Имам бебе имам съпруг а в същото време искам тръпка и емоция с друг
Първо на 26 години съм а съпругът ми на 31. Той наистина е много добър човек, помага ми във всичко но все пак имаме и някой търкания. От 6 години сме заедно от 2 сме женени и имаме бебе на 6 месеца. Сега заради бебето ли не знам но нямаме почти време за секс . Много често спорим за отглеждането му как и защо.. и всякъш тръпката изчезна. Тя си изчезна и от преди да родя и забренея де. Не смятам да му изневерявам но все ми се иска нещо ново, нова тръпка и незнам това дали е нормално. В същото време и нямам смелост да го направя а и няма как.

Коментари

51-88 от 88

57.   Хората с различен морал, не са с ФАЛШИВ морал. Имам деца, родила съм преди месеци, знам какво е следродилна депресия и пак такава мисъл не ми е минала. Пак такава мисъл ме отвращава.
От къде да го изкопая това разбиране? Като не мога изобщо да го асимилирам? Как да се поставя на мястото на Авторката, като имам 2 малки деца, уча второ образование и правя редовен секс с мъжа си едновременно. А тя на шестия месец вече търси отдушник, вместо да се фокусира навътре в семейството и да попита "Как да върна тръпката?"...
Вместо да търси решение, се оплаква от неосъществени фантазии за нови тръпки. С каква цел, какъв точно проблем ще реши с това? Ще чуе, че 2, 3 са на същия хал и ще й олекне, може би? Ами, според мен, изобщо няма какво да й олеква. Ами трябва да се стегне и съзнателно да положи усилия да премести фокуса си върху проблема вътре в семейството и да действа. Да прочете някоя друга книга за семейните отношения, или направо да поговори със специалист, да положи малко труд в личното си израстване. А, не да седи и да се оплаква и да фантазира, малко е голяма за това, малко е късно за това.
Освен, това почти мога да си заложа главата, че това е човек на бездействието, зрител на живота си. Просто за да се докараш до тук, трябва много, много дълго време да не си се осмелил да промениш нещо.
Не разбирам такива хора, защото това е да не искаш да носиш отговорност дори за себе си, а да си станал родител.

58.   Малее колко фенове събрах. Що не се хванат под ръчичка всички лелки които ме оплюха и не идете в манастир като сте толкова свестни.
Авторката

59.   до 52

Я пък да те видим тебе! Кои грешки са непростими? За какво гониш мъжете?
Казвай, за да ти видим претенциите!
Намирисваш като всички останали бг к*фли.

То и авторката не пада по-долу - с бебе на шест месеца иска някой да я развлича вкъщи, а бащата нали бачка, та остава някой "перфоратор"...

60.   Аз съм 51-да, защо да не даваме съвети, мисля си, че по презумция този сайт е за това. Жените били злобнички, но тук нагледно се вижда в какви измерения е мъжката ненавист. Драги господа имам за вас новина- вече почти няма , такива тъпачки, да ви слугинстват по цял ден, а вие в замяна да си покажете голия х. и да си мислите, че брака е цветя и рози. Съжалявам, че не ви устройва новото положение. Явно ви е много мъчно, че жените вече не се задоволяваме да си сложите мръсните крака на масата и да ви се донесе вечеря. Съжалявам също, че на много от вас сивото вещество не стига до там да задържите жените си. Хубавото ви е обаче, че обичате чуждото и такива, като нас уроспии се възползваме. Завършвам с приказката, която е супер поучителна-" Най-обичам чуждите жени, не моята"- не забравяй обаче, че твоята жена е чужда за всички други мъже.

61.   Искаше дете искаше мъж ! Ето ти ги ! Сега ли дойде време за тръпки, не беше ли времето ти дадено да се наживееш макар и да се забавиш с деца и мъже ?!Сега след като си се хванала на хорото е късно... И бам тръпки мръпки, емоциййй... Не не е нормално да искаш чукане с друг мъж защото си си имаш мъж! Въпрос на време е да си дигнеш краката разбира се ! Горк ому на твоя мъж, такава като тебе, да не ми влиза в къщата !
Пичове ето от какви жени трябва да се пазите ! А ти си знаеш каква си !
А меьду другото и аз съм на 31 ! Поздрави !

