Аз ли съм задръстен или жените станаха извратени?
Здравейте всички,
Искам малко мнения по един въпрос. Дали жените са наистина по извратени сексуално. В последните ми опити за връзки ( мъж съм на 29 )с момичета между 20 и 30 години все имаше някакви пречки. И то какви. Момичета не изпитваха сексуална удоволствие освен аконе бях изключително груб(Шамари, скубане , плюене ) Аз не харесвам подобни изпълнения, искам да любя нежно и от време на време малко да изгрубявам. Но това което виждам и чувам не ми харесва. Последната мк призна че ако не се чувства изнасилена не й харесва нсекса изобщо. Друга пък искаше да ме чука с колан с дилдо за да имала превъзходство. Трета пък ако й свършат в устата не го признавала. И то все нормални момичета които искат фа градвтъ връзка. Порното ли им вреди толкова не знаменитост. Не знам но това не ми харесва. Дайте някакви мнения.

Коментари

1.   Второто - порното ни проми мозъците.

2.   Просто ти си попадал на кучки. Аз съм на същото мнение като теб относно сексуалността. Мразя всякакви извращения.

Ж,22

3.   Смени си средата.

4.   Ами аз съм доста по-малка от теб, но ще споделя. И аз харесвам грубостите, а не гледам порно, изключително рядко. Много се въбуждам когато ми говори мръсно как ще ме хвърли на леглото и ще ме... здраво, знаеш. Обичам плесници, падам си по BDSM, мъжът господар и жената подчинена, да ме скубе, да ме души, да му смуча пръстите, да ме върже, да ми заповядва в леглото и т.н. А една от най-желаните ми фантазии е именно да изиграем изнасилване, както ти спомена. Искам да чувствам, властта и силата му над мен. Като цяло това звучи леко смущаващо и си мислех, че нещо не съм в ред, но се радвам, че като споделяш това мнение за жените, значи не е рядкост и не съм единствена хаха. Успокоих се. Ж 17

5.   Извинявайте за правописните грешки в темата. Просто бързах
в обедната почивка и нахвърлих разни размисли. Чак и "любя нежно " съм написал хахах.
Всъщност мисля че порното много изкриви всички в този секс. И правенето на любов почти отсъства. Не е нормално
да искат постоянноо да ги чукат като на порнофилми. Вече не помня кога са ме целували последно по време на секс. Все едно съм жиголо....

6.   В сексът няма и не трябва да има ограничения. Намери си жена, с която да си пасвате сексуално, това е.

7.   Порното влияе. Затова бях казала в една тема, че промива мозъци...
Та, да, има ги и такива ненормални жени, дето искат да ги изнасилват. Шлопа им дъската нещо.
Но техен си избор, де.

8.   Просто на такива си попаднал . Всеки с желанията си .

9.   Всеки си има някакви фетиши. На мен пък ми харесва сексът с негри.
Ж20

12.   Когато духовното в човека се изгуби остава само първичното. Хората се събираха навремето заради духовната връзка между тях. После за разплод , после само за секс. Скоро даже и секса ще им е чужд и единственото за което ще мислят е ядене и пиене.
Бавно се превръщаме в животни и порното е просто оръжието ЧОВЕКА да бъде осакатен.

И не , това не е свобода на избора и свобода на мнението. Фетишите които имаме са неосъзнати , докато не се сблъскаме със съответния вид порно.
Ако се замислите дори и порното е ограничено- едни и същи актьори, едни и същи стилове, един и същ първичен сценарий, едни и същи продуцентски компании. Навремето тези филми имаха сюжет , кадърни режисьори , Андрю Блейк или Тинто Брас например ...къде са сега? Т.е. Стойността на порноиндустрията се е свила до крайно примитивно животинско чукане , което промотира дори неуважение от единия пол към другия. После не се чудете защо мъжете искат да ги чукат със страпон , а жените искат да ги удрят в бъбреците за да свършат.

13.   Порното си е супер, просто хората са откачалки :D

14.   Номер 4 - ИСКАМ ДА СИ МИ ГАДЖЕ

Или вземи ме свържи с други като теб...
Обикновено попадам на консерви, на които всичко им пречи

15.   И аз съм със същите фетиши като номер 4, но още от преди да започна да гледам порно.. BDSM и грубият секс е една от най-разпространените фантазии и копнежи на жените, затова често попадаш на такива. Разбира се и твърдението, че чак не изпитват удоволствие, ако липсват тези елементи е прекалено и на мен лично ми звучи абсурдно.. Но все пак има и много жени, които си падат само по ванила секс, рози и сметана, така че все ще си намериш такава : )

16.   Неслучайно една от най-разпространените сексуални фантазии сред жените е фантазията да бъдеш насилена и принудена да правиш секс. На някакво първично ниво жената има нужда (понякога) в леглото да се усеща доминирана от мъжа, да усети силата му, да се почувства малка и слаба, като момиче. Какво лошо има в това партньорите да бъдат свободни да изразяват и изпълняват фантазиите един на друг? :)

17.   Чак пък да ме плюят и душат, или пък изнасилват! Малко по-грубо да, ама чак съм изумена от това, което прочетох. Може би си харесваш буйни натури и така се получава. Аз не съм попадала на мъже, които искат да ме бият и плюят добре, че иначе щях да го натупам аз и да си бягам. Чак ми стана смешно и от части тъпо за теб. Дано следващата е нормална, не сме така всички жени. Мисля, че тези са рядкост.

