Влюбена в женен мъж
Здравейте жена съм на 28 години.
И от 3-4 години харесвам мъж който е женен. Не искам да се разделя с жена си защото искам да съм му любовница и не съм жена да слугувам на мъжа и да спя само с него. Преди си пишехме по често пращах му голи снимки и все ми обещаваше че ще се видим -това така и не се получи. Все казва ще ти пиша ще ти се обадя ще се видим и нищо. Негови приятели ми казаха че го е страх жена му да не разбере.... Напих се и му писах романи колко го желая и как никой няма да разбере за нас той не ме блокирва и ми търпи пиянските истории страх го е даже да се видим и без нищо да правим...
Когато го хванах на лайв във Фейсбук той видя че го гледам и много се притесни.
Въпроса ми е ще стане ли? Иска ли ме?

Коментари

1.   Нали се сещаш за случая с военния, който уби полицайче, което ебало жена му? Само не помня в кой град беше. Пича работеше във 68-ма бригада Специални сили и живееше с някаква на семейни начела. Тя станала полицайка е някво РУ и там се заебала с тлъстия пробит полицай. Нашия командос научил и му ебал майката. Та поуката е, че не е нужно човек да е военен или полицай, за да ви види сметката, щото сте решили да му слагате рога на главата. Съветвам те да не правиш глупости, щото може ти да си тая, която ще може да пострада, пък знае ли се, може и двамата да пострадате. Не знаете какво ви мисли другия отсреща.

Гаро

2.   Аз бих бягал надалеч.

3.   Не си губи времето, аз на твойте години две деца имах. Защо ти е, защото се чудиш дали те иска, защото е забранена зона...

4.   4 години и не сте се виждали,правилно ли разбирам?

5.   До 1

Аман от глупости. По тая логика, да не заговарям и хора, че ще се окжат върлите психопати и ще ме застрелят ...

6.   Не те иска, само се бъзика с теб.

7.   Понеже Братан още го няма, да поднесе в изискан стил коментара си, аз да го заместя...моме, беж далеч, за да не оплакваш съдбата си. Струва ли си за един...гол, струват ли си всички неприятности? Как завиждам на младостта ти, но не и на умът ти!

Л

8.   Гаро, в този пример много е сбъркал военният. Не е убил когото трябва. Сега единият е в затвора, единият в гроба, а мастията си живее с трети, четвърти и т.н. Тя е излъгала командоса, че го обича , не полицаят.
За авторката какво да кажем- лека и дашна се предлага на поредния. Авторке, може да не те е харесал гола или не си му интересна, защото си много лесна. Изобщо си много ниска топка.

9.   Курвавирусът е по-страшен и от корона-та, бахти...>

Братан.

10.   5, не, логиката е да не си търсиш белята зорлям. А не че има начин да се предпазиш на 100%, но поне на 50% има.

То и че няма да умреш от падане от високо няма гаранция, но това не означава, че трябва да вървиш на ръба на покрива на блока.

не от 1

11.   Прекалено лесна си и явно не му е до теб. На тепсия му се даваш, ако е искал поне веднъж да те е минал. Гониш 30 вече, мисли за семейство и по-сериозни неща. Ще остарееш така, гола на някой лайв чат и ще се чудиш защо мъжете изключват компа и си лягат при жена си. Не е хубаво така, не си малка вече.

12.   Винаги съм се стремяла да разбирам такива влюбвания-ако в младостта си не грешим,кога?Но това твоето е наистина отблъскващо-не стига,че си пияница,ами си и безсрамна-да му пращаш голи снимки.Всеки що-годе нормален мъж ще разбере що за билка си.Дано жена му да е по-решителна и да ти дръпне един пердах,че да ти набие в главата че чуждо не се пипа.Намери си свое и когато видиш как някоя като теб му се слага тогава ще проумееш много неща.

15.   Моме, аз съм свободен!
И без снимки те зимам.

Но лесно нема да се отървеш от мене

Вишист, софиянец, програмист и склонен да ти търпи прищевките

И само имай късмета да не си хубава...

Грозотии не прощавам!!!

И един бонус: в леглото си моя по моите правила, в магазина по твоите

16.   Е, как ще пращах голи снимки на женен мъж и искаш да ти обърне внимание? Ако го направи ще е за една вечер. Мен например ме отблъскват мъже, които ми предлагат секс на първа или втора среща.

17.   Влюбена? ! :D Ти си от онези лудите, които не искат само секс!
Жена да притиска мъж е меко казано жалко, това да не те искат, ама да се натискаш.
Човека е искал чат получил го е, би трябвало да му разбираш положението, не да капризничиш.
Мъжете не са се свършили, вземи се оправи психически, за твое добро е.