Въпрос към обвързаните мъже
Защо по дяволите харесвате снимки на други момичета
, когато сте във връзка? Това не е ли един вид неуважение спрямо момичето до вас? Да това е само "снимка", но реално означава, че харесвате това което виждате(тяло, лице, може да ви възбужда и т. н)
А това ме навежда на мисълта, че бихте искали евентуално да сте заедно , ако не беше "реалната" ви приятелка. Това според мен е нещо като малка изневяра.

Моля за адекватни отговори.

Благодаря.

Коментари

1.   Хора, пийте ги тия розови хапчета, моля ви. Човека само лайкнал нещо, тя го изкара, че едва ли не иска да такова. Как изобщо му позволяваш да казва "добър ден" на продавачката в кварталната бакалия? Ами ако вземе тя да се навие, той да я изчука, а? Направо го заключи вкъщи и му спри телефона и нета за по-сигурно. Ама сложи и една камера за всеки случай, че да не прескочи някоя курветина през балкона.

2.   Стига само сте търсили под дърво и камък кое било "неуважение" към момичето до вас. Става банално и смешно вече. Много ви порасна работата, че взехте да прекалявате сериозно. Имаш си приятели - харесвате си постовете и снимките, лошо няма. Ревнива си и си търсиш как да го прожектираш върху действията му, чакаш тука да се съгласим с теб, за да се почувстваш права и да си изкараш ревнивостта върху него. Не си права. Съжалявам. Харесването на снимки не е изневяра и изобщо не е нужно да е свързано със сексуално допадане или мисли.

3.   Съгласна съм, не е окей.

5.   Пийте си 'апчетата, хора! И си спрете Фейсбука, че излайкнахте в много посоки! Живейте в реалността!

7.   5, не се казва 'апчетата, а 'апче'ата

8.   Има разлика, ако харесва на приятели и съученици статуси и снимки, и ако харесва наред или на явни кифли. Ако е първото, не се тревожи и не се вкарвай във филми. Ако е второто, просто го разкарай - не ти трябва нискоинтелигентен и/или с пубер поведение/ първосигнален мъж, нали така? Дори се радвай, че не се прикрива и можеш да си направиш съответните изводи що за човек е. С право подобно поведение не те устройва за сериозни взаимоотношения. Слава богу, има и нормални хора останали на тази земя и от двата пола. Само трябва да се намерят един друг. Аз пък си се радвам на фб, защото там наяве се виждат почти всички психични отклонения на активните потребители. От много грешки ме е предпазил този фб, само с едно елементарно следене кой какви ги поства, лайква и въобще върши в нета.

9.   Честно ли... :D
На колко години си... порасни

Smile =)

10.   Искала адекватни отговори тя... Ами ето ти един - ти си неадекватна и ревнива. А ревността е белег на ниско самочувствие и страх от конкуренцията на други жени. Като не искаш да имаш такъв проблем, стой си сама. Тогава никой няма да ти изневери ни с гледане на снимки, ни с лайкове, ни с нищо.

11.   До 3

Това е запитване към образованите мъже, а не към теб. Ясно!?

Иначе - Какъв е проблема! Виждам нещо, харесва ми, казвам,ч е го харесвам. Ако имаме деца, какво - трябва да кажа, че всички други деца са отвратиелни изчадия и само нашето е хубаво?
Проблемът ти е, че си ревнива! Искаш, мъжа ти да стане сляп, глух и малоумен, така че да не се притесняваш от никаква конкуренция ... Ето ти новина - ВИНАГИ ще има от какво да се притесняваш. Ако се обичате истински, няма знаение, какво гледа и харесва. Обичта е истинска, когато е готов, да избере теб, пред някоя красива, която очевидно му харесва. А теб явно те е страх, че няма да направи този избор. Проблемът ти е в това, че му нямаш доверие. Аз ако съм, ще харесвам ВСЯКА СНИМКА на ВСЯКА ЖЕНА, само и само, да те изкарам от равновесие и да тествам, колко ти е акъла. С хора като теб, никой не иска да е. Тя и моята харесва снимки наляво надясно и има познати, дето мязат на оня, де играе Тор, а фейса им е само снимки на плажа. Каква е работата - приятелката ми ме харесва мен, въпреки,ч е не съм с най-доброто телосложение и едва ми се виждат коремните мускули.Аз също имам колежки от работа, които са на по 20-22 години,някои от тях прекарват повече време във фитнеса и салоните за красота, в опит да забия някой донор, спали са с половината поне по два пъти ... Лесно ми е, да си взем апо-млада и по-хубава, ама не го правя. Ако мъжа ти те обича, ще си ги харесва, ама ще е с теб.

