Според вас възможно ли е ?
Здравейте. Ще бъда кратка. Може ли от допирането на члена до вагината да е станал гаф? Не от сперма, а той течността преди спермата. А след това като вкарва пръсти в мен и да я е набутал вътре? Благодаря Ви предварително.

Коментари

1.   То че всичко е възможно е възможно... но чак пък толкова...

И сега колко време няма да спиш?

Тест се прави чак три дни след цикъл, нали?

То тея пениси се оказаха много опасни бе, ейй!

ТОЙ САМО ДА ТЕ ДОКОСНЕ ВЕЧЕ И ВИЕ ЗАБРЕМЕНЯВАТЕ...

2.   Да, не е често срещано но понякога се случва

3.   аз съм в шок от сексуалната неграмотност в 21 век

4.   Не! Или е почти неверотно!

5.   Не се филмирай толкова , не става винаги толкова лесно , но предпазвайте се .

6.   Биология не се ли учи в училище????
Нищо ти няма, няма как да забремееш от това.
Тва да не ти е непорочното зачатие на Дева Мария :)

7.   Неграмотността според мен отчасти се дължи на това, че в училищата, а и родителите умишлено ги наплашват и преувеличават рисковете, за да са по-сигурни, че децата им ще ползват предпазни средства, макар че това не е гаранция. Но по-добре да са по-наплашени отколкото бременни.

Обяснявам. Възможно е в предеякулационна течност да има някой и друг сперматозоид, но е малко вероятно. Дори и да има такъв, то пак е малко вероятно да се забременее.

- Първо защото това са малко на брой сперматозоиди (обикновено са необходими милиони и дори стотици милиони, че да има реален шанс поне един да оплоди),

- второ има голяма вероятност те са умрели, преди да ти натика течността във вагината (ако течността е позасъхнала през това време, най-вероятно са умрели, защото в суха среда умират моментално)

- трето за да забременееш трябва да си в овулация, а тя е само 24 часа за целия цикъл (нормално около 28 дни) или поне да е 2-3 дни преди овулация, понеже сперматозоидите може да оцелеят до 1-2 дни в теб, в редки случаи до 5 дни

- четвърто дори и да си била в овулация и сперматозоида да е бил жив, пак вероятността да се забременее от раз е само около 20%

Така че вероятността да си забременяла клони към 0. И въобще не е толкова лесно да се забременее, колкото някои хора си мислят. Не казвам, че е невъзможно, но рядко става ей така от раз. Повечето двойки се мъчат поне 3-4 мес., а някои дори около година.

8.   Хеей не нападайте момичето, моята майка ме е учила, че жената може да забременее само ако се докосне до чаршаф в който преди време е свършил мъж. За това аз седях на 1 метър от първото ми гадже, докато не си сложи презерватив.

10.   Аз забременях два пъти в първата овулация от опитите ни, и третия път от втори месец опити. Понякога става бързо. Зависи кога ти е овулацията.

11.   Те хората се жулят с месеци, чакат овулации, вдигат краката на стената, тя се притеснява pre-cum.

Едно, че в тая течност колко точно сперматозоиди има...
Две, че кислородО и той хваща копелетата за врата.

За да си сигурна правиш един свирчок, гълташ све и все, за да няма материал, който да може да ти подуе търбуха и после ръгаш здраво, те способните бебоци са вече усмирени.

Братан.