Какво да правя с едно момиче
В 11 клас съм и има едно момиче от моя клас, с което последната година се сприателихме повече.
Тя винаги се е закачала с мен, но не съм го взимал на сериозно, но от 6 месеца започна да се държи по-мило да ми се обляга на рамото, да ме хваща за ръката, да ме прегръща. Да ми говори лични работи (стари връзки, семейни работи и др. ). Дори на няколко пъти ми се е случвало да ме целува по бузата, както и аз по различни поводи (без да се дърпа, но не е имало някаква значима реакция).
Когато излизаме от време на време ме снима как се излагам и се кикоти като малко дете, отделно се смее на шегите ми редовно, понеже имам чувство за хумор, както и тя, изслушваме и т. н. Когато ми е умряло, скучно ме вижда и идва при мен да ме разпита (пак се закача).
Едно не мога да разбера дали има чувства към мен или са чисто приятелски.
Някакви съвети, МОЛЯ?

Коментари

1.   Има всички признаци и предпоставки за едно успешно развитие и задълбочаване на отношенията в любовни такива... Ако сте излезли само двамата, (което е нещо необходимо, за да се случат нещата), в удобен момент на закачки и смешки можеш да си позволиш малко повече от обичайното, например да я целунеш по шията, или не само по бузите, но и по устните, като я гледаш ласкаво и самоуверено, без да се смущаваш! Не вярвам, че ще се дърпа, но гледай ако е възможно да напредваш постепенно, за да не шокираш девойчето... Но така, както си описал нещата, по вероятно е тя самата да ти се нахвърли, дори и нищо да не правиш. Така че, дръж се умно, не пришпорвай нещата, не прибързвай, и ще станат нещата. Важното е да ви е готино заедно. Не ѝ казвай, че я харесваш - тя го чувства, приказките само пречат.

2.   Как така какво да правиш? Вие сте си приятелки.

Братан.