Имам бебе имам съпруг а в същото време искам тръпка и емоция с друг
Първо на 26 години съм а съпругът ми на 31. Той наистина е много добър човек, помага ми във всичко но все пак имаме и някой търкания. От 6 години сме заедно от 2 сме женени и имаме бебе на 6 месеца. Сега заради бебето ли не знам но нямаме почти време за секс . Много често спорим за отглеждането му как и защо.. и всякъш тръпката изчезна. Тя си изчезна и от преди да родя и забренея де. Не смятам да му изневерявам но все ми се иска нещо ново, нова тръпка и незнам това дали е нормално. В същото време и нямам смелост да го направя а и няма как.

Коментари

1-50 от 88

1.   Не е нормално.

2.   Нормално е. Вината е твоя обаче, защо си родила от него като не си била сигурна в чувствата си?

3.   ВсякЪш! Хахахаха. ..

4.   Аз пък си мечтая да намеря онзи специален мъж, когото смело да наричам "сродна душа" и "любов", и да остареем заедно. Дори и да се караме понякога, да забравяме бързо и никога и за нищо на света да не ни минава през ум да се разделяме.

Да се обичаме буквално до полуда, да гаснем един по друг.

Мечти, мечти...

6.   Тръпката е изчезнала преди да забременееш и родиш - сама си го написала.
ВсякЪш в това изречение е разковничето.
Още тогава нещата не са вървели, но сте взели решението да останете заедно, че и дете да си направите. Аз съм на мнение, че човек трябва да живее с последствията от решенията, които взима. Така че... Забравяш глупостите и си гледаш детето. В противен случай ще поставиш на изпитание три живота - твоя собствен, на съпруга ти и на детето ви. Опичай си акъла.

7.   Аз , мисля че всеки иска тръпки , но тръпката е до едно време . Разбирам те . Ние сме с две деца , просто такова е . Тръпката е само в началото . Мисли за други всеки има , понякога .

8.   Просто следродилна депресия. Искаш да те ебе някой по различен от мъжа ти. И това ще стане. Нека малко детето да поотрасне. И като тръгнеш няма да се спреш, докато не те хванат.

9.   Абе майката си е ебало ей....

10.   Аха, значи тръпка е нямало и преди да забременееш, обаче ти реши първо да родиш и тогава да поискаш нова тръпка. За съжаление, подозирам, че целият ти проблем, е че няма как. Спокойно, ще тръгне на градина и ще грейне слънце и на твоята улица. И никаква смелост не ти трябва, достатъчно е, когато ти обърнат внимание да седиш и да не се съпротивляваш. Нали така правиш, седиш с някого, когото не обичаш, раждаш му- никакво съпротивление. Пък и после можеш да кажеш "ама то, така се случи, аз нищо не съм направила". Абсолютно вярно. Няма смелост и няма как, браво бе, Майката! Не, щото имаш семейство, не щото имаш дете, а щото не ти стиска и нямаш как... Пак (само) подозирам, че под няма как имаш в предвид нямам време.
В такива моменти разбирам женомразците. А съм жена. Да създадеш живот с човек, който е с теб, не защото те обича, а защото, (само подозирам) го е страх и няма как. И да приспива бебето ти с мисли за нови тръпки...
Няма по-голяма обида от общия знаменател с такъв човек. Всяко "всички жени' в тази тема ще е несъстоятелно и моля джентълмените да се въздържат от него.

11.   Някой друг забелязва ли тенденцията във всяка такава тема да се започва с "Имам много ДОБЪР мъж, но...."

А на другия полюс имаме "Той се държи като с изтривалка с мен, но..."

Братан.

12.   Има дете от само 6 месеца и вече искала нещо ново,да си налягаш парцалите ,че не знам дали ме разбираш,отдай се изцяло на това дете вече не си жена,а МАЙКА.Има два типа жени на тоя свят МАЙКИ и К***ВИ,Ванга го е казала.Изборът е твой.

14.   Защо по дяволите правите деца и то без любов, които не можете да гледате и им съсипвате живота? Неосъзнати плазмодии, не бива изобщо да се размножавате!

15.   Гнусна работа. Омъжила се за да не е сама, родила за да върже провайдъра и вече я сърби п...та за друг. Като искаш нова тръпка, напускай мъжа си и върви да тръпнеш колкото и с когото искаш.

16.   Я вземи си седни на задника.И не сънувай розови сънища,че през носа ти ще изскочат.Мъже,които ще те изчукат-колкото искаш.Такива,дето ще поемат ангажимент към теб и детето ти-няма.А тая тръпка дето я търсиш много солена ще ти излезе.