14.   Ами дотук толкова добре те нахраниха, че би трябвало да е достатъчно. Ама надали... То бива първичност, липса на разум, егоизъм и превзетост, ама пък чак толкова!? С тия кифленски манталитети за къде? И после българския мъж бил еди какъв си...

15.   Неуважение е. Както и чата с други момичета.

16.   Подкрепям мнението на авторката на 200%.

17.   Зависи от снимките - ако са разчепени и провокативни е едно. Ако са нормални - друго.

18.   Няма аболютно нищо нередно в това.

Виждаш снимка, отбелязваш, че е яка. Толкоз.

Вече ако има систематично изпращане на сърца всички са наясно, че ще ако има откликване - ще има прилапване.

Братан.

19.   Много искам бившата ми да прочете това и коментарите. За една лайкната снимка на моя приятелка, гадже на мой приятел тя ме изкара най-големия боклук.

20.   Някъде пишеше , че на мъжете им минава мисълта за секс с всяка жена за части от секундата , не знам дали е така .
Ако го прави демонстративно е грозно , един мъж трябва да те кара да се чувстваш единствена , поне да не личи , че гледа други .

21.   Никой уважаващ себе си мъж не харесва каквито и да било снимки в интернет - просто защото това са бебешки простотии. Аз например ползвам социални мрежи само с професионална цел - Линкдин например. Но само дотук.

Приятелката ми обаче е тоталната противоположност - постоянно се снима и си пуска снимки в разните там сайтове. И после се кефи колко хора ги били лайкнали. Направо са ми смешни някои наглед зрели мъже, постоянно харесващи снимките и - сигурно си мислят, че като я харесат и тя ще им предложи да се срещат и да правят секс. Тъпаци.

22.   Аз като "лайквам" чат-пат снимките на балдъзата, ко прайм?

23.   Аз лично харесвам снимки на колежки или бивши съученички. Нищо специално нямам към тях, просто вземам предвид и мястото, на което са - в някой курорт, планина или чужбина, или просто някой личен успех. Смятам, че по този начин допринасям за позитивното.

24.   И според мен това, което описваш си е малка изневяра - щом точи лиги по такива и си плакне очите...
Няма никаква логика да харесва моделки в инстаграм... а и нали знаем всички как си изкарват реално големите хонорари...
Просташко е и говори за ниско самочувствие на мъжа.
И ДА, ТАКА ТЕ ЗЛЕПОСТАВЯ, сякаш не си му достатъчна и не си жена, че му трябват други и то по-красиви.

Ако е фотограф или се занимава с мода, да има защо.
А другото просто ми напомня на комплексите на някой келеш!

Ако ти искаш да имаш с такъв сериозна връзка... твоя работа

А тука, където се изказват порно-маниаци и колко е хубаво, докато си в ресторанта с жената и си хапваш сладко-сладко, да преглъщаш с кеф лигите си, гледайки дълбокото деколте на кифличката отсреща на съседната маса, могат да са ти всичко друго, но не и мерило за поведението на достоен мъж с чувства към жена си!!!

М

26.   Аз съм жена и сериозно не мога да разбера къв ви е толко филма с лайкването на снимки :D Все едно е отишъл да ѝ спи в леглото така го изкарвате

27.   Хахах! Той само лайква, горкият, а аз направо ги таковам разпоретините. Че им и харесва, и се влюбват, та после не мога да се отърва и насъсквам жената да се оправя с тях!

28.   Ти луда ли си?!

29.   След толкова хранене посланието, което трябва да разбереш, е "не се вкарвай във филми". Не знам достатъчно ясно ли го обясних. Ако не си схванала все още, може би ще трябва или да те донахраним, или да сменим подхода. Идеята на храненето е да ти привлечем вниманието, защото ако ти кажем "много добре те разбирам, обаче не е това, което си мислиш", вероятно няма да ти привлече вниманието твърде мекия подход и ще го игнорираш. Но пък храненето от своя страна носи риск човека да заеме защитна позиция и въобще да не вникне в коментарите, а да го играе обиден. Затова и уточнявам какво всъщност цели подхода, за да не се обърка с хейтърство.

