Защо не ме приемат такъв какъвто съм ?
Мина доста време преди да реша да пиша тук и накрая го правя. Здравейте първо кратко описание ще дам за себе си на 28 години момче от малък град в провинцията. Имам хубава работа от която не се оплаквам но проблема е че нямам приятелка. Когато си пиша с момиче в интернер тя вижда че съм по пълен и не иска да излиза с мен и така вече няколко пъти. Едва ли не ми се смеят и не иска да излезе с мен а какво са повече другите от мен. Въпроса ми е имал ли е някой същия проблем като моя. Ако момчето е по пълен защо момичетата не го харесват. Моля за съвет

Коментари

1.   Милиони пълни хора по света имат връзка. Има и милиони със същият проблем. Значи проблемът не е пълнотата. Но аз искам са ти предложа друго. Дори и да си намериш приятелка, осъзнаваш ли какъв товар носиш с пълнотата си, освен посоченият проблем, се замисли как пречиш на тялото си. Защо трябва да имаш този проблем. Това е все едно носиш един камък постоянно. Изчети в нета как да се храниш, спортуваш и как да номалищ теглото си.

2.   Като се замислиш в нета човек, който не те познава, по какво да съди за теб освен по снимка/визия реално погледнато? Имай предвид, че първите 2-3 сек. са най-определящи за това какво мнение ще си съставиш за човека. Или се вземи в ръце и отслабни, или общувай в реалния живот и първо дай възможност на жената да те опознае, че да не съди за теб само по външния ти вид. Може пък да компенсираш с характер и визията да се окаже не толкова определяща, но дори и тогава не е зле да поотслабнеш. Не казвам да ставаш фитнес батка и да пиеш анаболи, а просто да изглеждаш поне прилично, ако щеш дори и заради самия себе си.

3.   Защото не са длъжни да те приемат такъв, какъвто си. Защото никой не иска секс с дебел човек, освен ако няма някакъв фетиш, а едва ли ще попаднеш на момиче с подобен фетиш. Сам си намерил причината, трябва да си супер харизматичен и успял, че да компенсираш големият недостатък с външния си вид. Има и друго, ако не си интересен и като събеседник, ако не умееш да разговаряш и да споделяш, просто нямаш шансове. Пълнотата ти показва и че нямаш воля да си наложиш ограничения и да изглеждаш адекватно за млад човек. Никой не иска разплул се партньор. Съжалявам, че съм груба, но това е истината. И аз съм склонна да пълнея, но няма да си го позволя и да се отпусна. Поради простата причина, че не е естествено да сме слънинести, природата не ни е дала два стомаха, нито ни е направила като топки.

5.   Има и много момичета, които са пълни. Защо не се насочиш към тях, те няма да те отблъснат заради килограмите, защото и те ще ги имат. Така както ти ги хасеваш и избираш, така избират и те, не им се сърди.

6.   Айде пак..."момче" на 28 години?! Пълен бил..голямо чудо.
Ти самоопределяш ли се за мъж??

7.   Ами... Мен пълни мъже не ме привличат. Съответно на база снимка веднага ще те отхвърля. Това не значи, че няма да си намериш момиче, което предпочита твоята физика. Замисли се обаче, дали не е по-добре да се опиташ да отслабнеш. Не само ще разшириш възможностите си с жените, но и ще си по-здрав, по-издръжлив и с друго самочувствие. Ако не поне заложи на контактите на живо, евентуално да имаш шанс да ги впепатлиш с нещо различно от физика.

8.   Може би проблема, не е че си пълен (макар че хубавото тяло винаги е ), а че си неграмотен и (може би) скучен и неуверен? А за теб проблем ли е ако момичето е пълно?

10.   Жените какво да кажем? Позачети се в няколко теми само в този сайт и мненията отдолу - “дебели крави“, “Грозни“, “дърти“ и прочие мили думи... Като че ли си длъжен някому да му харесваш физически! Ще си намериш и ти половинка, просто си дай време, успокой се и не обръщай внимание на зли и комплексирани хора, които избиват върху теб собственото си неудовлетворение от живота. При мен се е получавало винаги така, че съм намирала половинка, когато съзнателно спирам да я търся и се концентрирам върху своите неща.

11.   от Автора:до номер 4 всеки харесва различни хора .Колкото до номер 8 нямам проблем с това момичето да е пълна даже мисля че е по секси

12.   Съвет - отслабни!

13.   Ами хвани си дебела бе. Ти не си положил грам усилия, а искаш топ мацки. Ебахти претенциите....

