Кофти история
Така.. всичко започна преди месец... Срещнах я в сайт за запознанства... писах и всичко се получи от само себе си.. тя беше прекрасна...
Тя обаче си носи багажа от миналото... неините бивши които са я наранявали... и един образ които може да й е баща но се възползвал от нея когато тя се напила в някаква дискотека.. Вижте.. приемам го това.. станалото станало... Не мога да приема че заради една моя грешка съсипахме всичко..
Просто... исках повече внимание и... реших да я подразня... писах си със други две момичета ей така на шега.. и пратих чатовете и описах как изглеждат.. но и за момент не съм мислел да изневеря..
Обичам я... не мога без нея и не знам как.. но тя парира всички мой опити...
Сутринта ставам и се сещам за нея и съжалявам
А вечер заспивам със мисълта за нея..
Страдам постоянно и вече не издържам така..
Просто тя е моето всичко... Но... тя втори шансове не давала.. въпреки чувствата които изпитва...
Освен това снощи се напих.. казах й че е мъртва за мен и я блокирах от всякъде.. и сега още повече съжалявам..
Не знам какво да правя... не знам, наистина... Моля Ви, помогнете ми..

Коментари

1.   Виртуална любов.

2.   Каквото си направиш, това е. Ще ближеш рани сега.

3.   Като обичаш някого, не се занасяш с други, даже и на шега. Обидно и унизително е. Аз също бих те зарязала и не бих ти дала никакъв шанс. Особено пък след като си я блокирал. Страдай сега, за да се научиш да цениш човека когато е до теб, а не след като го загубиш. Да ти е за урок.

4.   Забрави я,като не давала втори шансове не ти трябва.

6.   Потърси я, напиши ѝ това, което си споделил и на нас. Глупаво е да оставяте ината да е над любовта.

7.   Вие да не сте още тийн? Зрели мъже и жени няма да тръгнат да си правят номерца или да се държат хлапашки. Пратил чатове да я ядоса, после се напил и я блокирал, някви пълни глупости. Ще мине време, ще пораснете и двамата, най-вече ти. Много незряло поведение имаш, вземи порасни малко. А до тогава по-добре недей да товариш жена с детските си номера.

8.   Значииии ама сте едни такива :D не е загубено, но имай предвид, че момичето в момента си мисли, че изобщо не ти пука за нея и приемаш случилото се с нея на шега и също като си се опитал да я дразниш, поздравления - получило ти се е. Съветвам те тва, което си написал тука, да ѝ го кажеш на нея. Вземи един голям букет, нещо сладко, което обича и просто отиди при нея и си излей душата, покажи ѝ, че съжаляваш и че я обичаш. Ако и тя те обича, ще ти даде втори шанс. Докато стоиш у вас и се самосъжаляваш нищо няма да стане.

9.   Искал си внимание, значи или си чувствал реални липси с нея или имаш прекомерно високи нужди от внимание, което от своя страна товари другите. И аз съм правила номера с показване на чужди кореспонденции на бивш и нещата приключиха от негова страна. Чак после си дадох сметка, че той е бил тотално концентриран върху себе си в тази връзка и не съм се чувствала добре. Прецени дали тя ти е давала нужното внимание или проблемът е в теб. И в двата случая нещата между вас са приключили, в единия случай - добре за нея, в другия - добре за теб.