Обожавам го, но се страхувам от неизвестното.
Хлътнала съм по един господин на 32 години, а той не се разкрива. Говорили сме много неща с него, само з Познаваме се от няколко месеца и вече излизахме доста пъти, обаче е много потаен. На 24 съм и преди него имах две връзки едната три месеца и година другата, но този е супер различен. Лице, поглед, говор, тяло, маниери и всичко, ама всичко в него ме кефи. Изглежда и много младолик за годините си. Само успях да разбера, че не е женен и няма деца, но точно това ми се вижда странно. Защо е сам и дали ще го запазя само за мен, само това се питам. Преди бях с мъж 7 години по-млад от него, сега изпитвам леки колебания. Дали не иска само секс от мен, пък и не знам къде живее. Имам чувството, че е имал само неангажиращи връзки и просто разчита на харизмата си.
Има ли от какво да се страхувам?
Моля за съвети от опитни.

Коментари

1.   Питай го дали е живял с жена. Ако не е , това вече е странно за годините му. Може да не му е потръгнало, ама може и да е женкар.

2.   Както го описа, може да е новият Джеймс Бонд. :))) Най-вероятно има някоя сериозна връзка, но върти такива като теб за разнообразие и четкане на егото на сваляч. Няма от какво да се страхуваш, ако винаги си носиш презервативи в чантата.

3.   Вариант 1 - Опитен сваляч и манипулатор. Може да си разиграва и някоя друга. Вариант 2 - Прекалено обикновен(беден) и се страхува да нямаш големи изисквания. Вариант 3 - да крие нещо свързано с репутацията си. Вариант 4 - Или иска да изглежда по-интересен, което е доста добър подход от негова страна.
Най-реални ми се струват 2 и 4.

4.   1, кое му е странното, много мъже имат вид на живяли с жени, а реално не са. Поне трима познавам, ще ги помислиш даже и за бащи.

5.   4 от 1
Ами нормално е поне с едно момиче в живота си да са пробвали да живеят заедно. Поне една връзка да имат на тези години, която е била сериозна и да са правили опит да живеят заедно. Ако мъж на 32 е нямал сериозни връзки, не ми го хвали.

6.   Е, хубаво де, като не е женен не е добре, като е, също. Ти какво предпочиташ? ! Ами нали за да сте заедно трябва да е свободен. ИЛИ НЕ? ! Търсиш под вола теле.

7.   За тея работи си има срещи. Срещате се някъде, говорите си, научавате работи за себе си. Може да е супер пич, дето не му е вървяло в любовта, може да е някой "мазен сваляч", може да е жертва на домашно насилие и да го е страх от връзки ... Всичко може. Но за съжаление, нито аз, нито останалите сме квалифицирани, да ти кажем какъв е "проблемът" или дали изобщо има такъв.
Затова - излезте на вечеря, ако трябва с познати, поговорете, вижте дали се харесвате и от там нататък, решвай какво да правиш.

8.   5, махни капаците. Това е така нареченото емпирично мислене, което не приема различно положение. Грешно и тъжно за теб.