17.   Аз пък противно на мненията казвам, че ние хората си мислим за други, било просто така защото ни е тъпо, колко хора си мислят за някой друг по време на секс? А, мъжете нима не искат нещо друго, ако им падне дали биха отказали?
Ако и мъжа я има за даденост е нормално да си мисли така. Брака не е цветя и рози все пак и влюбването ни не трае цял живот, просто нещо трябва да задържи брака.
Ама как всички я нападнахте, дали вие не поглеждате другите и не ви се иска нещо, ама другия трябва да е черен...

18.   12, 14, 15, 16 Са доста прави. По-добре от тях не можеше да го кажа :).

19.   Е за това не смятам да се женя и да създавам семейство, и добър човек да си и да помагаш и да си грижовен, тя си иска тръпка с друг баце :D Аре честит ден на "влюбените"

20.   17, правиш ли разлика между "просто така защото ни е тъпо" и "все ми се иска нещо ново, нова тръпка"?

Който обича, и през ум не му минава нова тръпка, повярвай ми. Да, знам, че сега масово не се обичат, въпреки че са заедно, но това не означава, че е нормално.

19, това, че в сайта пишат само разпоретини, не означава, че всички са така.

21.   20 Много хора само мислят, без действия, може да няма конкретен човек, просто желание някой да те обича, малко като по флмите. А ти от колко време си само с конкретния / та дето обичаш?

22.   21, от 15 г.

23.   Само да кажа, че за 26 години съм била само с 3 ма. И за 6 г от както съм във връзка не съм изневерявала. А вие ме осъдихте за едни мисли. Коя 26 годишна днешно време е била само с 3ма? Вие по горе пишещите сигурно пишки сте невиждали света води непити хаха

24.   Щом толкова искаш нова тръпка, защо просто не се разведеш и не я търсиш? Аз проблем не виждам. Ако обаче искаш и вълка да е сит, и агнето цяло - проблем.

25.   И аз като Братан забелязах и друга тенденция. Защо аджеба моята истрия има над 1000 прочита а историята, , Кокошка без петел, , около 300. Интересно защо ви привлече моята тема Просто на вас ви харесва да виждате точно такива като моята история, за да оплюете човек без да познавате. И защо ме нарекохте курва при положение че реално не съм изневерила?

Авторката

26.   25, добре, пак те питам - какво те спира? Разведи се и действай.

27.   Аз пък до колкото разбрах единственото, което те спира да му изневериш е това, че нямаш смелост, "няма и как" пък подсказва, че даже не си намерила с кого да му изневериш, но все пак ти се иска. Според мен ти не обичаш този човек, това е цялата работа. Най-доброто, което можеш да направиш е да се разделиш с него, за да не му губиш живота с жена, която не държи на него. Така и ти можеш да намериш правилния и да бъдеш щастлива. Хипотези от рода "детето ще страда" са глупави, защото детето най-много ще страда в семейство без любов и естествено - караници.
Интересно ми стана само защо го направихте детето като тръпката е изчезнала още преди да забременееш?!? Все повече се убеждавам, че хората страдат, понякога и през целия си живот, само защото не са мислили, когато е трябвало.
Успех!

28.   Грижи се за детето си. В момента то трябва да ти е приоритет номер едно!

29.   Ами щеше да е нормално мила, след примерно 10-15 години брак и две, три пораснали деца. Ама още в началото сте, хич не е нормално.
Ж32г

31.   Или не си обичала наистина мъжа си, или си достатъчно незряла да разсъждаваш по този глупав начин. Липсвала тръпката. Ами нормално е. Тя е до време. После отстъпва на приятелство, загриженост, уважение и т.н. Сега на преден план имате по-важни неща от секса. Да отгледате, възпитате и направите вашето дете Човек !Задачата е с повишена трудност. Малкото човече изтисква и физически, и психически, и емоционално. Семейният живот не е лесен и в основата му са компромисите. Не разсъждавай толкова повърхностно и егоистично. Ако не обичаш мъжа си, защо си му родила дете. Една нормална жена не ражда дете от мъж, защото е добър. Добри хора има много. Не се и омъжва за мъж, защото е добър. Еднообразието ли те скапва, или липсата на чувства към съпруга ти..Без любов в душата не се живее с някой, ако е така вземай от сега решението и не губи и неговото време. Ако просто ти липсва тръпка, нещата стоят по друг начин. Изглеждаш ми много наивна и неподготвена за семеен живот .Въпрос на време е някой да ти завърти главата и тогава само да не пишеш." Моят мъж беше много добър, но аз му изневерих". Без лошо чувство ти го казвам. А за да те предпазя ! Твой набор съм. Вземай се в ръце и си гледай детето .В главата ти няма място за глупости !