30.   Аз съм номер 2. Пак ти чета поста и искам да го забавя леко на части и да съм сигурен, че четеш изобщо какво пишеш.
"Защо по дяволите харесвате снимки на други момичета, когато сте във връзка" - Ти смяташ, че веднъж обвързан, мъж вече не трябва да харесва снимки на други жени, докато връзката му продължава (може би години)? И това смяташ, че е нормално и някакви коментиращи кимат с глави? Може би трябва да си махне от приятели всичко женско също и да ги блокира? Въобще замисляш ли се колко комплексирано и несигурно в себе си звучи това? Да не му даваш да има приятелки и съответно да си харесват снимки един на друг? Да не може да поддържа контакт с половината си познати "защото си има приятелка", а те имали две X хромозоми...? Толкова е нелепо, че отива към смешно... моля ви освестете се!
След това уж признаваш, че е просто снимка, но веднага след това поемаш по спирала надолу на чиста женска лудост. Първи стадий на лудостта: значело, че харесваме, това което виждаме - ами не, много често значи, че сме приятели или се уважаваме с човека, няма нужда да ми харесва визуално/физически. За това мислиш ли? Втори стадий на лудостта и втора степен на "може би" - не само ни харесвало, това което виждаме, ами можело да ни възбужда даже. Това даже не знам откъде ти идва, но ние тук вече сме толкова дълбоко в женското подсъзнание, че тук причини не са нужни. Да сравняваш фейсбук лайк със сексуална възбуда... Има си приятелка, ляга си с нея, ама сигурно снимки на облечени какви да е, заети жени без емоционална връзка с него го възбуждали повече... комплекси. Трети стадий на лудостта и трета степен на "може би" - не само го възбуждали, ами искал някога в бъдеще да бъде с тях във връзка, само да не била сънуващата. Толкова сме далеч вече от реалността и с такава широка ръка хвърляме просото, че дай да добавим, че за да се отърват от теб и да бъдат заедно плануват да те убият и съответно да звъниш със съвсем "оправдано" притеснение в полицията? И всичко това от един фейсбук лайк... осъзнаваш ли колко е нелепо и комплексирано? От нищо и никаква база съзнанията ви влизат в 15 степени на "може би" следват някакви бегли, несвързани, неподкрепени с доказателства хипотези и накрая си мислите някакви небивалици, дето ако му ги признаеш ще умре от смях и ще те изгледа като луда ( което не е много нереалистична реакция на това, което демонстрираш тук) Тоя бесния кон в главите ви женски, дето ви понася необуздано от "може би" на "може би" и въобще забравяте по пътя проверката на реалността и здравото мислене трябва да го вържете малко. Просто прочети един-два пъти това, което си написала с моя анализ и виж колко е лишено от разумно мислене. Защо сте толкова безнадеждно комплексирани и ревниви? Отвратителни качества... отблъскващи. Вярвате си, че си пазите вашето, а то трябва от себе си да го пазите, защото това е психически тормоз да излизаш с такъв човек, който ще хване да ти вади теории как да харесваш снимки на някой значело, че ти харесва физически как изглежда и как даже си го желаел сексуално и те възбуждал и от там нататък даже си искал да скъсаш и да тръгнеш с човека на снимката... на баба ви хвърчилото. Успокойте се, вдишайте, че макар да не одобрявам това за хапчетата на някои от коментиращите... почва да изглежда подходящо. Надявам се поне да сте способни да осъзнаете колко комплексирано звучи да мислиш така и колко грозно ревниво е да сравняваш лайк със изневяра на база 3-4 степени на нездраво мислене и страхове. Страхове... нищо повече. Страх те е да не те зареже, страх те е да не харесва никоя друга, страх те е, че не си най-красива или най-секси. Нормално е - всички го имаме някъде в себе си, но ти си му дала пълна власт и сила. Разума при повечето надделява, правилното действие с комплексите е да ги тикаш надолу и да ги душиш със здрави, разумни причини - той е с теб, избрал е да е с теб, щом е с теб ти и това, което си е това, което иска и търси, ляга си с теб и си доставяте удоволствие, не на някои други хора, а един на друг - значи така искате и така сте си избрали, никой не е перфектен и все пак се обичаме едни други и избираме да сме заедно въпреки минусите или плюсовете на някой друг, ревниво е да ограничаваш приятеля си толкова много и така най-лесно ще го отблъснеш и ще му писне да го задушават - много по вероятна причина за евентуална раздяла от това, че искал да спи с момичето от снимката, която е харесал. Помисли си, успокой се и спри да се държиш като бясна лунатичка. Ако това последното те обижда и след всичко, което изписах не мислиш, че е реалистично... може би наистина лекарства.