14.   Според мен вече няма значение млад или стар, дебел или слаб, грозен или красив, жените гледат колко е пълен портфейла на един мъж и търсят сигурност в него.
Мъж на 27

15.   Какво момче си на 28 години? Това е зрял мъж. Хората преди на твоите години вече деца имаха. А ти се определяш като момче, това е много по-плашещо от килограмите ти.
Защо не ме приемат такъв какъвто съм ?
А мъжете, приемате ли ни такива каквито сме?
Не! Изискванията ви, са до небесата, а себе си не поглеждате.
Не бих харесала пълен мъж, по-добре отслабни. Не заради жените, а заради себе си, защото в един момент тези килограми ще започнат да ти пречат в живота. Така си застрашен от много болести, така че поработи над себе си, и не се приемай такъв какъвто си, а се опитай да бъдеш винаги нещо по-добро.

Хелга

17.   Аз съм на 30. Жена. Харесвам и по-пълни. Висока съм, с нормално телосложение, но средностатистическия българин е моят ръст, и можем да си менкаме панталоните, което ме дразни. Харесвам по-често мъже, и хоризонтално и вертикално. Може би не си попаднал на момиче. Общувай навън, в реалният свят, и по-малко онлайн. Много хора просто убиват време в нета.

18.   Някъде другаде бъркаш, бившия ми беше пълен, но и беше пълен кретен за това го зарязах, а не заради килограмите, фигура се променя нрав никога. Така и с него никога не промени себе си и вредните си навици. Може би си прекалено настоятелен с момичета или си пишеш с грешните момичета, не знам.

19.   Евала на номер 12, най- добрия коментар по темата. Ако си дебел отслабваш, не е ли гениално? Има само един проблем и той е, че трябва да си размърдаш задника, с хленчене не става. Сланините не са причина, а следствие от мързел и липса на характер.
Дано си решиш проблема, хубав ден.

20.   Външният вид е важен, не е всичко, но поне в началото, за да започнат да пърхат пеперуди в стомаха, трябва да привлечеш и физически потенциалната ти партньорка.

21.   Според мен излъчваш неувереност и нямаш подход, не знаеш как да бъдеш ловец така, че да си интересен за жената. Друго, наричаш себе си момче, което е смешно за 28 годишен, значи се подценяваш, не вярваш в себе си, не харесваш себе си. 28 е възраст, когато хората се отглеждат за сигурен партньор, за семейство, а не за глупави свалки в интернет с мъж, наричащ себе си момче и никакво самочувствие. Да, това че си пълен е проблем за първото впечатление, но е и проблем за теб, защото явно по някакъв начин те комплексира. Няма по-лош събеседник от този, който не харесва себе си и има някакви комплекси.

22.   Щото, разбираш ли, хората говорят за вътрешна красота, само че тя се изпарява като те видят. Всичките неща и клиширани простотии, които ни се набиват от малки, как, разбираш ли, вътрешната красота, добротата, моралът, ценностите, са много важни за хората, са абсолютен ташак. Та затова и с теб се случва това. Жените са доста по-привилигировани, но ти, човече, секс няма да видиш. И не само секс, а дори приятелско отношение, защото и приятелството, "приятелството" е изгода. А ако нямаш парички и никой няма да иска да ти е приятел, особено ако и не изглеждаш добре. Ето това е грозната истина, 28 годишни младежо, който вече трябва да е мъж. И сега ще напиша любимото на всички тука, ОТИВАЙ НА ФИТНЕС. Да, без грам майтап. Прави си хранителния режим, отивай, тренирай, стига да нямаш някакви по-сериозни проблеми. Нещата ще ти се решат. Сори, брато, сори за грозната истина, не съм я измислил аз! Но, както ти казах, така функционира Света. Ти може да намериш жената за теб, изключения има, примерно 0,0001%. Дали ти ще си късметлията, как мислиш? Момчето на 28, от малкия град, с немногото пари най-вероятно? Няма да си. Затова се хващай и действай, промени се към по-добро, после ти ще започнеш да ги избираш, не те теб. Защото това е грозната истина, брато :)

23.   Нищо ти няма, жените са виновни!
Ти си човек и те са човеци, НО С МНОГО ПО-ГОЛЕМИ ПРЕТЕНЦИИ КЪМ ТЕБ, отколкото ти към тях!
Направи си извода кой е по-широкоскроения!?
Дали щеше да обиждаш и ненавиждаш някое момиче, че била по-закръглена? Съмнявам се! А тея горните коментаторки те направиха на гл*ст, за дето си бил пълен! И повярвай, изискванията им към теб не спират само с това... парите, колата, заведенията, дрешките, екскурзийките и пр. трябва да идва от теб! Не, че не е нормално да е така, но нямаше да бъде ТОЛКОВА НЕНОРМАЛНО, ако това не бяха само поущрения към теб да се развиваш професионално, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ОБСТОЯТЕЛСТВА късаещи теб самия за да ти пусне някоя от тях!!!
Ти представяш ли си какво лицемерие и какви л*цемерки се изказват...