32.   "нямам смелост да го направя а и няма как"

"реално не съм изневерила"

Ама де да имаше с кого и как, без да се разчуе...

Изневярата не е между краката, а в главата. Файда, че не си го направила реално, щом се стискаш зорлям и не го правиш, само защото няма как.

Брака не е тръпка цял живот. Тя е само в началото, после се измества други неща.

Щом не си го разбрала за 26 г., имаш някакви пропуски в съзряването и от там ти идва всичко.

33.   Не бих се развела никога. Обичам мъжа си и не смятам да се излагам пред роднини и приятели. Сеска няма нищо общо с любовта
Авторката

34.   Чукай се. В парка ще намериш с кой. Само тряя малко флирт и си готова като се изчукаш ще ти мине и после пак

36.   Авторке от мислите до действието пътят е кратък. Това, че към момента не си изневерила и че си спала само с трима няма значение. Така или иначе ти си решила вече да го направиш. Убеден съм, че само мисълта, че ще прекараш живота си с един мъж те кара да полудяваш. Не се притеснявай ще дойде и твоя час. Мъже готови да чукат чужди булки колкото щеш.

38.   Аха да си дойдем на думата - няма да се развеждаш, ама ако знаеш, че няма да се разчуе, би изневерила.

39.   Не е хубаво, това което мислиш да направиш. По-добре недей да му изневеряваш, а и той ти помага с всичко, ти самата го каза, добър мъж е и предполагам и баща. Не бива да го изпускаш. Послушай ни.

40.   Опитай се да преоткриеш сексуално партньора си. С малко дете е трудно, знам, но добрата новина е, че то няма да е цял живот месично бебе. Направи всичко възможно веднъж седмично да излезете за 2-3 часа само двамата вечер. Извикай някоя баба да седи да го гледа. Ако няма никаква възможност, тогава като заспи си организирайте нещо по-специално вкъщи. Поне веднъж седмично трябва да сте само двамата за няколко часа. Като порасне още малко просто вървете някъде на кратка почивка. Еднообразието те убива, секс няма, нормално да ти се иска промяна. Неправилно пренасяш искането за промяна и жаждата за интимност към нов партньор. Просто си мислиш, че това е проблемът. Не, не е. Ако все някога сте имали хубав секс, макар и много преди раждането, не ти е проблем партньорът. Намери време да си обърнеш внимание, да се поглезиш, а после да се порадвате интимно с мажа си. Бъди ти активна. Понякога мъжете изпитват трудности след раждане и те. И за тях е стрес. И нещо друго - сексът след раждане е много по-хубав и качествен. Имам предвид точно като ти се е възстановил организмът. Ако трябва се насили първите пъти, апетитът идва с яденето са казали хората. Опитай се да възстановиш сексуалният си живот със съпруга си и очаквай един много по-дълбок и хубав секс, нямащ нищо общо с бледите тийнейджърски изживявания.

41.   Брутална си, авторке и то до няма накъде. Що за речник и то от жена"пишки сте невиждали"-това за тия, дето не са съгласни с теб. Убедих се, че не изневеряваш просто защото никой не си е искал от теб. И май ще си останеш само с мислите в главата.

42.   41 ти пък ще ми кажеш, че никой не си е искал. Щеше ли иначе мъжът ми да е с мен. За 6 години съм имала много възможности
За твое сведение. А как да реагирам на вашите думи като, , плазмодии, , това по хубав речник ли е? Каквото почукало такова се обадило така че си мерете думите и вие. Благодаря на тези които са ме разбрали.

43.   Авторке, гордея се, че съм жена, и то ужасно много, но жените като теб, не заслужават да носят титлата "жена".

44.   Напълно нормално е в този напрегнат свят липсата на секс разболява и психически и физически ако искаш да се видим и ако се харесаме да се виждаме тайно без това да пречи на брака ти напълно сериозен съм аз съм на 25 ако решиш да разменим контакт?

45.   43, то да си жена не е титла, ние не сме трофеи и не сме дори третирани като трофеи, а по-често като боклуци. Не бих съдила авторката прибързано.

