Само към смейните жени с извънбрачна връзка.
Здравейте,
може би темата ще е банална, но нека вие прецените.
Въпроса ми е само към обвързаните и семейни жени във форума, които имат и друга връзка. Моля моралистите да пропуснат темата. Та по сщество: Във връзка сте с друг мъж, изпитвате чувства, изпитвате любов, изпитвате сексуално влечение към въпросния мъж, с две думи той е всичко за вас, а собствения ви дразни тормози и т.н. Какво бихте направили и какво всъщност праите по въпроса. Колко често спите със мъжа с когото живеете официално и спите ли изобщо с него. Как протичат дните ви?

Коментари

51-57 от 57

52.   От 17/42 до 45
Мъж съм. Прочети 49. Това би трябвало да ти е достатъчно.

53.   Извинявай Авторе сбърках те с жена.
Надявам се да съм била полезна с първия си коментар. Само погледнете, колко гласа има?Мисля си, че повечето са на изневеряващи в момента, но след като всички ме нападнаха, просто са се отказали да пишат.
Ако бях пуснала собстенна, подобна тема нямаше да имам такъв интерес.
Пак се извинявам, за грешката си, помислих че си жена, която тепърва навлиза в тези води!
Номер 3,24 и 48съм

54.   Браво на №3 за куража да напише всичко откровено.
Аз изневерих за пръв път и не спазих нито едно от правилата на №3. Уж исках само секс, а то прерасна в любов. И сега и двамата не знаем какво да правим. Аз спрях да бъда интимна със съпруга си и любовника ми също спря да бъде интимен с жена си. Въпрос на време е да бъдем разкрити. Но с моят мъж, така или иначе, правехме секс не повече от няколко пъти годишно.
А за тези, които препоръчват да бъдем честни и да прекратим браковете си, ще кажа: Обсъждали сме неведнъж с любовника ми да заживеем заедно. Не сме го направили точно заради децата. Жертвам се аз, защото не искам децата ми да растат в семейство на разведени. Точно защото мисля за децата си, затова живея в лъжа. Мислите ли, че е приятно, да се прибираш в къщи и да се преструваш на щастлив с човек, когото не обичаш. А всеки има право на малко лично щастие, макар и в изневяра. Особено ако не го получава в къщи.

56.   До 54. Рано или късно ще те разкрият и развод. Децата ще са с разведени родители.
Ако не те разкрият, не можеш цял живот да изневеряваш, я пак си помисли. Просто ще си омръзнете с любовника, ще започнете да се карате и накрая ще се разделите. С мен така се получи, просто изпуснахме момента, когато можехме да се съберем. Аз се притеснявах мойте деца как ще го приемат, той се притесняваше да остави децата си и така времето мина.
Значи, много подценяваш насрещната страна, въобще не се заблуждавай, че любовникът ти не прави секс с жена си. Остави какво ти говори. А относно това, че ти не правиш секс със съпруга си се замисли: "мислиш ли, че е толкова глупав да не се досеща, че може би си имаш друг". Просто така го устройва.
А тази саможертва заради децата ще ти бъде за цял живот. Сега съм на 52 г. и имам внук на 6 м. Мислиш ли, че ми е до развод? А какво да кажа за любовника ми, който има две внучета и се грижи за четири болни старци -неговите родители и тези на жена му.
Изпуснахме момента, оказахме се страхливци. За 4 години извънбрачна връзка разбрах, че децата само са оправдание за нашите страхове и никой не ни е виновен. С любимия човек трябва да се живее, а не да се крадят мигове.
Успех

57.   До №54-ти не правиш секс с мъжа ти, разбрахме, но аз съм абсолютно убедена, че любовника ти прави секс със жена си. И моят мъж имаше кратка авантюра с една мераклийка от работата си. Предполагам, че и той я е лъгал, че не прави секс с мен-то е нормално, никак не върви на любовницата си да кажеш-ей, какъв секс правих снощи с жената, нали? Истината е, че по-горещ, по всеотдаен и по-вълнуващ секс не бяхме правили през всичките години, които бяхме женени. А тя си виреше муцуната и си прожектираше филми в главата, също като теб. Налага се да внеса уточнение-аз тогава още не бях разбрала за забежката му. Покойният ми баща казваше за такива лъжци като твоят любовник следното-когато ти приказва гледай къде е слънцето.

58.   Всъщност голямата драма при изневеряващите е, която те не осъзнават е, че мамят не само съпрузите си, но мамят и себе си, се залъгват по между си. Т.е. те са в постоянна лъжа.
Най-смешно е, когато говорят: "Ние се разбрахме да не разваляме семействата си".

59.   Както обикновено - ниски страсти. Имам предвид хуленето.
Хора, нормално е някои да имат сходни разбирания по дадена тема. Също толкова нормално е други да да не възприемат по дадения начин нещата. Същото е в политиката... Дори в науката, в медицината, религията... нещата не са черни и бели. "В спора се ражда истината". Но разумния, градивния спор. Несъгласие с позицията на някого може да се изкаже по хиляди начини. Не е нужно задължително да се засяга личното достойнство на опонента.
И още нещо, мисля съществено: "не прави непоискано добро". Авторката(-ът по-точно) иска мнения от конкретен кръг хора - изневеряващи жени. Не разбирам що за манталитет - преобладаващо да се изказват... не такива. Как не разбирате - вашите "акъли" не кореспондират с такива хора. Мненията ви автоматично са "не по темата" и модераторите даже не би трябвало да ги качват.

мъж 50 години, неизневеряващ

51-57 от 57