19.   Спрете да съдите, хората са изключително различни дори на вид сме много разнообразни. Има жени / мъже, които обичат "нормален" секс и извратен и в това няма нищо лошо, дори да не е вашият.

20.   Ами, според мен жените обичат подчинението в секса, защото то ги освобождава от отговорност. Както, например войниците на война, някак си не са отговорни, за смъртта, която причиняват, защото действат под заповед. Мисля, че е нещо подобно. На жената й харесва, защото центърът за болка е до този за удоволствието, същевременно се срамува от желанията си и й е по-лесно да им се отдаде от ролята на подчинена.

21.   Според мен такива жени са изключения. Имал съм доста връзки, но само една беше малко по-различна. Нямаше садо-мазо, но харесваше секса отзад. Това я възбуждаше. А на вид е по-скоро свито и стеснително момиче.

22.   Нямат въображение според мен. Мислят, че това което ти предлагат /гледано в някое порно клипче, а не мотивирано от женствената им сексуална натура и тяло /никоя друга няма да ти го предложи или повечето ще имат резерви и в собствените си очи те самите се изживяват като различни, експериментиращи и оригинални. Ето, дори една по-горе мислила, че е рядкост, което донякъде доказва, моите писаници. Мислят, че така ще задържат нечий интерес по-дълго.
Колко жени, авторе, са те съблазнявали минути преди секс, изключвам оралната и секси бельото? Колко са те съблазнявали с поглед? Колко от тях са разучавали тялото ти, миризмата ти, белезите, които имаш, мимиките на лицето ти, плъзгайки се към члена ти? Колко от тях са искали ти да разучиш тялото им, парфюма им, извивките и формите им? Колко са заставали пред теб и са се наслаждавали на собственото си тяло, движенията си, походката си, а не на търкането на клитора си? Колко в жест на благодарност винаги те целуват след секс? На колко от тях пръстите са шарили по гърдите и корема към члена ти, карайки мозакът ти да мисли, че ще го хванат, а те продължават да покачват градуса и да те дразнят, докато ти самият не им помогнеш да го направят? Колко са те съблазнявали с нещо, което никоя друга не е правила преди тях? Колко са те шокирали приятно с нещо, което дори и в порното не си виждал - жест, идея, поза, докосване? Колко са се радвали просто защото си мъж и имаш член и като такъв ти имаш надмощието и не трябва да им го показваш с шамари, за да усетят те, че си мъж. Става ми смешно, дори. За някои сексът е просто кеф и експериментиране, а не наслада, радост, страст, чувственост и изкуство.
Доста дълго си пишех с един, който просто искаше да експериментира, намираше мацки, които на първа среща бяха готови и риминг да му правят, обличаха секси чорапи и бельо да го впечатлят. Да кажем ги възбужда, наред с това ги възбуждат и други неща, нали. До голяма степен от негова страна, познавам него, си беше чиста доза келешлък. Да се изяви пред приятели, че някоя му правила риминг или се изпикал върху нея. Аз не съм против голяма част от тези неща. И мен да правя орална на мъжа ме възбужда, но при първи интимен контакт не правя. Дори и в секса трябва да има "възходяща градация". И после се чудим и оплакваме как след някоя и друга година не ни се прави секс с даден партньор.
И да, има порно и порно. Има качествено порно и днес, онова в което не се преиграва. Разликата с порното от едно време е огромна. Пусни си примерно някоя италианска класика, ще откриеш разликите веднага. Жените са много по истински и страстни и сякаш го правят с огромно удоволствие, а не за пари и сюжетът ти сюжет.
Днес не ми се струва, че жената е съблазнителка в истинския смисъл на понятието. Съблазнителка е визуално, коса, дрехи, грим. Дори не знае как да разполага с тялото, женствеността, походката и ханша, погледа, по време на секс.
Вчера, докато четях темата ти, гледах The Piano Teacher, френски филм с участието на Изабел Юпер, не знам дали си запознат с нейната филмография, за да разбереш какво имам предвид. Филмът е френски и може би не е по вкуса на всеки. Който го е гледал, знае. Общо взето това, което ти си написал в темата си.
Аз гледам порно и не съм против. Но и в секса нещата се опростиха и изглеждат като бозливо нережисирано нискобюджетно безидейно порно - аз й правя орална, тя на мен, акт, свършвам на гърдите, край.
Ж 33

23.   Жените винаги са си били такива. Просто преди явно не е имало толкова информация. Но спокойно, не всички си падат по грубости. Различните хора харесват различни неща в секса. Търси си някоя като теб.