62.   Нормално е, има трудни периоди, особено с бебе. Много си млада още, не мисли веднага за развод и т.н. Грижи се сега за детето, не се настройвай срещу мъжа си, ще се нормализират отношенията ви

63.   57, курвенската душа няма пол, така че каква е разликата дали курвата е в тяло на жена, или мъж? Всички изневери са супер грозни и гнусни. Пази Боже да попадна на мъж като теб!
Аз затова и отдавна съм сама. Донякъде мразя мъжете, защото знам, че поне 90% са тотални боклуци отвсякъде и шансът да намеря свестен като мен е много малък. Но пък нали надеждата умирала последна... От друга страна, след всяко посещение в този сайт, ставам една идея по-голяма мъжемразка и въпросната надежда гасне.

64.   Авторке, само едно не мога да разбера. Казваш, че мъжът ти е бил добър, държал се добре с теб и детето и т.н. Добре, малко поне не се ли чувстваш гузна? По думите ти този мъж с нищо не е заслужил това, а ти да искаш някой друг да те чука. За не го поне не ти ли е гузно?

Гледам, пишеш, че другите били моралисти и тем подобни и едва ли не изкарваш, че е нормално да има такива мисли, то било само мисли, нямало да го направиш, само защото нямало с кого и как. Ти сериозно ли вярваш, че това е нормално и сериозно ли не изпитваш някаква гузна съвест поне? Побърза да заемеш защитна позиция, да омаловажиш проблема и да отвърнеш на нападките. Ок, нападнаха те, признавам, но защо за момент не се замисли, че за да има толкова хора, които се настроиха, явно виждат нещо нередно и нагло в твоето поведение и мислене? Иначе съм съгласен, че можеха да се изразят по-меко, но нима по същество не са прави?

Само това те питам - сложи си ръка на сърцето и кажи, че това е нормално и коректно спрямо мъжа ти, който по твоите думи не заслужава това. Нормално и коректно ли е и не изпитваш ли поне малко гузна съвест? На негово място би ли ти било приятно да обичаш човека и да даваш всичко от себе си, а в неговите мисли да е само как да изчука друга, без да се разчуе?

66.   Добре де, женомразците! Наричате курви жените тук, ама да ви цитирам Ницше “ Всички жени са курви, освен майка ми. Но нека не забравяме, че и тя е жена “.
Откъде на къде ще се биете в гърдите, че понеже имате пикало и сте много специални. И даже моралните устои се разклатиха - Как така ще погледнеш мъжа си в очите? Как ме ти е гузно, авторке..?
Хич не ми в гузно, да ви кажа ли защо?? Защото в мига, в който ни вържете с дете ставате други. Мързеливи, недодялани лентяи. И в секса не ви бива. Лежите като скумрии и чакате да ви на*бат жените, защото видите ли сте под стрес. А жената? Детегледачка, слугиня, чистачка, кошче за душевни отпадъци! Откъде на къде? Че и на работа да ходим.
Нито един мъж не е благодарен на жена си за дето му е износила и отгледала детето! Само на жената ли е? Тя ли го е искала, че да е лично нейн приоритет? Щом като пърдите и лежите по цял ден, с деца не помагате, секс и внимание не давате - ще имате баджанаци! Е, това е!
А не жените всичко да правят, да търпят и подкрепят простотиите ви и вие за благодарност да им казвате, че са нескопосани майки, съпруги и да обиждате начина, по който изглеждат след раждането!
Наглост и черна неблагодарност! И за какво? За тиквен медал и псувни на вратата вместо целувка и роза за Свети Валентин!!! Сори, всеки си сърба попарата. В брака когато нешо не е ОК вина имат и двамата. Никой не е тръгнал да търси внимание ако го получава вкъщи. Вие сте слепи и глухи за истината. Егото пречи. За това в един момент жената се отказва да оправя каквото и да е и почва да гледа за себе си. Защото проблемите се решават от двамата. Когато единия не чува или ги замита под килима, защото е най лесно резултатите са негативни.
Казах преди, казвам и сега - авторке, отгледай си детето и ако ще правиш нещо прави го с ума си. Баба ми казваше - мъжът трябва да те знае от кръста надолу, какво ти е в главата си е само твоя работа!

