в друг град надалече.
Ж21

52.   Жестоката истина е, че за мъжът това е бягане от отговорност. Ученичката няма да иска семейство, стабилност, няма да има грам изисквания. Няма да се подтиска сексуално от предишните и партньори, нито ще и завижда за работа и заплата.
С нея са му спестени ядовете и комплексите. Така просто ще си живее безгрижен, без страх, че ще поиска дете, съжителство, да и осигури дом и т.н. За нея се грижат мама и тати, а не той. Финансовият въпрос отпада и той е на седмото небе.
Единствената причина е да ги предпочитат, е че са лесни за манипулиране и лесно впечатлими. На 28 съм, и за нищо на света не бих хукнала с 17-18 годишен, за мен е лапе. Нито ми е на акъла, нито ще имаме допирни точки, нито чисто сексуално има какво да ми предложи и опит. Просто ще е лесен. Много мъже знаят доста добре,че това са временни връзки, и накрая ще предпочетат жена на тяхната възраст. Но малките се лъжете щом някой ви сваля звезди.

53.   Чувам казват чичка на 35 дърт не можел да издържи ала бала.
На 35 съм и се знимавам с тенис и др спортове.
Изглеждам като на 25 и всъщност визуално не съм се променил кой знае колко от както бях на тази възраст.
Малки момченца 17-22 масово ги превъзхождам като бързина и сила. Дори тялото ми изглежда много по добре и по стегнато от 80% от тях.
Обаче 17 год. момиченца някак не ме влечат по скоро си падам по 40 г жени а от по малките около 24. Обаче се позамислих след като зачетох коментарите до колко да не е нормално но поне 18,19,20 бих пробвал от любопитство.
Тях ги разбирам обаче,след като наблюдавам връсниците им ,които за нищо не стават. Лумпени без какпка въображение и визия за живота. Лигльовци, които си говорят на брат имат 3 заучени думички в речника и ги каращисват във всяко второ изречение.
Тотална липса на обноски и отсъствие на всякаква култура.
Дърводелци,които не знаят какво е тактичност и кога къде да се изразяват. Масово затлъстели и немощни плужеци,които набиват пред компютри и телефони чипс и кетчуп и си чоплят пилетата.
Друите субекти с бмвенцата и смешните рапъджийчета татоирани и мислещи се за гангстерчета от махалата, но изнежени до нема и къде си когато им възложиш някоя важна задаче или ги накараш да свършат нещо полезно. С 2 думи пълна трагедия.
Смея да кажа на тяхната възраст умствено бях къде по зрял и развит. Та за някоя от техните връснички,които са по напред умствено от стадото е напълно нормално да оглеждат и да се ориентират към батковците.
Разликата си е разлика 10,15г значително,но зависи от физическото и умственото равнище на индивидите. В някои случаи може да се случи и естествено успешно такова съжителство а защо не и повече.

54.   Въобще не съм съгласна с номер 52. С мъжа ми сме заедно от 10 години, заедно сме от както бях на 18 години, а той на 32. Не споделям мнението ти, че когато един мъж е с по-младо момиче е с нея само защото е лесна и няма отговорности към нея. Съдя по себе си и не само. Ние бяхме изключително влюбени и още от 1 седмица си знаехме, че ще се омъжим, ще имаме деца.. и така и стана. Имаме 2 прекрасни дечица - на 3г. е нашата кака и бебчето ни е на 5 месеца. Никога не съм съжалявала, че съм избрала именно него за мой съпруг и баща на децата ми. Въпреки не малката разлика, смея да твърдя, че ние сме изключително щастливи. Спрете да мислите толкова ограничено. Годините не са нищо, всеки да си бъде с който иска. Факт е и е ясно на всеки, колкото и гадно да ви е , мили дами, че когато надхвърлите 35 вече не сте толкова привлекателни и далеч по-малко мъже ще искат да бъдат с вас, но това е положението. Не си избивайте комплексите върху младите момичета.

55.   Всеки нормален, адекватен и психично-здрав мъж точи лиги по млади котенца, това е положението. Младостта си е младост и нищо не я превъзхожда, нищо не може да я замени. Това е разцветът и върхът на човека, после почва надолу. Нищо чудно, че всички искат да се подмладяват и никой не иска да остарява. Защо ли?

Мъж на 28 с гадже на 17 :)

56.   Харесват ти по-големите, защото на тази възраст са много по-уравновесени и мъжественни. Знаят как да те предразположат и с държанието си към теб, да те накарат да се почувстваш като желана жена. Разбира се, не всички са така, но по-голямата част от тях са. Ако попаднеш на някой селски тарикат, евентуално ще те отблъскне с простащината си, без значение на каква възраст е.

1-50 от 53