ПС: лично аз не искам да ме скубят, душат или шамарят, но ми харесва да ме сграбчи, постисне, пошляпне по дупето, тъй де, страст да има. Пък да ми го повкара тук и там, да ме обърне в няколко пози, да ми свърши, където му дойде... Такова едно невъздържано да се усеща :D иначе малко почвам да скучая. Все пак секс правиме, не решаваме уравнения.

НМ

26.   Аз съм жена на 28 любовника ми е на 20.
Предпочитам малките момченца от колкото големи мъже със стари разбирания за "любов" И "нежен секс"
Малките момчета се държат към жените като с буклуци псува ме бие ме изнасилва ме и то пред приятелите си и те гледат, за това съм луда по него.

27.   На една командировка за два дни преспах с трима колеги. Не всички бяха добри любовници, но беше вълнуващо.

29.   В днешно време почти всичко е извратено, най-вече разбиранията на хората за любов и ценности.

Ме

30.   Моята приятелка уж е нормална, но понякога иска анален секс, а понякога ми дава вибратора, да я запълня на двете места. Казва, че не иска тройка с двама мъже, и не го е правила, но май не и вярвам.

31.   номер 33 звучиш като мой тип жена :)
Начините на съблазняване както ти го описваш са доста чужди на днешните девойки. Те наистина мислят само за своя оргазъм ( който по скоро е клиторен ). Може би заради това бих казал че най-пълноценна интимна връзка съм имал с жена 10 години по- възрастна от мен.
Да и аз не съм против от доста от нещата но трябва да се случват натурално и да има и нежности също. Момичета моля ви не сме порно актьори. Смешно и отблъскващо е дори :)
Авторчето :)

33.   до 27. Как така преспивате с колеги и после не ви пука? Аз само веднъж си легнах с една колежка (и двамата сме семейни с деца), и после беше супер неловко. В края на краищата, не си струваше.

34.   Ж, 21

Лично аз не си падам много по порното. Адски рядко гледам и ако си пусна, е аматьорско и не от извратеното. Не бих казала, че то има някакво влияние върху моята сексуалност и предпочитанията ми.

Когато бях девствена усещах, че си падам по грубия секс. Щом започнах да водя полов живот (преди 2 г.) се оказах права.
Обожавам грубостите - дърпане на косата, шамари, душене, да ближа пръстите и лицето на мъжа, да ме мята наляво-надясно, да ме кара да му духам..абе като цяло див секс. Много обичам мъжът да ме доминира, да ме гледа като животно и да ме чука като курва, просто е уникално чусвтво.
Не харесвам идеята за "изнасилване", защото е доста крайна и не се чувствам комфортно с мисълта.
Не ми е проблем обаче и аз да съм доминантна. Обичам да съм отгоре, да му бия шамари, да го хвана за врата, за косата, да го предизвикам, но не бих чукала мъжа с пенис колан. Вижда ми се ужасно смешно и гнусно.
Някои от мъжете, с които съм била, са ми казвали, че съм луда, но пък им е харесвало с мен. Известно време бях с доста по-възрастен от мен мъж, който явно беше свикнал на по-нормален секс и като ме видя каква съм хем се зарадва, хем се поизплаши. Все си мислеше, че не е достатъчно груб.
А на външен вид и като държание съм много миличка и внимателна, никога не бихте си помислили какво животно ставам по време на секс.
Харесвам понякога и по-нежния секс, който ви кара да се слеете. Разнообразието е важно, а и много зависи каква енергия имате помежду си.

Имам своите граници и държа да бъдат уважавани. Някои мъже си мислят, че щом жената харесва болката, то тя може да понесе всякаква, но това не е вярно. Много е тънка границата между сладката болка и болката, която ти разваля кефа и наистина те измъчва.
Важно е да има доверие и комуникация между партньорите, за да може сексът да си остане за забавление и удоволствие.

35.   Ти си задръстен.
Мъж на 35съм и такива стархотии ми се въртят из главата, че по добре да не ги казвам. Жените колкото извртени да са нямат достатъчно въображение.
С изнасилването звучи възбуждащо ,но друго си е с униформа на римски легионер да издевателствам над младите си слугини.

36.   34, ето една зряла жена на 21 г.!
Само не сменяй мъжете като носни кърпички, че не говори добре за тебе...
Напълно съвременна мацка, дано попаднеш на твоя човек!

37.   до 30. Това е нормално. И аз понякога го правя с мъжа ми плюс вибратор. Представям си, че ме обладават двама мъже. Мъжа ми не се сърди. Не му изневерявам и не бих го направила.

38.   Наслаждавай се бе човек.
Аз много обичах да правя секс с жени, които обичат грубия секс. В началото ми беше странно и на мен, но после се отпуснах и ми стана супер добре.
Обичах много и с пенис-колан да ме чука жена.
Всичко добре, но преди 10 години се ожених - жена ми е чудесен човек и имаме супер семейство, но е консервативна в секса и това ми тежи.
С умиление се сещам за дивия секс, който ти сега изживяваш.