Какво да правя?
С приятеля ми живеем от скоро заедно, иначе сме от 3 години заедно. Тази година завършвам, и в момента сме пред раздяла.
Защото се караме много, не ходя на училище, защото ме е страх, че ще отиде при друга. Там някаква го харесвала, че и хората дали номера и на моят приятел, защото тя им казала да го дадат. Аз правя всичко за този човек, и много го обичам, но много ми тежи това. Не мога да оправя нещата, а искам.
Просто не искам да ме остави заради друга, не в момента.
Казах му, че не съм готова за раздяла, и не искам. Винаги съм вярвала, че времето лекува. Но... Явно той не е излекуван..
В началото имах проблеми в семейството си, а той ми беше безразличен, държеше се странно и имах чувството, че ме използва за секс. След това започнах и с него да имам проблеми и му изневерих. Не защото ми е липсвал секс, а любов и разбиране. Може и да не съм намерила това, което търся, но осъзнах след като ми прости, че този човек не го заслужава и че го обичам. Подкрепял ме е, но някак по друг начин.. Аз нямам семейство от 2 години и 8 мес, той е моето семейство. Беше до мен, но сякаш като баща. Да ми дава своят житейски опит и своите приумици. Той е добър, но каза, че аз съм го променила. Не ми е казвал пряко, че ме обича. Само с песни имаше опит да се обясни в любов.
Не мога да приема, че всичко между нас ще свърши.
Много ми е болно, не спирам да плача. Психиката ми не издържа вече... Натяква ми все за това момиче, а в дните е които не се караме, си мисля, че има надежда и тогава не ми говори за нея. Каза, че като си тръгна ще ходи навсякъде с нея и ще и гледа детето (тя има дете).
Мисля, че той не знае какво чувства към мен. Защото ми каза човек който му е най-близък, че той ме обича и държи на мен.
А той ме тормози всякак.
Не знам ако има къде да отида, не бих го оставила. Според мен времето ще ни излекува, не раздялата.
Много ще се радвам да чуя и вашето мнение, дори и да не е най-хубавото. Благодаря, че прочетохте моята изповед.

Коментари

1.   Малко ми е объркано написаното. Уж ти - непостоянната с грозната изневяра, а той - добрия, прощаващия, а после ти - сериозната, обичащата, а той - говорещия как ще е с друга след теб и студения, дръпнат. Кога си разменихте ролите и сигурна ли си, че между вас има нещо останало? Искате ли и двамата да сте заедно? Намирате ли нещо, от което имате нужда в тази връзка? Говоря и за него, не само за теб. Защо те тормози, а ти не можеш да си представиш да не сте заедно? Готова ли си да дадеш 110% от себе си, за да убедиш този, човек, че трябва да иска да е с теб, при положение, че може да излезе, че си се самоунижавала и нищо да не стане въпреки опитите ти? Отговори си на тези въпроси и ще получиш много по-ясна картинка за ситуацията, отколкото ние сме способни да нарисуваме с мненията си, когато не сме в обстоятелствата, за които говорим и не чувстваме чувствата, които обсъждаме. Ти ги чувстваш, ти си в ситуацията. Отговори си на въпросите и ще разбереш накъде да е.

2.   Да, смятам, че има нещо останало. Просто напоследък все се кара с мен, и го отдавам на това, че може би има нещо с нея.
Аз искам да сме заедно, но той ми казва, че не иска.
Опитвам се да закърпя нещата, защото наистина го обичам и не вярвам, че съм му безразлична.
Авторката