69.   Ще се постарая да бъда реалистка и ще пиша от гледна точка на история, която познавам. На почти същите години, като авторката и съпругът й, семейство с едно дете, събрало се с голямата и изпепеляваща любов, след година, две, три, се препъва в препятствие. Оставям на всеки да прецени дали е фатално то или не. Родителите на младата жена им отстъпват жилището и се изнасят от него. Младият татко може би решава, че животът още го подтиква да е сам /ерген/ една вечер не се прибира, а прекарва нощта / вечерта на 8-ми март/ с колеги и колежки в дома на една от колежките. Случайно бащата на жената, вижда колата си пред непознат блок / която е дал на зет си / и... познайте какво се случи. Съпругът няма логично обяснение, жената се старае да забрави и благодарение на нея семейството е още заедно. Така че, мъже, не плюйте в кладенеца, от който може отново може да пиете вода!

Л

70.   Много моралисти и чисти души в този сайт. Какви са тези тежки и вулгарни нарицателни, бе хора?! Сигурно много во олеква да съдите тежко другите, ама анонимно тук.....ех, че разтоварващо,а.
Авторке, абстрахирай се от цялата тая жлъч, която ти сипят тези "почтенни същества". Нищо лошо не си направила и нищо ужасно не се случва с теб. Просто си в лека следродилна депресия. Аз изпитах същото, когато детето ми беше на 9 месеца. Искам да ти кажа, че това е труден период. Помня, че се обвинявах всеки ден за мислите си и не смеех да ги споделя с никого и никъде. Запомни от мен, това е просто труден период, игра на мозъка и ще отмине.
Днес детето ми е на 4 години, никога не съм изневерила, а ситуации и възможности имах наистина много. Сякаш живота ме изпитваше. И не, не си нито курва, нито грешница, нито трябва да следваш модела на семеен живот, който някой тук, или другаде ти налага. Ти си нормален чове, жена и майка в едно и имаш право да мислиш и чувстваш.
Не се страхувай, не се притеснявай. До 3 години е най-трудния период , за брака, за интимността и връзката ви. Малкото човече испива енергията ви, но ще ви дарява с прекрасни, незабравими моменти.. Нормално е, да спорите често, недоспали и с опънати нерви. За първи път родители, толкова нови неща, изискващи цялото ви вниманир...Нормално е, след такива да нямате голямо сексуално желание. Повярвай ми случва се, при голяма част от семейните, колкото и да се мъчат други тук да го скрият, зад смешния си псевдо морализъм.
Мила, авторке, горе главата. Аз знам, че ще мине време и ще забравиш тези мисли, дай си време, обещавам ти. Прегръщам те силно!
Една жена

71.   66, чакал малко - в историята казваш, че ил добър, а в този коментар го изкара ебахти отрепката. Нещо не разбирам. Оправдание за изневяра ли си търсиш или получи шизофрения?