31.   Хората са полигамни, нормално е да има рискове и да се съмняваш. Просто свикни с този факт. Двойките дето цял живот са заедно, са изключителна рядкост. Да, повод за съмнение.

32.   Хората изневеряват на поразия, вие за едни снимки проблеми правите, айде сега. Това са глупости, познавам хора, който се късат от секс с други, излизат с други, харчат си парите за тях, оплюват половинките си пред третия човек, говоря за мъже и за жени. Други си пишат 24часа, пращат снимки и се обясняват с часове по телефона пак с трети лица. Едно лайкване на снимка, не е болка за умиране, пораснете момичета!

Ж32г

35.   Случващото се в инстаграм и фейсбук няма абсолютно никаква стойност (освен ако не си пишеш с други). Всичко се разбира на живо, просто трябва да имаш правилна преценка за хората. Поживейте малко в истинския живот стига с тия простотии.
Момче 18

36.   до 24. Само от нещата, които си написала си личи кой е комплексиран и кой не. :)))

40.   Ти пък си пускай секси снимки, да ти ги лайкват и да видим дали ще му е приятно.

41.   И на мен ми се е случвало да изревнувам мъжа си-признавам. И мисля, че е абсолютно нормално, когато обичаш мъничко да ревнуваш. Ама това за едни снимки във фейса-не мога да го разбера. Светът е голям и изкушенията дебнат отвсякъде-не си решил, не си го направил. Авторке, вземи се в ръце, твоето си е болестно състояние. Куче ще вържеш, говедо ще вържеш, но човек не можеш да вържеш. Я си дай по-широко сърце и не задълбавай за глупости. Само ще спечелиш от това.

42.   На днешните мъже им дай да лайкват!
Сигурно дърва да цепят не могат, но да щракат по фейс страници и простотии, гении!

Какъв мъж е изобщо някой, който забележете "гледа" снимки!
За него мъжка работа няма ли?
Абсолютно разбирам авторката на текста.

43.   Тогава нека и на теб нито едно момче да не ти харесва снимките

44.   Мъжете нямаме никаква вина, че сме мъже. При нас сексуалното привличане идва от гледане, а не от чувствата. За разлика от жените, мъжете разграничаваме секса и чувствата. Към авторката, нали не си мислиш, че мъжете, които ходят при проститутките имат чувства акъм тях?

Всички мъже се заглеждаме по красивите жени. Това ни е в ДНК-то и не сме виновни, че те са красиви и секси. Ние не сме моногамни по природа, но можем чрез волята си да бъдем и верни, и да не посягаме на чуждо. Донякъде разбирам авторката, че и е станало неприятно мъжа и да гледа и харесва други, но не бива да драматизира и ревнува чак толкова, защото дори рискува да го отблъсне. Авторката по-скоро трябва да приложи женска хитрост, но явно е незряла за това.

Авторке, това, че той лайква снимки на други не значи нищо. Не обръщай внимание, а се концентрирай върху това да бъдеш достатъчно интересна за него за да не изпитва той нужда да се занимава с други. Бъди самочувствена, дръзка, секси и най-важното страстна в леглото! не го задушавай, не го притискай, не го нападай, не мрънкай и не подкопавай самчувствието му. Със скандали нищо хубаво няма да постигнеш. просто го съблазнявай, редовно и качествено го семеизпразвай и ще видиш разликата. Дръж се самочувствено и с мило, но едновременно и страстно му покажи, че си най-добрата за него