26.   Защото не са длъжни да те приемат такъв, какъвто си. Пълен вероятно е евфемизъм за дебел, може би много дебел. Генетично е заложено на жените (а и на мъжете) да търсят най-здравия и силен екземпляр за партньор. Тук бе става дума за приятелство, а за връзка. Към "пълен" мъж е трудно да изпиташ сексуално влечение.
Така че по-горе вече са ти дали добри съвети. Вместо да мрънкаш защо хората са такива, по-добре промени себе си, реално това е единственото, което можеш да направиш. А и освен всичко друго, ще се почувстваш много по-добре, по-уверен в себе си и по-здрав.
Успех!

27.   Ти не си момче на 28, а зрял мъж. Предлагам ти да се откажеш от интернет търсенето, където всичко е фалш и секс за една нощ и да се запишеш на спорт. Хем ще свалиш излишни килограми, хем ще се запознаеш с хубави и дисциплинирани жени в реалността. Ще се почувстваш и по-добре. И не, не съм коментиращия "ходи на фитнес".

28.   26, преди да пишеш, мисли!!!
Точно богатите, хората с власт са бая закръглени и вземи да отговориш защо около тях винаги гъмжи от манекенки, моделки и пр....?
Тея най-красивите момичета/жени явно никога не се възбуждат от мъжете, с които спят!
Жената не могла да се възбуди от дебел мъж!!! - Ама че слабоумие

от 23

29.   Работата не е конкретно в килограмите, а в самочувствието.
Ако си пълен, но не приемаш това за проблем, не се свиваш, не се комплексираш и си уверен, то ще имаш повече късмет.
В гимназията бях пълен, но и бях най-високият в класа, така че килограмите не ми личаха много. Но като цяло бях срамежлив, комплексиран и неуверен заради това. Естествено нямах никакъв успех с жените.
Имах един съученик, който беше доста пълен, че дори имаше и огромна гинекомастия, на всичкото отгоре постоянно носеше прилепнали тениски, а гърдите му се тресяха. Даже прекорът му беше "сутиена". Да, ама тоя пич имаше самочувствие, беше преказлив, заговавяше хората и не се срамуваше от нищо. Точно той имаше успехи с момичетата.
Друг пример ще ти дам.
След гимназията станах студент, започнах да тренирам и да спазвам хранителен режим. За нула време придобих V-образна форма и имах добро хармонично тяло. Но пак нямах успех с жените. Загубих девствеността си чак на 21 години.
Така че не е до пълнотата ти, или поне тя не играе главна роля в неуспехът ти.
Можеби нямаш правилен подход, маниери, теми за разговори, самочувствие и тн.

31.   28, тези дето се въртят около богаташите, не се въртят от сексуална възбуда ;)

32.   23/26, не знам какво проучване направи, че богатите били дебели :-) Страшен извод, направо нямам думи! А дори и да са такива, въпросните моделки се влюбват в портфейлите и кредитните им карти, не в тях.
Ако говорим за нормални хора като автора, без солидна банкова сметка, която да натежи над непривлекателна външност, килограмите са си проблем

33.   Една дума: самочувствие. Това ти липсва! Ти се чувстваш пълен /и вероятно си/, но животът е като игра на покер. Не е важно какви карти имаш, а какви карти другите мислят, че имаш.

Т.е. ако ти си подвил опашка и пристъпваш плахо, ще те гледат като некачествена стока. Но ако си със самочувствие, те ще се чудят на контраста вид/поведение и поне някои ще си помислят, че има нещо, което не виждат и което ти дава тази самоувереност. Това от своя страна ще ги амбицира да разберат какво е /жените и котките са любопитни създания/ и лека-полека ще останат повече време. После си е твой ред да ги убедиш, че си за тях. Но ако ти самият се смяташ за боклук, мили мой, как очакваш някой да не те изхвърли в контейнера?

Така че никакво "пълен съм"! Никакво самосъжаление и никакви подвивания на опашка! Бъди си пълен и го знай, но когато приближиш жена, се чувствай лек като перце и нека цялото ти същество да говори колко си готин! Е, не прекалявай като например да се подиграваш на дебелите хора - това отблъсква, защото автоматично ще те сметнат за някакъв простак! Просто се дръж сякаш няма причина да те отхвърлят и част от хората ще ти повярват. Тактиката е стара и не знаеш колко пълни хора са със слаби жени или грозни с красавици. но те са успели да си придадат чар с действия, понеже природата им го е отказала и нямат такъв по дефоулт като други.

Това е трика - едни го имат по рождение, останалите трябва да го градим с действия. Знам за какво ти говоря - и аз съм минавал през онзи период, когато светът не ме искаше и аз си бях виновен, но му хванах цаката и нещата вече са наред.

34.   Мисля, че основният ти проблем не е пълнотата, а отношението ти към самия себе си, самоуважението. Не може на 28 години да се самоопределяш като момче. Момче си до 18, след това ставаш мъж, поне би трябвало. Трябва да намериш у себе си нещо, заради което да уважаваш себе си - дали професионални, дали лични качества, дали амбиции, или мечти... Вътрешна сила, доброта, благородство, знания, начетеност... Защото, ако сам не се уважаваш, няма как жените да те възприемат сериозно.