72.   Като чета такива истории, все се питам: "Абе тези хора въображение нямат ли? Защо живеят толкова скучно?" "Вълнуващият живот", авторке, не е само привилегия на младите, красивите и богатите, а е въпрос на лична мотивация и, ако щеш, организация. Детето не може да е извинение за липсата на изобретателност в общите преживявания и удоволствия. Е, ако нямате желание да се глезите и да си угаждате, е друг въпрос, но ако имате, то нито бебето, нито ежедневните проблеми биха ви попречили.
Скоро с моя съпруг си говорихме за това, че за толкова много години "тръпката" между нас не само не е изчезнала, но и става все по-хубаво и по-хубаво. Тук няма кой знае каква тайна. Секретът е в това всеки ден, абсолютно всеки ден да намирате време за нещо приятно и за двамата и да се обграждате с красиви дреболии. Колкото и тежък ден да сме имали, ние винаги сядаме на вечеря заедно, може да ядем постен ориз, но е сервиран красиво в хубава чиния, любима музика за фон, една ароматни свещ, чаша вино, вазичка с цвете и... хем си у дома, хем ти е уютно, приятно и умората отшумява. Поне единия почивен ден го прекарваме в пълен мързел - кино, разходка, книга, филм, приятели, сън - според настроението ни. Заедно си планираме менюто за седмицата и винаги има една вечер на "екзотичната храна" - тази седмица ще е руска кухня, другата - тайландска, после - индонезийска, иранска и т.н. В месеца веднъж правим тур за покупка на джунджурийки за дома - саксия, спално бельо, покривка, ваза, някакъв съд, все такива дребни неща, но самото им избиране ни доставя голямо удоволствие. Следим новото в театрите, концертните зали и галериите - понякога само двамата, друг път с приятели. Всички тези скромни развлечения нито са скъпи, нито изискват кой знае каква подготовка. Мънички подаръци, дребни жестове на внимание като да приготвиш кафе на другия или да му обелиш ябълката - това са все мили неща, на които се отвръща с целувка. И ето - толкова години не можем да си пуснем ръцете! Ако някой от нас е в командировка, другият не може да спи в буквалния смисъл на думата, върти се буден цяла нощ.
Но! Никога не ме мързи:
- да подредя, почистя и декорирам дома
- да приготвя вкусна храна, без значение колко време ще отнеме
- да изпера, освежа и изгладя перфектно дрехите ни
- да избера качествена битова и санитарна козметика
- да се погрижа за цветята
- да обръщам особено внимание на тъканите, ползвани в дома - чаршафи, кърпи, халати, пижами и т.н.
- да изглеждам спретнато и да ухая приятно
С една дума - да осигуря вътрешния комфорт в нашата лична зона.
От своя страна мъжът ми никога не забравя:
- да поддържа в изправност техниката
- да следи за поблеми и да организира ремонтите
- да поддържа двора на вилата
- да купи онова, което съм му написала на списък
- да зарежда с напитки
- да се грижи за колата
- да организира пътуванията

Ето така сме си разпределили задълженията, механизмът работи ефективно и спестеното време го използваме само за удоволствия. Някой ще попита дали ходим на работа. Естествено, че и двамата работим. Ще попита и къде е детето в цялата тази картина. Детето е в нея, винаги е било и винаги ще бъде. Беше на няколко месеца когато за първи път я взехме с нас на море и тригодишна когато я качихме на ски, сега е на 15 и в момента се готви за училище в стаята си, а след някоя и друга година ще изхвърчи към университета и самостоятелния си живот. Но ние с таткото оставаме. Оставаме с онова, което успяхме с обща воля да опазим - любовта си, която с времето стана по-зряла и мъдра, но все така вълнуваща.

73.   Щом те опердашат чужди топки по дупето ще искаш още още и още, спирачка няма да имаш.

74.   Аз съм точния човек, който може да ти даде съвет. Съпруга и майка на две деца съм. След второто раждане пощръклях като тебе. Не само мисли, но и порно тайно гледах. Обаче бях достатъчно смела да призная на съпруга си, че искам друг да ме чука и в задника дори. Казах му ето имам проблем обясних ти. Откровена съм, ти си мъжът ти ми го реши. След като му казах някак си ми олекна. Чувствах се прекрасно. След два дена ми вика -взел съм си ден ще гледам децата, отивай на плуване, виж се там с приятелки и те чакам. Връщам се, няма деца, дал ги на бабите. Казва ми не мисли за тях. Вечерта беше бурна. Предлазположи ме. Имаме голям телевизор - пусна порно. Такъв секс правихме, гледайки порно, че на сутринта на краката си не можех да стоя. Това беше преди три години. Оттогава такива мисли не съм имала. Гладам си мъжа и децата.
Кажи на съпруга си и решете проблема. Семейните проблеми се решават съвместно от двамата. Изневярата е най-лесния начин да загърбиш един проблем, а да ти се стовари друг.
Марияна

75.   до 66

1)Цитата, който си написала е от Наполеон Бонапарт!

2)Много ДОСТОЙНИ български мъже биха казали, че нещото, което ще те успокои и оправи е: "бой"!

3)Съгласен съм, че на св. Валентин са ти били малко подаръците...

