Една година без нея
Здравейте на всички! Може би е странно, че пиша тези редове, но някак си ще се почуствам по добре. Мъж съм на 25 години с хубава работа и самостоятелен дом. Преди точно една година се разделих може би с жената на живота ми. Бях лудо влюбен в нея и бих направил всичко само да можеше да е тук до мен и да не пиша в този форум сега. Тя беше две години по голяма от мен, забравих да спомена този факт. Та всичко започна много бързо и бурно. И двамата бяхме лудо влюбени един в друг (поне аз смятам така де ) не сме се карали (просто нямаше защо да го правим, тъй като се разбирахме без проблем ) секса беше на ниво, запознахме се с роднини и приятели и така две години заедно. И идва въпросния ден, когато тя ми заявява, че не желае да сме повече заедно, защото не била щастлива. Опитвах какви ли не начини да говоря с нея, да се свържа с нея, но не тя просто ме беше блокирала във всички социални мрежи, както и номера ми разбира се. Нямам представа защо и до ден днешен. Това е просто исках да го споделя някъде.. съжалявам за изгубеното си време да четете това, но някак си ми олеква като споделям това събитие. И към момента не съм срещнал друго момиче, което да обичам. от тогава досега не съм обичал като цяло. Надявам се да срещна подходящия човек скоро, защото съм добре, просто не съм щастлив, липсва ми обич...

Коментари

1.   Разбирам те и ти съчувствам приятелю. Мъката е тъй скроена, че я обичаш сам и става смешна щом е споделена.

2.   Приятел и аз бях в същата ситуация, моята първа любов ме промени, борих се над 5 години и нищо, сам съм вече 7, а боли по същия начин, пробвай с друга и не се задълбочавай защото става страшно, ще стигна и до самоубийство след някоя година

3.   Щом си е тръгнала на дали е жената на живота ти...

Всеки има право на избор и всеки живее своя си живот. Никой не ни е длъжен с нищо и всеки може да си тръгне от живота на всеки по всяко време.

Сигурна съм, че и ти някога си обърнал гръб на някое момиче...

Ще мине още време, споменът за нея ще избледнее и тогава ще срещнеш друга.

4.   Намери си някое 18-20 годишно пиче. Не ти трябват стари, събирай си ума.

М27

5.   Както описваш нещата, тя определено не е била лудо влюбена в теб. Ти просто си си изградил неин идеален образ, който де факто не съществува. Никой не си тръгва от човек, който обича. Да не говорим да го направи от днес за утре и да скъса всякаква връзка. Не си познавал това момиче и просто си се заблудил. На мен ми се случи подобно нещо преди години. Бяхме заедно няколко месеца и по подобен начин тя изведнъж се промени. Не си тръгна веднага, но в рамките на около месец прекратихме контактите си. Тогава смятах също като теб, че съм загубил жената на живота си и си живях с тази мисъл над половин година. Понеже обаче имахме общи познати, с времето започнах да научавам разни странични неща, а и тя след известно време отново се появи на хоризонта, все едно, че нищо не е било. Така, постепенно я опознах като човек и излезе, че представата ми за нея е била абсолютно погрешна. Затова, не съжалявай. Отървал си се много лесно, както и аз. Много хора разбират по на 45-50 и повече, че са били лъгани с години.

6.   И аз съм в подобна ситуация. Гадно е но какво да се прави. Продължаваме напред да се развиваме и да ставаме все по-добри от човека, който сме били. Учи се от грешките и ги използвай за развитие, аз така правя. Гадно ми е, тъпо ми е, освен това и други проблеми са ми на главата, но какво пък, да тръгна да умирам ли? Все пак уважавам и обичам себе си и щом някой е решил да си тръгне, ами прав му път. Негова работа. Общо взето гледам да си мисля подобни неща и да се самомотивирам. Единственото, което ме спасява да не полудея. Осъзнавам, че в тази ситуация, ако и сам съм си враг, ще стане по-зле

7.   При теб е само една година при мен са цели 15, а колко ми минаха през кревата...

8.   По всяка вероятност или са й изчезнали чувствата или е хлътнала по друг и няма доблестта, да си признае. Да те блокира директно и да се крие вместо да ти обясни е жалко, но със сигурност проблема е, че й е гузно и я е срам и иска по-бързо да приключи с всичко.. Ще срешнеш друго момиче сега се фокусирай над хобита, спорт и приятели докато си стъпиш на краката изцяло и всичко ще се подреди.