46.   Авторке, ако си споделила тук с намерение за съчувствие или съвет -сбъркала си. Българинът знае какво е плюнка и как да я използва.
Моят мъж и аз сме заедно 7 години. До преди месеци никога не съм и помисляла да му изневерявам. Но той сам ме бутна в чужди ръце. Сексът не бил важен, празниците и те, вниманието и то, и накрая ме превърна в слугуня и детегледачка. Така е с всички мъже, когато ти направят дете няма мърдане. Вече си ангажирана с всичко и обикновено няма помощ от никъде. Знам.
Обаче твоето дете е много малко. Не е ОК да мислиш за такива неща сега, защото трябва да го отгледаш. Сексът с друг сам ще си дойде с времето, спокойно.. Просто мъжете спират да се стараят и понякога дори докато ти бършеш повръщано от дрешките на детето, той бърше спермата си от нечия физиономия..
Изневярата не е нужно да бъде финал на брака. Не и ако не се разбере за нея. Бъди умна и не рискувай да си развалиш живота. Нали чуваш тук злобните мъжоря не гледали чужди деца, особено ергените. А аз познавам мъже взели разведени, че и такива с по три деца... Всеки влак си има пътници. Но не бива да се рискува.
Най ми е жал за изтормозени души като онзи в темата за бракът без секс. Чак пък и толерантен. Ей сега на мига ще толерирам човекът, с когото живея с месеци и години да ме лишава от внимание и секс без физиологична или здравословна причина. Животът ни е пълен със стрес и трудности, а човек да има едно удоволствие ( не пие, не бие, и все още не скита ) и да му се отказва... , е извинявай. Пищи си за изневяра. Та така, авторке. Умната.

47.   Браво 43, ти си истинска българска жена. Е как кажете ми да си стоя ерген при наличието на такива жени. Бих те грабнал веднага-като хамалин пернишка печка.

49.   Точно 43! Тъкмо викам айде, удари дъното, като обяви с колко мъже е спала все едно е взела Нобелова награда, а тя и за пи*ки взе да говори и накрая от всичко, най я жегна, че не е желана жена и взе да обяснява как не е вярно и много я искали...
И неграмотна до безкрайност, според мен е по-важното от секса, че без мъжа си ще умре от глад.

50.   До 43

Да беше ползвала "дама" или нещо такова...

51.   Големи моралисти, голямо чудо. Момичето пише, че си мисли за нещо, а не че го е направила или ще го направи. Аз имам по -голямо дете, но още, като беше бебе ми се искаше нещо нетипично, извън семейния живот, но така и не се стигна до там, а имаше желаещи. Нормално е мозъка да иска промяна, защото, колкото и хубаво е да имаш семейство не е всичко на този свят. Половината мъже пишещи тук седят и тайно бият ч.... на нечий профил, но, че момичето пише за нещо веднага се приема, като голяма грешница. Хайде стига с този фалшив морал. Авторке, отдай се на мислите си, пък ти ще си прецениш докъде ще стигнеш в живота занапред. Никого не слушай, защото крила няма да то сложат, защото цял живот си била пред печката.

52.   43 до 45:

Ако с теб се отнасят като с боклук, навярно ти си го допуснала.
При мен такива неща няма. Мъжете се държат така, както им позволиш.

Млада съм още, но съм срещала ужасно много боклуци сред мъжете и съм научила много важно правило: след втората грешка - моментален шут и вратата. При някои още и от първата... Някои грешки са непростими.

А на всички, които изказаха хубави думи за мен - благодаря!

53.   Курвата си е курва по душа, дали са 3ма или 103ма все едно.

54.   51 - какво момиче, тя е омъжена жена и майка с дете. Само дето за половин година още не го е осъзнала, за разлика от тръпките си и какво ѝ се иска между краката. И естествено пак съпругът е виновен, че не е взел той да кърми и да гледа бебето или няма достатъчно пари да ѝ наеме слугини, докато мадам се отдава на тръпки и развлечения.
№ 46 пък е готова да издаде наръчник по темета как да изневеряваме на мъжете си.
После се чудете защо мъжете наричат жените к..ви.

55.   Хайдее, започнаха се съветите на опитните ур*спии към тамън прохождащата. АГИТАЦИЯ, АГИТАЦИЯ...

Ще ви четем после в темите "зарязани съпруги от любовниците им", а вие ще започвате, хленчейки "мъжът ми е много добър и грижовен, но аз му изневерих..."

56.   Да , те и мъжете си мислят за други жени , споко , и да не изневерява мъжа , мисли поне има . Не си слагай на сърце какво пишат тук . И истина е , че като мъжа си вземе жена , забравя да и показва , че е значима . Пък мъжете могат да изневеряват , за жените е грозно .

1-50 от 88