4)Ти и авторката на темата ще си намерите майстора с или без ваше желание!...

До Авторката: щом отсега мислиш да изневеряваш, няма да я бъде работата... За съпруга не те бива, едва ли и като майка ще бъдеш нещо по-добро!

до 60: поне като казвате, че сте ур*спии, не се излагайте! Зад звездичката стои буквата У, а не О - не всичко в тоя свят е като Оная ви работа!

от 55/59

Моля, коментарът ми да бъде одобрен - цензуриран е!!!

76.   Към номер 75. Ти пророчески заложби ли имаш, та знаеш каква майка и съпруга ше бъда?
Авторката

77.   Аз пък се чудя, колко хора си загубиха времето, да дават акъл на авторката, на което тя цинично отвръща с богат репертоар от пишки, лелки, които да ходят в манастир и се радва, колко фенове била събрала.

78.   Всеки човек е индивидуалност с различни потребности. Отдавна не си спала с чужд мъж и това те побърква. Никой не е съвършен. След като не можеш да го преодлееш тогава отдай се на някой. Пък накрая каквото излезе.

79.   Незнаех, че да наричаш плазмодии, курва, и каква ли още не е равносилно на даване на акъл. Още никой обаче не ми отговори защо маоята история има над 3000 прочита. Просто типична черта на българина е да хули обижда и осъжда и да гледа сеира. Благодаря на тези които не ме осъдиха все пак ме съм убила човек или изневерила.
Авторката

80.   Абе всички знаем , че чуждото е най - сладко , но като се разбере работата и не става хубаво .

81.   То не си единствената. Истината е че на никой не му пука тука какво ще се случи с вас. Най вероятно Сте на края на пътуването си.
Тайно си завиждаш, че има много по готини мъже от твоя и се чудиш дали не е трябвало друго.
Доста жени вече като се сдобият с мъжле след време започват да гледат по чуждия пакет.

82.   Хахаха вярна била. Това малко ми напомня на аналните девственици. Имала ципа, значи била девствена, ама че 10 парчета са и разпорили анала, то не се брои.

Та и ти - постоянно и се искало, но нямало как, ама иначе била вярна, защото стиска зъби, понеже ще се разчуе. Ама ако се отдаде случай, за който няма да се разчуе, стой, та гледай как "вярно" се чука с друг.

83.   Еднообразно ти е, ще ти мине. Мъже хубави има много, щом нямаш нищо конкретно, просто мозъка се опитва да избяга от еднообразието. А с мъжа ти как са нещата, остава ли ви време?

84.   Крадеца вика дръжте крадеца. Та и при вас така. Как ви уцелих такива честни и почтени та ме очернихте. Ама като прочетох тука една нова тема как една на 20 г спала с 10, нея никой не обиди, тя не е курва. Той мъжът ми затова казва стига си влизала в тоя сайт с тези злобни женици и вярно е прав.

Авторката

85.   84, не е вярно, и нея я обиждат. Тя може да е спала, но тя поне няма ангажимент към никого и не е изневерявала. И най-важното - не е нагла. Ти хем осрана, хем нагла.

86.   От 75

Аз не мисля, че авторката е нагла! Справо се защитава...
И СИ НАПЪЛНО ПРАВА ЗА ДВОЙНИЯ СТАНДАРТ НА ХОРАТА не само тука в сайта! От скоро влизам редовно, чета, коментирам и прозира двуличие.
Аз 20 годишната най-добре я наредих и съм убеден, че няма какво да каже отгоре на думите ми...

А ти авторке не си наясно със себе си - хем добър съпруг, хем пеленаче, а сега секс от друг търсиш?
Да си разбиеш семейството ли искаш? И после какво ще правиш? И детето ти без баща си ли ще живее...?
Защо си създала семейство и дете от този човек?
И той е прав - въпросите се разрешават вътре в семейството, а не да ги носиш по обществени места да търсиш съчувствие и "подкрепа" от "доброжелатели"...
Ако ти не можеш да споделяш всичко на мъжа си, на най-близкия до теб човек, тогава защо си го избрала?
Нещата ще разрешите заедно, а не на своя глава с промит от "праведните хора" мозък...

