Проваля си живота, а аз не мога да му помогна...
Здравейте,
искам да Ви разкажа за един 42 год. мъж, който напоследък прави само глупости. Така, той има син на 12 год., от първата си жена, с него не се виждат често. През 2016г. се ожени за втората си жена, която миналата година замина по корабите да работи за няколко месеца. И след това той тотално се промени, докато жена му беше там той й изневери няколко пъти, дал е надежди на няколко момичета за сериозна връзка. Септември месец тя му е съобщила, че иска да се разделят. Той беше съсипан, но в същото време си пишеше и с др. момичета. Само да кажа, въпросният мъж наистина е много хубав, има хубаво тяло, и въобще не изглежда на годините си, и да кажа че си пада по младите девойки. Втората му жена беше с 14 год. по - малка от него.
Октомври месец почна да живее с едно 17 годишно лайненце, което няма баща, а майка й живее в др. град и до колкото разбрах тя знае за тази връзка и я одобрява. Как може един 42 годишен мъж да се излага по този начин наистина не мога да разбера.. та той по закон си е педофил. Но въпреки онова лайненце, той продължи да поддържа връзка и с жена си. Мисля че тя не знаеше за тая малката, горката. Та тези двамата почнаха да качват постоянно сторита в инста, как ядат пуканки в леглото, как си пият винцето, как пеят на караоке, а за обществото явно това е нещо нормално, щом не се крият. Аз съм изумена. Не го очаквах от него, разочарована съм много наистина, а съм държала толкова много на този човек... Жена му се върна при родителите си в Мездра, и той веднага отиди при нея, за да си спаси брака, да ама тя вече всичко беше видяла, научила, чула.. коя жена би простила такова нещо.. Той се върна и познайте какво, пак сторита с малката. Не мога да разбера защо си противоречи толкова много. Защо избра временните удоволствия, пред постоянните? Уволниха го от работа, има ипотечен кредит, банките няма да го чакат я. Той е много нещастен, той не е щастлив с това момиче, тя е само на 17г. Тя е лудо влюбена в него, ама той... На 14. 02 се разведе с жена си и същата вечер пак някакви снимки, мъдри мисли във фб. Не мога да му помогна, а толкова искам. Искам да е щастлив. Тази връзка с малката няма да продължи вечно и той го знае, родителите му не го подкрепят, аз също. Но той така се преструва, че е щастлив с нея, даже по едно време се замислих дали да пусна жалба за педофилство, но няма смисъл.. Моля дайте съвет, защо един нормален 42 годишен мъж постъпва така. Той трябва да има репутация, добро име, престиж, забравих да добавя, че работеше като управител, и уволнението му няма нищо общо с тази история. Искам да му помогна с цялото си сърце, но той избра да си провали живота... Всички ми казват да не съм му мислила, да се излагал до край не знам си какво. Но щом искам толкова много да му помогна, значи нещо съм видяла в него. Благодаря на всички, които ще ми дадат съвет

Коментари

1.   А ти влюбена ли си в този господин, въобще какво отношение имаш към него?

2.   По закон не е педофил, „прокурорската“ възраст е 14 години. Жалба срещу него можеш да пуснеш ако ти си малолетна и е направил нещо наказуемо с теб. Иначе е сигнал.
Как и с коя ще си живее живота, уволнен ли, с кредити или без, щастлив, нещастен, си е негова работа. И не те засяга теб. Още по-малко обществото, щом не нарушава законите. Твоето писание, без да те обиждам, доста простее. Приличаш повече на махленска клюкарка, отколкото на влюбена жена. То е ясно, че го харесваш, но след като на него не му пука за теб, твоето е загубена кауза. Да му помогнеш не можеш след като не му трябва помощта ти и не ти я търси.
Искаш съвет, ето ти един - спри да се занимаваш с неговия живот и гледай своя собствен. Както са ти казали и познатите ти. Намери някой, който да споделя чувствата ти, вместо да ревнуваш, да злобееш и да се измъчваш.

3.   Е, че какво има да му помагаш, той за себе си няма проблем, на него така му е добре. Щом на 42 е с 17 годишна, значи е инфантил с педофилски наклонности. По бг законите обаче, товя не е наказуемо, трябва да е под 14 годишна, за да е. Това поне за мен не го прави по-нормално, както и по американските закони.

Това, което си видяла в него е само в твоята глава.