Какво мислят мъжете за бисексуалните
Здравейте. Момиче в последните си ученически години съм. Интересно ми е какво мислят момчетата/мъжете за бисексуалните момичета. Аз съм би и усетих тази наклоност преди 4/5 години. Заминах за чужбина за 3 години и се върнах тази година, за да завърша образованието си. Намерих си приятелка от гимназията, с която мога да кажа, че сме във връзка. Абсолютно си се представям след време с мъж и деца, но сега съм го почувствала така и се чувствам добре в интимно отношение и самата връзка между нас. Доста отворен човек съм и никога не съм криела наклоностите си(освен от родителите си и по-възрастното общество), искам да отбележа, че не парадирам с това, просто ако някой е дочул нещо не ми пречи. Момичетата го приемат повече от добре, защото съм женствената част и не се притесняват, че бих имала нещо към тях. За момчетата не съм сигурна. Повечето се кефят, защото съм "мацка"и доста често са ми предлагали 3ка с тях и още едно момиче. Даже шефа ми на работа разбра и думите му бяха "майко, това е много яко". Но въпроса ми не е свързан дотолкова със секса. Доста момчета имат симпатии към мен и когато разберат, че имам приятелка всякаш почват да ме приемат за аверче. Бих искала приятел, но които би направил нещо по въпроса. (Харесваш момичета, но аз искам теб и ще направя така да станеш моя приятелка). Вие какво мислите по въпроса? Бихте ли тръгнали с момиче, което преди това е била с представителка от нежния пол?

Коментари

1.   На мен лично като мъж би ми било интересно.
М31

2.   Имах бивша бисексуална и текущата ми приятелка също се оказа така... не е приятно.

Моите аргументи са лично мои. Като цяло, ние мъжете не можем да дадем на жените това, което една жена може да им даде. Нежност и разбира се женското тяло.
Другото е, че винаги си имаме една наум като кажете, че ще се виждате с "приятелки".
Ревнуваме ви както от мъже, така и от жени(ако си ревнин човек). Тоест два пъти повече

Още неща мога да напиша, но... стана късно та може би друг ден.

4.   Това е мечтата на всеки нормален мъж с две жени ти си златно момиче. Бих се и оженил за теб

5.   За да имаш връзка с нов човек (мъж или жена) трябва преди това да си прекратила досегашната. Аз, като те видя, че си имаш интимна приятелка първо ще си помисля, че си заета и чак след това бих започнал да се питам дали си би или хомосексуална. А, ако искаш да имаш връзка едновременно с двама души, бих те помислил, за... да кажем за ненадеждна. А, ако вече си свободна и ми харесваш и си ми споделила, че си бисексуална и си имала връзка с жена преди това, бих те попитал дали можеш да си моногамна. Това, че си би не е проблем (т. е. приемам те), но ако не можеш да си само с мен е проблем. И съответно не бих ти станал приятел или ако вече сме във връзка бих си тръгнал. Но за твоя радост, това е моето виждане по въпроса, сигурно има мъже които биха те делили или споделяли с други жени. Аз просто не съм от тях.

А това, че за шефата ти е "много яко" е повече от ясно. То, както се казва само мераклиите са повече от китайците.

8.   от Авторката
Благодаря за коментарите,бях се притеснила ,че ще си умра сама.Явно не съм уточнила ,че искам приятел ,след като приключа връзката със сегашната ми приятелка.До номер 5,за ненадежността,като цяло съм девствена поради причината,че близки и познати момичета през годините(някой изгубиха своята много малки)съм слушала как са ги на*бавали и са ги оставяли или от много приятели момчета"аз само я *ба тая".Поради причината,че уважавам себе си не мога да позволя някой да се отнесе по такъв начин,а и в повечето момчета виждам просто мерака,който имат да ме минат,както и оня казал на втори,той казва на мен с подробности какво ще ме правят.Може би това обяснява защо повечето момчета ме отблъскват.Ще почакам да порастнат :)

9.   По принцип е интересна и вълнуваща мисълта за любов с бисексуална, но, ако включиш и разума, за сериозна връзка и за брак не става. Първо, опитът го потвърждава, а също и логиката. Винаги ще я влече другото , а това си е раздвояване на мислите и на емоциите. Накратко: от два стола, по средата.

10.   Авторке, аз проблем не виждам. Ако си допаднем като визия, характери, емоционалност, все ми е тая дали си хетеро или би. Не мисля, че рискът от изневярва е по-голям. И хетеро жените понякога изневеряват.
Признавам, бих ти предложил тройка с друга жена, супер много ме възбужда. Но само ако и ти го искаш.
За мен като цяло сексуалната ориентация на човек няма значение, стига да не я натрапва. Аз съм хетеро, имам добра приятелка би, приятел гей. Все ми е тая, стига някой да е достоен и добър човек.

11.   Ти май се оформяш като "хомо". Замисляла ли си се над варианта да имаш "би" приятел? Едно е да приемеш, че той има и "друга" интимност, друго е да си готова да делиш времето му за интимност с друг!
Дай си сметка - ако си достигнала оргазъм с приятелка, след колко време би могла (поискала) да го направиш отново (този път с приятел)? С кой от двамата ще ти се иска повече? Без значение - другия го обричаш на въздържание.

12.   М21 аз съм би и си имам приятелка която знае и често си спретваме тройки с един наш приятел и много се кефим тя няма никакъв проблем с това.