87.   84 / авторке, а каза ли на мъжа си защо влизаш в сайта?

88.   Неомъжена над 60.
Не съжалявам, че не се омъжих, нито се чувствам и изглеждам стара, нито съм мома. Живях както ми се искаше и продължавам, вярна съм на собствените си желания. Нямам деца и задължения, не приемам критика. Всички възможности ги имах и имам, вървят с къртовски труд, за да изкараш достатъчно пари за всичко и да се грижиш сама за всичко.
Госпожо всичко, което Ви се иска е напълно достъпно, разведете се, оставете му детето и поемете грижите за себе си, живота си сама. Всеки решава за себе си.

89.   До 84 Авторката.
Авторке много обидена го даваш. "Крадеца вика дръжте крадеца". Аз пък ще ти кажа друга поговорка. Лъжеца вика дръжте лъжеца. Ти вкарваш думи в устата на "мъжа" ти, какъвто нямаш, че ти казал да не влизаш в този сайт с тези злобни женици. Аз пък мисля, че ти си злобната защото като те критикуват ти злобееш и това се вижда от коментара ти. Ами ще те критикуват защото пишеш смешни и тъпи истории. Никоя свястна жена няма да се съгласи с глупавата ти история. А другата история която споменаваш "Такава бройка за момиче нормална ли е", тя също е от тебе и ти си мислиш, че няма да те припознаем. Той "мъжът ти" добре ти е казал да спреш да влизаш в този сайт, но ти няма да спреш да пишеш глупости. Модератори, моля да публикувате коментара ми без цензура.

90.   До 88:
Първо не съм сигурен, че коментара е истински, защото вече на всеки трябва да е ясно че в този сайт има няколко индивида, които само спамят и се преструват на каквито не са за да се удължават темите и да има драма.
В случай че е истински, бих искал да кажа следното:
Това, което вие правите се нарича "поемане на отговорност за собствените си действия и решения" и за съжаление малко мъже и много малко жени са способни на това в днешно време.
Ако се стигне до развод, на всички ни е ясно, че авторката няма просто да остави детето и да се изнесе от живота на мъжа си за да си търси късмета. Всеки един нормален мъж би бил щаслив на такова решение предвид алтернативата, която е:
Две-три години висене по съдилища в опит да се извоюва солидна издръжка и дори апартамента, за който човека се е трудил или ще се труди цял живот, както и буквално изтръгване на детето от ръцете му и отсъждане на едно мизерно време за свиждане от порадъка на 2 дни за 2 седмици, колкото да може този мъж да вижда как лека по лека това дете бива настройвано и възпитавано да го мрази. Това се случва в около 95% от разводите.

91.   До 89. Не ми философствай защото изобщо не е вярно че историята с 20 годишната е моя. Аз си нямам друга работа че да си измислям истории.

92.   То има много истории за 20-21 год. Които даже със 150 са били. Просто тия вече са толкова низко , че то няма смисъл да се изкажеш в този форум . Ти , авторке поне все още не си предприела действия , и затова хората все още ти говорят.
Няма да е зле вместо да обиждаш хората(и мъже, и жени) да вземеш наистина да вникнеш в думите им.
Приятен ден !

93.   Авторката на темата доста напряга с коментаристе си.
Сайта се се казва "СПОДЕЛИ. НЕТ".
Ти сподели историята си и хората споделят мненията си.
Ако не искаш негативни мнения, недей да пишеш такива теми в интернет.
Тръгнала си да спориш, да опонираш и да се обясняваш на всеки, който твърди, че не постъпваш и не мислиш правилно.
Какво очакваше? 150 поредни отговора от типа "Браво сестро! ", "Права си! ", "Нормално е! ", "Отдай се на изкушението! "....?
Трябвало е малко да пораснеш преди да правиш дете, че горко му на малкото с такава безоотговорна майка с такова инфантилно мислене.

