Да се боря ли за такъв човек. Има ли смисъл ?
Здравейте,
Искам да споделя как се опарих от такъв мъж. Искам да кажа, че съм обвързана, имам и дете. От доста време обаче нещата с половинката ми не вървяха, може би година и нещо. Живеехме си по-скоро като съквартиранти. Точно след тази година и нещо започнах нова работа и тогава се запознах с въпросния скорпион. Отначало ми се видя доста странен, хладен някак и въобще не е мой тип. След няколко месеца започнахме да си пишем по вайбър и разбира се се виждахме и на работа. В един момент го допуснах в живота си. Видя ми се страшно мил, много грижовен. Не е имал много връзки в живота си. Имал е някаква връзка с години отново по вайбър, като жената е била от друг град и са се виждали много рядко. В един момент той не издържал и я прекратил. Пропуснах да кажа, че е била омъжена.
Та така след писането по вайбър започнаха и срещите. Винаги ни е била много хубаво заедно и се разбирахме прекрасно. Били сме на едно мнение за всичко. Просто разбирахме живота по един начин. За нас любовта съществуваше, а секса е свързан с любовта. Искам да кажа, че никой не е по краткотрайните връзки. Бяхме заедно по цял ден дали на работа, дали по вайбър, дали се чувахме. Просто лягахме и ставахме заедно. След няколко месеца решихме, че не може повече така и ще живеем заедно. Толкова го обичам, че се опълчих на всички, на цялото си семейство разказах за него и се борих за нас. Рискувах много, наистина. Исках да ни дам шанс да имаме реална връзка и да усетим сладостта от това. И разбира се заживяхме заедно. Запознах го с детето си. Разбираха се страхотно. Имах и големи разправии с бившия си мъж, чувствах се виновна. Семейството ми не прие решението ми и ми каза да не бързам, че не го познавам, но аз се кълнях в него. И заживяхме заедно. През това време се чувствах много виновна и имах много проблеми, които не ми даваха покой. Може понякога да съм се държала странно, но го отдавам на това. Просто много ми се струпа на главата. Имахме и хубави моменти, разбира се. И сега идва най-лошото след точно 3 седмици въпросния човек напусна нашия дом. Не можах да повярвам. Сякаш целия свят ми се срина. Мислих, че ще се върне. Аз наистина мисля, че е добър човек. Не знам може би не е живял с жена и всичко му дойде много. Не може да си представите как съм му се молила и влачела по земята да се върне, но не сякаш беше друг човек гледаше ме отвисоко и ми каза да не правя сцени. От няколко седмици сме разделени и не спирам да мисля защо, защо от най-милия стана толкова студен. Излизали сме 1, 2 пъти след това като го целуна отначало се дърпа после сякаш се отпуска, не мога да го разбера. Не отказва категорично близост, но отказва да се съберем. Нямало смисъл. А аз толкова го обичам. Мечтаех за тази любов, за която си говорихме заедно с него. Искам да му пиша, но не знам какво. Въобще обича ли ме? Възможно ли е всичко да е един инат. А аз прощавам, разбира се неговото предателство не знам как ще простя, но просто съм безсилна и все още влюбена. Чудя се как ми се случи и защо. Детето живееше с нас и той се отнасяше страхотно. Разбираха се идеално. Играеха си. Сега обаче има развитие по случая. Цял ден ми пише обаче повече на сексуална тематика. Един вид връзка за секс ама как може да казва, че ме обича толкова време, а сега такава промяна. Чудя се липсвам ли му. Преди беше казал, че не може да прави секс без чувства. Почва да ме обърква. Ако пък има вероятно си ги пази в себе си. Не повдигам въпроса. Просто го наблюдавам и му влизам в тона на разговора, за да видя до къде ще стигне. Но доста странен човек. А иначе знам, че е по чувствата, но какво му става нямам идея.

Коментари

1.   Не е по чувствата, баламосвал те е. Или и той не знае какво иска/ уплашил се е, колко бързо са се развили нещата. Сега секс иска, то е ясно, кой мъж не иска, и като знае, че си влюбена още ще те използва само за това. Грешката е в теб, семейството ти е било право, че избързваш. Сега си сърбай попарата. Няма да я бъде мечтаната приказка с този господин.

2.   Поредната е..на на аванта , тоя изобщо не те е обича използва те , само безплатно за секс.