Случвало ли ви се е бивши да ви обвиняваат за неуспехите си след вас?
Разделите се с някой, и живота си продължава. Той среща други, също и вие. Случвало ли ви се е някой бивш да ви потърси и да ви обвини, че няма успех с жените, че живота му не върви и едва ли не, вие сте вие сте виновна?
Изпитвате ли някакво удовлетворение, че живота му не му е потръгнал, особено ако сте е разделили зле и е бил лош към вас?
Един бивш ме потърси да ме обвини за неговите разпаднали се връзки след мен, а ние сме разделени от почти 2 години. Не знам колко е сменил, но аз съм била виновна по някаква странна причина. Неговият живот е в застой през тези 2 години, а моят потръгна. Докато той тъпче на едно място и все жените го оставяли, изневерявали и т. н. Аз съм го била проклела и други такива.
Този човек беше лош с мен, и по някакъв начин се радвам, че не е добре сега. Знам, че не е правилно. Но докато бяхме заедно, аз нито веднъж не изневерих, нито съм се държала лошо. Все имало по-добри жени от мен, и щял да си намери, така ми казваше винаги. Е, сега е намерил. Блокирах го.
Просто ми стана чудно как аз станах виновната в случая, като той се е срещал с тях, той ги е избирал. Никакви допирни точки сме нямали с него за това време.

Коментари

1.   тегли му една майна и не се занимавай с психично болни

2.   Хора всякакви.Разбирам те.Моят бивш пък ме заплашваше ,че ако не се съберем щял да сложи край на живота си ,пращаше ми снимки как е застанал върху блока ,как си реже ръцете и т.н.Казваше ми ,че съм ужасна с извинение ку*ка и щял да ми счупи врата.Нямало нккога да си намери приятелка след мен , а когато бяхме заедно се държеше повече от ужасно и изневеряваше..:D
Всичко се връща обаче.

3.   При мен е обратното - бившият ми мъж, който скачаше от мадама на мадама, и се разделихме заради това, сега си е много добре. Няма и година след развода той си намери нова жена, която изглежда свястна (за разлика от него :)) и освен това е жена с много пари. Аз вече 2 години не съм имала нова връзка. Обаче и през ум не ми е минавало да обвинявам бившия ми мъж за това. Всичко е до късмета.
Авторке, твоят явно е голям комплексар. Не му обръщай внимание, пълен игнор.

4.   Еей блокирах, като си го блокирала па голяма работа.