94.   До 91 авторката.
Аз не философствам, аз просто зная, че историята с 20 годишната е твоя. И да, ти никаква друга работа нямаш освен да публикуваш измислени истории. Ти винаги си сменяш възрастта, но ПОЧТИ винаги пишеш за секс и след средата на историята ти винаги започваш да упрекваш мъжете за всичко. Много често казваш, че си девствена, красива, ходиш на училище или пък в университет и трудно намираш интелигентен и стойностен мъж. Колкото и да отричаш дали тази или някоя друга история е твоя аз зная кои са твоите истории. Писала си някои истории и коментари и от името на мъж. Аз мога да направя списък на стотици твои истории ако сайта ме увери, че ще ги публикува. Да казвам ли пак от колко години се познаваме от другия сайт. И в другия сайт си изпратила напоследък няколко истории, но и там никой не ти пише коментари защото те разбраха, че ти си авторката. Да ти кажа ли кои твои истории са публикувани там и имаш само по 1, 2, 3 коментара. Ти сама каза тук в този сайт, че не можеш да спреш да пишеш истории и аз ти казах защо, защото страдаш от графомания-болезнено пристрастие към съчинителстване. Освен това сама каза, че страдаш и от шизофрения и че всички гении били шизофреници. Също така, че баща ти е от румънски копанарски произход и затова ти си мургава. Щом отричаш всички мои улики за теб тогава кажи защо ИЗТРИ историята за шизофренията ти и историята за румънския ти копанарски произход. Ако ти не си ги публикувала защо не ги остави да си стоят в сайта. Виждаш ли колко е права поговорката: "Гузен негонен бяга". И пак ще кажа, че ти си на 63 г. и имаш две възрастни дъщери и внучета, но теб те е срам да си признаеш истинската си възраст. Аз зная и други неща за теб, но за сега ще си премълча.
Модератори, това което съм казал тук сега съм го казвал и преди. Тя е обиждала нас мъжете със злоба не един и два пъти. С какви ли имена не ни е наричала и вие сте допускали нейните обиди да бъдат публикувани. В този коментар аз не я обиждам, аз просто казвам това което тя е писала тук. Тук във вашия сайт са писали хора на около нейната (63) възраст и те не са се срамували да си признаят годините. Какво нередно има в това, че аз казвам нейната възраст. Това не е обида. Моля ви чистосърдечно да публикувате коментара ми без цензура.

95.   До номер 72 - хубаво си го написала, но дали работи това на практика? Толкова захаросано, извадено от книжка с картинки. И как изобщо ти остава време да помързелуваш, след всичко, което си описала, че правиш? Чистене, готвене на сложни ястия, декориране на къщата, гладене, пране, перфектен външен вид. Иначе съм съгласна с всичко, което си написала.
Моята чистачка е в отпуска и няма да идва 2 седмици. Ами аз днес цял ден чистих, занимавах се с пранета, мъжът ми работи в хоумофиса и съм толкова скапана, че хич не ми е до романтични вечери, свещи. Айде стига големи приказки.
А на авторката искам да кажа, че това, което изпитва е нормално. Стига сте я нападали и изкарвали каква ли не.

96.   До 95 - вече прекалявам с писането, но...

Да не ти се иска и на теб да се поогледаш за нещо чуждо след първото по-сериозно чистене на къщата, докато мажо се е разлепвал в хоумофиса на офис стола с вдигнати крака на бюрото? Ммм?

С нетърпение очаквам настъпването на онзи бъдещ ИСТОРИЧЕСКИ момент в световното право, в който жената отново ще бъде СЛОЖЕНА НА МЯСТОТО Ѝ с всички произтичащи от това последствия...

Авторката на 26 г. не може да носи отговорност за действията си и единственото нещо, което би я спряло са хорските мнения...
Авторке, ти вече си лека, и с дете, и с мъж... това те прави поне ТРОЙНО ПО-ЛЕКА!

Какво може да пожелае човек на жена като тебе?
Някой да те погъделичка!.... хахаха

98.   Независимо, дали историята е истинска, или не, ще взема отношение по казуса. Не само заради грижовния съпруг такива мисли са недопустими и осъдителни, а и заради детето - ако разбере, че майка му е развратница, какво ще му е в душата и с какво самочувствие ще живее живота си? А дори и да не разбере, все тая - неведението не отменя ФАКТИТЕ.

51-88 от 88